Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Saarbrücken : Karlsruher SC - 5. února 2020   20:45

Saarbrücken
Batz – Barylla, Zellner, Uaferro, Schorch, Müller – Mendler (90+3. Golley), Përdedaj (104. Miotke), Janicke (115. Froese) – Eisele (75. Jurcher)
Storks – Siewer, Pelgrim
Hermann-Neuberger-Stadion
Gersbeck – Camoglu (73. Kother) (97. Grozurek), Gordon, Pisot, Rossbach – Gondorf, Wanitzek – Stiefler, Fink (85. Djuricin), Lorenz – Hofmann
Uphoff – Carlson, Djuricin, Fröde, Groiss, Grozurek, Gueye, Kobald, Kother

Je konec! Dnešní utkání nám nabídlo nesmírně vyrovnanou podívanou, která přinesla bojovnou partii s minimem vyložených šancí. Naopak jsme byli svědky celé řady nedovolených zákroků, utkání nakonec přineslo branky až v penaltovém rozstřelu. Hostující celek doplatil na jedinou neproměněnou penaltu, kvůli které končí v tomto poháru.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 21:23.
I pátý domácí střelec je úspěšný. Schorch mířil na brankáře, čímž svému celku zajistil postup.
Nůž na krku tak měl hostující Wanitzek, který mířil přesně pod břevno branky.
Vedení se povedlo navýšit Miotkemu, který rovněž zamířil přesně doprostřed.
Také hostující kapitán se postavil k exekuci, Pisota ale vychytal brankář Batz.
Kapitán Zeitz si počínal chladnokrevně, hostující brankář ani tentokráte neodhadl směr letu míče.
K míči se postavil také hostující Djuricin, jehož zakončení opět plachtilo doprostřed branky.
K exekuci se také přihlásil Golley, který rovněž mířil k pravé konstrukci.
O vyrovnání se před malým momentem postaral Hofmann, který mířil doprostřed.
Jako první se k exekuci postavil domácí Zellner, který poslal brankáře na druhou stranu.
Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
119'
Ono to skutečně vypadá, že se dočkáme penaltového rozstřelu. Ani jeden z celků se totiž nemůže dostat do nebezpečnějšího prostoru, což i nadále trvá.
116'
Saarbrücken je v tomto prodloužení jednoznačně aktivnější. Barylla se postaral o dalekonosné autové vhazování, Zellnerovi ale uskočil míč daleko od nohy.
115'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Tobias Janicke, přichází Kianz Froese.
114'
Celkem dost načas si dával s odkopem od své branky domácí Batz, který se nakonec rozhodl pro dalekonosný výkop, který si na druhé straně našel Janicke.
112'
I tak byl na pořadu dne další rohový kop pro domácí celek. Pro změnu se na přední tyči povedlo zakročit Pisotovi, který odhlavičkoval balón do bezpečí.
111'
Saarbrücken se na delší časový úsek usídlil u pokutového území soupeře. Jeden z hostujících obránců dost možná zahrál rukou, sudí tuto situaci ale neviděl.
109'
Netrvalo dlouho a u rohového praporku skončil na zemi domácí Janicke, což znamenalo standardní situaci. Avšak ani z tohoto mráčku nezapršelo, branka z toho není.
108'
Saarbrücken si v úvodu druhého prodloužení vybojoval rohový kop, který se snášel k malému vápnu, kde se ovšem nejvýše do vzduchu dostal jeden ze soupeřů.
107'
Úvodní rozehrávku druhého prodloužení si vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva. Na první branku stále čekáme.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
104'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Fanol Perdedaj, přichází Nino Miotke.
103'
Pomalu a jistě se nám první prodloužení blíží ke svému konci. Karlsruher působí mnohem aktivnějším dojmem, jenomže i nadále naráží na pozornou obranu.
102'
Žlutou kartu dostává Lukas Grozurek (Karlsruher SC).
