Kolke (C) – Butzen (73. Engelhardt), Riedel, Rossbach, Neidhart – Farrona-Pulido (56. Breier), Bahn, Löhmannsröben (80. Herzog), Vollmann (56. Litka), Scherff – Verhoek (73. Rother).
Ostseestadion, Rostock
Stuttgart
Kobel – Kamiňski, Anton, Kempf – Massimo (64. Čurlinov), Mangala, Endo, Wamangituka – Castro (C) (83, Coulibaly), Didavi (74. Klement) – Kalajdźić (74. Al Ghaddioui).
Bredlow – Aidonis, Ćurlinov, Karazor, Klement, Mack, Al Ghaddioui, Coulibaly.

Do dalšího kola DFB-Pokalu pokračuje díky hubené výhře 1:0 nad snaživým soupeřem z Rostocku tým VfB Stuttgart. Přeji Vám hezký zbytek dne.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 19:10.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Markus Kolke (FC Hansa Rostock) za protesty.
90+4'
Hansa Rostock si žádá pokutový kop za hru rukou v pokutovém území.
90+3'
Breier byl faulován ve středovém kruhu.
90+2'
Žlutou kartu dostává Waldemar Anton (VfB Stuttgart).
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Utkání se pomalu chýlí ke svému konci.
87'
Pouze snaha hráčů v modrých dresech za vyrovnáním nestačí.
85'
FC Hansa Rostock za potlesku svých fandů drží míč okolo středové čáry.
83'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Tanguy Coulibaly.
82'
Žlutou kartu dostává Björn Rother (FC Hansa Rostock).
82'
Za záchrannou brzdu ve středu hřiště zatáhl na polovině hřiště proti unikajícímu hráči Rother.
80'
Střídání v týmu FC Hansa Rostock: ze hřiště odchází Jan Löhmannsröben, přichází Aaron Herzog.
78'
Poslední střídání chystá tým FC Hansa Rostock.
76'
Obraz hry na hřišti se stále nemění.
74'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Saša Kalajdźić, přichází Hamadi Al Ghaddioui.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Phillipp Klement.
73'
Střídání v týmu FC Hansa Rostock: ze hřiště odchází Nils Butzen, přichází Erik Engelhardt.
Střídání v týmu FC Hansa Rostock: ze hřiště odchází John Verhoek, přichází Björn Rother.
71'
A opět nepřesná koncovka ve finální fázi z dílny bíločervených.
70'
Brankář Kolke chytil míč do rukavic a rychle ho rozehrál na své spoluhráče.
69'
Po centru zprava přišlo nepřesné zakončení Stuttgartu mimo branku hlavou.
68'
Rostock nechce dát svou kůži lacino a neustále rve o vyrovnání.
66'
Po dvou šikovných patičkách se do tutové šance dostali i hosté, zde se opět vyznamenal brankář Kolke!
65'
Nepřesný centr zprava pouze proletěl celým pokutovým územím VfB Stuttgart.
64'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Roberto Massimo, přichází Darko Čurlinov.
63'
Míč zleva byl ihned odehrán pozornou obranou mimo pokutové území VfB Stuttgartu.
62'
To byla velká šance domácích na vyrovnání!
61'
Po neskutečném kiksu při rozehrávce Stuttgartu běžel zcela sám na brankáře Verhoek, ale ten ho perfektně vychytal – rohový kop!
59'
Sudí pustil za sebou sérii několika tvrdých soubojů.
58'
VfB Stuttgart nyní již opět kontroluje režii hry.
56'
Střídání v týmu FC Hansa Rostock: ze hřiště odchází Manuel Farrona-Pulido, přichází Pascal Breier.
Střídání v týmu FC Hansa Rostock: ze hřiště odchází Korbinian Vollmann, přichází Maurice Litka.
53'
Nepřesně mimo branku soupeře zakončoval hrotový hráč Rostocku John Verhoek.
52'
Hansa Rostock chystá změnu ve svém kádru.
51'
Hansa Rostock po pravé straně hřiště i nadále drží svou útočnou polovinu.
50'
Začátek druhé půle je v režii Hansy Rostock ve snaze vyrovnat.
48'
Sudí k nelibosti hráčů i fandů Rostocku odpískal faul Neidharta.
46'

