MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rosice : Jihlava U21 - 26. srpna 2020   17:00

Rosice
Rosice
45' Zezula  • 58' Sedláček  • 62' Fila  • 81' P. Novák  • 84' Fila
5:1
(1:1)
Jihlava U21
Jihlava U21
38' Jiránek
Rosice
Juran – Černý (82. Šíp), Zezula, Drbal, Kršák – Koláčný, Selinger (82. Blažík) – Praks (55. Vítámvás), P. Novák, Sedláček (67. Dobrovodský) – Malata (55. Fila)
Zádrapa – Kugler
Slabý – Mayer, Řezníček
Sportovní areál FC Slovan Rosice
260 diváků
Jihlava U21
Doležal – Lát, Wiederlechner, Kolčava, Vácha (67. A. Novák) – Jiránek, Havlín, Pavlas, Vošmera, Blokeš – Čermák (72. Došek)
Jágrik

Slovan Rosice teprve těsně před poločasovou přestávkou vyrovnal, ale po změně stran dovedl dohrávku úvodního kola MSFL k výraznému vítězství 5:1 a posunul se na druhé místo. Dva góly vstřelil střídající Fila.
Jihlavské béčko dnes nemohlo využít posil z A mužstva, které hraje pohár ve Staré Říši, a s velmi mladou sestavou odjelo s debaklem. V tabulce zůstává Vysočina B předposlední.
90+1'
90'
Rozhodčí nastaví zápas o minutu.
88'
Za rozhodnutého stavu domácí drží míč a čekají na závěrečný hvizd.
84'
Rosice právě vstřelily branku!
A znovu slepili černožlutí dva góly do krátkého rozmezí. Kršákovu přihrávku do brejku využívá ADAM FILA, který si obhodil daleko vyběhnutého Doležala a do prázdné brány zaznamenává dnešní druhý střelecký zářez.
82'
Dvojnásobné střídání Slovanu Rosice: místo Černého a Selingera si v závěru zápasu zahrají Šíp a Blažík.
81'
Domácí jsou nadále při chuti a sehráli krásnou kombinaci. Dobrovodský s Filou vyšachovali obranu Vysočiny a k míči se ve vápně dostal PAVEL NOVÁK. Prvním pokusem nastřelil jen obránce, ale z dorážky už trefil správné místo.
76'
Slovan Rosice drží náskok a směřuje k posunu na druhé místo tabulky MSFL za stoprocentní Vyškov. Jihlavské napadání je už spíše z povinnosti a otevírá prostor pro domácí brejky.
73'
Tvrdou střelu Pavla Nováka z 20 metrů vyráží brankář Doležal.
72'
Druhá změna v sestavě Vysočiny Jihlava B: Čermáka nahrazuje Došek.
70'
Dnešní utkání sleduje 260 diváků.
67'
Autor rozdílové trefy Sedláček přepouští své místo v dresu Slovanu Rosice Dobrovodskému.
Zároveň střídají i hosté: Váchu nahradil Adam Novák.
65'
Na jihlavských mladících je znát po dvou rychlých gólech psychická deka.
62'
Netrvalo dlouho a domácí mužstvo odskakuje na rozdíl dvou gólů. Střídající ADAM FILA utekl jihlavským obráncům, tváří v tvář brankáři udržel nervy na uzdě a po zemi kolem Doležala rozvlnil síť.
58'
Na Selingerovu průnikovou přihrávku si za obranu naběhl ERIK SEDLÁČEK a díky jeho střele podél vybíhajícího brankáře otáčí Slovan průběh utkání.
55'
Rosický kapitán Malata přepouští své místo na hřišti Filovi. Současně odchází také Praks, jehož nahradí Vítámvás.
54'
Z rychlého protiútoku zakončuje metr nad břevno hostující Čermák.
52'
Adam Jiránek (Vysočina Jihlava B) obdržel první žlutou kartu zápasu.
50'
Druhé dějství začalo po vzrušujících chvilkách před přestávkou dosti opatrně.
46'
45+2'
45+2'
Malata (Slovan Rosice) neproměňuje pokutový kop. Doležal jeho střelu vystihl a má míč ve své moci.
45+2'
Po faulu na Koláčného nařizuje rozhodčí pokutový kop pro Rosice!
45+1'
Rozhodčí Slabý nastavuje první poločas o dvě minuty.
45'
Domácí vyrovnávají gólem do šatny. Po Koláčného rohu se nadvakrát prosazuje TADEÁŠ ZEZULA.
44'
Sražený centr znamená v závěru poločasu rohový kop pro Rosice.
40'
Centr proletěl jihlavským pokutovým územím, aniž by ho kdo z domácích stačil zasáhnout.
39'
Odpovědět mohl okamžitě Selinger, jeho tvrdou střelu vytěsnil Doležal nad břevno a je z toho další roh pro Slovan Rosice.
38'
Jihlava právě vstřelila branku!
Dorostenec ADAM JIRÁNEK se uvolnil před šestnáctkou a technickou střelou k tyči otevírá skóre dnešní dohrávky.
36'
Po rohu se prosadil k hlavičce stoper Drbal, překonal i brankáře, ale z čáry vyhlavičkoval míč jeden z jihlavských obránců.
35'
Rosičtí ze svižné kombinační akce získávají další roh.
30'
Po rohu se protlačil ve skrumáži do zakončení právě rosický kapitán Malata, ale znovu těsně přestřeluje.
29'
Malata si narazil s Praksem a konečně prověřil přímou střelou jihlavského brankáře Doležala. Ten vyráží na roh.
25'
Jihlavští mladíci jsou pod tlakem favorizovaných domácích, ale Doležal zatím drží nulu na svém kontě.
22'
Rohové kopy se bez efektu vystřídaly na obou stranách.
16'
Mladíci Vysočiny přestáli počáteční nápor a vyrovnali hru, která teď plyne hlavně uprostřed hřiště.
11'
Festival zahozených šancí pokračuje. Malata zpětnou přihrávkou vybídl Koláčného, který ve vyložené šanci o nepatrný kousek minul pravou tyč Doležalovy brány.
7'
A hned z protiútoku se dostali do zakončení také hosté, střela dorostence Wiederlechnera zpoza velkého vápna se rovněž mezi tyče nevešla.
6'
Domácí Praks našel zprava v pokutovém území nepohlídaného kapitána Malatu, jehož střela letí vedle.
4'
Rosice podle očekávání zahájily náporem a Zezula hlavičkou těsně přestřelil zívající bránu.
1'

