Semanko – Vychodil, Pernackyj (C), Bala, Blahuta, Gerža (70. Guzik), Waclawik, Chovan, Kuběna (75. Šidlík), Kiška, Rapavý (79. Seehof).
311 diváků
Hodonín
Petráš (C) – Helísek (82. Mazuch), Dressler, Smékal (70. Raisigl), Sukup, Pazdera, Kadlec (37. Bohun), Švantner, Bobčík, Dunda, Jáger.
Caltík, Kyselka, Bohun, Raisigl, Fila, Mazuch, Pitron.

Kvítkovice oslavují třetí vítězství v sezoně a minimálně do zítřejších zápasů MSF poskočily na páté místo. Hodonín se nevyhne poklesu z 9. pozice.
90'
86'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Patrik Dressler).
82'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází David Helísek, přichází Filip Mazuch.
79'
Střídání v týmu SK Kvítkovice:
ze hřiště odchází Daniel Rapavý, přichází Maxim Seehof.
75'
ze hřiště odchází Jan Kuběna, přichází Miloš Šidlík.
70'
ze hřiště odchází Radek Smékal, přichází Václav Raisigl.
70'
ze hřiště odchází Patrik Gerža, přichází Michal Guzik.
61'
Žlutá karta pro tým SK Kvítkovice (Daniel Rapavý).
58'
Žlutá karta pro tým SK Kvítkovice (Jiří Kiška).
54'
Žlutá karta pro tým SK Kvítkovice (Vilém Waclawik).
51'
Kvítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je ROMAN BALA.
47'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Jakub Pazdera).
46'
45'
37'
ze hřiště odchází Milan Kadlec, přichází Petr Bohun.
1'

SK Kvítkovice: Semanko – Vychodil, Pernackyj (C), Bala, Blahuta, Gerža, Waclawik, Chovan, Kuběna, Kiška, Rapavý.
Náhradníci: Konečný – Guzik, Šidlík, Jakubowicz, Seehof.
Trenér: Petr Zapalač

FK Hodonín: Petráš (C) – Helísek, Dressler, Smékal, Sukup, Pazdera, Kadlec, Švantner, Bobčík, Dunda, Jáger.
Náhradníci: Caltík, Kyselka, Bohun, Raisigl, Fila, Mazuch, Pitron.
Trenér: Pavol Švantner

Rozhodčí: Silný – Poláček, Šimoník.
SK Kvítkovice

Mužstvo z Otrokovic v úvodních šesti kolech kopírovalo úspěšnost svého vyzyvatele. S bilancí dvou výher, dvou remíz a dvou porážek je deváté, a to kvůli horšímu skóre v porovnání s Hodonínem. Výsledky Kvítkovic jsou velká divočina. Nejméně branek padlo při výhře 2:0 nad Frýdkem-Místkem. Předtím na skóre zastavilo na podobách 1:4, 3:1, 2:2, nebo 2:5. K tomu ještě připočtěme pohárovou výhru 5:1 nad Slavičínem a porážku 2:4 ve Vítkovicích. Před týdnem Kvítkovice v deseti ztratily vedení 3:1 a s Frýdlantem remizovali 3:3. Jediným třígólovým střelcem je Oleksandr Pernackyj.
FK Hodonín

Suverénní vítěz Divize D si přenesl fantastickou formu i do startu MSFL. Znojmu nadělil sedmičku a 1:0 přetlačil i Vítkovice. Tím vítězná šňůra Hodonína skončila. Od pohárového vyřazení s Tasovicemi uhrál ze čtyř ligových kol dva body za domácí remízy 0:0 s Rosicemi a 3:3 s Velkým Meziříčím. S Kroměřížem a béčkem Slovácka hodonínští fotbalisté nebodovali a poklesli tabulkou na osmé místo. S třemi góly vede týmovou tabulku střelců teprve osmnáctiletý Tibor Jáger.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.