MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Vrchovina - 23. srpna 2019   17:00

Vel. Meziříčí
19' Šuta  • 32' Plichta  • 45+1' Dolejš
3:3
(3:0)
Vrchovina
Vrchovina
53' Duba   • 59' Skalník   • 84' Smetana
Kolář – Puža (67. Mucha), Kriegsmann, Dolejš, Šuta, Mezlík (67. Dufek), Plichta (74. Simr), Řezáč, Demeter, Pavlík, Komínek (C).
Kruba – Šimáček, Simr, Mucha, Kotoun, Dufek.
Křepský – Antoníček, Silný
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
Vrchovina
Šmída – Švanda (80. Chloupek), Wolker (85. Wolker), Smetana, Michal (C) (46. Skalník), Svoboda, Batelka, Skalník, Vašíček (46. Vícha), Zbytovský (90+2. Donkor), Duba.
Maňák – Vícha, Skalník, Donkor, Chloupek, Duda, Zambe.

Skončilo utkání dvou rozdílných poločasů. Ten první ovládl domácí Velmez, který si do šaten odnesl vedení 3:0. Po změně stran však hosté z Vrchoviny zabrali, rychle snížili na rozdíl jediného gólu a nakonec duel dotáhli k remíze.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Lukáš Smetana (SFK Vrchovina).
90+2'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Luboš Zbytovský, přichází Aaron Donkor.
90+1'
Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Marek Svoboda (SFK Vrchovina).
85'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Wolker, přichází Petr Duda.
84'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Hosté dotahují stíhací jízdu k vyrovnání! Postaral se o to LUKÁŠ SMETANA.
80'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Josef Švanda, přichází Luboš Chloupek.
74'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Antonín Plichta, přichází Pavel Simr.
71'
Hosté se tlačí za vyrovnáním. Ve druhém poločase hodně ožili. Do konce zápasu chybí zhruba dvacet minut.
67'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Martin Puža, přichází Patrik Mucha.
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavel Mezlík, přichází Jaroslav Dufek.
59'
A máme tu opravdu drama! TOMÁŠ SKALNÍK snižuje na rozdíl jediného gólu.
57'
Žlutou kartu dostává Martin Puža (FC Velké Meziříčí).
53'
Hostům se podařilo poměrně brzy po nástupu do druhé půle snížit zásluhou TOMÁŠE DUBY! Uvidíme, zda dokáží duel ještě více zdramatizovat.
46'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Michal, přichází Michal Skalník.
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Jakub Vašíček, přichází Ondřej Vícha.
46'
První poločas nakonec vyzněl jednoznačně pro Velké Meziříčí, které vede nad Vrchovinou 3:0. Hosté přitom začali aktivně, ale inkasovaný gól v 18. minutě je hodně zchladil a od té doby už byl lepší domácí celek.
45+1'
45+1'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Domácí dávají klasický gól do šatny a zdá se, že míří za tříbodovým ziskem! Na 3:0 zvyšuje PETR DOLEJŠ.
41'
Pět minut před koncem poločasu vede Velmez stále o dva góly. Hosté ještě nedokázali trefit bránu soupeře.
33'
Žlutou kartu dostává David Komínek (FC Velké Meziříčí).
32'
Domácí fotbalisté potvrzují svou dobrou hru z posledních minut druhým zásahem! Autorem gólu je ANTONÍN PLICHTA.
25'
Hráče Velkého Meziříčí vstřelený gól nabudil. Od té doby jsou lepším a aktivnějším týmem.
19'
Jako první hnuli s ukazatelem skóre domácí fotbalisté! Skóre zápasu otevřel RADIM ŠUTA.
12'
Domácí celek postupně vyrovnává hru. Také hráči Velmezu se již dostali k prvnímu střeleckému pokusu. Ani brankář Šmída však zasahovat nemusel.
Z technických důvodů Vám budeme z dalšího průběhu utkání přinášet pouze změny stavu a důležité informace. Děkuji za pochopení!
7'
Hosté svou uzemní převahu korunovali i prvním pokusem o zakončení. To ale skončilo mimo brány, kterou hájí Marek Kolář.
5'
Vrchovina začala aktivněji. Většinou se hraje na obranné polovině domácích.
2'
Teď hosté zahrozili akcí po pravé straně. Ta vedla k centru, který odvrátili obránci Velmezu.
2'
Balón zatím drží na svých kopačkách převážně hosté. Do zakončení se ale dosud nedostali.
1'
Utkání rozehrála hostující Vrchovina. Ta nastoupila v zelených dresech, domácí v červených.
1'
Na okresní derby si našli cestu i příznivci Vrchoviny. Hostující kotel o sobě dává hlasitě vědět.

FC Velké Meziříčí: Kolář – Puža, Kriegsmann, Dolejš, Šuta, Mezlík, Plichta, Řezáč, Demeter, Pavlík, Komínek (C).
Náhradníci: Kruba – Šimáček, Simr, Mucha, Kotoun, Dufek.

SFK Vrchovina: Šmída – Švanda, Wolker, Smetana, Michal (C), Svoboda, Batelka, Skalník, Vašíček, Zbytovský, Duba.
Náhradníci: Maňák – Vícha, Skalník, Donkor, Chloupek, Duda, Zambe.

Rozhodčí: Křepský – Antoníček, Silný.
FC Velké Meziříčí:
Také fotbalisté Velkého Meziříčí mají na kontě sedm bodů, o skóre jsou pak v tabulce těsně za Vrchovinou. Velmez soutěž začal výhrou 1:0 na hřišti ještě loni druholigového Znojma, poté zdolal doma 3:2 Uherský Brod a před týdnem remizoval 1:1 v Uničově.
SFK Vrchovina:
Vrchovina uhrála ze tří zápasů sedm bodů a zatím tedy drží neporazitelnost. Na úvod Vrchovinští doma remizovali 1:1 s rezervou ostravského Baníku. Poté už začali vyhrávat, 1:0 udolali béčko Zlína na jeho půdě a na domácím hřišti pak přehráli 3:1 Dolní Benešov. V úterý pak Vrchovina odehrála utkání 1. kola poháru FAČR, na hřišti divizních Tasovic uspěla po výsledku 1:0.
Vítám tu všechny příznivce fotbalu! Ve 4. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se utkají také Velké Meziříčí a Vrchovina. Oba týmy mají na kontě shodný počet sedmi bodů a v tabulce jim patří šesté, respektive páté místo. Můžeme tedy očekávat vyrovnanou partii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.