101'
Po jednom z dalších soubojů dostal celkem dost naloženo hostující Gondorf, který ulehl na zelený pažit. Posléze si nedovoleně počínal jeden z hostů.
100'
Na pořadu dne byl další odkop od domácí branky, se kterým Batz nikam nespěchal. Po několika vteřinách se mu povedlo na pravé straně najít Janickeho.
98'
Karlsruher zahrávalo další rohový kop, který ani tentokráte nepřinesl nic nebezpečného. Naopak se povedlo zakročit Uaferrovi, který odhlavičkoval balón.
97'
Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Dominik Kother, přichází Lukas Grozurek.
96'
Barylla v krátkém časovém sledu obstaral další autové vhazování, avšak ani přesto se jeho celek daleko nedostal. Do protiútoku uháněl Djuricin, jenž pálil doprostřed.
95'
Hodně ostrým způsobem šel do souboje hostující Gondorf, který kousek od středového kruhu fauloval protihráče. Tentokráte z toho žlutý kartónek nebude.
93'
Hned v úvodu prodloužení to pro levém křídle zkoušel hostující Lorenz, kterému ovšem uskočil míč daleko do zámezí. Vhazovat tak bude moci zadák Barylla.
92'
Rozehrávku prvního prodloužení si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří bude pro změnu útočit z pravé strany na levou.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Ani druhý poločas nerozhodl o osudu tohoto zápasu, na řadu tak přijde prodloužení. Bude se hrát 2x15 minut, případně dojde na penaltový rozstřel.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Markus Mendler, přichází Timm Golley.
90+2'
Žlutou kartu dostává Mário Müller (1. FC Saarbrücken).
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Zatím na první branku stále marně čekáme, toto utkání zcela jistě půjde do prodloužení.
87'
Do velice zajímavého přečíslení se dostával domácí Janicke, který poté zkoušel přehodit brankáře Gersbecka, jenomže míč nakonec skončil vedle branky SC.
86'
Volného míče se na vlastní polovině ujal hostující Pisot, který se poté na druhé straně snažil oslovit Lorenze, jehož rána levou nohou proskákala kousek vedle branky.
85'
Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Anton Fink, přichází Marco Djuricin.
84'
Ani tato standardní situace nepřinesla nic zajímavého, Gersbeck tak nemusel zasahovat. Naopak se postaral o prudký odkop, který si dokázal najít Uaferro.
83'
Hra není vůbec plynulá, což se potvrdilo také v tomto případě. Na hrací ploše se totiž zničehonic ocitl střídající Jurcher, který svému celku zajistil standardku.
82'
U postranní lajny si dle sudího nedovoleným způsobem počínal domácí Zellner, který místo balónu trefil pouze Rossbacha. Rozehrávky se ujme sám brankář.
77'
Hezkým způsobem to provedl domácí Janicke, který si uvnitř velkého vápna našel prostor k centru, avšak ten na hranici malého vápna našel zadáka Pisota.
76'
Snad poprvé ve druhém dějství si brankář Gersbeck připsal zákrok, jenomže se nejednalo o nic nebezpečného. Hlavička totiž směřovala přímo doprostřed.
75'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Fabian Eisele, přichází Gillian Jurcher.
74'
Hezkým způsobem to provedl domácí Janicke, který si uvnitř velkého vápna našel prostor k centru, avšak ten na hranici malého vápna našel zadáka Schorcha.
73'
Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Burak Camoglu, přichází Dominik Kother.
72'
U středového kruhu málem chyboval středopolař Perdedaj, který trefil pouze kopačku soupeře. Naštěstí pro domácí, se míč opět odrazil do moci Saarbrückenu.
71'
Ani tentokráte si domácí brankář Batz nepřipsal žádný zákrok, naopak si sám vyzkoušel rozehrávku od své branky, kterou poslal hodně daleko na druhou stranu.
