MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  MFK Vyškov : Jihlava U21 - 5. září 2020   10:15

MFK Vyškov
MFK Vyškov
54' Simr  • 81' Klesa  • 85' Nieslanik
3:0
(0:0)
Jihlava U21
Jihlava U21
MFK Vyškov
Spurný (33. Sova)– Klesa (86. John), Hanuš, Krejčí, Sedlo – Jambor, Langer (89. Dittmer)– Vintr , Moučka (68. Jaroš), Pernatskyi – Simr (79. Nieslanik)
Sova – Dittmer, Jaroš, John, Nieslanik
I. Vostrejž – S. Pochylý, A. Slováček
Stadion za Parkem (Vyškov)
215 diváků
Jihlava U21
Jágrik – Horák, Pojezný, Vedral, Kolčava (C) (60. Vošmera), Svoboda (66. Mikuška), Křišťál, Chok, Trnka (83. Pavlas), Araujo (65. Růžička), Matulka (62. Havlín)
Doležal – Havlín, Pavlas, Růžička, Lát, Mikuška, Vošmera

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z MSFL, na viděnou.
Hlavní sudí nenastavil ani minutu a rovnou ukončil tento zápas. Branky jsme viděly až v druhé části, a to přesně tři. Jako první otevřel skóre Pavel Simr, který si připsal za dva domácí zápasy už čtvrtou branku! Dále pak mohla Jihlava vyrovnat, například pomocí přímého kopu, ale brankář Sova byl proti. O druhou branku se po chybě hostů postaralo trio Jambor, Vintr a zakončující Klesa. Poté už Jihlava přestala úplně hrát, což přineslo ještě třetí a poslední branku o kterou se postaral Denis Nieslanik. Vyškov tak díky této výhře putuje na 3. místo, zatímco Jihlava zůstává poslední.
90+0'
89'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Langer, přichází Dittmer.
88'
Čerstvý Jakub Pavlas mohl proniknout až do brankoviště Vyškova, jenže v samotném závěru si míč blbě předkopl, a ten tak putoval rovnou k brankáři.
86'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Klesa, přichází John.
85'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Po chybě brankáře Jágrika si míč vybojoval vystřídaný DENIS NIESLANIK, který z velké blízkosti prostřelil brankáře k levé tyči a pozici místo Pavla Simra splnil perfektně.
84'
To je škoda! Michal Klesa pronikl až do brankoviště, kde mohl v klidu zakončit, jenže míč se mu zapletl mezi nohy a byl z toho jen odkop.
83'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Trnka, přichází Pavlas.
82'
Dnešní utkání sleduje 215 diváků.
81'
Je to 2:0! Přímý kop se Jihlavě vůbec nepovedl, neboť díky tomu začal rychlý protiútok domácích v podobě tria Jambor, Vintr a zakončující MICHAL KLESA. Jambor na hranici vápna našel nejdříve Vintra, který takřka do odkryté sítě posunul KLESU.
80'
Na polovině domácích nadešel faul. Jihlava tak bude zahrávat přímý kop.
79'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Simr, přichází Nieslanik.
78'
Dan Jambor hledal svým pasem za obranu Pavla Simra, ale na poslední chvíli akci zabránil jeden z obránců.
76'
Jihlava zahrávala rohový kop, který byl rozehrán na krátko, následný centr už ale nevyšel. Bude se však vhazovat v blízkosti soupeře.
75'
Posléze se jihlavští dostali až k brankovišti soupeře, kde mohl zkusit štěstí čerstvý Vošmera, místo toho však od něj přišel faul a hra se tak bude stěhovat na druhou stranu.
74'
Jihlava se snaží uklidnit hru, a proto kombinuje na vlastní polovině.
72'
S rohovými kopy se roztrhl pytel. Vyškov zahrával další roh, který opět putoval na přední tyč. Tentokrát se tam prorval Pavel Simr, jenž ale svojí hlavičkou brankáře Jágrika nepřekvapil.
71'
Ani druhý roh po sobě nenabídl nějakou větší šanci. Tentokrát míč rovnou ze vzduchu sbíral Jágrik.
70'
Vyškovští dostali repete v podání rohů. Tentokrát zvolili přední tyč, tam byl ale připravený obránce. Bude se tak opakovat.
