MSFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Uničov - 23. března 2019   10:15

Petřkovice
Petřkovice
60' Neumann
1:0
(0:0)
Uničov
Uničov
Petřkovice
Godula – Velner, Tomšů (71. Smékal), Sporysz, Neumann (67. Szotkowski), Baránek (C) (83. Ptáček), Kania, Lokša, Plesník, Mládek, Honiš
Ognjanov – Tobiáš, Moučka, Ptáček, Smékal, Szotkowski
Jan Mayer – Dalibor Černý, Luboš Popelák
Petřkovice
236 diváků
Uničov
Uvízl – Bala, Seibert, Koutek, Můčka, Ambrozek, Vichta (67. Svoboda), Bača, Strnad (58. Jeřábek), Komenda (C), Krč
Spurný – Purzitidis, Vejvoda, Svoboda, Jeřábek, Krayzel

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:11.
Je konec! Petřkovice v dnešním ne příliš atraktivním fotbale vyhrály na domácí půdě proti Uničovu 1:0. O jedinou branku se postaral v 60. minutě Marek Neumann. Ke konci zápasu byli hosté v tlaku, ale přes koncentrovanou obranu Odry se nemohli dostat k nějaké šanci.
90+2'
90+2'
Útočník Odry se snažil dostat dopředu, ale to se mu nepovedlo.
90+1'
Domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
90'
Ovšem posléze přišel další faul domácích a Uničov má jednu z posledních šancí.
90'
Hostující celek sice získal rohový kop, ale ten skončil jen v moci brankáře Goduly.
89'
Následný centr ale skončil pouze na hlavě domácího hráče, ale posléze Uničov získal autové vhazování.
88'
Nyní přišel faul z domácí strany a Uničov tak získal volný kop z pravé strany.
87'
Následný centr Uničova nic velkého nepřinesl a míč skončil jen v moci brankáře Goduly.
86'
Odra byla pod tlakem, ale následně odkopla míč a domácí hráč se řítil na brankáře, ovšem toho ve velké tutovce nepropálil!
85'
Uničov postupuje v útoku dál, jelikož získal výhodu po faulu Szotkowského.
83'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Baránek, přichází Ptáček.
83'
Bala se provinil faulem ve středu hrací plochy a je tak prvním potrestaným hráčem žlutou kartou v dnešním zápase.
82'
Odra se sice dostala dopředu, ale nic vážnějšího z toho nebylo a bude se muset opět bránit.
81'
Uničov svírá svého soupeře a posléze přišla velice dobrá rána hostujícího hráče, která mířila k pravé tyči, ale Godula předvedl skvělý zákrok!
80'
Centr domácího hráče skončil jen v moci gólmana Uvízla.
79'
A nakonec si Petřkovice vytvořily velice dobrou šanci, ale pokus z voleje skončil vedle levé tyče.
78'
Posléze domácí mužstvo získalo autové vhazování na polovině soupeře.
77'
Útok Uničova skončil jen mimo hrací plochu a následuje tak další odkop od domácí brány.
76'
Petřkovice už se soustředí především na defenzívu a jsou tak v čím dál větším hlubokém bloku.
75'
Po rohu zůstal ležet na hrací ploše domácí hráč a rozhodčí přerušil hru.
Dnešní utkání sleduje 236 diváků.
74'
Tentokrát hosté získali rohový kop a mají tak možnost srovnat.
73'
Obrana Odry pracuje skvěle a Uničov se tak stále nemůže dostat do vápna soupeře.
72'
Kapitán domácího celku Baránek nyní zůstal ležet na hrací ploše po faulu soupeře, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.
71'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Tomšů, přichází Smékal.
70'
Tlak ze strany hostů je čím dál větší, ale Uničov se momentálně nemůže dostat k nějaké střele.
68'
Godula vyboxoval centr, který se na něj řítil z pravé strany.
67'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Neumann, přichází Szotkowski.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Svoboda.
66'
Hosté se dostali do zakončení, ale to skončilo jen v boční síti.
64'
Nyní skončil míč pouze vedle domácí svatyně a následuje tak odkop brankáře Goduly.
62'
Uničov se snaží rychle odpovědět, ale to se mu zatím nedaří.
60'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Nyní už je to gól a domácí jdou do vedení! Po chybě v obraně Uničova se Odra dostala do velké šance, se kterou si poradil MAREK NEUMANN, který vypálil uvnitř vápna k levé tyči.
60'
Hodina hry je u konce a branky jsme se stále nedočkali.
58'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Strnad, přichází Jeřábek.
57'
Posléze se ke střele dostal Uničov, ale pokus útočníka byl hodně nezdařený.
56'
Odra zkouší uklidnit hru a na chvíli podržet míč, ovšem to se jí moc nedaří.
55'
Ovšem centr ze standardní situace nic vážnějšího nepřinesl a střela z dálky šla rovněž vedle.
54'
