Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Bayern - 24. dubna 2019   20:45

Werder
Werder
74' Osako  • 75' Rashica
2:3
(0:1)
Bayern
Bayern
36' Lewandowski   • 64' Muller   • 80' Lewandowski
Werder
Beijmo, Eggestein J., Friedl, Harnik, Kapino (B), Langkamp, Pizarro
Daniel Siebert
Weserstadion, Bremen
Bayern
Davies, Goretzka, Hofmann (B), Rafinha, Rodriguez, Sanches, Tolisso

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek večera!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 5:10. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:9.
Hráči Bayernu si zahrají finále proti Lipsku! I když domácí utkání ve druhém poločase ještě značně zkomplikovali, tak nakonec rozhodl faul Gebre Selassieho, po kterém následovala penalta, kterou bez problémů proměnil Lewandowski.
90+7'
90+5'
Domácí ještě dobývají vápno Bayernu, zakončoval Pizarro, jeho střela skončila v náruči Ulreicha.
90+4'
Z dálky to ještě zkoušel Coman, ale jeho střela připomínala pokus z okresního přeboru.
90+4'
Robert Lewandowski předvedl hodně povedenou akci, po které střílel do téměř odkryté branky, ale dokázal pouze nastřelit tyčku!
90+3'
Žlutou kartu dostává Robert Lewandowski (Bayern Mnichov).
90+2'
Na hřišti i mimo něj teď doslova jiskří emoce. Po faulu domácích se vztekají hráči Brém, Bayernu, ale i oba trenéři.
90+1'
Osako se dostal ke svou centrům z pravé strany na své spoluhráče, ale ani jeden z nich neskončil zakončením. Vykopávat bude Ulreich.
90+1'
Ano, je tomu tak, rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.
90'
Do konce utkání zbývá několik posledních minut, hosté nadále drží balón, očekávám ovšem velké nastavení.
90'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Davy Klaassen, přichází Johannes Eggestein.
89'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Muller, přichází Rafinha.
87'
Další akce domácích také větší šanci nepřinesla, Bayern se opět dostává k míči a Brémy k němu za každou cenu nechce pustit.
86'
Kombinace domácích skončila po nepřesné přihrávce na polovině hřiště, míče se ujímají hosté, kteří nikam nespěchají.
84'
Po strkanici přichází dvě žluté karty, hra se začíná přiostřovat, protože jde do tuhého.
84'
Žlutou kartu dostává James Rodriguez (Bayern Mnichov).
84'
Žlutou kartu dostává Max Kruse (Werder Brémy).
83'
Domácí drží míč a snaží se vymyslet něco směrem dopředu, k vidění byl nyní faul, rozehrávají hráči Brém.
82'
Kdo by čekal, že nás ke konci utkání bude čekat taková zápletka. Domácí mají poslední desítku minut na vyrovnání.
81'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Ludwig Augustinsson, přichází Martin Harnik.
80'
Bayern právě vstřelil branku!
Rozhodčí nakonec dostal informaci, že se o penaltu jednalo. Pokutového kopu se ujal ROBERT LEWANDOWSKI jenž bez větších problémů poslal míč po zemi k levé tyči Pavlenkovi branky.
79'
Aktuálně je po zákroku Gebre Selassiho ve vápně Brém hra přerušena, rozhodčí jde přezkoumat situaci, zda se jedná o penaltu!
77'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Thiago Alcantara, přichází James Rodriguez.
75'
Werder právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí se ihned po rozehrávce Bayernu dostali dopředu a míč ve vápně dostal MILOT RASHICA, který na vzdálenější tyč podruhé překonal Ulreicha.
74'
Je sníženo! YUYA OSAKO se dostal po povedené akci a přihrávce Rashicy do zakončení a přesnou střelou překonává poprvé v dnešním utkání Ulreicha!
73'
Kruse zkoušel ránu zpoza vápna, která byla ovšem zblokvána jedním z bránících hostů.
72'
Thomas Muller se sice s míčem dostal do vápna, ale jeho přihrávka skončila v rukavicích Pavlenky.
72'
Fotbalisté Bayernu ale prozatím zkušeně brání a nepouští svého soupeře do zakončení.
71'
Hra začíná být více a více otevřená. Domácí jsou nuceni začít riskovat.
70'
Osako se snažil o kličku, která by ho posunula do vápna, odkud by mohl ohrozit branku Mnichova. Jeho pokus o ní ovšem vůbec nevyšel.
69'
Sérii šancí měl Bayern, kterému se povedlo nastřelit břevno a následně ještě zakončit nad. Nyní už mohl být rozhodnuto.
68'
Faul Augustinssona přerušuje hru, rozehrávají hosté.
67'
