MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Vel. Meziříčí - 16. listopadu 2019   10:15

Frýdek-Místek
16' Hýbl  • 30' Teplý  • 53' Hykel
3:0
(2:0)
Vel. Meziříčí
Ciupa – Kaizar, Literák (C), Bialek, Hýbl (67. Hurta), Mikulenka (60. Šumský), Ožvolda, Skwarczek, Hykel (76. Nezhoda), Teplý (86. Telnar), Varadi (76. Visič)
Bárta – Hurta, Šumský, Nezhoda, Visič, Telnar
Jan Mayer – Jaromír Richtár, Filip Kotala
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
379 diváků
Kolář – Šimáček, Puža, Bouček (55. Kriegsmann), Dolejš, Šuta (61. Mezlík), Simr, Plichta, Pokorný, Demeter (74. Kotoun), Komínek (C)
Kruba – Kriegsmann, Mezlík, Kotoun

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Frýdeckomístečtí v dnešním zápase zaslouženě a jasně vyhráli nad týmem z Velkého Meziříčí 3:0.
O úvodní branku se postaral v 16. minutě Matěj Hýbl, který tak poslal domácí do vedení. Ve 30. minutě šel Hykel uvnitř vápna k zemi a následovala tak penalta, které se ujal Jakub Teplý a poslal Válcovny do dvoubrankového vedení. Do druhé půle vstoupily Válcovny velmi dobře, protože už v 53. minutě se dokázal trefit Tomáš Hykel. Následně půl hodinka hry nebyla příliš atraktivní a gól tak už nepadl.
90'
90'
Bialek se dopustil faulu ve středu hrací plochy.
89'
Dolejš ještě chtěl odcentrovat z pravé strany, ale míč z jeho nohy skončil daleko za bránou Frýdku-Místku.
88'
Nyní už je to spíše takové vyčkávaní na konec zápasu, protože o vítězi je delší dobu rozhodnuto.
87'
Filip Kotoun tvrdě srazil domácího hráče k zemi a rovněž vidí žlutou kartu.
86'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Teplý, přichází Telnar.
85'
Standardní situace hostů ale nebyla nijak nebezpečná a do protiútoku se dostal Frýdek-Místek, ovšem z toho nakonec rovněž nic nebylo.
84'
Pokorný se nedokázal procpat přes dva protihráče, ale Velké Meziříčí získalo alespoň rohový kop z pravé strany.
83'
Posléze se domácí hráč dopustil faulu a následuje tak volný kop hostujícího celku.
82'
Hosté opět dokázali odvrátit centr z levé strany a mohou tak vyrazit směrem dopředu.
80'
Další nedovolený zákrok, tentokrát ze strany hostů a kartu žluté barvy uviděl Petr Dolejš.
Dnešní utkání sleduje 379 diváků.
78'
Lipina se nedokázala procpat dopředu po pravé straně a následuje tak autové vhazování pro hosty.
77'
Další nákop domácích skončil pouze za hostující svatyni a Kolář bude mít odkop od své brány.
76'
Jakub Nezhoda už po pár vteřinách na hrací ploše uviděl od hlavního rozhodčího Jana Mayera žlutou kartu za svůj faul.
76'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Varadi, přichází Visič.
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hykel, přichází Nezhoda.
75'
Hosté se stále snaží něco vymyslet a vstřelit alespoň jednu branku, ale zatím se jim to nedaří.
74'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Demeter, přichází Kotoun.
72'
Centrovaný míč Simra ani nyní nepřinesl nic nebezpečného, protože jej dokázal odvrátit Bialek.
70'
Je před námi posledních dvacet minut a Frýdeckomístečtí stále vedou jasně 3:0.
69'
Opět skončil míč jen v zámezí a následuje další autové vhazování pro domácí hráče.
68'
Dolejšovou přihrávku zachytil Hurta a následuje tak autové vhazování pro hostující mužstvo na polovině Lipiny.
67'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hýbl, přichází Hurta.
67'
Bialek se prodral do zakončení hlavou, ovšem jeho pokus nebyl moc přesný a skončil vedle soupeřovy svatyně.
66'
Nyní Lipina získala rohový kop z levé strany a může tak přidat čtvrtou branku tohoto zápasu.
65'
Šumský skvělou přihrávkou hledal uvnitř vápna Varadiho, ale míč nakonec zachytila pouze obrana Velkého Meziříčí.
64'
Hra nám toho momentálně příliš nenabízí. Frýdek-Místek je lepším týmem, ale nyní se soustředí především na defenzívu.
63'
Nepovedený nákop domácího mužstva končí pouze v zámezí za bránou Velkého Meziříčí.
61'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Šuta, přichází Mezlík.
60'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Mikulenka, přichází Šumský.
59'
Nepřesná přihrávka hostujícího hráče skončila v zámezí vedle brány Frýdku-Místku.
58'
Opět se dostal do zakončení Robin Demeter, ale ani tentokrát jeho pokus neskončil v domácí bráně a Jiří Ciupa tak má jen další odkop od své svatyně.
57'
Pěkná střela domácího hráče nakonec skončila jen nad hostující svatyní.
56'
Následný centr hostujícího celku ale nepřinesl nic nebezpečného a balón skončil vedle domácí svatyně.
55'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Bouček, přichází Kriegsmann.
54'
Demeterova střela z dálky nadělala Ciupovi menší problémy, protože balón nakonec letěl na bránu Frýdku-Místku.
53'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Válcovny vedou už 3:0! Po velkém tlaku domácího celku přiletěl další centr, tentokrát z pravé strany na zadní tyč, kde z první zakončil po zemi TOMÁŠ HYKEL a Kolář už nedokázal zastavit míč.
52'
Opět se Tomáš Hykel dostal k centru z levé strany, ale míč odvrátila obrana soupeře.
51'
Ani tentokrát nepřinesl centr hostujícího hráče nic velkého a balón tak končí opět jen za bránou Frýdku-Místku.
50'
Tomáš Hykel se dostal do zajímavé šance, ovšem uvnitř vápna podklouzl a nedokázal tak vystřelit.
49'
Centr z pravé strany ale nepřinesl nic nebezpečného a domácí obrana jej dostala do bezpečí.
48'
Frýdek-Místek ale při pokusu projít po pravé straně přišel o balón a dopředu jde opět hostující celek.
47'
Hostující hráč se dopustil nedovoleného zákroku na pravé straně a akce Velkého Meziříčí je tak u konce.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:15.
