MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Hodonín - 4. března 2023   14:30

Znojmo
Znojmo
18' Kilibarda  • 23' Suchý  • 87' KIlibarda
3:1
(2:1)
Hodonín
Hodonín
41' Bobčík
Znojmo
Škugor – Baaloul, Trajković, Bartůněk (64.Lukčo), Ivanović (K), Pálfi, Outtara Dao (73.Putu), Kilibarda, Suchý, Ledecký (84.Pragr), De Vasconcelos
Hamza – Březina, Mrkva, Kartišovs
Jiří Julínek – Daniel Marek, Jan MayerDelegát: Jiří Peřinka
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Hodonín
Petráš (K) – Dressler, Glushach, Sukup, Pernica (73.Jáger), Kadlec, Bobčík (80.Bobčík), Holek (66.Burac), Bohun (66.Smékal), Langer, Dunda
Kyselka, Raisigl, Adamec

90+3'
Znojmo začalo svou novou éru výhrou. Hosté byli důstojným soupeřem, ale tahali gólově dnes za kratší konec.
90+3'
90+3'
Ještě jednou se mohlo změnit skóre, ale Kilibarda tentokrát jen nastřelil gólmana.
90+2'
Hosté se ještě snaží o kosmetickou změnu, ale hlavičky míří nad nebo mimo.
90'
Nastavují se 3 minuty.
90'
Domácí šli snad všichni na nikoho, ale Putu zkazil tento protiútok...
89'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Baaloul).

Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Jáger).
87'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Po rychlém protiútoku se prosazuje Marko KiILIBARDA.
86'
A byla z toho pěkná hlavička, kterou gólman vyrážel!
86'
Domácí mají roh.
84'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Ledecký, přichází Pragr.
83'
Rozhodnutí měl na kopačce Trajkovič, ale sám proti gólmanovi trefil boční tyč.
81'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Glushach).
80'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Mazuch, přichází Bobčík.
78'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Burac).
75'
Roh mají také hosté.
73'
ze hřiště odchází Outtara Dao, přichází Putu.

ze hřiště odchází Pernica, přichází Jáger.
71'
Rohový kop pro Znojmo.
67'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Petráš).
66'
ze hřiště odchází Bohun, přichází Smékal,
ze hřiště odchází Holek, přichází Burac.
64'
ze hřiště odchází Bartůněk, přichází Lukčo.
64'
Hosté zacentrovali do vápna, ale míč jen proletěl vápnem.
62'
Hostující Bohun se pokusil vstřelit branku, ale jeden z domácích obránců míč uprostřed vápna nohou zachytil.
61'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Bartůněk).
60'
DOmácí budou příležitost z rohového kopu ohrozit hosty z Hodonína.
59'
Domácím se hra dopředu nyní nedaří a nejsou tak nebezpeční.
56'
Hosté jsou více na balonu, mají větší důvod, potřebují vyrovnat
56'
Hra postrádá větší tempo.
48'
Roh pro Znojmo. Modří se dostali i k hlavičce v pádu, ale ta byla přesně doprostřed branky, kde stál brankář.
47'
O kopii prvního gólu se pokusili Ledecký s Kilibardou, ale tentokrát Marko branku netrefil.
46'
Ani jedno mužstvo nevyužilo byť jediného střídání do začátku druhé půle.
46'
Domácí se během pěti minut kolem 20.minuty ujali dvoubrankového vedení a myslet na Csplárovskou past jim do poločasu pokazili hosté brankou skoro do šatny. Druhá půle, která začne přibližně v 15:33, tak zůstává otevřená, ale k výhře mají aktuálně blíže domácí, kteří mohou oplatit Hodonínu podzimní debakl 0:7 alespoň vítězstvím.
45+3'
45'
44'
Jeden z domácích je ošetřován, i když to podle sudího faul nebyl.
41'
Hodonín právě vstřelil branku!
Libor BOBČÍK si to namířil středem a došel až sám před brankáře Škugora, kterého překonal, byť ten si na míč sáhl a hosté tak snižují na rozdíl jedné branky relativně těsně před přestávkou.
40'
Další protiútok domácích sice neskončil brankou, ale hostujícího trenéra Pavola Švantnera, bývalého gólmana Znojma, nedůslednost jeho hráčlů rozzlobila.
38'
Čárový sudí doslova stál vedle míče, který byl jasně v zámezí, ale auto k podivu všech neukázal a hrálo se dál.
37'
Rychlý proti útok domácích zakončoval ale slabou střelou Kilibarda.
36'
A z druhého mohlo gólově "zapršet". Hostující hráč ale málo vyrostl a na hlavičku v náběhu zcela sám nedosáhl.
35'
Opět dva rohy hostů za sebou.
33'
Jedden z hostujících hráčů si chtěl vykoledovat penaltu, ale sudí mu ji neodpískal.
28'
Hodonín se nyní více snaží s výsledkem něco udělat, ale domácí v obraně v čele s brankářem pracují dobře.
27'
Po změně majitele v domácím klubu se do hlediště vrátili i fanoušci a domácí kotel Okurkářů povzbuzuje své barvy.
26'
Hosté měli dva rohy za sebou, ale branka se jim vstřelit nepodařila.
25'
Glushach opět prověřil Škugora, ten musel vyrážet na roh.
23'
Domácí už zvyšují na rozdíl dvou branek. Michal SUCHÝ si naskočil na hlavičku a neměl problém..
20'
První roh hostů.
18'
Marko KILIBARDA využil nezištnou přihrávku Davida Ledeckého a krásně obstřelil k tyči gólmana Petráše!
15'
Potlesk na otevřené scéně si vysloužila snaha a šance Ledeckého, kterému ale nakonec cestu za branku udělal těžší jeden z červených obránců.
14'
Portugalský trenér domácích je velmi impulzivní a své svěřence neustále povzbuzuje,
11'
Glushach, bývalý hráč Znojma, se pokusil o dalekonosnou střelu, ale Škugor si míč v pohodě chytil.