Jícha – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan, De Carvalho Serra, Pacula (61. Pohanka)
Vrchovina
Šmída – Švanda (69. Chloupek), Vícha (83. Vašíček), Smetana, Michal (C) (85. Donkor), Svoboda (90+2 Bača), Batelka, Skalník M., Skalník K., Duba (75. Wolker), Duda
Skryja – Bača, Wolker, Vašíček, Chloupek, Donkor

Děkuji vám za pozornost. Přeji pěkný nadcházející víkend.
A je konec! Ani bojovná druhá půle nám branku nenabídla, a tak se dnes budou body dělit. V prvním poločase příliš šancí k vidění nebylo, zato v druhé polovině se museli fanoušci ze sedaček zvedat na obou stranách. Ale i přes velký tlak v závěru Znojmo branku nevsítilo. Do tabulky si tak oba celky připisují bod.
90+3'
90+3'
Po ztrátě Vrchoviny se k míči dostal De Carvalho Serra, který se stihl protlačit ke střele a brankář musel vyrážet na roh.
90+2'
Střídání na straně Vrchoviny: odešel Svoboda, nahradil ho Bača. (SFK Vrchovina)
90+2'
Žlutou kartu za řeči vidí Wolker (SFK Vrchovina)
90+1'
Vrchovinští hráči se teď zlobí, že jim rozhodčí zapískal faul. Ale u míče budou domácí.
90'
A domácí znovu tlačí soupeře. Nastavovat se budou tři minuty!
89'
Žlutou kartu za řeči vidí Duda. (SFK Vrchovina)
88'
Znojmo je opět na polovině soupeře. Nepřesná přihrávka a nedorozumění je obírá o míč.
87'
Na polovině se ocitl volný Svoboda, který viděl rozběhnutého Chloupka. Druhý jmenovaný byl ale v ofsajdu.
87'
Za odkopnutí míče po zapískání vidí žlutou kartu Michal Skalník (SFK Vrchovina)
86'
Znojemští drží Vrchovinu v tlaku, ale nedaří se jim dostat ke střele.
85'
Střídání na straně Vrchoviny: odešel Lukáš Michal, nahradil ho Aaron Donkor. (SFK Vrchovina)
83'
Střídání na straně Vrchoviny: odešel Ondřej Vícha, nahradil ho Jakub Vašíček. (SFK Vrchovina)
83'
Do protiútoku se mohl dostat Demjan, byl ale včas dostoupen.
83'
Míč na roh donesl kapitán Znojma Avdić, aby zrychlil rozehrání.
82'
Róbert Demjan si pomohl nedovoleně, ale jelikož byla Vrchovina u míče, tak rozhodčí Mrázek ponechal výhodu.
80'
Lucas De Carvalho Serra si udělal pěknou kličkou jednoho z bránících obránců Vrchoviny. Střelu ale pak moc podebral.
78'
Střela Smetanovi nesedla a šla daleko od levé tyčky Jíchovy branky.
78'
Znojmo zatím kombinuje jen na vlastní polovině. Pak ale po rychlém nákopu po pravé straně získávají roh.
76'
Svoboda nedostihl míč na hrací ploše. Aut bude vhazovat Znojmo.
75'
Střídání na straně Vrchoviny: odešel Tomáš Duba, nahradil ho Lukáš Wolker. (SFK Vrchovina)
74'
Tentokrát si míč postavil Milan Moravec a poslal centr na Róberta Demjana. Ten sice nemířil mezi tři tyče, ale na zadní tyči zakončoval Lucas De Carvalho Serra. Bohužel pro Znojmo ne do síťě Vrchoviny.
72'
Centr na levou stranu na De Carvalho Serru si sebral Moravec, který byl při centrování do vápna nedovoleně atakován. Znojmo bude mít další standartku.
70'
Za simulaci dostává žlutou kartu Róbert Demjan (1. SC Znojmo FK)
70'
Před gólmanem Šmídou se objevil osamocený Róbert Demjan. Ve vápně se svalil na zem, a ač se to domácím vůbec nelíbí, rozhodčí mu uděluje žlutou kartu za simulaci.
69'
Střídání na straně Vrchoviny: odešel Josef Švanda, nahradil ho Luboš Chloupek (SFK Vrchovina)
68'
Krásný centr na Moravce, který z první uklízel míč po břevno! Ale parádním zákrokem se blýskl Šmída, který dokázal míč vytěsnit mimo tři tyče!
65'
Po pěkné kombinaci se ke střele dostal jeden z útočníků Vrchoviny a v tutové šanci, když nebyl gólman v bráně trefil, pouze hráče, který svého brankáře zastupoval! Mrzet spálená šance mohla Vrchovinu hned vzápětí, když z protiútoku mohl skórovat Cheredea, ale opět mířil mimo tři tyče!
64'
St Hillaire si míč pomohl zpracovat rukou a odevzdal tak míč Vrchovině.
63'
Michal Garčic byl dobře pohlídaný a domácí beci získali odkop od vlastní brány.
62'
Centr Cheredey byl ale opět nepřesný a nikoho ze spoluhráčů nenašel.
62'
A domácí budou mít k dispozici další standartku.
61'
Střídání na straně Znojma: odešel Patrik Pacula, nahradil ho Radim Pohanka (1. SC Znojmo FK)
60'
Zákrok Michala Skalníka na Kathona byl posouzen rozhodčím jako nedovolený a domácí budou u míče.
59'
Míč moc podebral a centr letěl příliš vysoko nad bránu. V klidu bude moci od brány rozehrát Šmída.
56'
Lucas De Carvalho Serra si došel pro faul na hranici velkého vápna. Míč si staví Cheredea.
55'
Žlutou kartu vidí Muamer Avdić za nedovolené zastavení rozběhnutého hráče Vrchoviny. (1. SC Znojmo FK)
53'
K míči se po nepřesné rozehrávce dostal Švanda. Rychle byl ale dostoupen a střela šla pouze do jednoho z obránců Znojma. Následná povedená akce Milana Moravce skončila v rukavicích Šmída, když Moravec střílel v pádu z bezprostřední blízkosti!
51'
Švanda byl v souboji o míč s Milanem Moravcem úspěšnější a získal ho pro svoje barvy.
50'
Dobrá naťukávačka Moravce se St Hillairem dostala domácí do povedené akce. Střelu z boku Šmída vyrážel.
49'
A ten si ještě zopakují, protože na zadní tyči uklízel míč do bezpečí Vícha.
49'
A vzápětí bude Znojmo rozehrávat roh.
48'
Přízemní centr na malé vápno si našel De Carvalho Serra. Byl však bráněný a míč šel kousek od pravé tyče!
46'
