MSFL - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  MFK Vyškov : D. Benešov - 4. května 2019   16:30

MFK Vyškov
MFK Vyškov
39' Vintr  • 42' Vintr
2:0
(2:0)
D. Benešov
D. Benešov
MFK Vyškov
Šustr – Novotný, Krejčí, Franck Djaleu (26. Ayissi) (89. Lukášek), Němeček – Lahodný, Jeřábek (C) – Vintr, Matocha, Sečkář (91. Zbořil) – George Tibar
Juran – Zbořil, Ayissi, Lukášek
J. Tomanec – J. Slabý, R. Páral
Stadion za Parkem (Vyškov)
232 diváků
D. Benešov
Chvěja – Romaňenko (38. Rubý), Moravec (C), Adamík, Gebauer, Haas, Strakoš (46. Blahuta), Skroch, Karčmář, Pecuch, Baránek(68. Labuda)
Gross – Rychnovský, Býma, Rubý, Blahuta, Labuda

To je z mé strany vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je konec. Vyškov díky vydařenému prvnímu poločasu vítězí 2:0 a připisuje si důležité 3 body do tabulky. Druhý poločas nám opět přinesl mnoho šancí na obou stranách, gól ale ne. Hosté se ve druhém poločase probudili a domácí obranu trápili, ale snížení se nedočkali. Hráčem utkání byl zvolen střelec obou branek MAREK VINTR.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Sečkář, přichází Zbořil.
90'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
89'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Ayissi, přichází Lukášek.
88'
Přímý kop byl zahrána na krátko a do zakončení se ihned pouštěl Gebauer, jeho rána ale skončila na obraně.
87'
Blíží se nám závěr utkání, tento zápas je již nejspíš rozhodnut, i přesto mají hosté šanci na snížení, páč budou zahrávat přímý kop z cca 22 metrů.
86'
Roh letěl mimo vápno, míče se tam zmocnil Novotný, který ihned zkusil střelu z dálky, jeho rána ale mířila vysoko nad.
85'
Další roh pro Vyškov.
83'
Rohový kop letěl na přední tyč, do hlavičky se dostal Krejčí a jeho pokus málem zapadl do branky, nakonec těsně míjel pravou tyč.
82'
Osm minut do konce základní hrací doby, pro Vyškov je tu rohový kop.
81'
Rohový kop letěl do středu vápna, kde se o hlavičku snažil Labuda, hlavičku mu však nevyšla a dopředu se mohou dostat Vyškovští.
81'
Benešov bude zahrávat rohový kop.
80'
Dnešní utkání sleduje 232 diváků.
79'
Žlutou kartu dostává Šustr (MFK Vyškov).
79'
Pecuch obdržel do vápna centr, který si dobře zpracoval a s míčem se stihl otočit a zakončit, jeho rána však letěla vysoko nad.
77'
Pro Benešov tu byl další přímý kop, který směřoval na zadní tyč a do hlavičky se položil čerstvý Labuda, jeho dobrý pokus na zadní tyč však lapil Šustr.
76'
Gebauer se snažil založit akci hostů, vepředu hledal Karčmářa, ale do přihrávky vstoupil obránce Krejčí a celou akci ukončil.
75'
Přímý kop letěl na zadní tyč, kde přidělil obráncům práci. Hostující hráči se snažili o zakončení, obrana si se vším nakonec poradila.
74'
Matocha fauluje na své polovině. Benešova bude zahrávat přímý kop.
71'
A další šance Vyškova!! Němeček obdržel skvělou přihrávku, která ho poslala až do brankoviště. Zpoza malého vápna zkusil střelu, ta ale skončila pouze na pravé tyči!!
69'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Baránek, přichází Labuda.
68'
Velká šance přichází až teď. Novotný skvěle přenechal míč Matochovi, který zpoza vápna zkusil nebezpečnou střelu, ta ale letěla těsně nad.
66'
Domácí se dlouhé tři minuty drželi na polovině hostů, ovšem z těch tří minut nedokázali vytvořit žádnou nebezpečnou šanci.
63'
Z pravé strany přilétl přesný centr na kopačku Baránka, ten si v chumlu tří obránců dokázal zpracovat míč a ještě i zakončit. Zakončení ovšem nebylo umístěné a střela letěla přímo do rukavic Šustra.
62'
Poměrně z velké dálky to zkusil Lukáš Lahodný, jeho rána ovšem zaneprázdnila podavače míčů.
61'
Rohový kop směřoval na zadní tyč, kde se o hlavičku pokoušel Matocha, balón mu však pouze prolétl po hlavě.
60'
Brankář Chvěja teď musel zasahovat do dvou střel domácího celku, první pouze vyrazil, druhou též vyrazil, ale na rohový kop.
59'
První rohový kop letěl na přední tyč, Krejčí ho ale odvrátil na další. Následný druhý roh letěl stejně a opět to byl Krejčí, tentokrát míč poslal do bezpečí.
58'
Žlutou kartu dostává Krejčí (MFK Vyškov).
58'
Domácí polevili a hosté se dostávají do šancí. Nyní budou zahrávat rohový kop.
56'
Martin Šustr! Hosté se dostali do velké šance, ale ani jednou míč do sítě neprocpali. Nejdříve zpoza vápna střílel Blahuta, jeho pokus Šustr vyrazil do tyče. Do dorážky běžel Baránek, ovšem i jeho pokus Šustr chytil.
55'
Rohový kop byl rozehrán na krátko, míče se zmocnil Němeček a následně zkoušel míč posunout na Vintra, ten byl ale čistě odstrčen od obránců.
54'
Obrana hostů neví co dělat. Ondřej Haas musel odkopávat míč na roh.
52'
Rohový kop udělal ve vápně neplechu. Balón letěl nejdříve mimo vápna, ovšem následně střílel zpoza vápna Sečkář, míč těsně míjel branku.
51'
Tentokrát z pravé strany centroval Sečkář, na jeho centr do odkryté sítě nikdo nenaběhl, ovšem následuje rohový kop.
48'
Němeček centroval z pravé strany, ve vápně zkoušel zakončovat Ayissi, do střely ale šel nůžkami, které se mu však nepovedly.
47'
Druhý poločas začíná rovnou pumelicí zpoza vápna z kopačky Novotného, jeho rána ale letěla pouze nad.
