MSFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rýmařov : Vrchovina - 23. března 2019   15:00

Rýmařov
Rýmařov
23' Šupák  • 77' Šupák
2:3
(1:2)
Vrchovina
Vrchovina
5' Duba   • 9' Duba   • 64' Matulka
Rýmařov
Kameník – P. Kundrátek, T. Kundrátek, Navrátil (76. Němec), Dydowicz, Furík, Kocúr (C), Šupák, Ondruška, Hleba (67. Tilkeridis), Kolísek.
Baroš – Němec, Tilkeridis, Kováč.
Mikyska – Slabý, Silný
Rýmařov
233 diváků
Vrchovina
Kolář – Bača (46. Smetana), Vícha, Michal (C), Svoboda, Batelka, K. Skalník, Vašíček, Zbytovský, Duba (88. Vopršal), Matulka (72. M. Skalník).
Šmída – Dobrovolný, Smetana, M. Skalník, Švanda, Vopršal.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Je dobojováno! Rýmařov svůj první jarní zápas nezvládl, když na domácím hřišti prohrál s Vrchovinou 2:3. O osudu celého zápasu rozhodla už první desetiminutovka, ve které se hned dvakrát prosadil Tomáš Duba. Ještě před pauzou snížil Šupák, jehož tým byl po změně stran o něco aktivnější, ale po gólovém protiútoku zakončeným Matulkou už to s ním vypadalo hodně špatně. Další Šupákovo snížení sice koncovku zápasu zdramatizovalo, ale na vyrovnání se Rýmařov už nezmohl.
90+3'
90+3'
Ještě jedna domácí standardka z pravé strany. Za nedovolený zákrok navíc viděl žlutou kartu Marek Svoboda.
90+1'
Nad rámec druhého poločasu jsou přidány dvě minuty.
90'
Lukáš Kundrátek nakopl míč do ohně, kde hosté neměli situaci úplně pod kontrolou, ale nakonec ji vyřešil brankář Kolář.
88'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Tomáš Duba, přichází Matěj Vopršal.
87'
Koncovka zápasu je hodně nervózní. Vrchovina se viditelně strachuje o výskedek a stále méně je schopna držet míč.
86'
Ze strkanice u hostující branky resultují žluté karty pro Tomáše Šupáka a Jakuba Vašíčka.
85'
Další domácí standardní situace. Centr letěl k zadní tyči, u které se brankář Kolář dostal do kolize s protihráčem. Ta odstartovala menší potyčku.
83'
Jiskra dostala výhodu standardní situace, kterou i zakončila, jenže neškodná střela letěla vysoko nad horní tyč.
82'
Dnešní utkání sleduje 233 diváků.
81'
Vrchovina se zkusila do vápna prokombinovat. Do šance se ale nedostala a následný brejk naopak musel vyřešit vybíhající Kolář.
80'
Michal Skalník rozdal míč doprava a ihned si nabíhal do vápna. Centr k němu nedoletěl, neboť byl sražen na další roh.
79'
Hosté mohli okamžitě zareagovat, jenomže centr z rohového kopu zlikvidoval Ondruška. Nic nevzniklo ani z následného autu vedle šestnáctky.
77'
Rýmařov právě vstřelil branku!
Tak přeci jen se nám zápas výrazně dramatizuje! TOMÁŠ ŠUPÁK dostal vynikající pas za obranu, běžel sám na Koláře a toho dokázal zleva propálit.
76'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Petr Navrátil, přichází Tomáš Němec.
75'
Do konce zápasu zbývá poslední čtvrthodina. Vrchovina s přehledem hlídá svůj náskok a je už velmi blízko třem bodům.
73'
Po dlouhé době se urodila nějaká střela na hostující branku. Kolář ji ale uchránil dobrým zákrokem a udržel dvougólové vedení Vrchoviny.
72'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Radek Matulka, přichází Michal Skalník.
71'
Matulka vybojoval aspoň autové vhazování pro Vašíčka. Hosté mohou ukrajovat další vteřinky.
69'
Vrchovina vytáhla obrannou linii hodně vysoko. Po žlutém faulu Radka Matulky se ale musí zase zasunout k vápnu.
68'
Šupák rychle vhodil aut, po kterém byl on sám zdvojený a z levého kraje hřiště už nedokázal odcentrovat.
67'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází David Hleba, přichází Nikolas Tilkeridis.
66'
Matulka zkusil projít individuálně. Jednoho hráče obešel, ale další překážku stojící na hranici šestnáctky fauloval.
64'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Opět to byl centr k bližší tyči, na který byli hosté připravení. Vrchovina okamžitě přešla do přečíslení dvou na jednoho, které velmi jednoduchým způsobem zakončoval RADEK MATULKA.
64'
Centr letící k bližší tyči Kolář vyrazil zpět do míst, odkud se bude ještě jednou rozehrávat od praporku.
63'
A další domácí roh, kterému předcházel hodně nepovedený odkop některého z obránců Vrchoviny.
62'
Rýmařov po nákopu do šestnáctky zahrával i rohový kop, jenže ani z něj nevymyslel nic nebezpečného.
60'
A další tvrdý souboj v hostujícím podání. Rozbíhající se Lukáš Kundrátek byl čistě odseparován od balónu.
59'
Několik dlouhý vteřin se domácí snažili vymanit z vysunutého presinku po vlastním vhazování. Pomohl jim až nedovolený zákrok.
58'
Skalník nebyl v ofsajdu, a tak mohl upalovat po levé straně. Dobře to ale udělal Kameník, který vyběhl daleko ze svého vápna a ukopl balón do autu.
57'
Vašíček doběhl nákop do křídelního prostoru. Centr z prvního doteku ale nasměroval jen do Kameníkovy náruče.
56'
Vrchovina hraje ve středu hřiště hodně agresivně a nedává domácím prostor k nějakému postupnému útoku.
54'
Duba se poměrně snadno dostal ke střele, ze které určitě mohl vytěžit víc. Kameník slabě letící míč v klidu zastavil.
52'
Petr Navrátil ukořistil míč ve velmi nebezpečném prostoru. Pak ale nevyvinul dostatečnou rychlost k úniku a záhy byl zase odzbrojen.