Klaassen se dostal po centru k velmi povedené hlavičce, kterou nasměroval po zemi k tyči. Ulreich ovšem pohotově zakročil a pokus chytá.
66'
Trenér Kohfeldt ihned po brance reaguje na nepříznivý stav střídáním. Na hřiště zamířil čtyřicetiletý útočník Pizzaro.
65'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Kevin Mohwald, přichází Claudio Pizzaro.
64'
Hosté vedou o dvě branky! Goretzka se dostal k míči, který k němu zamířil po centru, poslal ho zpátky do vápna, kde byl připravený THOMAS MULLER jenž se nemýlil a nasměroval míč do branky. Asistence: Leon Goretzka.
63'
Muller se sice dostal k centru z pravé strany, ale nedokázal najít ani jednoho ze svých spoluhráčů.
62'
Do konce utkání zbývá zhruba půl hodiny, hráči Brém se v druhém poločase k mnoha šancím nedostali, což je třeba změnit.
60'
Lewandowski si naskočil na centr, ale hlavičkou nasměroval míč nad horní břevno.
58'
Mullerova rána z velké dálky skončila jen těsně nad břevnem branky kterou střeží český brankář Pavlenka.
58'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Leon Goretzka.
57'
K ohrožení branky se dostal Rashica, jenž pálil z větší dálky, Jeho střela ovšem končí nad břevnem Ulreichovi branky.
56'
Alcantara se snažil o totéž, jako před chvilkou Kimmich, ale jeho pas na Lewandowskiho také nevyšel.
55'
Kimmich poslal přihrávku do vápna, kde ovšem nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů a míče se tak zbavil zbytečně.
54'
Rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl, naopak na druhé straně se branku snaží ohrozit hráči Brém.
53'
Po delší kombinaci přišel centr, který vyhlavičkoval za vlastní branku Gebre Selassie, následuje rohový kop.
52'
Hráči Bayernu na chvíli opět hru pozastavili a delší dobu kombinovali, aby si dodali sebevědomí.
51'
Rashica nyní centroval balón do vápna Bayernu, kde si s pokus poradila dvojice stoperů a nebezpečí odvrátila.
49'
Na druhé straně v podobné šanci Mohwald, který na rozdíl od Comana hlavičkoval. Jeho pokus ovšem neměl dostatečnou razanci.
48'
Coman se ve vápně dostal do zakončení po centru z pravé strany, ale Jiří Pavlenka jeho pokus pohotově vyrazil.
47'
Osako předvedl povedenou akci společně se svými spoluhráči, po které zakončoval, jeho střela byla ovšem zblokována.
46'
Druhý poločas právě začal, hosté mají ihned ze startu k dispozici autové vhazování.
46'
První poločase je za námi. Prozatím jsme sledovali vcelku vyrovnané utkání. Na obou stranách bylo k vidění několik šancí, které ovšem hráči nedokázali proměnit. Jediná akce, která doposud skončila brankou je hlavička Mullera a následná dorážka Lewandowskiho do odkryté svatyně Brém.
45+2'
45+1'
Rozhodčí nastavuje v prvním poločase 1 minutu!
45'
Na druhé straně se k zakončení z vápna dostal Kruse, jehož střela ale také nebyla nijak nebezpečná, a proto ji Ulreich v pořádku chytil.
44'
David Alaba zkusil své štěstí z hodně velké dálky, jeho střela vůbec neuspěla, protože zamířila pouze doprostřed branky, kde stál připravená Pavlenka.
43'
Jenže kombinace rychle skončila, nyní jsou na míči zpět fotbalisté Bayernu, kteří se dostali do zakončení.
42'
Hráči domácího celku nyní na chvilku uklidnili hru a snaží se kombinovat na vlastní polovině.
41'
Bayern se nyní po vstřelené brance Lewandowskiho radoval podruhé, ale jen krátkou chvíli, rozhodčí totiž signalizoval s pomocí svého asistenta ofsajdové postavení.
41'
Gnabry to zkoušel jeden na jednoho z pravé strany, obrana Brém se ovšem nedala.
40'
Yuya Osako, na kterého mířil dlouhý balón z levé strany zahrál nedovoleně rukou, čehož si všiml hlavní arbitr utkání a hru přerušuje.
38'
Signalizován ofsajd na pravé straně pro hostující Bayern, rozehrávají domácí, kteří jsou ještě vystrašeni z inkasovaní branky.
36'
Hosté se ujímají vedení! ROBERT LEWANDOWSKI se po zakončení Mullera, které bylo vykopnuto z brankové čáry dostal do zakončení, ve kterém se nemohl mýlit. Jiří Pavlenka neměl v této situaci žádnou šanci.
35'
Po delší době po nepovedené přihrávce na Lewandowskiho se k míči dostává Pavlenka.
34'
Aktuálně si k sobě rozhodčí volá Gebre Selassieho, který se provinil faulem na Comana. Český obránce ovšem s rozhodnutím nesouhlasí a ukazuje, jak celá situace vypadala.
33'
