MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Hodonín - 13. května 2023   16:30

Frýdek-Místek
44' Obuch
1:1
(1:0)
Hodonín
Hodonín
57' Glušach
Gergela – Velner (K), Blejchař, Massaniec, Nevřela – Obuch, Hykel – Martiník, Rubý, Janjuš (88. Konečný) – Střelec (82. Němec D.)
Prokel – Zupko, Kostka, Konečný, Barkov, Němec, Kohut
Řezníček – Cieslar, Zapletal
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
224 diváků
Hodonín
Adamec – Papež (68. Kyselka), Glušach, Sukup (K), Pernica (90+2. Mazuch), Bobčík, Holek, Bohun, Langer, Raisigl (46. Jáger), Dunda
Petráš – Kyselka, Hamrle, Burac, Mazuch, Jáger

90+3'
90+3'
Konečný se po nákopu ocitl jen v ofsajdu a je konec.
90+2'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Pernica, přichází Mazuch.
90+1'
Hodonín už chce ubránit bod a odkopává míče do zámezí.
90'
Žádné vážnější zakončení ale po standardní situaci nepřišlo a míč skončil u Gergely.
90'
Nátlak Martiníka vyústil ve špatnou přihrávku brankáři a Frýdek-Místek tak získal rohový kop.
90'
Tibor Jáger se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus byl zblokován domácí obranou.
89'
Nevřela nejprve skvěle vybojoval míč, který vysunul na levou stranu Martiníkovi, ale jeho přihrávka byla nepřesná.
88'
ze hřiště odchází Janjuš, přichází Konečný.
87'
Do odraženého míče po rohovém kopu se opřel Hykel, ale jeho pokus byl nepovedený.
86'
Hodonín dnes brání velmi hluboko a Lipina tak získala další rohový kop.
85'
Jáger se ocitl pod tlakem a svou přihrávkou tak našel jen brankáře Gergelu.
84'
Centr Rubého letěl na přední tyč, kde byl připraven hodonínský obránce.
83'
Hykel to zkoušel z pravého křídla, ale Ondřej Sukup jej poslal k zemi a uviděl také žlutou kartu.
82'
ze hřiště odchází Střelec, přichází Němec D.
80'
Po chvíli přišel faul Jágera, jenž si navedl míč do vápna a poslal k zemi obránce. Zbývá posledních deset minut.
79'
Hosté se opět po delší době usadili na polovině soupeře, ale pokus Langera byl zblokován.
77'
Konec utkání začíná být velmi dramatický a zdaleka není nic rozhodnuté. Stačí jedna lepší střela nebo akce.
75'
Langer se snažil probít středem, ale upadl po zákroku Střelce.
74'
Na hrací ploše se přiostřilo a další žlutou kartu uviděl Tomáš Langer, který poslal k zemi Obucha rovněž tvrdým zákrokem.
72'
Adam Dunda tvrdě seslal k zemi Janjuše a uviděl kartu žluté barvy.
70'
Zbývá posledních dvacet minut a nadále se hraje na jednu bránu, kterou je ta Hodonínská. Rubý našel Blejchaře, ale ten v těžké pozici nedokázal zakončit.
69'
Další šance, kterou si vytvořil Frýdek-Místek. Rubý našel svým centrem Obucha, ale jeho hlavička letěla vedle.
68'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Papež, přichází Kyselka.
Dnešní utkání sleduje 224 diváků.
67'
Nyní je k vidění plno soubojů, ve kterých vítězí především domácí hráči. Posléze si vzal míč opět Rubý, ale jeho další střela z dálky letěla vedle.
66'
Nákop Hykela byl nepřesný a skončil pouze u gólmana.
65'
Rubý se snažil prostrčit míč do vápna na Střelce, ale balón skončil jen u gólmana Hodonína.
64'
Hosté se opět snažili vyrazit do rychlého protiútoku, ale ten přinesl jen útočný faul.
62'
Patrik Rubý to opět zkusil z dálky, ale na další povedenou gólovou ránu si diváci ještě budou muset počkat, protože tentokrát balón letěl nad svatyni Adamce.
61'
Po druhém rohu v krátké době se Střelec dostal ke hlavičce, ale ta trefila jen soupeře. Lipina ale pokračuje v nátlaku a ve druhé části se hraje převážně na bránu Adamce.
60'
Nátlak Válcoven pokračuje, ale centr Velnera byl zblokován a následuje tak rohový kop.