První poločas je u svého konce a Frýdek-Místek vede nad Velkým Meziříčím 2:0. O úvodní branku se postaral v 16. minutě Matěj Hýbl, který tak poslal domácí do vedení. Ve 30. minutě šel Hykel uvnitř vápna k zemi a následovala tak penalta, které se ujal Jakub Teplý a poslal Válcovny do dvoubrankového vedení. Domácí byli lepším týmem, ale Velké Meziříčí se párkrát dostalo do náznaku nějaké šance, ale většinou končí centrované míče hostů v moci brankáře Ciupy.
45'
45'
Posléze se sice Válcovny dostaly po levé straně až do vápna, ale střílený centr proletěl šestnáctkou až do zámezí.
44'
Domácí celek s přehledem kontroluje konec prvního poločasu a drží balón na své polovině.
43'
Mikulenka se snažil přenést hru křížným pasem na levou stranu, ale balón zavítal pouze do zámezí.
42'
Radim Šuta chtěl překvapit brankáře střelou z dálky, ale ta skončila pouze vedle domácí svatyně.
41'
Varadi tentokrát dlouho dlouho čekal na vhodný moment přihrávky, až ztratil míč.
40'
Teplý prohrál souboj s hostujícím obráncem a Velké Meziříčí následně získalo autové vhazování.
39'
Kaizar nedokázal najít přímočarým míčem svého spoluhráče, ale Frýdek-Místek posléze získal autové vhazování.
38'
Dolejš se nyní nachytal jen v ofsajdovém postavení a u míče tak budou opět Frýdeckomístečtí.
37'
Velké Meziříčí se sice snaží něco vymýšlet směrem dopředu, ale centry se mu zatím příliš nedaří a balón tak opět končí v moci Ciupy.
36'
Lipina se sice dostala dopředu po pravé straně, ale následný centr skončil jen na hlavě hostujícího obránce.
35'
Nakonec byla standardní situace rozehrána signálem, jenž zakončil střelou Matěj Hýbl, ale ten trefil pouze před sebou stojícího protihráče.
34'
Demeter sejmul domácího hráče k zemi a Frýdek-Místek tak má k dispozici přímý kop ze střední vzdálenosti.
33'
Adam Varadi se posléze ocitl jen v ofsajdovém postavení a hra je tak opět přerušena.
32'
Hykel vyslal po pravé straně dopředu Jakuba Teplého, který se ale tentokrát nedokázal dostat do zakončení.
31'
Hosté se nákopem pokoušeli něco vymyslet, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného ani tentokrát.
30'
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! K pokutovému kopu se postavil JAKUB TEPLÝ, který zachoval klidnou hlavu a zakončil do levé části branky, zatímco brankář Kolář šel na druhou stranu.
30'
Byla nařízena penalta pro Frýdek-Místek! Tomáš Hykel se prosmýkl přes dva hráče a následně byl uvnitř vápna zfaulován.
29'
Nyní se hosté dopustili nedovoleného zákroku na své polovině hrací plochy a Frýdeckomístečtí tak budou opět u míče.
28'
Nyní se Robin Demeter pokusil o překvapivou střelu z dálky, ale jeho pokus neměl moc razance.
27'
K exekuci přímého kopu se nakonec postavil Petr Dolejš, ovšem jeho fantastická střela přes zeď orazítkovala pouze horní tyč!
26'
Posléze ale přišel faul domácího hráče a Velké Meziříčí získalo přímý kop ze zajímavé střelecké pozice.
25'
Tomáš Hykel tentokrát zabojoval směrem zpátky a skluzem nenechal pokračovat Boučka po levé straně.
24'
Robin Demeter se na hranici vápna odhodlal ke střele, která ale letěla jen nad svatyní Jiřího Ciupy.
23'
Nyní ale hosté získali autové vhazování na polovině Frýdeckomísteckých.
22'
Momentálně se toho na hrací ploše příliš neděje, jelikož u míče sice je Velké Meziříčí, ale to se nemůže dostat blíž k bráně soupeře.
21'
Nepřesná přihrávka ze strany hostujícího celku zamířila jen do zámezí a Frýdek-Místek tak bude mít autové vhazování.
20'
Nyní měl Frýdek-Místek k dispozici rohový kop z levé strany, ale ten letěl pouze na prvního hostujícího hráče.
19'
Bialek si počínal uvnitř vápna na hranici faulu, ale rozhodčí nakonec nechal hru plynout.
18'
Skwarczek se nachytal v ofsajdovém postavení a útočná akce Válcoven je opět u konce.
17'
Hostující celek chce ale rychle odpovědět, ale centrovaný míč z levé strany končí pouze opět v moci Ciupy.
16'
Máme tady úvodní branku dnešního střetnutí a Frýdeckomístečtí tak jdou do vedení 1:0! Přízemní centr z pravé strany prošel až na zadní tyč, kde byl MATĚJ HÝBL, který si zpracoval balón a posléze prostřelil gólmana Koláře.
15'
Adam Varadi skvěle dostal míč na pravou stranu, odkud přišel centr do vápna, ale s tím si poradila hostující obrana.
14'
Další útok hostujícího celku skončil jen nákopem za bránu Frýdku-Místku.
13'
Centry se ale hostům zatím příliš nedaří a brankář Jiří Ciupa opět vyboxoval balón.
12'
Velké Meziříčí je momentálně o něco lepším týmem a tentokrát má k dispozici rohový kop z levé strany.
11'
Po chvíli sice přišel další centr hostů, ale i nyní z toho nic nebylo, protože balón si vzal pro sebe Ciupa.
10'
Ovšem následný centr do vápna nepřinesl nic nebezpečného a obrana Frýdeckomísteckých odkopla míč.
9'
Velké Meziříčí tentokrát získalo volný kop z levé strany po faulu domácího hráče a hosté tak mohou otevřít brankový účet.
8'
Nyní Adam Varadi dostal pochvalu za svou práci, když napadal rozehrávku soupeře a hostující gólman Kolář pod tlakem odkopl míč jen do zámezí.
7'
Následně sice domácí získali autové vhazování, ale o balón stejně přišli.
6'
Adam Varadi se dostal k odraženému míči uvnitř vápna, ale v těžké pozici nedokázal prostřelit gólmana Koláře.
5'
Plichta místo střely ještě poslal balón na hranici vápna Šutovi, ale jeho zakončení levačkou nemělo razanci a Ciupa si lehce poradil.
4'
Domácí lacině přišli o balón, ale následný protiútok Velkého Meziříčí nic nepřinesl, jelikož centrovaný míč skončil v moci brankáře Ciupy.
3'
Lipina posléze získala autové vhazování na své polovině. Následně přesunula hru na pravou stranu.
2'
Pro změnu se nyní dopředu snažili dostat hosté, ale útok po pravé straně toho moc nepřinesl.
1'
Frýdeckomístečtí se hned po výkopu natlačili na polovinu soupeře, ale nedokázali se dostat ke střele na bránu.
1'