Fauly: 8:6
První poločas přes několik neproměněných šancí lépe vyšel VfB Stuttgart, kdy po nastřelené tyčce do prázdné branky skóroval Wamangituka. Druhý poločas začne cca v 16:33 hodin.
45'
45'
Po výkopu brankáře Kobela sudí ukončil první poločas.
44'
Hra se nyní odvíjí převážně ve středu hřiště.
43'
Nedovoleným šlapákem si v souboji s obráncem Neidhartem vypomohl střelec zatím jediné branky Wamangitu.
43'
Žlutou kartu dostává Manuel Farrona-Pulido (FC Hansa Rostock).
42'
Hansa Rostock nic nebalí a hráče VfB Stuttgart čeká ještě dost práce do konce utkání.
40'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Obrana Rostocku přestala hrát kvůli údajnému ofsajdu a tak měl při dorážce po nastřelené tyčce snadnou úlohu dorážet do prázdné branky SILAS WAMANGITUKA – 0:1!
40'
Nebezpečná střela Daniela Didaviho ze střední vzdálenosti končí pouze na pravé tyči!
38'
Na levé straně Wamangitu doslova ukličkoval obránce, ale jeho prudký pas trefil před brankou pouze obličej nepřipraveného Didaviho!
37'
Didavi u rohového praporku proti dvojnásobné přesile rohový kop nevybojoval.
36'
Jen ofsajd zastavil únik rychlonohého Daniela Didaviho.
35'
Ve středu hřiště ukázal tvrdý zákrok japonský hráč Endo.
34'
Signál domácích z přímého kopu byl nejprve zablokován, nicméně odražený míč hráč Rostocku napálil zbrkle mimo branku soupeře.
33'
Žlutou kartu dostává Marc-Oliver Kempf (VfB Stuttgart).
32'
Ostrý skluz Kempfa bude značit první žlutou kartu v utkání.
31'
Další útočná snaha VfB Stuttgartu končí po dlouhém pasu pouze u brankáře Kolkeho.
30'
Dle sudího Silas Wamangitu udržel míč ještě na hrací ploše a následně musel býti díky své rychlosti faulován.
29'
Koncovka domácích byl a velmi málo důsledná po autovém vhazování, navíc si diváci zbytečně žádají pokutového kopu.
28'
Míč za obranu si dobře pohlídal jeden z obránců Hansy Rostock, navíc byl odpískán Stuttgartu ofsajd.
27'
Presink soupeře vyvolal při pokusu o rozehrávku v řadách domácích hráčů menší zmatek.
26'
Ofsajd ukončil předčasně snažení Hansy Rostock.
25'
Na hrací ploše zůstal ležet po souboji jeden z domácích hráčů.
23'
Rohový kop obrana Hansy Rostock uhlídala daleko lépe.
22'
Parádní střelu ze střední vzdálenosti k pravé tyči vyslal Orel Mangala, tu však opět čarovným zásahem vyrazil na rohový kop brankář Kolke!
21'
Sudí k nelibosti publika viděl nedovolený zákrok Rostocku při vzdušném souboji.
20'
Tvrdou hru předvedli dva hráči Rostocku proti favorizovanému celku, kterému tato medicína moc nesedí.
18'
V tutové pozici hráč Stuttgartu tečoval nebezpečně střelu svého spoluhráče, ale Markus Kolke vytáhl famózní zásah!
17'
Waldemar Anton přišel o míč po dlouhém obléhání pokutového území soupeře.
15'
Přehuštěný střed hřiště hráčů Hans, dělá velké problémy při přechodu do útoku hráčům VfB Stuttgart.
14'
Útočnou snahu po levé straně hostí eliminovala domácí obrana na výtečnou.
13'
Velká snaha a bojovnost hráčů Hansy Rostock zatím eliminuje větší fotbalovost VfB Stuttgart.
11'
šlapák Silase Wamangita sudí ve středu pole nepřehlédl.
10'
Domácí hráči se neprosadili po levé straně u postranní čáry ani po nouzovém nákopu.
9'
Zákrok kde byl hráč Rostocku nejprve prošel, druhý již nikoliv.
8'
Rozehrávka Hansy Rostock skončila díky nepřesnosti již v oblasti středového kruhu.
7'
Centrovaný míč z rohu si pohlídal brankář Kolke a svírá ho pevně ve svých rukavicích.
7'
Po zásahu obránců to bude vzápětí další rohový kop pro tým ze Švábska.
6'
Z pravé strany hřiště rozehrají první rohový kop hráči VfB Stuttgart.
5'
Přímý kop Hansy Rostock ve středu hřiště rozehraje Nils Butzen.
4'
Nedovolený zásah ve středu hřiště.
3'
Domácí hráči odvrátili další hrozbu útoku VfB Stuttgartu za skvělého povzbuzování svých fanoušků.
1'
První útok VfB Stuttgart skončil pouze sraženou střelou díky zásahu obránce Hansy Rostock.
1'
Hansa Rostock bude hrát v modrých dresech. VfB Stuttgart v bílých dresech s pruhem.

FC Hansa Rostock: Kolke (C) – Butzen, Riedel, Rossbach, Neidhart – Farrona-Pulido, Bahn, Löhmannsröben, Vollmann, Scherff – Verhoek.
Náhradníci: Voll – Engelhardt, Sonnenberg, Straith, Daedlow, Herzog, Litka, Rother, Breier.

VfB Stuttgart: Kobel – Kamiňski, Anton, Kempf – Massimo, Mangala, Endo, Wamangitu – Castro (C), Didavi – Kalajdźić.
Náhradníci: Bredlow – Aidonis, Ćurlinov, Karazor, Klement, Mack, Al Ghaddioui, Coulibaly.

Stuttgart – Sandhausen 6:1
V DFB Pokal (německém poháru) se potřetí za sebou střetne dvojice FC Hansa RostockVfB Stuttgart.