Slovan Rosice: Juran – Černý, Zezula, Drbal, Praks – Koláčný, Selinger – Kršák, P. Novák, Sedláček – Malata,
Náhradníci: Zádrapa – Kugler, Vítámvás, Dobrovodský, Fila, Šíp, Blažík

Vysočina Jihlava B: Doležal – Wiederlechner, Vácha, Jiránek, Pavlas – Kolčava, Blokeš – Havlín, Vošmera, Lát – Čermák
Náhradníci: Jágrik – A. Novák, Došek

Rozhodčí: Slabý – Mayer, Řezníček.
Hezké středeční odpoledne u dohrávky úvodního kola Moravskoslezské fotbalové ligy! V původně plánovaném termínu 9. srpna se zápas neodehrál kvůli karanténě.
Domácí Slovan Rosice po solidním pátém místě v předčasně ukončené nováčkovské sezóně ještě letos nepoznal přemožitele. Po remíze 2:2 v Kroměříži (19. a 64. Kovář – 36. Zezula, 67. Fila) rozhodl zápas s Velkým Meziříčím gólem na 1:0 až v 92. minutě Sedláček. Případná dnešní výhra by Jihomoravany posunula na druhé místo tabulky MSFL.
Vysočina Jihlava B je ve třetí lize jediným nováčkem, když zaujala uvolněné místo Vítkovic. S velmi mladým mužstvem podlehla béčku Zlína 2:3 (3. Pojezný, 89. Kolčava – 10. a 56. Chwaszcz, 90.+1 Kolář) i Hlučínu 0:1 (15. Mac). Před dohrávkou je tak bez bodu předposlední.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.