MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kroměříž : Hlučín - 29. srpna 2020   17:00

1:5
(1:3)
Hlučín
Hlučín
17' Kraut   • 20' Kraut   • 38' Padych   • 70' Opatřil   • 88' Kundrátek
Kroměříž
Kofroň – Zavadil, Tiahlo (46. Sedlák), Pančochář (31. Votava), Cupák, Machálek, Matoušek (C) (68. Mustafić), Kovář, Fládr (46. Štěpánek), Sklenář, Plecitý (63. Houser).
Dostál – Votava, Mlčoch, Houser, Mustafić, Sedlák, Štěpánek
T. Řezníček – F. Kotala, M. Dudek
Kroměříž
257 diváků
Hlučín
Kolenko – Rubý, L. Kundrátek (87. Buchvaldek), Padych (83. T. Dostál), Opatřil (80. Massaniec), P. Kundrátek, Hudeczek, Mac, Vengřinek (76. Dydowicz), Wolf, Kraut (C) (78. R. Dostál).
Vyklický – Dydowicz, Buchvaldek, Kovala, T. Dostál, R, Dostál, Massaniec

90'
88'
Hlučín právě vstřelil branku!
PATRIK KUNDRÁTEK dokonává zmar domácích, pro které se zápas vůbec nevydařil.
87'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází L. Kundrátek, přichází Buchvaldek.
83'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Padych, přichází T. Dostál.
80'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Opatřil, přichází Massaniec.
78'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází R. Dostál.
76'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Vengřinek, přichází Dydowicz.
74'
Červenou kartu dostává Kovář (SK HS Kroměříž).
74'
Žlutou kartu dostává Mac (FC Hlučín).
73'
Žlutou kartu dostává Hudeczek (FC Hlučín).
70'
Autorem branky je JOSEF OPATŘIL.
68'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Mustafić.
63'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Houser.
62'
Žlutou kartu dostává Štěpánek (SK HS Kroměříž).
59'
Žlutou kartu dostává Kovář (SK HS Kroměříž).
46'
46'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Tiahlo, přichází Sedlák.
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Fládr, přichází Štěpánek.
Hlučín měl velmi dobrý vstup do zápasu, když dal dvě slepené branky. Hanáci následně dokázaly snížit, ale Padych vrátil hostům dvou brankový náskok.
45'
38'
Hosté brzy odskakují opět na dvou brankový rozdíl. Mezi střelce se zapsal JAKUB PADYCH.
32'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Snižující branku dává DENIS PLECITÝ.
31'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Pančochář, přichází Votava.
20'
A je tu druhý zásah hostujícího celku! A opět se prosazuje DOMINIK KRAUT.
17'
Žlutou kartu dostává Vengřinek (FC Hlučín).
17'
Hostující celek se dostává jako první do vedení. Autorem branky je KRAUT DOMINIK.
1'

SK HS Kroměříž: Kofroň – Zavadil, Tiahlo, Pančochář, Cupák, Machálek, Matoušek (C), Kovář, Fládr, Sklenář, Plecitý.
Náhradníci: Dostál – Votava, Mlčoch, Houser, Mustafić, Sedlák, Štěpánek

FC Hlučín: Kolenko – Rubý, L. Kundrátek, Padych, Opatřil, P. Kundrátek, Hudeczek, Mac, Vengřinek, Wolf, Kraut (C),
Náhradníci: Vyklický – Dydowicz, Buchvaldek, Kovala, T. Dostál, R, Dostál, Massaniec

Rozhodčí: T. Řezníček – F. Kotala, M. Dudek.

SK HS Kroměříž
Hanáci odehráli v letošní sezóně již tři kola a ve všech se zrodila remíza. Nejprve 0:0 s Uherským Brodem, 2:2 s Rosicemi a jejich poslední zápas skončil taktéž nerozhodně 1:1 s rezervním týmem ze Zlína (Zlín B). Během toho ještě Kroměříž odehrála kolo Mol Cupu, kde si poradila s divizním celkem ze Strání 5:1. Kroměříž tedy čeká na své první vítězství a uvidíme, jestli se jej dočká dnes proti Hlučínu.

FC Hlučín
Severomoravský celek má naopak poměrně dobrý vstup do začátku MSFL. První kolo zvítězil 1:0 nad Dolním Benešovem, následně se zrodila remíza 0:0 s béčkem Slovácka a pak přišla poslední výhra 1:0 nad Jihlavou B. Defenzíva Hlučína je po třech zápasech stoprocentní a uvidíme, jak si obstojí proti favorizované Kroměříži, která branky rozhodně dávat umí.
Hlučín byl taktéž úspěšný v prvním kole Mol Cupu, když porazil 6:1 divizní Dětmarovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.