MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Blansko : Hranice - 17. září 2022   15:30

1:3
(1:0)
Hranice
Hranice
60' Kundrát   • 68' Dittmer   • 90+5' Heřmánek
Blansko
Nešetřil – Chyla, Blažík (78. Černý), Smrčka (C), Feik – Dano, Holman (71. Zúbek) – Rajčinec (85. Psota), Kapur (71. Abdellaoui), Crhan (71. Alassane) – Tulajdan
Kalina – Zúbek, Psota, Abdellaoui, Černý, Alassane
Svoboda – Rosický, Denev
Stadion na Údolní
Hranice
Tomečka – Dittmer, Vavřík (60. Koláček), Kundrát (C), Pak (79. Beňa), Kuchař, Bezděk, Cagaš, Rolinc, Markovič, Hapal (84. Heřmánek)
Spurný – Tilkeridis, Beňa, Marek, Koláček, Heřmánek, Pančochář

90+5'
90+5'
Hranice právě vstřelily branku!
DAVID HEŘMÁNEK zvyšuje vedení svého mužstva – 1:3!
90+4'
Blansko mělo poslední příležitost ke skórování. Přímý kop Alassaneho však končí v rukou Tomečky.
90'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Tulajdan).
84'
Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Rajčinec, přichází Psota.
82'
Nešetřil vychytal nájezd Hapala!
80'
Domácí tým se nemůže dostat do hry. Hranice zcela ovládají hřiště.
79'
ze hřiště odchází Pak, přichází Beňa.
78'
ze hřiště odchází Blažík, přichází Černý.
71'
ze hřiště odchází Kapur, přichází Abdellaoui,
ze hřiště odchází Holman, přichází Zúbek,
ze hřiště odchází Crhan, přichází Alassane.
70'
Nešetřil ve vyložené šanci vychytal Paka!
68'
Hosté otáčejí stav utkání. Na míč z rohového kopu si naskočil ADAM DITTMER, který z malého vápna prostřelil Nešetřila – 1:2!
67'
Dittmerovu střelu z hranicec vápna vyráží Nešetřil na roh!
65'
Smrčka vystřelil ze střední vzdálenosti a jeho povedená střela končí těsně nad břevnem.
63'
Smrčka fauloval, s výrokem rozhodčího se neztotožnil, a tak za protesty vidí žlutou kartu.
60'
Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Vavřík, přichází Koláček.
60'
Po obléhání branky hosté srovnávají stav utkání. Rolinc přiklepl hlavou míč nikým nekrytému RADIMU KUNDRÁTOVI, který hlavou trefil odkrytou část branky – 1:1! Asistence: Jakub Rolinc
55'
Série rohových kopů pro hosty.
54'
Hapal se položil do centru ze strany a Nešetřil opět podržel svoje mužstvo!
53'
Žlutou kartu obdržel domácí záložník Filip Holman.
50'
Brankář Tomečka při odkopu trefil vlastního spoluhráče. Nechybělo mnoho a Tulajdan mohl míč uklidit do prázdné branky.
46'
K vidění je zatím vyrovnané utkání. Nebezpečnější jsou hosté z Hranic, kteří hrozí především z rychlých protiútoků. Do vedení však šli zásluhou Feika domácí a do kabin tak odcházejí blanenští s jednogólovým náskokem.
45+1'
45'
Hlavičku kapitána Kundráta fantasticky vyrazil Nešetřil!
44'
Žlutou kartu obdržel Tomáš Chyla.
39'
Feik se dostal za vápnem ke střele. Jeho pokus šel ke smůle domácích doprostřed branky.
39'
Po ostrém skluzu na Tulajdana vidí žlutou kartu hostující Cagaš.
36'
Blansko právě vstřelilo branku!
Holman našel z rohového kopu hlavu TOMÁŠE FEIKA, který posílá svůj tým do vedení – 1:0! Asistence: Filip Holman
35'
Tulajdan vybojoval rohový kop.
29'
Kapurova střela z hranice vápna svůj cíl nenašla.
26'
Po centru Kuchaře akrobaticky zakončil Hapal, míč končí vedle pravé tyče.
25'
Následný roh hostující branku neohrozil.
24'
Hlavičku Tulajdana z malého vápna vyráží Tomečka na roh!
23'
Domácí se ubránili.
22'
Chyla fauluje u rohového praporku. Další standardka pro hosty.
19'
Po propadeném míči se dostal k zakončení Markovič. Míč šel však do prostoru, kde stál domácí brankář.
18'
Cent stahuje brankář Nešetřil.
17'
Po faulu Dana budou z 35 metrů zahrávat přímý kop hosté z Hranic.
12'
Holman se ve vápně šikovně uvolnil. Jeho zpětnou přihrávku přečetl hostující obránce.
11'
Feik hlavou odvrací míč do bezpečí. Následný brejk domácí špatně vyřešili. U míče nyní hraničtí fotbalisté.
10'
Po rohovém kopu střílel z nebezpečné pozice Bezděk. Tečovaná střela znamená další rohový kop.