70'
Karlsruher kombinovalo na polovině soupeře, kde se na pravé straně dostal k centru středopolař Camoglu, který na hranici pokutového území našel protihráče.
69'
Ve druhém dějství sledujeme celou řadu nedovolených zákroků, po jednom z nich se na trávníku ocitl také hostující Stiefler. Následovat bude další standardka.
68'
Saarbrücken posléze sám fauloval, což znamenalo volný kop pro soupeře z jeho vlastní obranné poloviny. Rozehrávajícímu Pisotovi přispěchal na pomoc Gondorf.
67'
Žlutou kartu dostává Markus Mendler (1. FC Saarbrücken).
66'
Už to vypadalo, že se za pokutovým územím dostane k míči domácí Janicke, jenomže na dlouhou nohu zasahoval Gordon, který odklidil hrací předmět pryč.
65'
Barylla si dal na své nahrávce hodně záležet, přičemž se mu dokonce povedlo oslovit osamoceného Janickeho, který další nahrávkou trefil pouze protihráče.
61'
Domácí fanoušci se zlobili na sudího, který sice ponechal východu, avšak v tomto případě se hodilo spíše odpískání zákroku. Gersbeck tak bude moci rozehrát.
60'
Do protiútoku se dostal domácí Zeitz, kterému se sice povedlo najít kolegu Mendlera, avšak ten přihrával velice nepřesně. Následovat bude odkop od branky.
59'
Žlutou kartu dostává Damian Rossbach (Karlsruher SC).
58'
Jeden z osobních soubojů dohrál domácí Perdedaj, což se nelíbilo ani rozhodčímu. Druhá žlutá karta z toho nakonec nebylo, sudí faulovanému hráči domluvil.
57'
Odpovědnost na sebe nakonec vzal Wanitzek, kterému se nepovedlo najít nikoho ze svých spoluhráčů, nýbrž pouze Uaferra. Saarbrücken se i tentokráte ubránil.
56'
Karlsruher hned dvakrát v krátkém časovém sledu mohlo vhazovat. Po druhém autovém vhazování se k míči dostal Hoffmann, který svému celku vybojoval standardku.
55'
Saarbrückenu nevyšel ani další útočný výpad, po pravém křídle si to totiž namířil křídelník Janicke, který si ukopl míč daleko od kopačky, což využil Rossbach.
54'
Z vlastní obranné poloviny rozehrával volný kop obránce Gordon, který místo odkopu k hranici opačného pokutového území, hledal pouze brankáře Gersbecka.
53'
Už to vypadalo, že se Lorenzovi nepovede udržet míč na hrací ploše, nakonec se mu to ale podařilo. Karlsruher se přesto neprokousalo ani k dalšímu centru.
52'
Sledovali jsme několik dalších osobních soubojů, přičemž sudí nakonec odpískal ve prospěch Saarbrückenu. Volný kop ani tentokráte nepřinesl nic vážnějšího.
51'
Gersbeck se na opačné straně rovněž dostal k míči, přičemž se pokoušel na levém křídle oslovit Finka, který se v rychlostním souboji dokázal kvalitně uplatnit.
50'
O provedení autového vhazování se postaral domácí Müller, který si raději vybral brankář Batze. Ten po chvilkovém váhání roztáhl hru na volného Baryllu.
49'
Posléze se u středového kruhu povedlo zakročit Gondorfovi, který vracel míč zpět na útočnou polovinu, kde měl příliš málo prostoru kolem sebe zadák Stiefler.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se k pokutovému území dostával domácí Zeitz, který byl nakonec zastaven. Dle sudího se ale jednalo i zákrok čistým způsobem.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nepřinesl zrovna atraktivní podívanou. Aktivněji do tohoto zápasu vstoupilo Karlsruher, které si v úvodu vytvořilo velkou územní převahu, avšak k žádné šanci to nevedlo. Ani nadcházející minuty nepřinesly nic zajímavého, ke konci poločasu jsme sledovali hodně vyrovnanou podívanou.