MFK Frýdek-Místek: Ciupa – Kaizar, Literák (C), Bialek, Hýbl, Mikulenka, Ožvolda, Skwarczek, Hykel, Teplý, Varadi
Náhradníci: Bárta – Hurta, Šumský, Nezhoda, Visič, Telnar

FC Velké Meziříčí: Kolář – Šimáček, Puža, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Plichta, Pokorný, Demeter, Komínek (C)
Náhradníci: Kruba – Kriegsmann, Mezlík, Kotoun

Rozhodčí: Jan Mayer – Jaromír Richtár, Filip Kotala.
Frýdeckomístečtí se momentálně nacházejí na 6. místě s 28 body a skóre 23:15. V posledním zápase zavítali na půdu Dolního Benešova, odkud si ovšem překvapivě přivezli pouze remízu 1:1.
Velké Meziříčí je aktuálně na 9. pozici se 23 body a skóre 22:31. Naposled se představili doma, když přivítali Petřkovice. Ovšem Odra byla naprosto jasně a Velké Meziříčí utrpělo debakl 0:6.
V 16. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se proti sobě utkají týmy MFK Frýdek-Místek a FC Velké Meziříčí. Naposled se spolu tato mužstva utkala v březnu na půdě Frýdku-Místku, který zvítězil 2:0. Dnes se bude opět hrát na stadionu Stovky ve Frýdku-Místku, který nabídne kapacitu až pro 12 400 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.