46'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Strakoš, přichází Blahuta.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:33.
Je za námi první poločas, který zcela ovládli domácí hráči. Vyškovští podstatě celou dobu útočili, hosté se jen sem tam dočkali nějakého útoku, jinak se spíše bránili. Střelecky se dnes dvakrát prosadil Marek Vintr a uvidíme, zda ve druhé části přidá třetí.
45+1'
45+1'
A Vintr se Hattricku málem dočkal!! Z levé strany přišla skvělá přihrávka z kopačky Sečkáře, Vintr byl na pokraji malého vápna, kde však branku o centimetr minul.
45'
44'
Marek Vintr je střelec obou dvou domácích branek, dočká se dnes Hatrricku ?
42'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
To je rychlovka! Domácí se po chybě v obraně dostávají do dvou brankového vedení. Jeden z obránců špatně zpracoval míč, který následně získal MAREK VINTR a tvrdou ránou propálil síť. Dnes je to jeho druhá branka za 4 minuty.
41'
Domácí jsou po vstřelené brance na koni! Nyní se znovu dostali do zakončení. Marek Vintr našel Ayissiho, který se dostal až na hranici malého vápna, odkud zkusil střelu, ta však skončila pouze na tyči.
39'
A je to gól!! Z pravé strany přišla skvělá přihrávka na zadní tyč, kde do úplně prázdné brány zakončoval MAREK VINTR, a ten se pochopitelně nemýlil.
38'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Romaňenko, přichází Rubý.
36'
Domácí mají opět tlak. Ayissi se s míčem na kopačce motal ve vápně a zkoušel střelu z velkého úhlu, obrana mu pokus zblokovala. Vzápětí na to přišlo to stejné ze strany druhé, ale tentokrát zasahoval brankář.
35'
Vyškovští se dostali do vápna. Z pravé strany přihrával Marek Matocha na stranu druhou, kam si do prázdné brány nabíhal Vintr, jeden z obránců ho však tělem odstrčil a zakončení jsme se nedočkali. Rozhodčí to jako faul nepískl a učinil správně.
34'
Druhý roh už v brankovišti nijak nezahrozil, balón ihned odhlavičkoval obránce Skroch.
33'
Škoda pro Vyškov! Míč se po rohu dostal na kopačku Jeřábka, který z blízkosti zkoušel dorážet, jeho ránu mu ale na poslední chvíli zblokoval jeden z obránců.
32'
Přímý kop letěl na přední tyč, tam byl ale připravený obránce a následuje rohový kop.
31'
Fauly na obou stranách, nyní pro Vyškov z cca 30 metrů.
30'
Odřený Baránek zahrával přímý kop Benešova. Zkoušel to přímo na bránu, jeho pokus ale míjel branku.
29'
Tak to byl opravdu bolestiví moment. Baránek běžel za míčem po pravé straně, přitom ho však atakoval domácí Krejčí. Baránek míč nakonec zakopl do autu, ovšem přitom uklouzl přímo na běžecký povrch a odřel si stehno.
27'
Domácí nakonec střídali, odešel zraněný Franck Djaleu z 9. minuty.
26'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Franck Djaleu, přichází Ayissi.
25'
Sedlmajer poslal do vápna hostů centr z pravé strany, ten však přímo ze vzduchu sbíral brankář Chvěja.
22'
Benešov zahrával volný kop z poloviny hřiště, míč se dostal až do vápna, ale žádný ze spoluhráčů se ho nezmocnil. Následuje odkop od brány.
21'
Balón pronikl do středu vápna, kde vzápětí nastal menší zmatek, nikdo z domácích se však do zakončení nedostal.
20'
Další poněkud zbytečný faul hostů. Pro domácí je tu přímý kop.
18'
Hosté zkoušeli poprvé zahrozit. Ze středu hřiště přišla dlouhá přihrávka na volného Adamíka, který se následně dostal osamocený na brankáře Šustra, postranní sudí si však všiml brzkého výběhu a byl pískán ofsajd.
17'
V posledních minutách se hra převážně uklidnila a oba celky spíše kombinují.
14'
Míč směřoval na hranici brankoviště, kde si vyčkával střelec středečního Hattricku Marek Matocha, míč ale špatně zpracoval a hosté tak mohou dopředu.
13'
Pro Vyškov je tu přímý kop z poměrně velkého úhlu, ovšem v blízkosti vápna.
12'
Druhý roh již tak povedený nebyl. Též letěl do středu vápna a o teč se snažil Krejčí, míč mu však pouze prolétl kolem nohy.
11'
Rohový kop letěl do středu vápna a skvěle si na něj vyskočil George Tibar, jeho hlavička s pomocí tečí, těsně míjela branku.
11'
I přesto, že hrají v deseti, vybojovali si první rohový kop.
10'
Franck Djaleu byl odveden za postranní čáru, domácí teď hrají v oslabení.
9'
Franck Djaleu leží na zemi a vypadá to na koleno. Uvidíme zda pro něj zápas skončil či ne, momentálně je ošetřován.
8'
Aktivita a hra do těla je možná až příliš velká, páč domácí faulují a následuje volný kop pro Benešov.
7'
Vyškovští jsou prozatím aktivnější a jdou více do těla, nyní budou vhazovat v blízkosti vápna.
6'
Tentokrát to byl Lahodný, co hledal spoluhráče v dobré pozici. Vepředu našel nabíhajícího Ayissiho, ten míč získal, ale vzápětí byl stažen k zemi, rozhodčí to ale jako faul neposoudil.
4'
Jeřábek se snažil o přihrávku na jednoho ze svých spoluhráčů, místo toho ale poslal míč pouze za postranní čáru a pro Benešov je tu aut.
3'
Faul i na druhé straně. Pro Vyškov volný kop.
2'
Přímý kop letěl na zadní tyč, do míče však skvěle vlétl brankář Šustr a míč vyboxoval do bezpečí.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté a nyní budou zahrávat přímý kop.
1'
Hráči obou týmů již přicházejí na hřiště. Domácí nastupují v bílých dresech, hosté v dresech černých.