Po zákroku Comana leží na zemi jeden z hráčů domácích, pokračovat se bude rozehrávkou standardní situace.
32'
Na konci akce domácích stál Gebre Selassie, jenž se dostal k hlavičce, který nakonec skončila pouze v náruči Ulreicha.
31'
Hráči Brém se dostanou k míči po faulu Alcantary na polovině hrací plochy.
30'
U míče byl dnes velmi aktivní Rashica, který pro svůj tým na polovině hřiště vybojoval alespoň autové vhazování.
29'
Po druhém rohovém kopu se mnoho neudalo, což nahradila situace na druhé straně, po které se dostali hosté několikrát do zakončení. Ve všech situacích ale obrana Brém pokusy skvěle blokovala.
28'
Následovat bude po dalším centr druhý rohový kop v řade. Domácí fanoušci své svěřence nyní značně podporují.
27'
K rozehrávce se postavil kapitán Kruse, který poslal do vápna Bayernu centr, jenž byl prodloužen jedním z hostujících za branku. Následuje rohový kop.
26'
Za podobný zákrok je následně trestán také Mats Hummels (Bayern Mnichov). Domácí mají k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice.
25'
Žlutou kartu dostává Davy Klaassen (Werder Brémy), který tentokrát již musí být potrestán za nepěkný skluz.
23'
Ve velké šanci na druhé straně také Klasseen, který dostal přihrávku od Rashicy, ale také nedokázal míč nasměrovat do branky.
22'
Do velké šance se dostal Alcantara, který jen těsně přestřelil branku Brém.
21'
Rashica se ještě snažil skluzem zachránit míč, který po nepřesné přihrávce mířil do autu, což se mu ale už nepovedlo. Vhazují hosté.
20'
Rozhodčí přerušuje hru, nedovoleně nyní šel do souboje Klaassen, který sice nechtěně, ale trefil protihráče do kotníku.
19'
Osako pálil z velké dálky na branku Ulreicha, míč končí asi metr vedle pravé tyče německého brankáře.
18'
Bayern Mnichov nyní přidal na rychlosti, na pravé straně jsme mohli sledovat skvělou spolupráci Kimmicha a Gnabryho.
17'
Ani rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl, míč se vznesl na zadní tyč, kde si s ním poradila defenziva Brém.
16'
V další obrovské šanci se ocitl Muller, který z velké blízkosti napálil pouze jednoho z obránců a vybojoval pouze rohový kop.
16'
Kapitán domácích Kruse centroval do vápna, kde byl připraven hlavičkovat Osaka, ke kterému se ovšem míč nedostal.
15'
Akce hostů po pravé straně se s přesností nepotkala. míč končí u obránců Brém, kteří ho následně vyvážejí vpřed.
14'
Muller centroval z pravé strany do vápna domácího týmu, ale jeho pokus nenašel ani jednoho ze svých spoluhráčů.
13'
Hráči Bayernu si nyní několikrát vyměnili balón na vlastní polovině a postupně se snaží prokombinovat dopředu.
12'
Eggestein dostal přihrávku před velkým vápněm od svého spoluhráče a vyzkoušel vystřelit. Zda by střela mířila na branku se nedozvíme, protože byla zblokována.
11'
Kimmichova přihrávka po lajně byla zblokována, následuje autové vhazování pro Bayern.
10'
Thomas Mulller dostal krásnou přihrávku do vápna od Alaby, ale nedokázal z velké blízkosti přesně zakončit, míč končí vedle levé tyče Pavlenky.
9'
U míče opět hráč české národnosti, Gebre Selassie skvěle vybojoval míč u postranní čáry a poslal své spoluhráče do protiútoku.
8'
Kruse se dostal do zakončení po přihrávce ve vápně, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou, kterou dnes střeží Ulreich.
7'
Alaba dostal dlouhý míč po lajně, který následně centroval do vápna na Mullerem jenž se k míči vůbec nedostal, kvůli skvěle důrazně bránící obraně Brém.
6'
Míč se dostal až k Pavlenkovi, který musel rychle poslat balón zpět dopředu na spoluhráče, protože ho napadal kanonýr Lewandowski.
5'
Přímého kopu se ujal May Kruse, jenž poslal dlouhý balón do vápna Bayernu, kde ho nikdo nedokázal zakončit na branku.
4'
Nyní fauloval před chvilkou faulovaný Boateng, který podrazil jednoho z protihráčů u postranní čáry. Rozehrávat budou domácí.
3'
Gebre Selassie v akci znovu, tentokrát ovšem fauloval Boatenga, a tak rozehrávají hráči Mnichova z poloviny hrací plochy.
2'
Po útoku hráčů Bayernu po levé straně se k autovému vhazování dostal Gebre Selassie.
1'
Oba dva celky jsou připraveny nastoupit na hrací plochu! Zaplněný stadión již odpočítává posledních pár minut do startu semifinálového utkání!