45'
44'
Ono to skutečně vypadá, že nám první poločas žádnou branku nepřinese. Před malým momentem to směrem dopředu zkoušel Janicke, který narazil do soupeře.
42'
Hlavní sudí si všiml, že se Müllerovi nepovedlo udržet míč před postranní lajnou, logicky tak na řadu přišlo autové vhazování. Karlsruher se ale daleko nedostalo.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Barylla sám obstaral rozehrávku volného kopu, prostřednictvím kterého se snažil najít zatím nevýrazného Eieseleho, avšak výše do vzduchu se dostal Gordon.
39'
O další autové vhazování se pro změnu postaral domácí Barylla, kterému na pomoc přispěchal kolega Janicke, jenž se po souboji s Lorenzem svalil k zemi.
34'
Klíčový zákrok si připravil domácí Zellner, který při snaze o napadání zablokoval pokus o vysunutí Hofmanna. Karlsruher tak bude moci opět pouze vhazovat.
33'
Podél pravé autové lajny postupoval vpřed Stiefler, který ovšem narazil do jednoho z protihráčů. Výsledkem byl zisk autového vhazování pro hostující celek.
32'
Pro Saarbrücken byla přichystána standardní situace, avšak ani ta nepřinesla nic nebezpečného. Naopak se včasným zákrokem povedlo zakročit soupeři.
31'
Je za námi zhruba třetiny hry, stále čekáme na první přesný zásah. Karlsruher mělo v úvodu tohoto zápasu více ze hry, utkání se ale o poznání vyrovnalo.
30'
Následně to překvapivou nahrávkou do pokutového území zkoušel Wanitzek, jehož úmysl se ovšem povedlo přečíst Uaferrovi, který poté vybojoval volný kop.
29'
Saarbrücken se postaral o rychlou rozehrávku, při které si na levé křídlo seběhl útočník Zellner, avšak bleskovým způsobem vystartoval ze své branky Gersbeck.
28'
U postranní lajny se povedlo uspět v souboji domácímu Janickemu, který si posléze vybral vedle stojícího Perdedaje, jenž byl zastaven nedovoleným způsobem.
27'
Schorch si nebral servítky, naopak nekompromisním způsobem udeřil do hracího předmětu. Ten si na opačné straně našel Pisot, který včas vyhlavičkoval.
26'
Pokus o vysunutí Wanitzeka hrubě nevyšel, naopak se míč snesl až na kopačku domácího Müllera. Saarbrücken se pomalu a jistě dostává na druhou stranu.
25'
Tak trochu nechtěným způsobem fauloval domácí Perdedaj, který v souboji o míč skolil k zemi protihráče. To znamená, že na řadu přijde další standardní situace.
24'
S rozehrávkou přispěchal na pomoc domácí Zeitz, který se zorientoval ve středu hrací plochy. Po krátkém přemýšlení zkoušel roztáhnout hru na levou stranu.
21'
Žlutou kartu dostává Manuel Stiefler (Karlsruher SC).
18'
Hra se nám v posledních minutách o poznání vyrovnala. Před malým momentem to dalším pasem zkoušel Pisot, kterému se povedlo najít pouze Baryllu.
17'
Na opačné straně se pro změnu povedlo zodpovědným způsobem zakročit dobře stojícímu Schorchovi, který poté pouze prodlužoval do moci brankáře Batze.
16'
Dalekonosný pas se snášel do hostující šestnáctky, kde si obrannou povinnost splnil hostující Pisot. Také Saarbrücken bude zahrávat svůj první rohový kop.
15'
Chvíli se nehrálo, menší zdravotní problémy měl jeden z domácích hráčů. Nakonec z toho nebylo nic vážnějšího, pokračovat se bude dalším autovým vhazováním.
14'
Hlavní sudí si všiml i dalšího faulu, tentokráte v podání hostujícího Gondorfa. Naopak se na zemi zjevil Zeitz, který rozehrávku přenechal kolegovi Janickemu.