Nyní se domácí dostali dopředu a získali volný kop z levé strany.
53'
Odra se zatím ve druhém poločase snad ani nedostala s míčem za polovinu hrací plochy.
52'
Godula byl připraven a centr soupeře tak skončil v jeho rukou.
51'
Hosté jsou u míče na pravé straně, ale nemohou se dostat do vápna Petřkovic.
49'
Ovšem tato standardní situace rovněž nic nepřinesla, ale Uničov je v menším tlaku.
48'
Odra se dopustila nedovoleného zákroku a následuje tak volný kop Uničova z levé strany.
47'
Nynější centr z rohu už byl lepší, ale nakonec letěl pouze kolem hlavy hostujícího hráče.
46'
Hosté začali druhý poločas velice aktivně a po deseti vteřinách si vypracovali šanci, která byla zblokována a následuje rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:21.
První poločas je u konce a branky jsme se nedočkali. Dnešní zápas je velice vyrovnaný a proto nám také nenabízí nic. Jediná větší šance se naskytla ve 28. minutě, kterou měli hosté, ale domácí brankář předvedl dobrý zákrok a zlikvidoval tak jedinou střelu na branku v první půli. Doufejme, že druhá polovina utkání už nám nabídne nějaké šance a především góly.
45'
44'
Nyní přišel pouze faul domácích ve středu hrací plochy a Uničov tak je i nadále u míče.
43'
Centry Uničova ale dnes nejsou vůbec dobré a tentokrát letěl přesně do rukou brankáře Petřkovic.
42'
Hosté nyní převzali iniciativu a tlačí na soupeře. Posléze získali další rohový kop.
41'
Ale ani tentokrát nebyl centr vůbec dobrý a opět skončil pouze na hlavě domácího hráče.
40'
Ambrozek si došel pro faul a následuje tak další volný kop pro Uničov.
39'
Ale centr byl hodně špatný a skončil pouze u prvního hráče domácího mužstva.
38'
Nyní ale hostující celek získal volný kop z levé strany a může tak ohrozit bránu soupeře.
37'
Centr hostů z pravé strany nebyl nijak nebezpečný a pomalu to vypadá, že v prvním poločase se branky nedočkáme.
35'
Hostující hráč se opřel do střely z velké dálky, ale pouze přestřelil domácí bránu.
33'
Domácí si chtěli vymodlit faul, ale píšťalka sudího se neozvala a dopředu může jít Uničov.
32'
Ovšem následný roh byl přetažený a ani tentokrát to nebylo nějaké větší vzrušení.
31'
Centr na pravou stranu domácích přinesl rohový kop pro Odru a šance na otevření brankového účtu.
30'
Půl hodina hry je u konce a branky jsme se zdaleka nedočkali. Ovšem můžeme být rádi, alespoň za jednu střelu na branku, o kterou se postarali hosté.
29'
Posléze se domácí provinili faulem při útočném tažení.
28'
Uničov měl k dispozici volný kop, po kterém přišel centr a následně zakončení, se kterým si skvěle poradil brankář Godula!
26'
Útok Uničova rovněž nic nepřinesl a stále čekáme na první střelu na branku v tomto střetnutí.
24'
Nyní přišlo zakončení po centru z levé strany, ale to skončilo opět jen vedle hostující brány.
23'
Hra nám toho v prvním poločase stále moc nenabídla.
21'
Uničov se snad poprvé dostal do zakončení, ale to skončilo pouze vedle domácí brány.
19'
Následně skončil míč jen vedle hostující svatyně.
18'
Zatím jsme se stále nedočkali nějaké větší šance a Odra získala autové vhazování.
16'
Velice nepřesná přihrávka zbrzdila celou akci Uničova a následně navíc přišel faul hostujícího hráče.
15'
Posléze se domácí dostali do vápna soupeře, kde šel útočník Odry k zemi, ale penalta se nepíská.
14'
Bala skvělým skluzem odzbrojil domácího hráče, který už se řítil dopředu.
12'
Po centru z levé strany se domácí útočník dostal do zakončení, ale to skončilo pouze vedle brány Uničova.
11'
Odra získala autové vhazování na své polovině a zatím je o něco lepším týmem, ovšem nejde o žádné velké tlaky.
10'
Posléze se Petřkovice dostaly do zajímavé šance, ovšem ta byla ukončena pouze střelou na břevno.
9'
Uničov měl k dispozici volný kop z pravé strany, ale ten se stočil pouze do zámezí a odkop od své svatyně si vyzkouší domácí brankář Godula.
7'
Ovšem následný útok Odry nic nepřinesl a bude to tak další odkop od svatyně Uničova.
6'
Míč se opět dostal jen k brankáři Uničova, který se snažil dostat hru na levou stranu, ale míč skončil pouze v zámezí.
4'
Hra je zatím velice vyrovnaná a o něco aktivnější je domácí mužstvo.
2'
Uvízl musel jít z brány, aby byl u míče dřív, než soupeř, což se mu povedlo na jedničku.
1'
Hosté se dostali trošku pod tlak a tak musel brankář Uvízl odkopnout míč do bezpečí.
1'