De Carvalho Serra hned aktivně naběhl až k rohovému praporku soupeře. Centr si pro sebe stáhl, přihrál Cheredeovi, který se mu míč snažil prostrčit zpět mezi dva obránce. Přihrávka ale neprošla.
46'
Druhá polovina zápasu začne přibližně v 19:03.
První poločas se odehrál v rychlém tempu. Hra se často přelívala ze strany na stranu. Vyloženější šanci diváci neviděli, až na příležitost Demjana v závěru první půle, když osamocen nedokázal usměrnit hlavou míč do brány. Hráči tak po prvních 45 minutách odchází do kabin za stavu 0:0.
45'
45'
V závěru první půle mohl do šatny dát hlavou branku Demjan. Ocitl se sám na malém vápně, ale zamířil pouze do středu branky, kde byl nachystán Šmída!
44'
V závěru první půle bude u míče Znojmo. Avdić pohlídal přihrávku na Svobodu, bude následovat odkop.
43'
Vracet se musel Kathon St Hillaire, který musel pokrýt Michala Skalníka, na kterého letěl centr.
42'
Nedovoleně byl zastaven Lucas De Carvalho Serra, který byl rozběhnutý na levé straně hřiště. Do běhu se mu postavil obránce Vrchoviny a fauloval.
40'
Do ofsajdu vyběhl jeden z útočníků Vrchoviny a sudí Mrázek tak akci ukončil.
39'
Nedovoleného zákroku se dopustil Milan Moravec, když svou kopačkou trefil Kamila Skalníka, který se už pomalu zvedá z trávníku. Hosté budou mít k dispozici standartku ze zhruba 30 metrů.
37'
Centr na přední tyč na Kamila Skalníka byl tečován jedním ze znojemských hráčů. Na následující roh si vyskočil Vícha, který z poměrně velké blízkosti hlavičkoval nad!
37'
Hosté si aktivitou vybojovali další roh.
36'
Po pressingu Vrchoviny byl nucen Jícha míč nakopnout až k brankáři Šmídovi.
34'
S klidnou hlavou, ač napadán, rozehrál Jícha na Garčice. Ten pak hru posunul až na polovinu soupeře.
34'
Střela Svobody minula o malý kousek levý růžek Jíchovy branky!
31'
Faul Paculy na polovině hřiště dává míč zpět hostům. Ti z vytvořené standartní situace nic nevymysleli.
30'
Faul na De Carvalho Serru Znojmo osvobozuje z tlaku hostů.
29'
De Carvalho Serra pádil do vápna hostí, kde stihl také vystřelit. Střela ale neměla patřičnou razanci a Šmídovi tak nenadělala větší problémy.
28'
Nepřesnosti na domácí straně. Vrchovina je teď častěji na míči.
27'
Centrovaná střela jen proletěla do autu kousek od zadní tyče Jíchovy branky.
26'
Rozhodčí Mrázek viděl nedovolený zákrok u rohového praporku Znojma. Vrchovina bude mít možnost ohrozit bránu Jíchy z dobré pozice.
25'
Dva centry Yanaty, až ten druhý našel hlavu jednoho z domácích. Malárovu hlavičku si ale pohlídal Šmída.
24'
Milan Moravec si vybojoval míč a na pravé polovině byl nedovoleně atakován.
23'
Střela De Carvalho Serry trefila pouze blokujícího obránce. Teď se Vrchovina drží na polovině Znojma, které se snaží z tlaku dostat odkopy pryč.
22'
Na centr z levé strany si naskočil vysoký Duba. Mířil pouze do boční síťě. U míče bude tedy Znojmo.
21'
Centr Michala Skalníka si našel Svoboda, ale jelikož byl bráněn jedním z obránců, jeho hlavička šla pouze nad něj, odkud si míč stáhl Jícha.
19'
Další prudká přihrávka za obranu, která už vypadala, že skončí v autu, nakonec doběhl St Hillaire, ale přes Víchu se nedostal a bude se odkopávat od brány.
18'
Paculova střela asi z 25 metrů šla do náruče gólmana.
17'
Míč měl však trajektorii, která vedla za čárou a rozhodčí tak ukazuje, že se bude odkopávat od brány.
16'
Dlouhý centr Malára si bere gólman Šmída. Na druhé straně pak hosté získali další roh.
15'
Ale také Švanda teď o míč zabojoval na polovině a poslal svého spoluhráče za obranu. Tomu se podařilo vybojovat roh, který domácí defenzíva vzápětí odvrací.
14'
I nadále je Znojmo na míči. Akci musel odvracet do autu hlavou Vícha.
13'
Ačkoli Znojmo ztratilo míč na polovině soupeře, dokázalo svou aktivitou a dostupováním míč opět získat zpět.
11'
Centr Michala Garčice si našel jeden ze stoperů hostů a míč nasměroval hlavou mimo vlastní vápno.
10'
Prudká přihrávka na St Hillaireho mezi dva obránce prošla až ke gólmanovi, který mohl rozehrát. Z následné akce Vrchovina vystřelit nedokázala.
8'
Tomáš Duba se dostal k hranici vápna Znojma, odkud vyslal slabou střelu po zemi. Gólman Jícha byl ale připraven.
7'
Róbert Demjan se nedokázal ve vápně s míčem otočit. Než stihl vystřelit, hráči Vrchoviny ho dostoupili a střelu mu znemožnili.
7'
Vysokým pressingem si domácí celek vybojoval roh.
5'
Po faulu na jednoho z domácích záložníků zůstane Znojmo u míče.
2'
Akci, kterou založil De Carvalho Serra si po naražení míče ve vápně i zmíněný sám zakončil. Gólman musel vyrážet.
2'
Garčic se pokoušel o rychlou kombinaci s Demjanem a St Hillairem. O míč ale přišli. Následný protiútok zastavil čistě skluzem kapitán Znojma Avdić.
1'
První dotek s míčem patřil hostům. Rozhodli se pro dlouhý nákop. Celou akci ale ukončil praporek signalizující ofsajd.
1'
Rozhodčí Mrázek už oba týmy přivádí na travnatou plochu. Znojmo bude hrát v tradičních bílých dresech. Hosté odehrají zápas v zelenočerné kombinaci.
Z Nového Města (Vrchoviny) přijela skupinka fanoušků, která bude svůj tým hnát k vítězství. Domácí ale bez podpory také nebudou. Jejich kotel se jim již postupně plní.

1. SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan, De Carvalho Serra, Pacula
Náhradníci: Koukal – Okleštěk, Pohanka, Kolařík, Martinek, Kaššai

SFK Vrchovina: Šmída – Švanda, Vícha, Smetana, Michal (C), Svoboda, Batelka, Skalník M., Skalník K., Duba, Duda
Náhradníci: Skryja – Bača, Wolker, Vašíček, Chloupek, Donkor

Rozhodčí: Mrázek Peter – Pochylý Stanislav, Richtár Jaromír.
1. SC Znojmo FK

Znojmo se v uplynulém kole představilo na půdě Uničova, kde prohrálo 3:1. Jedinou branku zápasu za Znojmo zaznamenal Milan Moravec. Znojmo z posledních pěti zápasů získalo 10 bodů. Toto kolo bude hostit Vrchovinu. Ačkoli se jihomoravskému celku v Uničově nezadařilo zvítězit, proti Vrchovině určitě body budou chtít ukořistit. To mimo jiné potvrdil i Milan Volf. „Vrchovina má o tři body víc jak my, tudíž povinnost nám velí vyhrát. Avšak Vrchovina je silný soupeř. Nebudeme to mít vůbec jednoduché. Ale hrajeme doma a my bychom měli vyhrát.“ Uvedl kouč pro znojemský web.

SFK Vrchovina

Vrchovina si v 11. kole doma poradila s rezervou Slovácka, když o výhře bylo rozhodnuto již po první půli, jelikož v druhé polovině již branka nepadla. Výhrou 2:0 se tak Vrchovina vrátila do horní části tabulky. Nejlepším střelcem Vrchoviny je Tomáš Duba, který nastřílel 7 branek, díky kterým je před 12. kolem třetím nejlepším střelcem společně s Chytilem ze Sigmy Olomouc B. Z posledních pěti zápasů nasbírala Vrchovina 7 bodů.
Tento pátek odstartuje 12. kolo MSFL zápas Znojma s Vrchovinou. Utkání se odehraje tradičně od 18 hodin pod umělým osvětlením.