MSFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchovina : Hodonín - 29. dubna 2023   16:00

Vrchovina
Vrchovina
0:2
(0:0)
Hodonín
Hodonín
76' Langer   • 82' Glushach
Adamec – Jáger, Mazuch, Pernica, Hamrle, Papež

Hodonín v dnešním utkání zvítězil 0:2. V 76. minutě se prosadil TOMÁŠ LANGER, na jeho branku navázal v 82. minutě YEHOR GLUSHACH.
90+3'
Dnešní utkání sleduje 256 diváků.
89'
Střídání v týmu SFK Vrchovina:
ze hřiště odchází Šteffl, přichází Hlaváč,
ze hřiště odchází Hekerle, přichází Vašíček.

Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Glushach, přichází Mazuch.
84'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Bobčík).
82'
Hodonín právě vstřelil branku!
Autorem branky je YEHOR GLUSHACH.
79'
ze hřiště odchází Bača, přichází Jícha,
ze hřiště odchází Matulka, přichází Boušek.
78'
ze hřiště odchází Burac, přichází Pernica.
76'
Autorem branky je TOMÁŠ LANGER.
71'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Hekerle).
69'
ze hřiště odchází Raisigl, přichází Jáger.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03h.
45+1'
1'
Bohužel kvůli absenci streamu vám můžeme nabídnout pouze změny stavu.

SFK Vrchovina: Šmída – Bača, Hekerle, Novotný – Duda (C), Vacek, Nečas, Svoboda, Ráliš, Šteffl – Matulka
Náhradníci: Sáblík – Dobrovolný, Jícha, Vašíček, Hlaváč, Boušek
Trenér: Lukáš Michal

FK Hodonín: Petráš – Glushach, Bohun, Kyselka, Langer, Sukup – Raisigl, Bobčík, Dunda – Holek, Burac
Náhradníci: Adamec – Jáger, Mazuch, Pernica, Hamrle, Papež
Trenér: Pavol Švantner

Rozhodčí: Dedek – Proske, Švehla.
Dobrý den všem fanouškům, zejména těm co sledují MSFL. Je před námi duel 26. kola mezi SFK Vrchovinou a FK Hodonínem.

Utkání bude řídit pan Vojtěch Dedek, jako pomezní mu bodu asistovat Zbyněk Proske a Marek Švehla.
SFK Vrchovina

Mančaft z Nového Města na Moravě zastává v tabulce MSFL po 24 zápasech 11 pozici. Do dnešního utkání bude Vrchovina nastupovat s lehkým hendikepem toho, že musela ve středu dohrávat duel 22. kola s Uherským Brodem. Vyrovnané utkání rozhodl až v devadesáté minutě domácí Lukáš Slavíček. Zápas vzal domácím mnoho sil a s Hodonínem je nebude čekat také nic jednoduchého. Na svého dnešního soupeře ztrácejí domácí celých 15 bodů.

Výhra nad Brodem byla pro domácí vysvobozením ze série 4 proher za sebou.

Poslední 3 utkání:

VRCHOVINA – Uherský Brod 1:0
Frýdlant n. O. – VRCHOVINA 1:0
Blansko – VRCHOVINA 1:0
FK Hodonín

Hodonín se nachází na šestém místě tabulky se získanými 43 body. Za dobrými výsledky táhne hostující tým i útočník Martin Holek, který s devíti brankami zastává sdílené šesté místo v tabulce střelců. Na skvělé jarní výsledky budou chtít hodonínští navázat i dnes, když pomineme debakl z 24. kola, kdy rezerva Zlína rozstřílela Hodonín 5:1, zvítězili svěřenci Pavola Švantnera ve všech utkáních od devatenáctého kola. Naposledy dokázal Hodonín porazit favority na titul Hlučín, utkání které se hrálo 22.04. dopadlo 3:2. Za Hodonín se prosadil Pernica, Holek a Bobčík.

HODONÍN – Hlučín 3:2
Zlín B – HODONÍN 5:1
HODONÍN – Kvítkovice 2:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.