FC Odra Petřkovice: Godula – Velner, Tomšů, Sporysz, Neumann, Baránek (C), Kania, Lokša, Plesník, Mládek, Honiš
Náhradníci: Ognjanov – Tobiáš, Moučka, Ptáček, Smékal, Szotkowski

SK Uničov: Uvízl – Bala, Seibert, Koutek, Můčka, Ambrozek, Vichta, Bača, Strnad, Komenda (C), Krč
Náhradníci: Spurný – Purzitidis, Vejvoda, Svoboda, Jeřábek, Krayzel

Rozhodčí: Jan Mayer – Dalibor Černý, Luboš Popelák.
Odra se momentálně nachází na třetí příčce s dvaceti devíti body a skóre 30:18. V posledním zápase přivítala na své půdě Hodonín, se kterým si poradila výsledkem 2:0. Nejlepším střelcem je s osmi góly Szotkowski.
Uničov je už tradičním účastníkem MSFL a aktuálně jej najdeme na šestém místě s dvaceti šesti body a skóre 30:22. V posledním utkání si poradila doma s Vrchovinou, kterou porazil 3:1. Nejlepším střelcem je s devíti góly Krč.
V 17. kole MSFL se proti sobě utkají týmy FC Odra Petřkovice a SK Uničov. Naposled se spolu tato mužstva utkala v srpnu na půdě Uničova, kde ovšem vyhrály Petřkovice těsně 1:0. Dnes se navíc bude hrát na stadionu v Petřkovicích. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Jan Mayer a jeho asistenti Dalibor Černý a Luboš Popelák. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.