MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Otrokovice - 15. září 2019   10:15

Slovácko B
Daněk – Řihák , Jamný, Krejčí, Řehola (64. Janša), Olšanský, Baran, Tischler, Hellebrand (46. Krejčík), Pernica, Vasiljev (46. Hladký)
Dzeminskij – Miklík, Jahoda, Krejčík, Janša, Hladký, Pek
Křepský – Mikyska, Vejtasa
Bělinka, Kunovice
134 diváků
Otrokovice
Semanko – Malý, Fiala, Mozol, Vavřík, Jasenský, Vybíral, Dnistrianskyj (70. Novák), Vašulka, Dekleva, Mlýnek (62. Hubr)
Hrnčiřík – Horák, Hubr, Bahounek, Novák, Slaný, Minář

Slovácko remizovalo s Otrokovicemi 0:0. Diváci viděli spoustu nepřesností, a pár šancí hlavně ze strany Otrokovic, které hostující hráči nevyužili ke vstřelení branky. Utkání skončilo spravedlivou remízou.
90'
90'
Také Slovácko mělo standardku, ale nevyužilo ji ve svůj prospěch, když se balonu zmocnil Semanko.
90'
Jasenský zahrál míč do pokutového území, kde hlavičkoval Řihák a balon odvrátil, jeho druhý pokus do malého vápna nikdo z jeho spoluhráčů nezachytil.
89'
Otrokovice ještě budou zahrávat volný přímý kop z pravé strany.
88'
Hubr z hranice velkého vápna prověřil pozornost brankáře Daňka.
87'
Slovácko kombinovalo na pravé straně, centr ze strany si stáhl brankář Semanko.
86'
Vypadá to, že dnešní utkání skončí spravedlivou dělbou bodů.
83'
Viktoria si vytvořila šanci, po které musel zasahovat brankář Daněk. Hubr dával míč pod sebe na Vašulku a ten mířil na přední tyč, ale jen vyprášil Daňkovy rukavice.
82'
Do vápna letí jeden centr za druhým, domácí hráči zatím tlaku Otrokovic odolávají.
80'
Otrokovice po rychlé akci zahrávaly rohový kop, počínaly si stejně jako jejich protihráči před malou chvílí.
78'
Ze zkráceného rohu domácí fotbalisté nic nevyprodukovali, jelikož jej zahráli s velkou bídou.
78'
Martin Vašulka stáhl za dres Janšu a viděl žlutou kartu.
75'
Otrokovice zahrávaly dva rohové kopy za sebou, oba dva dokázali hráči Slovácka uskákat.
74'
Vavřík nebezpečně odcentroval před branku Daňka, obránce Slovácka musel balon odhlavičkovat na roh.
71'
Jamný centroval z levé strany na hranici vápna, dobíhající Janša na míč nedosáhl a ani za ním Olšanský.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Dnistrianskyj, přichází Novák.
68'
Jenže jejich kombinace skončila u postranní čáry nepřesnou přihrávkou.
67'
Béčko Slovácka nyní kombinuje převáže na své polovině a zkouší vymyslet kloudnou akci.
65'
Dekleva hodil míč z autu dobrých třicet metrů, až na hranici malého vápna, kde hlavičkoval Fiala na vzdálenější tyč a konstrukci branky těsně minul.
64'
Třetí střídání v domácím celku. Martina Řeholu vyměnil Marek Janša.
62'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Hubr.
61'
Z rohového kopu se hosté neprosadili, zůstali u míče a jejich akce vyvrcholila nepřesnou střelou.
60'
Václav Mozol nebezpečně střílel na vzdálenější tyč, Daněk musel zasahovat, aby míč neskočil v síti, dobíhající Mlýnek byl v jiném prostoru než měl být a balon nestihl.
59'
Pernica z pravé straně šel až před vápno, před dobíhajícím hráčem zasekl a vystřelil levou nohou pod břevno, Semanko ránu chytá.
57'
Tischler si na dalekonosnou střelu netroufl, místo toho hledal obloučkem nabíhajícího Krejčího, který ale míč nezpracoval a od své bude odkopávat Semanko.
57'
Krejčík postupoval středem hřiště a byl faulovaný třicet metrů od branky Semanka.
55'
Dlouhý míč do pokutového území vystřelil příliš nedůrazně Mlýnek, gólman Daněk musel na zem, aby míč chytil.
53'
Slovácko se dostalo na dostřel branky Otrokovic, ale zařízení brankáře Semanka neohrozilo.
50'
Otrokovice měly k dispozici dva rohové kopy za sebou, ani v jenom případě neuspěly.
50'
Mlýnek sprintoval za dlouhým míčem a z brankové čáry se snažil odcentrovat, přihrávka byla sražena na roh.
50'
Zadáci Slovácka si standardní situaci pohlídali a balon dostali do bezpečí.
49'
Vybíral centroval z pravé strany, do hlavičky se tlačil Mlýnek, před kterým balon odhlavičkoval do zámezí Olšanský.
46'
Kouč Němčický provedl do druhého poločasu dvě střídání, zraněného Patrika Hellebranda vyměnil Filip Krejčík a Tomáše Vasiljeva nahradil Marcel Hladký.
46'
45'
45'
