MSFL - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Uničov - 28. května 2022   17:00

Hlučín
Hlučín
4' Lehnert  • 13' Wala  • 74' Wolf
3:2
(2:2)
Uničov
Uničov
31' Bača   • 45+1' Krč
Hlučín
Lapeš – Wala, Hasala, Lehnert (71. Smékal), Holzer (71. Buchvaldek), Praus, Plesník (C), Mládek, Zajíček (62. Ptáček), Dostál (62. Lokša), Wolf.
Ptáček, Lokša, Smékal, Kovala, Buchvaldek, Prokel.
Grečmal – Hanák, Ehrenberger
112 diváků
Uničov
Kvapil – Diblík, Vejvoda, Svoboda, Ambrozek (75. Kamas), Komenda (C), Vybíral, Bača, Sečkář, Krč (87. Šidlík), Koutný.
Šidlík, Knebl, Kamas, Kalina.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec! Domácí celek nakonec v druhém poločasu urval tři body pro sebe, jelikož vstřelil ještě jednu branku, na kterou Uničov nedokázal odpovědět. Hlučín tak získává tři body do tabulky a z toho zápasu nakonec odchází šťastnější.
Dnešní utkání sledovalo 112 diváků.
90+5'
90+4'
Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Radovan Lokša).

Žlutá karta pro tým SK Uničov (Václav Koutný).
87'
Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Aleš Krč, přichází Miloš Šidlík.
75'
ze hřiště odchází Jan Ambrozek, přichází Vojtěch Kamas.
74'
Hlučín právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMÁŠ WOLF.
71'
Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Lukáš Lehnert, přichází Dominik Smékal.

ze hřiště odchází Jan Holzer, přichází Tomáš Buchvaldek.
62'
ze hřiště odchází Adam Zajíček, přichází Jakub Ptáček.

ze hřiště odchází Radim Dostál, přichází Radovan Lokša.
Omlouváme se, ale z technických důvodů vám už nyní přineseme jen změny stavu!
56'
Uničov mohl jít do otevřené obrany, ovšem domácí zachytili dlouhý balón na polovině hřiště.
55'
Vojtěch Wala sebral soupeřům balón kousek od jejich branky. Následně posílal míč přízemním pasem na penaltu, kde však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
54'
Michael Sečkář jednoduchým lobem obehrál hned dva soupeře u čáry. následoval proto centr do šestnáctky, který ale nikoho v červeném nenašel.
52'
Aleš Krč se hnal po levé straně, kde měl celkem hodně prostoru. Nakonec zkusil vyplit, ale Lapeš vyráží. To nevypadalo na hostující straně vůbec zle!
51'
Jeden z hosté zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus byl zastaven kousek za hranicí vápna.
50'
Je za námi úvodních pět minut druhého poločasu, ve kterém mají menší převahu na hřišti hosté. Ti navíc mají rozhodně psychickou výhodu na své straně.
49'
Tentokrát se fotbalisté v červených dresech museli chvilku bránit, avšak Hlučín nebezpečí nepřinesl. Start prvního poločasu vyšel domácím předtím lépe.
48'
K vidění byl ještě rohový kop, který zahrávali hosté, avšak ani tentokrát žádní nebezpečí nepřišlo.
47'
A už je před námi i druhý poločas dnešního duelu! Uničov vybojoval standardní situaci z levé strany, avšak s tím si obrana domácích poradila.
46'
Je za námi první poločas, po kterém zde máme nakonec remízový stav 2:2. Domácí Hlučín sice celkem brzy vedl o dvě branky, ale Uničov se poté vzchopil a v nastaveném čase dokonal srovnání stavu. Do druhého poločasu se tak máme na co těšit!