69'
Vyškov si díky předešlé akci Tomáše Langera vybojoval rohový kop, který směřoval na hranici vápna, kde se do tvrdé rány opřel Oleksandr Pernatskyi. Jeho rána ale skončila pouze vysoko nad.
68'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Moučka, přichází Jaroš.
67'
Jihlava dostala příležitost přímého kopu a mohlo být klidně srovnáno! Za balón se postavil Vojtěch Křišťál, který zkusil střelu rovnou na bránu, jenže brankář Sova vystavil pěkná zákrok.
66'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Mikuška.
65'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Araujo, přichází Růžička.
64'
Není to 2:0! Pavel Simr dostal náramný pas na hranici brankoviště, odkud neváhal a pokusil se o jakýsi lob, neboť brankář Jágrik byl trošičku vyběhnutý. Jeho pokus však skončil těsně nad.
63'
Ondřej Vintr zkoušel proběhnout středem Jihlavské obrany, jenže ke konci už ho atakovali až dva obránci a šance na průnik tak byla nulová.
62'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Matulka, přichází Havlín.
61'
Jihlava měla autové vhazování poblíž brankoviště Vyškova, ale dobře naladěná obrana nic hostům nedovolila.
60'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Kolčava, přichází Vošmera.
59'
Domácí zahrávali rohový kop, který putoval přesně na hlavičku Ladislava Hanuše, jenže jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
58'
Vyškov začíná hrát velmi aktivně, na což Jihlava moc nereaguje a docela i tápe. Nyní zakončoval Ondřej Vintr, ale brankář Jágrik skvěle reagoval.
56'
Vyškov mohl jít do vedení již o dvě branky, ale Pavel Simr byl tentokrát v náběhu na centr v ofsajdovém postavení.
55'
První poločas byl do teď výrazně klidnější, než poločas první. V obraně tam zazmatkoval jeden z obránců, díky kterému vlastně celá gólová akce vznikla. Uvidíme, jak se s tím Jihlava vypořádá.
54'
Máme tady první branku! Daniel Jambor skvěle nacentroval na zadní tyč, kam si ještě lépe seběhl Pavel Simr, jenž nedal brankáři žádnou šanci.
51'
Do vápna domácích přilétl další centrovaný balón, který ale ihned likvidoval svým odkopem za postranní čáru Martin Sedlo.
50'
Jihlavští měli k dispozici přímý kop, který putoval rovnou do brankoviště, ovšem obrana byla lepší a akci v klidu ukončili.
48'
Vyškov byl blízko gólu! Ondřej Vintr dostal na kopačku odražený míč, díky kterému zkusil zakončit z vnější části šestnáctky, ovšem jeho rána putovala pouze kolem pravé tyče.
47'
Druhý poločas se zatím odehrává na polovině hřiště, kde oba celky kombinují.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
První poločas je u konce, branka k vidění nebyla. Již v úvodních minutách mohl Vyškov odskočit do vedení, ale ani jeden z pokusů brankáře Jágrika nepřekonal. To stejné nastalo i na druhé straně, tam zas úřadoval Spurný. Dále to bylo téměř stejné, oba celky zatím hrají vyrovnaný fotbal, tak uvidíme kdo se dnes bude radovat. V brance Vyškova se muselo měnit, neboť si Spurný po srážce s hostujícím hráčem přivodil zranění a nahradit ho tak musel Sova. Dále se již nic velké nestalo, uvidíme co nám nabídne druhý poločas.
45+2'
45+1'
Ondřej Vintr ještě bojoval na pravé straně s Chokem, který mu však nedovolil jeho plány.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu!
44'
Vyškov měl další volný kop, který putoval do brankoviště. Na zadní části zkoušel hlavičkovat Ladislav Hanuš, ale jeho razance nebyla dostatečně silná.
42'
Tomáš Svoboda vyčkával na dlouhou přihrávku, jenže zezadu mu radost překazil svým sprintem Oleksandr Pernatskyi.
41'
Vyškov díky faulu zahrával přímý kop z poměrně slibné vzdálenosti, ale nabíhající se Krejčí nedokázal balón dobře trefit, tudíž ho v klidu sbíral brankář Jágrik.