59'
Domácí se opět snažili vypracovat nějakou šanci, ale míč skončil jen v zámezí.
57'
Hodonín právě vstřelil branku!
Je srovnáno na 1:1! Frýdek-Místek měl ve druhé půli více ze hry a hrálo se převážně na polovině hostů, ovšem z ojedinělé akce se náramně opřel do míče z dvaceti metrů JEHOR GLUŠACH a jeho rána skončila nechytatelně v levé šibenici.
55'
Obuch rozehrál standardní situace nakrátko a Patrik Rubý měl dostatek času si připravit míč na střelu z dálky, která sice protáhla Adamce, ale skončila vedle brány.
54'
Langerův nákop byl hodně nepřesný a skončil jen u domácího brankáře. Frýdek-Místek nadále pokračuje ve velmi dobrém začátku druhé půle.
52'
Hosté se poprvé ve druhé části utkání dostali k míči na delší dobu, ale nedaří se jim vypracovat nějaká akce.
51'
Pavel Střelec se z levé strany dostal až do vápna a do zakončení, ovšem Adamec byl připraven a vyrazil jeho střelu.
50'
Jan Martiník to zkusil z dálky levačkou, ale jeho rána letěla hodně vedle. Domácí jsou ovšem na začátku druhé půle velmi aktivní.
49'
Jakub Blejchař hledal centr Obucha, ale jeho zakončení hlavou nebylo přesné.
48'
Nedovolený zákrok Hodonína znamená opět volný kop Válcoven.
47'
Libor Bobčík se dostal ke střele zpoza vápna, ale ta neměla příliš razance a Gergela si snadno poradil.
46'
Tomáš Hykel to zkusil z dálky, ale jeho slabší pokus skončil v moci Gergely.
46'
ze hřiště odchází Raisigl, přichází Jáger.
46'
45+1'
45+1'
Hosté se snažili rychle odpovědět, ale s míčem pár metrů od vápna nedokázali nic vymyslet.
44'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Domácí celek se těsně před poločasovou přestávkou ujímá vedení! Rohový kop Hodonína dopadl tragicky, neboť se Válcovny dostaly do brejku 3 na 2. Patrik Rubý trochu podržel míč a posléze jej do skvělé pozice posunul MAXIMU OBUCHOVI, který zakončil přesně ke vzdálenější tyči.
44'
Bohun se snažil o přízemní centr do vápna, který byl sražen a následuje rohový kop.
43'
Martin Holek se ale po nákopu nacházel v ofsajdu, což sudí Cieslar viděl a odmával.
42'
Posléze ale přišel nátlak, jak si přál trenér Švantner, a Nevřela se pod tlakem dopustil faulu. Hodonín tak bude u balónu.
41'
Válcovny se nyní usadily na polovině soupeře, ale střela levačkou z kopačky Hykela byla slabá a zblokována.
39'
Rubý se dopustil faulu po horším zpracování míče. Hodonín ale zachyboval při tvorbě akce, ovšem to Lipina nedokázala potrestat.
38'
Bohuna zradilo zpracování a daroval autové vhazování Lipině.
37'
Obuch přerušil útok soupeře, když poslal k zemi Glušacha, ale žluté kartě zázrakem utekl.
36'
Janjušova přihrávka skončila jen u Glušacha, ale Hodonínu opět trvalo se dostat do zakončení, které nakonec přišlo z dálky a skončilo v moci gólmana.
34'
Znovu si hosté rozebrali domácího soupeře, ale zbytečně dlouho váhali nad centrem, který nakonec skončil přesně v rukou brankáře Gergely.
33'
Teodor Janjuš se odhodlal ke střele z větší dálky, která velmi rychle padala, ale Adamce v bráně nechala ledově klidného, protože letěla nad horní tyč.
32'
Hodonínu se nedaří finální fáze, dokáže se dostat do zajímavé příležitosti, ale konec celé akce většinou končí nepřesnou přihrávkou.
31'
Rychlý přechod ukázali také domácí a po přihrávce Hykela si míč připravil Martiník, ale jeho střela zamířila metr vedle brány Adamce.
30'
Půl hodina utkání je za námi a na úvodní branku stále čekáme. Především domácí celek si vytvořil pár šancí, které gólem neskončily. Více ze hry mají ovšem hosté.
29'
Glushach poslal fantastický křížný pas na Pernicu, ten ovšem při zpracování zfauloval Velnera.