51'
Z nízkého centru vzešla jen neškodná hlavička. Na Kameníkovu branku se však žene další postupný útok.
50'
Kolář si přivlastnil letící centrovaný balón a dlouhým výkopem založil akci Vrchoviny, který bude zprava kopat roh.
48'
Z rohového kopu už domácí nezahrozili. Naopak se museli rychle vrátit s hostujícím protiútokem.
47'
Dydowiczova střela z přímého kopu byla lehce tečovaná a proletěla jen kousek nad břevnem.
46'
Jiří Batelka zboural protihráče během rychlého přechodu a kromě standardní situace se musí smířit také se žlutou kartou.
46'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Dominik Bača, přichází Lukáš Smetana.
46'
O rozehrávku druhé půle se postarali hosté, jejichž první akce skončila ihned po prvním nákopu směrem k útočníkům.
46'
Je za námi první poločas, do kterého Vrchovina vstoupila velmi dobře. Po devíti minutách vedla už 2:0, když se dvakrát prosadil její nejlepší střelec Tomáš Duba. Hra se poté srovnala a zlobit začali také hráči Rýmařova, za které ve třiadvacáté minutě snížil Tomáš Šupák a určil poločasový stav 1:2.
45'
44'
Batelka fauloval v náznaku domácího protiútoku. Hra je znovu zastavena, zatímco se k rozehrávce chystá Lukáš Kundrátek.
43'
Na pravé straně faulovaný Patrik Kundrátek získal pro Jiskru standardní situaci, nicméně z centru Dydowicze nic nebezpečného nebylo.
42'
Dydowiczovu střelu Kolář vyrazil a pak mu pomohli spoluhráči, kteří nenechali domácí fotbalisty dorážet.
40'
Žlutou kartu viděl i Dominik Bača, který zřejmě utrousil nějakou poznámku poté, co ho jasně fauloval Navrátil.
39'
Daniel Dydowicz se snažil získat penaltu, když k němu letěl centr z pravé strany. Byl to ale on, kdo dostal žlutou kartu za simulování.
38'
Nestalo se, neboť obránci Vrchoviny posunuli vysoký míč do rukavic svého brankáře.
37'
Změnit se to může po faulu na Lukáše Kundrátka a dlouhém nákopu před Kolářovu branku.
36'
I rychlá rozehrávka Rýmařova znamenala okamžitou ztrátu balónu, který se už několik minut pohybuje ve středu hřiště.
34'
Opět faul a rychlá rozehrávka, která se hostům rozhodně nevyplatila. Míč skončil v autu a zpět do hry ho uvede Petr Kameník.
33'
Po rozehrávce na krátko letěly do vápna centry z obou stran. Ani jeden však nebyl pro defenzivu Jiskry nebezpečný.
32'
Lukáš Kundrátek stáhl k zemi Skalníka. Hosté rychle rozehráli a přes pravou stranu vybojovali roh.
31'
Rohový kop hráči Rýmařova ubránili a vyrazili do protiútoku. Jmenovitě Navrátil však daleko nedošel.
30'
David Hleba si půlící čáry vyšlápl na Radka Matulku a od třicáté minuty bude dohrávat se žlutou kartou.
29'
Hra se po docela jednoznačném úvodu vyrovnala. Oba celky v těchto minutách ale trápí velký počet ztrát a nepřesností.
27'
Patriku Kundrátkovi se nepovedlo roztáhnout hru doleva na Navrátila. Následuje velký boj o střed hřiště.
26'
Hosté si na pravém křídle pomohli faulem. Pokračuje se poklidnou rozehrávkou z obrany Jiskry.
25'
Vysoké napadání Rýmařova skončilo kýženým ziskem míče, jenomže Lukáš Kundrátek ho zase odevzdal nepřesnou přihrávkou za obranu.
23'
Další akce domácích fotbalistů už končí gólem na 1:2! Menší závar v pokutovém území vyvrcholil zakončením TOMÁŠE ŠUPÁKA.
22'
Po centru z pravé strany hlavičkoval jeden z domácích fotbalistů jen těsně vedle Kolářovy branky.
20'
Zbytovský se snažil vysunout do úniku Dubu. U něj byl čas vyběhnutý Kameník a navíc byl máván ofsajd.
19'
Hlavní sudí dopískl faul na Zbytovského. Hosté zkusili zaútočit po pravé straně, ale míč poslali do autu.
18'
Domácí akci přerušil ofsajd. I tak by k ohrožení Kolářovy branky zřejmě nedošlo.
16'
Marek Svoboda neměl šanci dosáhnout na přetažený nákop. Následuje odkop od Kameníkovy branky.
15'
Zbytovský píchl míč za obranu na Skalníka, který byl okamžitě zakřižován a nevybojoval pro Vrchovinu ani rohový kop.
14'
První domácí zakončení po autu z pravé strany nestálo za nic, z voleje nakopnutý míč proletěl několik metrů nad Kolářovou brankou.
13'
Víchův centr letěl ještě před pokutové území, odkud šlo jen těžko vymyslet nějakou nebezpečnou hlavičku.
12'
Následný dlouhý nákop vyřešil Kameník, jenž ihned rozehrál. Po faulu na Šupáka mohou zaútočit domácí.
11'
Pár chvil po rozehrávce ve středovém kruhu fauloval Jan Kolísek a vyfasoval žlutou kartu.
9'
Začátek zápasu Rýmařovu absolutně nevychází! Brankář Kameník dostal malou domů do nezáviděníhodné situace, okamžitě byl napadán TOMÁŠEM DUBOU, jenž mu balón sebral a okamžitě ho uklidil do sítě.
8'
Ale ne na dlouho, protože nákop z blízkosti půlící čáry doletěl až k brankáři Kameníkovi.
7'
Přetahovaná o zahuštěný střed hřiště skončila faulem na Ondřeje Víchu. K míči se vrací hosté.
5'
Hosté se již v páté minutě dostávají do vedení! Střela zpoza pokutového území skončila na pravé tyči, od které se míč odrazil na TOMÁŠE DUBU a ten z dorážky vsítil svůj devátý gól v sezóně.
4'
Hostující standardku rozehrál Tomáš Duba, jenže hráči Jiskry střílený centr odvrátili za postranní čáru, odkud vhazuje Bača.
2'
Domácí tým nastoupil v modrých, zatímco hosté v zelenočerných dresech.
1'