40'
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu. Uvidíme, zda se dočkáme nějaké branky nebo již skóre zůstane nedotčené.
39'
Trnka svou vzdušnou přihrávkou dokázal poslat Radka Matulku, který sice obránce Sedla nepřekonal, ale alespoň vybojoval aut.
38'
Domácí měli k dispozici volný kop na polovině Jihlavy. Balón poté putoval do brankoviště, ale nikdo z hráčů v bílém se o teč či hlavičku nepokusil.
37'
David Moučka centroval z levé strany. Na jeho centr si seběhl Ondřej Vintr, který ale fauloval a další dobrá šance skončila bez gólu.
35'
Pavel Simr mohl přihrát na Michala Klesu, jenže ten se nepodíval kdo si mu nabíhá a nadějná akce tak skončila pouze v zámezí.
34'
Ze hry musel odejít zraněný Štěpán Spurný, který si nejspíše udělal něco s nohou. Nahradit ho tak musel Tadeáš Sova. Uvidíme, zda bude stejně dobrý jako dnes Spurný.
33'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Spurný, přichází Sova.
31'
Vyškovští se mohli radovat z branky, kterou dokázali vsítit po volném kopu, jenže zakončující Tomáš Langer stál v ofsajdovém postavení. Radost tak u domácích ihned skončila.
30'
James Justin Wilson Araujo, je zatím nejaktivnějším hráčem na hřišti. Je to takový postrach obránců, a to hlavně díky rychlým nohám a ovladatelnosti míče. Uvidíme, zda se dnes dokáže prosadit.
29'
Znovu se do hry mohl zapojit hostující brankář Jágrik, který v klidu rozehrál a poslal tak svůj tým do útoku.
28'
Araujo se trošičku rozčiloval, kvůli rozhodnutí hlavního sudího, ten ho tak musel následně napomínat, neboť příště by to bylo za žlutou.
26'
Jihlava zahrávala první rohový kop zápasu, který putoval na přední tyč, ale sbíhající Matulka neměl na Hanuše žádnou šanci.
25'
Následně to byli opět vyškovští, kteří se snažili nějak ohrozit branku Jihlavy. Tentokrát to byl Vintr, jenž si žádal o dlouhý pas na levou stranu, pomezní sudí ho ale chytl v ofsajdovém postavení.
24'
David Moučka zkoušel svojí vzdušnou přihrávkou poslat do běhu Simra, ale jeden z obránců hostů byl natolik vysoký, že centr lehce zneškodnil.
22'
Po delší době, tu byl střelecký pokus Vyškova. S míčem na noze to zpoza vápna zkusil Hanuš, ale jeho pokus putoval pouze nad.
21'
Kolčava dobře nacentroval z levé strany, na jehož centr sbíhal Araujo, jenže jeho tečovaný pokus směřoval těsně vedle Spurného branky.
20'
Do hry zasáhl i domácí brankář Spurný, který momentálně vyčkává na pohyb útočníků.
18'
Do vápna domácích přilétl centrovaný míč z levé strany. Na ten si seběhl dnes velmi aktivní Araujo Wilson, jenže ani jeho dobrá hra s míčem obranu Vyškova nerozlomila.
17'
Oleksandr Pernatskyi chvilku ležel na zemi, a to díky střetu s jedním z hostujících hráčů. Už to vypadalo, že nejspíše dojde na střídání, ale nakonec ne.
16'
Hra se nám v posledních minutách poměrně uklidnila a sledujeme spíš přebírání míče na středu hřiště.
15'
Do vápna se skoro až z poloviny prosmýkl Pernatskyi, který zkusil střelu zpoza malého vápna, jediný co však nedomyslel, byl velký úhel. Následuje odkop od branky.
14'
Vyškov měl k dispozici druhý roh, ale ani tentokrát se skóre nemění. Míč putoval do středu vápna, kde se o to lehce postarala Jihlavská obrana.
12'
Přes dvanáct minut hry je za námi a klidně jsme již mohli vidět dvě branky. Na obou stranách však podrželi brankáři. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
11'
Jihlavští zapojili kvůli tlaku domácího týmu do hry i brankáře Jágrika, který se snažil hru alespoň na chvilku uklidnit.