MFK Vyškov: Šustr – Novotný, Krejčí, Franck Djaleu, Němeček – Lahodný, Jeřábek (C) – Vintr, Matocha, Sečkář – George Tibar
Náhradníci: Juran – Zbořil, Ayissi, Lukášek

FC Dolní Benešov: Chvěja – Romaňenko, Moravec (C), Adamík, Gebauer, Haas, Strakoš, Skroch, Karčmář, Pecuch, Baránek
Náhradníci: Gross – Rychnovský, Býma, Rubý, Blahuta, Labuda

Rozhodčí: J. Tomanec – J. Slabý, R. Páral.
Vzájemná utkání

22.9.2018 – Dolní Benešov – Vyškov 2:3
FC Dolní Benešov

Benešov bude chtít zapomenout na středeční prohru ve Frýdku 6:0 a dnes budou dělat vše proto, aby vyhráli. Ve své historii se s Vyškovem utkali pouze jednou v historii a zápas bohužel prohráli v poměru 3:2. Dnes tedy mají co oplácet, hlavně Vyškovu, který se drží v horních pozicích. Benešovská série na venkovních stadionech není nejlepší, ze čtyř jarních utkání vyhráli pouze jeden zápas a to na půdě posledního Valmezu. Dnes se tedy očekává prohra Benešova.
MFK Vyškov

Vyškov je na dobré cestě za postupem, na první místo ztrácí pouhých 6 bodů. I přesto, kdyby dnes domácí vyhráli, tak by se na 4. místo neposunuli, jelikož na Frýdek Místek ztrácí 4 body. Po dvou špatných zápasech přišel středeční, proti poslednímu Valmezu a Vyškov si díky skvělé divácké kulise odvezl výhru 6:0 a cenné 3 body. V utkání se však znovu zranil Klesa a týmu bude chybět i v dnešní sestavě, zpátky se ale vrací Marek Vintr, který si odpykal trest za červenou kartu. Domácí dnes budou favorité.
Dobrý den, vítám Vás u 23. kola MSFL. Dnes se podíváme na zápas MFK Vyškov – FC Dolní Benešov. Vyškovští si po středeční výhře 6:0 budou chtít spravit chuť i na domácím stadionu, páč Benešov též prohrál 6:0 a to ve Frýdku Místku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.