Pelikán – Pfeifer, Antoníček. DFA: Čechák.
U Stadionu 619, 783 91 Uničov.
Hlučín
Kodeš – Žižka, Dostál, Pyclík, Dostál, Gros

90+1'
Konec zápasu. Gól jsme dnes neviděli, blíže měl Uničov, který nastřelil tyč a břevno. Příští domácí zápas sehraje Uničov 29.9. proti Frýdku – Místku.
90+1'
Kolenko si vyběhl pro míč z volného přímého kopu až na hranici vápna a získal jej.
90'
Žlutou kartu dostává Rubý (FC Hlučín).
90'
Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.
90'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dolba, přichází Radim Dostál.
86'
Za 85 minut jsme gól neviděli, nyní měl šanci Hlučín po rohovém kopu, ale šanci zhatilo zpracování rukou.
82'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Hapal.
78'
Střela Vengřinka nadělala Uvízlovi problémy, ale nakonec domácí gólman míč udržel.
76'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Gros.
72'
Střela z přímého kopu se odrazila od břevna nad bránu.
71'
Uničov získal přímý kop z 25 metrů.
70'
Střela domácích se odrazila od tyče zpět do hřiště.
67'
Dnešní utkání sleduje 230 diváků.
64'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Strnad.
64'
Střela z Vichty proletěla kousek nad břevnem.
62'
Vengřinek prodloužil centr Uničova za brankovou čáru, což znamená rohový kop pro domácí, který si sebral Kolenko.
61'
Na druhé straně sebral centrovaný míč Uvízl.
60'
Nákop Uničov nikdo z domácích nezachytil a míč propadl až ke Kolenkovi.
57'
Balův pokus z 25 metrů mířený do šibenice dokázal Kolenko chytit.
52'
Centrovaný míč sebral ze vzduchu Kolenko.
49'
Vichta už šel sám na gólmana, ale čistým skluzem mu míč sebral ve vápně bránící hráč a Uničov tak získal roh.
46'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jančík, přichází Pyclík.
46'
45'
45'
Přímý kop z 20 metrů v podání Hlučína skončil ve zdi a to byla i poslední akce prvního poločasu.
45'
Žlutou kartu dostává Svoboda (SK Uničov).
44'
Krč ve výskoku fauloval a Hlučín tak získal míč.
42'
Svoboda se hnal sám na Kolenka, ale byl včas dostoupen bránícím hráčem a obrán o míč.
41'
Volný přímý kop proletěl až k Uvízlovi, který míč vyrazil, následný chaos ve vápně ukončil odmávaný ofsajd.
37'
Střelu z úhlu skončila jen v boční síti domácí brány.
35'
Kolenko si připisuje další pohodlný zákrok proti střele na střed brány.
30'
Krejčí zakončil z prvním na malém vápně nad bránu.
28'
Vichta si potáhl míč a zkusil střelu zpoza vápna, nastřelil jen Hudeczka.
28'
Dolba centroval už za brankovou čárou a Uvízl tak bude odkopávat.
25'
Komenda byl příliš okatě držen na půlící čáře a hráči Hlučína byl odpískán faul.
24'
Krayzel pod tlakem hlučínského hráče zakopl míč do autu kousek od rohového praporku.
23'
Můčka získal odražený míč a jeho střela z 20 metrů skončila po teči těsně nad břevnem.
20'
První rohový kop v zápase měl Uničova, centr byl příliš krátký a odvrátila jej hostující obrana.
19'
Střela Komendy šla doprostřed brány na připraveného Kolenka.
17'
Centrovaný míč zachytil Komenda, jeho hlavička v tísni mířila spíše k rohovému praporku než na bránu.
14'
Bača se hnal po křídle do vápna, po zemi chtěl přihrát svému spoluhráči před bránou, ale k míči se jako první dostal hlučínský hráč.
13'
Krčův centr do vápna odhlavičkoval obránce.
9'
Střela domácích z 20 metrů byla dobře mířená k tyči, ale chyběla jí razance a Kolenko míč chytil.
8'
Krč ustál souboj a pokračoval vpřed, nakonec byl přecijen písknutý faul.
5'
Krč dostal přihrávku do vápna, jeho střelu z první pohotově vyrazil Kolenko.
5'
Několikrát odražený míč nezachytil nikdo z hráčů Hlučína a skončil až v rukavicích Uvízla.
4'
Purzitidis na půlící čáře přidržel hráče Hlučína a rozhodčí mu odpískal faul.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modrém, Hlučín v žluto – černém. Dnešní hlavní rozhodčí Ondřej Pelikán má odpískané i zápasy v 1. lize.

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Bala, Krayzel, Můčka – Ambrozek, Bača, Svoboda – Vichta, Komenda (K), Krč
Náhradníci: Kalina – Hapal, Seibert, Macháček, Vasiljev, Strnad

FC Hlučín: Kolenko – Dolba, Rubý, Krejčí, Opatřil, Hudeczek, Jančík, Štefek (K), Vengřínek, Wolf, Kraut
Náhradníci: Kodeš – Žižka, Dostál, Pyclík, Dostál, Gros

Rozhodčí: Pelikán – Pfeifer, Antoníček. DFA: Čechák..
Vzájemná bilance obou soupeřů hovoří lépe pro Uničov s 8 výhrami, Hlučín vyhrál 4x a v 8 případech skončil zápas remízou. Minulou sezonu se hrálo v Uničově bez branek a v Hlučíně skončil zápas výhrou Uničova 3:1.
Uničov minulé kolo poprvé prohrál. V Rosicích padl 1:3. Přesto se drží na čele MSFL, když ze 4. místa ztrácí pouze bod na vedoucí Olomouc B. Nejlepším střelcem Uničova je se 4 góly Tomáš Komenda, celkově dal Uničov v 7 zápasech 14 gólů.
Hlučín je účastníkem MSFL od sezony 2004/05 a nikdy z ní nesestoupil. Dokonce strávil 5 sezon ve 2. lize (poslední byla 2010/11). V minulé sezoně skončil v MSFL 9. Tuto sezonu se zatím Hlučínu moc nedaří, když je s 8 body a záporným skóre 2:8 na 13. místě. Chuť si spravil v domácím poháru, když ve 2. kole porazil porazil druholigové Vítkovice 4:3 a ve 3. si zajede Hlučín na atraktivní zápas do Plzně. Domácí by si měl dát pozor především na Dominika Krauta, který dříve hrál ve Zlíně či Ostravě a v minulé sezoně MSFL nastřílel v 15 zápasech 9 branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.