27'
Hostující hráč je zpět ve hře a Adamec měl menší problémy s rohem soupeře, ovšem nakonec dokázal míč v chumlu hráčů vyboxovat.
26'
Jedná se o Petra Bohuna, jenž je ošetřován také za postranní čárou a jeho pokračování v zápase je otazníkem. Mezitím domácí získali rohový kop.
25'
Sudí Řezníček následně ukázal Jakubu Massaniecovi žlutou kartu za předešlý zákrok, po kterém je hostující hráč stále ošetřován.
24'
Volný kop nepřinesl nic vážnějšího, ale posléze došlo ke dvěma ostřejším soubojům, po kterém zůstal hodonínský hráč ležet na trávníku.
23'
Trochu později, ale přece jenom odpískal sudí faul na Nevřelu. Válcovny se tak opět staví na hranici vápna, neboť přijde centr z levé strany.
22'
Nevřela vystavil Bohunovi stopku na levé straně a získal pro své mužstvo autové vhazování.
21'
Centr z levé strany sice skončil u Holka, ale ten si nedokázal zpracovat balón.
20'
Hodonín pomalu přebírá iniciativu, kterou měl v úvodních minutách Frýdek-Místek.
18'
Po chybě domácího týmu ve středu hrací plochy přišel další rychlý brejk hostů, ale přihrávku Pernicy z pravé strany vápna odkopla obrana.
17'
Hodonín opět předvedl velmi rychlý přechod, který byl tentokrát zakončen Liborem Bobčíkem, ale jeho pokus letěl vedle tyče.
16'
Pernica si sice nejprve skvěle zpracoval míč z levé strany a snažil se pod sebe posunout míč Bohunovi, ovšem časovaná přihrávka byla příliš rychlá a skončila jen v zámezí.
15'
Frýdek-Místek měl v úvodních patnácti minutách více ze hry, ale skóre je nadále bezbrankové.
13'
Znovu se standardní situace ujal Patrik Rubý, ale tentokrát jeho obstřel zdi skončil jen vedle hostující svatyně Adamce.
12'
Ondřej Sukup, kapitán hostů, se dopustil faulu na Martiníka metr před hranicí vápna. Lipina tak získala už druhý přímý kop z luxusní pozice.
11'
Velner následně dostal centr do vápna a do odraženého míče se opřel Martiník, ale jeho rána letěla na umělou trávu za hřištěm.
10'
Hodonín se nyní snažil něco vymyslet přes pravou stranu, ale tam nebylo místo a Frýdeckomístečtí se dostali do dalšího protiútoku.
9'
Branka domácího celku neplatí! Jakub Massaniec sice dokázal hlavou překonat brankáře Adamce, ale nacházel se v jednoznačném ofsajdu.
8'
Janjuš to zkoušel přes levou stranu, ale Dunda mu vypíchl míč. Frýdek-Místek se nyní snaží hrát nahoře a napadat rozehrávku soupeře.
6'
Hostům se nepodařila kombinace přes pravé křídlo a následuje tak autové vhazování Lipiny.
5'
Nebezpečný centr mířící na volného Janjuše dokázal na poslední chvíli odvrátit obránce Hodonína.
4'
Míč se po volném kopu nebezpečně odrážel uvnitř vápna, ale obrana Frýdku-Místku celou situaci zvládla.
3'
Lipina ale svou standardní situací nevytěžila nic nebezpečného a do protiútoku se dostal Hodonín, jenž rovněž vybojoval volný kop.
2'
Patrik Rubý si vzal exekuci přímého kopu na starost, ale jeho pokus letěl přímo na brankáře Adamce, který míč vyrazil na roh.
1'
Bohunovi se nepovedla přihrávka ve středu hrací plochy a Válcovny se dostaly do brejku, který zastavil hostující hráč faulem. Následuje tak přímý kop z nebezpečné pozice.
1'

FK Frýdek-Místek: Gergela – Velner (K), Blejchař, Massaniec, Nevřela – Obuch, Hykel – Martiník, Rubý, Janjuš – Střelec
Náhradníci: Prokel – Zupko, Kostka, Konečný, Barkov, Němec, Kohut
Trenér: Robert Pištěk

FK Hodonín: Adamec – Papež, Glushach, Sukup (K), Pernica, Bobčík, Holek, Bohun, Langer, Raisigl, Dunda
Náhradníci: Petráš – Kyselka, Hamrle, Burac, Mazuch, Jáger
Trenér: Pavol Švantner

Rozhodčí: Řezníček – Cieslar, Zapletal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.