Domácí obrana standardní situaci už ubránila a tím skončil první poločas.
45'
Otrokovice mohly jít do vedení, ze standardní situace balon proletěl až na zadní tyč, kde byl zcela sám Malý, který zakončoval zblízka, brankář Daněk se stačil přesunout a balon reflexivně vyrazil na roh.
45'
Adam Řihák je prvním potrestaným hráčem v dnešním utkání.
45'
Olšanský přiťukl míč Hellebrandovi, jenž vystřelil přízemní ránu na zadní tyč, balon se však nevlezl mezi tři tyče, domácí záložník si poté řekl o střídání.
43'
Na druhé straně vystřelil Václav Mozol, Daněk nadvakrát míč zkrotil v rukavicích.
42'
Dva metry před vápnem vystřelil Hellebrand, rána nadělala hodně starostí brankáři Semankovi, před kterým nikdo z hráčů Slovácka nebyl a nemohl doklepnout míč do sítě.
40'
Hellebrand s Vasiljevem rozehráli rohový kop na krátko, ale moc se neshodli a Hellebrand poté skluzem musel vybojovat míč. Slovácko u hracího předmětu zůstalo, z pravé strany centroval nebezpečně Pernica, jeho přihrávku musel boxovat před dobíhajícím Tischlerem Semanko.
38'
Z rohového kopu zakončoval hlavou Tichler nad bránu.
37'
Stejný hráč postupoval z pravé strany a vystřelil, do rány skluzem vstoupil Malý a střelu odrazil do zámezí, poté svým spoluhráčům pořádně vyčinil.
36'
Krejčí kolmicí za obranu málem našel Řeholu, brankář Semanko však dobře vyběhl proti domácímu hráči a byl u míče o vteřinu než Řehola.
35'
Po kombinaci před vápnem se do míče opřel Hellebrand, tvrdá střela skončila nad břevnem.
34'
Ze střední vzdálenosti to zkusil vysunutý Krejčí, ale rána mu nesedla a neohrozila vůbec branku Otrokovic.
32'
Po levé straně postupoval s míčem Vasiljev, který si narazil balon před vápnem s Hellebrandem, ale přihrávku první jmenovaný v pokutovém území nezpracoval a akce vypadající slibně skončila.
30'
Krejčího přihrávka na Řeholu byla příliš dlouhá a míče se zmocnil vybíhající brankář Semanko.
29'
Modrobílí si nyní vytvořili územní převahu a kombinují před pokutovým územím Otrokovic.
26'
Z rohového kopu následně hlavičkoval Krejčí, balon se proletěl nad břevnem a od své branky bude odkopávat Semanko.
25'
První šanci zápasu si vypracovalo Slovácko! Krejčí vyslal dlouhý míč do vápna, hostující Fiala situaci podcenil a nechal projít míč za sebe, za ním byl Vasiljev, který zakončoval, Semanko byl však na místě.
21'
Kapitán Jasenský ze středu hřiště vystřelil, střela však byla zblokována, Otrokovice zůstaly u míče, ale jejich útočné snažení končí ofsajdovým postavením.
19'
O první střelu zápasu mezi tři tyče se postaral Řihák z dvaceti pěti metrů, ale jeho propagační střela doprostřed branky nemohla Semanka ohrozit.
17'
Petr Vavřík se snažil individuálně projít do pokutového území přes tři hráče, ale poslední mu vystavil stopku, jelikož si hostující hráč moc předkopl míč.
15'
Nyní Otrokovice měly náznak šance v pokutovém území, Mlýnek hlavou balon prodlužoval za sebe na Vašulku, ale ten místo toho, aby zakončoval, hledal ještě znovu Mlýnka, ten se ale k míči nedostal.
13'
Martin Řehola sprintoval za dlouhým míčem, ale přes dobře pozičně hrajícího obránce se k němu nedostal. Semanko bude rozehrávat od své branky.
12'
Tomáš Dekleva z dálky zkoušel překvapit vysunutého brankáře Daňka, ale střela nebyla přesná a šla hodně vedle branky.
11'
Diváci sledující bojovný zápas bez šancí, uvidíme, kdy se střelci v dnešním utkání probudí.
7'
Nyní bude mít domácí tým výhodu standardní situace z levé strany, exekuce se ujal Hellebrand, který si na nakrátko ťukl míč s Vasiljevem a poté se snažil ohrozit branku Semanka technickou ranou, jeho pokus šel tak metr vedle levé tyče.
5'
Oba dva celky se zatím do zakončení moc nedostávají, spíše se hra přelévá mezi šestnáctkami.
2'
Také Otrokovice se dostaly na hranici pokutového území, ale domácí obrana dobře zafungovala a uzmula míč pro sebe.
1'
Poté se hra přesunula před velké vápno Otrokovic, ale tam snaha domácích hráčů skončila.
1'
Slovácko jako první uvedlo míč do hry a kombinuje kolem středového kruhu.
1'
-1'
Rozhodčí přivádějí základní sestavy na hrací plochu, Slovácko nastupuje v bílých dresech a hostující Viktoria bude hrát celá v červeném.