10'
Tomáš Svoboda zkoušel poslat Křišťála po levé straně, ten nejspíš přihrávku nečekal, bude to tedy jen odkop od brány.
8'
Vyškov zahrával první rohový kop zápasu. Ten směřoval na zadní tyč, kam si sbíhal mladý Jambor, toho ale do ničeho nepustil Chok Daniel.
7'
Ani na druhé straně se skóre nemění! Araujo se po levé straně dostal s míčem až do brankoviště, kde následně přihrál na volného Vedrala, ten ale z blízkosti brankáře Spurného neprostřelil!
6'
I Jihlava se poprvé dostala k šestnáctce soupeře a hned z toho byl pokus na bránu. Araujo poslal balón na hranici vápna, kde číhal Tomáš Svoboda, jeho následná rána však putoval pouze nad.
4'
Ani teď se Vyškov neraduje z branky! Nejdříve se do zakončení dostal David Moučka, toho však brankář Jágrik vychytal. Do následné dorážky se protáhl Simr, ovšem ten trefil pouze boční síť.
3'
Vyškovští mohli zakončit pár sekund po předchozí akci, ale hostující obrana byla připravená.
2'
Dopředu se velmi dobře protáhl Ondřej Vintr, který měl však za zády hostujícího obránce, jenž mu nedovolil pořádně vystřelit a brankář si tak připisuje první lehký zákrok.
1'
O úvodní výkop se postarali hráči Vyškova, kteří ihned zvolili přihrávku do obrany, odkud tak mohou začít vymýšlet první akci.
1'
Hráči obou týmů již přicházejí na hřiště. Domácí nastupují v bílých dresech, zatímco hosté v dresech modro-žlutých.

MFK Vyškov: Spurný – Klesa, Hanuš, Krejčí, Sedlo – Jambor, Langer – Vintr , Moučka, Pernatskyi – Simr
Náhradníci: Sova – Dittmer, Jaroš, John, Nieslanik

FC Vysočina Jihlava B: Jágrik – Horák, Pojezný, Vedral, Kolčava (C), Svoboda, Křišťál, Chok, Trnka, Araujo, Matulka
Náhradníci: Doležal – Havlín, Pavlas, Růžička, Lát, Mikuška, Vošmera

Rozhodčí: I. Vostrejž – S. Pochylý, A. Slováček.
Vzájemná utkání

8.5.2005 – Jihlava B – Vyškov 4:1
10.10.2004 – Vyškov – Jihlava B 4:0
22.5.2004 – Jihlava B – Vyškov 1:1
19.10.2003 – Vyškov – Jihlava B 2:0
FC Vysočina Jihlava B se nachází na posledním 18. místě s 0 body. Jihlava zřejmě bere MSFL na lehkou váhu, neboť výsledky tomu zatím odpovídají. V minulém kole nastoupili proti Novému Městu, které je přehrálo až ve druhém poločase a utkání skončilo výsledkem 1:4 pro hosty. Jihlava B se s Vyškovem už setkala, a to celkem čtyřikrát. Poslední vzájemné utkání se odehrálo 8.5.2005, kde Jihlava zvítězila 4:1. Dnes nás tak čeká zápas mezi těmito týmy po téměř 15 letech.
MFK Vyškov se nachází na 4. místě s 9 body. Vyškovští byli až do minulého kola stoprocentní, ovšem na Slovácko B nestačili a prohráli vysoko 4:1. Vyškov si ještě před minulým kolem zahrál první kolo Mol cupu, kde narazili na výrazně slabší Skaštice. Utkání bylo rozhodnuté již po prvním poločase, nakonec to skončilo 6:0 pro MFK. Vyškov dostane v druhém kole prvoligové Slovácko a mohou jim tak vrátit porážku od B týmu. Dnes se hráči postaví proti Jihlavě B, která drží poslední příčku s 0 body. Právě to, je dělá dnešními favority, tak uvidíme jak si s tím svěřenci trenéra Trousila poradí.
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na 5. kolo MSFL, a to konkrétně na utkání MFK Vyškov – FC Vysočina Jihlava B. Vyškov sice prohrál v minulém kole vysoko 4:1, ale i přesto dnes budou favoritem, neboť do Vyškova přijede poslední Jihlava B. Výkop je stanoven na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.