13'
Na pořadu dne byl další rohový kop, který se snášel k hranici malého vápna. Nejvýše do vzduchu se dostal Schorch, který odvracel mimo pokutové území.
12'
Saarbrücken chvíli pracoval s míčem u vlastního pokutového území, přičemž to Batz zkoušel výkopem ke středovému kruhu, kde ovšem fauloval Perdedaj.
11'
Nákopem na levou stranu to zkoušel Wanitzek, kterému se povedlo najít Hofmanna. Druhý jmenovaný ještě prodloužil míč na Finka, který přeci jen udržel balón.
10'
Domácí hráči se pokoušeli rozehrát po zemi, nicméně do nepříjemného nátlaku se dostal středopolař Zeizt, který raději vyprodukoval další zpětnou nahrávku.
9'
V krátkém časovém sledu musel brankář Batz opět zasahovat, tentokráte to nepříjemným centrem z levé strany zkoušel Rossbach, který našel pouze rukavice.
8'
Nedovoleným zákrokem si před malým momentem pomohl napadající Perdedaj, který místo míče trefil pouze Pisota. Karlsruher se rozhodlo rozehrát po zemi.
7'
S míčem si poprvé zahrál také hostující brankář Gersbeck, který nejprve naznačil odkop, avšak přesto nakonec roztáhl hru na osamoceného obranného kolegu.
6'
Za pokutovým územím se k volnému míči dostal hostující Lorenz, který levačkou trefil pouze jednoho z protihráčů. Saarbrücken prožívá hodně krušný úvod.
5'
Camoglu ještě zabojoval u postranní lajny, jenomže trefil pouze prvního protihráče před sebou. Posléze zasahoval Barylla, avšak pouze za cenu dalšího rohu.
4'
Karlsruher si vybojovalo rohový kop z levé strany. Vzdušná nabídka se nakonec snášela směrem od branky, naskakující Gordon hlavičkoval výrazně vedle.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali celkem nebezpečný pokus v podání hostujícího Hofmanna, který se dostal k šestnáctce, odkud protáhl brankáře.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, může se tak začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

1. FC Saarbrücken: Batz – Barylla, Zellner, Uaferro, Schorch, Müller – Mendler, Përdedaj, Janicke – Eisele
Náhradníci: Castelluci – Breitenbach, Bulic, Fejzullahu, Froese, Golley, Jurcher, Kohl, Miotke

Karlsruher SC: Gersbeck – Camoglu, Gordon, Pisot, Rossbach – Gondorf, Wanitzek – Stiefler, Fink, Lorenz – Hofmann
Náhradníci: Uphoff – Carlson, Djuricin, Fröde, Groiss, Grozurek, Gueye, Kobald, Kother

Rozhodčí: Storks – Siewer, Pelgrim.
Favorita v tomto duelu budeme jen těžko hledat, možná jím přeci jenom je hostující celek, jenž hraje druhou nejvyšší soutěž. Tam se Karlsruher nachází na sedmnácté pozici, což by v konečném důsledku znamenalo sestup do nižší soutěže. Karlsruher se v tomto ročníku zrovna moc nedaří, z dvaceti odehraných zápasů dokázalo vyhrát pouze ve čtyřech případech, navíc na bodový zisk čeká necelé dva měsíce. V posledním kole pocítil hořkost porážky na domácím stadionu, kde prohrál s Kielem poměrem 0:2. Dnešním soupeřem bude vedoucí celek třetí německé nejvyšší soutěže, kterým je Saarbrücken. Ten má na druhý Elversberg čtyřbodový náskok, nicméně to není zas tak hodně. Saarbrücken za celý ligový ročník ztratil body pouze ve čtyřech případech, třikrát se jednalo o porážku.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Německý pohár má před sebou osmifinálové zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi 1. FC Saarbrücken a Karlsruher SC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.