1.FC Slovácko B: Daněk – Řihák, Jamný, Krejčí, Řehola, Olšanský, Baran, Tischler, Hellebrand, Pernica, Vasiljev
Náhradníci: Dzeminskij – Miklík, Jahoda, Krejčík, Janša, Hladký, Pek

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Mozol, Vavřík, Jasenský, Vybíral, Dnistrianskyj, Vašulka, Dekleva, Mlýnek
Náhradníci: Hrnčiřík – Horák, Hubr, Bahounek, Novák, Slaný, Minář

Rozhodčí: Křepský – Mikyska, Vejtasa.
Otrokovice v dosavadním průběhu ligy dvakrát prohrály a to v minulém kole v derby se sousedním béčkem Zlína 0:4 a stejným výsledkem v předehrávaném 17. kole v Blansku.
Slovácko zatím v domácím prostředí neprohrálo, přestřílelo Kroměříž 4:3, poradilo si s Rosicemi výsledkem 3:1 a remizovalo s Petřkovicemi 1:1. Naopak ve venkovních zápasech svěřenci trenéra Němčického jen jednou vyhráli, když v předehrávaném 17. kole zvítězili ve Velké Meziříčí 0:1.
Příjemné nedělní dopoledne z kunovické Bělinky. V rámci 7. kola se střetne rezerva Slovácka se sousedními Otrokovicemi. Oba dva celky od sebe dělí v tabulce jeden bod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.