Další půle začne přibližně v 18:03.
45+1'
45+1'
Uničov právě vstřelil branku! Hosté ještě v prvním poločase dokázali srovnat stav duelu! Obrana domácích propadla a zpětná přihrávka našla přesně nohu ALEŠE KRČE, který dává svému týmu znovu naději.
44'
Kvapil se znovu potkal s míčem, ale tentokrát mu byl nahrán, takže nemusel řešit nějakou ožehavou situaci. První poločas se nám blíží ke konci.
43'
Domácí hráč nemohl dostihnout tento míč, ale vadit mu to moc nemuselo. Balón byl totiž tečován jedním ze soupeřů, a tak Hlučín bude alespoň vhazovat.
41'
Nakonec z toho byla celkem slušná střela z nějakých dvaceti metrů, avšak Kvapil předvedl dobrý skok. Hostující gólman se rozhodně vůbec nenudí.
40'
Do konce prvního poločasu nám chybí posledních pět minut! Domácí fotbalisté se drží na balónu a pokoušejí se vymyslet něco na útočné polovině.
39'
Poslední minuty nám mnoho vzrušení do hry nepřineslo. Nehraje se nyní moc atraktivně.
38'
Uničov vybojovala další standardní situaci, jenže z těch zatím nepřicházejí nebezpečné šance.
36'
Obrana domácích měla nyní plnu nohy práce, a tak raději míč jen odpálila do bezpečí na půlku hřiště.
35'
Nebudou, spíše naopak. Obrana Hlučínu mohla zůstat celkem v klidu. Navíc jeden z domácích dostal ještě ránu do hlavy, to rozhodčí ale nejspíše neviděl.
34'
Hráči v zeleném se nyní budou muset bránit. Odehráli míč jen mimo hřiště a hosté budou vhazovat nejspíše dlouhý aut. Budou při této činnosti úspěšní?
33'
Domácí se dostali do velké šance a mohlo to být znovu o dvě branky! Matěj Praus to zkoušel z levé strany vápna, ovšem Kvapil byl na zemi včas a míč chytá.
31'
Uničov právě vstřelil branku! A hosté snižují na rozdíl jedné branky! Nakonec tak byla snaha fotbalistů v červených dresech po levé straně úspěšná a hosté se vrací do hry. O snížení stavu se postaral DAVID BAČA.
30'
Už je za námi půl hodinka hry. Na hostující straně je zatím hodně aktivní Martin Diblík, který byl znovu u míče. Uničov to však posléze zkusil po levé straně.
29'
Hlučín zkoušel akci po levé straně, kde se hosté ale stihli včas zformovat. Pro domácí to je autové vhazování.
28'
Už je za námi skoro třicet minut, domácí celek nadále vede o dvě branky. Uničov už se ale trochu vzchopil a sledujeme poměrně vyrovnané utkání.
26'
Jan Holzer byl nejspíše nyní tím, kdo se ze strany řítil na gólmana. Kvapil ovšem předvedl skvělý zákrok a zachránil svůj tým od třetí inkasované branky.
25'
Standardní situaci si připsali do svých statistik také hráči Uničova. Ani tady však vysoký centr šanci na úspěch neměl a dopředu se mohou hnát domácí.
23'
Jan Holzer vyslal celkem zajímavý centr ze standardní situace do největšího ohně. Kvapil si ale poradil a vyboxoval balón do relativního bezpečí.
22'
Neuvěřitelné, co nyní neskončilo gólem! Domácí hráč si obešel gólmana, ale trefil jenom tyč. Následně se dostal ještě k odraženému míči, ale napálil břevno! To byly obrovské šance.
21'
Uničov měl po jasném šlapáku výhodu a předvedl rychlou akci. Dlouhá přihrávka ovšem adresáta nenašla, a tak bylo celkem rychle po nadějné šanci.
20'
Michael Sečkář byl ve správný moment na správném místě, když k němu byl míč odhlavičkován. Odrazil se od něj ale daleko a jsou u něj zase domácí.
18'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Jan Ambrozek).
17'
Martin Diblík znovu v akci! Tentokrát se rozběhl jako buldozer a nadělal svému sokovi obrovské problémy. Nakonec se ale k balónu nedokázal dostat.
16'
Přesto Uničov vybojoval ještě rohový kop. Ten žádné nebezpečí do šestnáctky před Lapešem nepřinesl.
15'
Martin Diblík vyslal hodně vysoký centr, který jeden z domácích obránců podskočil. Mrzet ho to ale nemuselo, jelikož soupeřovi k míči kousek ještě chyběl.
13'
Hlučín právě vstřelil branku! A už je to dokonce o dvě branky, dneska je to zatím hra na jednu bránu! První domácí pokus sice ještě nevyšel, jelikož moc hezké nůžky zastavilo břevno. Míč se však odrazil k VOJTĚCHU WALOVI, který už si s nabídnutou šancí poradil.
12'
Jan Ambrozek běžel za odraženým míčem, který těsně před ním napálil jeden ze soupeřů. Následně schytal právě on ránu míčem, ale bude v pořádku.
11'
Tomáš Wolf se rozhodl zlehka napadat rozehrávku soupeře na levé straně, avšak k zisku míče se nedostal.
10'
Je za námi úvodní desetiminutovka, po které vede domácí celek o jednu branku. Martin Vybíral chtěl s výsledkem něco udělat, ale byl o balón brzy obrán.
9'
Václav Koutný se stihl vrátit do své šestnáctky a uzmul soupeřům balón! Jinak to klidně mohlo být už o dvě branky. Hlučín zatím jasně dominuje na hřišti.
8'
Fotbalisté v červených dresech se vydali po docela dlouhé době dopředu. Nakonec jsme viděli vysoký centr, který obrana domácích v pohodě odklidila.
7'
Hlučín se dostal k další střele, která však enbyla přesná. Gólman Uničova bude odkopávat od brány.
6'
Jan Holzer a Dominik Mládek se pustili do aktivního napadání rozehrávky hostí nedaleko brány Kvapila. Poprvé jim to sice nevyšlo, podruhé už míč získali.
4'
Hlučín právě vstřelil branku! Domácí celek se nám velmi brzy ujímá vedení 1:0! Hostující obrana úplně propadla a Hlučín šel ve dvou na jednoho obránce. Přišla tedy přihrávka po zemi, kterou z první uklidil do prázdné sítě LUKÁŠ LEHNERT.
3'
Taktéž hosté nám zkusili zaútočit, akorát si pro svou akci zvolili levou stranu. Tam ale přišla nepřesná přihrávka a míč skončil mimo hrací plochu.
2'
Uničov sice měl výhodu úvodního výkopu, ale u balónu se dlouho neudržel. Dopředu tak šli po pravé straně hráči Hlučína, ale Kvapil má vysoký centr v rukavicích.
1'
A dnešní utkání nám právě odstartovalo! Domácí celek nastupuje v zelených dresech, zatímco ten hostující zvolil pro dnešek červené dresy.
1'

FC Hlučín: Lapeš – Wala, Hasala, Lehnert, Holzer, Praus, Plesník (C), Mládek, Zajíček, Dostál, Wolf.
Náhradníci: Ptáček, Lokša, Smékal, Kovala, Buchvaldek, Prokel.
Trenér: Filip Smékal

SK Uničov: Kvapil – Diblík, Vejvoda, Svoboda, Ambrozek, Komenda (C), Vybíral, Bača, Sečkář, Krč, Koutný.
Náhradníci: Šidlík, Knebl, Kamas, Kalina.
Trenér: Jiří Neček

Rozhodčí: Grečmal – Hanák, Ehrenberger.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.