Werder Brémy: Pavlenka (B) – Gebre Selassie, Veljkovič, Moisander, Augustinsson – Mohwald, Eggestein M., Klaassen – Osako, Kruse (C), Rashica
Náhradníci: Beijmo, Eggestein J., Friedl, Harnik, Kapino (B), Langkamp, Pizarro

Bayern Mnichov: Ulreich (B) – Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba – Martinez, Alcantara – Gnabry, Muller (C), Coman – Lewandowski
Náhradníci: Davies, Goretzka, Hofmann (B), Rafinha, Rodriguez, Sanches, Tolisso

Rozhodčí: Daniel Siebert.
Oba dva celky se navíc utkaly před čtyřmi dny v ligovém utkání. Domácí Bayern potřeboval vyhrát, aby před sebe nepustil dotahující se Dortmund. Od 58. minuty oslabené Brémy nakonec i přes skvělý výkon Pavlenky inkasovaly a z Mnichova si neodvezly ani bod.
Bayern Mnichov

Bayern měl naopak od svého dnešního soupeře trochu problémy. Hned v prvním kole dokázali nejtěsnějším výsledkem porazit Drochtersen/Assel, druhé kolo stejně jako první s menším štěstím dokázali vyhrát 2:1. V osmifinále narazili hráči Mnichova na Daridovu Hertu, se kterou se také trápili, ale nakonec potvrdili roli favorita a zvítězili 3:2. Nejvíce hektický zápas přišel ve čtvrtfinále, když Bayern nakonec porazil v desíti hráčích na hrací ploše druholigový Heidenheim.
Werder Brémy

Tým, ve kterém působí Jiří Pavlenka a Theodor Gebre Selassie se po skvělých výkonech probojoval až do semifinále německého poháru. V prvním kole si svěřenci Kohfeldta snadno poradili s týmem Worms, který hraje regionální ligu. Ve druhém kole také snadno prošli přes jeden z týmů regionální ligy. V osmifinále ovšem přišel jeden z nejtěžších týmů, hvězdami nabitý Dortmund. Hráči Brém nakonec po přestřelce dokázali hráče Borussie porazit 4:3 a postoupili do čtvrtfinále, kde je čekalo Schalke. I v tomto zápase předvedli Brémy skvělý výkon a postoupili tak až do dnešního semifinále.
Dobrý den! Vítám Vás u přenosu semifinálového utkání německého DFB Pokal, ve kterém se střetne domácí Werder Brémy a Bayern Mnichov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.