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – P. Kundrátek, T. Kundrátek, Navrátil, Dydowicz, Furík, Kocúr (C), Šupák, Ondruška, Hleba, Kolísek.
Náhradníci: Baroš – Němec, Tilkeridis, Kováč.

SFK Vrchovina: Kolář – Bača, Vícha, Michal (C), Svoboda, Batelka, Skalník, Vašíček, Zbytovský, Duba, Matulka.
Náhradníci: Šmída – Dobrovolný, Smetana, SKalník, Švanda, Vopršal.

Rozhodčí: Mikyska – Slabý, Silný.
1. vzájemný zápas

11.08.2018
Vrchovina – Rýmařov 2:2
Branky:
25. Duba, 82. Duba – 34. Kolísek, 45. Navrátil.
SFK Vrchovina

Ani domácí mužstvo na tom není bůhvíjak dobře. Na kontě má jen o jednu výhru více než jeho dnešní soupeř, se kterým v tabulce sousedí. S bilancí čtyř výher, čtyř remíz a osmi porážek je na třináctém místě, přičemž ztrácí dva body na dvanáctý Hodonín. Závěr podzimu měl tým z Nového Města na Moravě solidní. Z pěti zápasů prohrál jen jednou, nicméně na startu jara podlehl 1:3 šestému Uničovu. Jedinou branku dal Tomáš Duba, který je s osmi góly jednoznačně nejlepším střelcem Vrchoviny.
SK Jiskra Rýmařov

Sedmý tým minulé sezóny zaznamenal v podzimní fázi aktuálního ročníku výrazný výkonnostní pokles. Během patnácti zápasů vyhrál pouze ve třech případech nad Frýdkem-Místkem, Hulínem a Petřkovicemi. Na závěr podzimu naplno nebodoval hned pětkrát v řadě a získal jen dva body za remízy 1:1 s Vyškovem a Dolním Benešovem. Pro Rýmařov, který se nachází na prvním nesestupovém místě, je dnešní utkání první v tomto roce. Zápas šestnáctého kola proti Velkému Meziříčí byl odložen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.