A je dobojováno. V prvním poločase jsme příliš mnoho šancí neviděli, ale ve 45. minutě se prosadila Georgesová a poslala Francii do vedení. Druhý poločas už byl ale v jasné režii Francouzek, které přidaly další čtyři branky a vyhrály 5:0 a do tabulky si připsaly důležité tři body, které je výrazně přiblížily k postupu do další fáze tohoto turnaje. To je z mé strany vše a těším se zase někdy o onlajnů. Přeji hezký zbytek sobotního dne.
92
Míč drží na svých kopačkách hráčky KLDR.
91
Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.
90
Louisa Necibová vystřelila mimo.
89
Nyní kombinují na své polovině Francouzky.
88
U míče jsou hráčky KLDR, které se už nikam příliš neženou.
87
Francie právě vstřelila branku!
To už je debakl. Francouzky se opět radují. Na 5:0 zvyšuje střídající CAMILLE CATALAOVÁ.
85
Fotbalistkám Severní Koreje se nedaří podržet míč. Dopředu se opět tlačí Francie.
84
O vítězi zápasu je jasno, ale Francouzky se stále tlačí dopředu.
83
Žlutou kartu uviděla Sonia Bompastorová.
82
A po rohovém kopu viděli diváci další branku a opět padla do branky KLDR. Na 4:0 zvyšuje WENDIE RENARDOVÁ.
81
Roh pro Francii.
80
Druhý poločas mají ve své režii hráčky Francie, které deset minut před koncem vedou o tři branky a stále se tlačí před branku KLDR.
79
Zakončila Camille Abilyová, ale její střela nebyla přesná.
78
U míče jsou stále Francouzky, které vymýšlejí jednu útočnou akci za druhou.
77
Nyní jim to ale nevyšlo a jejich útok skončil před velkým vápnem KLDR.
76
Francie zakládá další útok. Dočkáme se další branky?
75
Francouzky teď na hřišti jasně dominují a hráčky KLDR se trápí.
73
KLDR střídá. Odešla Myong Hwa Jon a přišla Hui Sun O.
72
A už je to o tři branky. Parádní dvouminutovka Francie. Třetí branku v tomto utkání vstřelila LAURA-MARIE DELIOVÁ. O vítězi tohoto zápasu je tam zřejmě definitivně rozhodnuto.
70
A hráčky Francie se opět radují! Na 2:0 zvyšuje střídající ELODIE THOMISOVÁ a nutno dodat, že zcela zaslouženě.
69
Nyní vystřelila Elise Bussagliová, ale ani její rána netrefila branku.
68
Míč mají na svých kopačkách Francouzky.
67
A další střela. Vypálila Marie-Laura Deliová, ale ani její projektil neohrozil branku.
66
Ke střele se dostala Yun Hyon Hui, ale ani ona netrefila branku Francie.
65
Druhý poločas je zatím opatrnější a k vidění nebyla zatím žádná branková příležitost.
64
Střídání hru malinko rozkouskovalo, ale u míče jsou stále hráčky Francie.
62
A další střídání na straně Francie. Odešla Le Sommerová a přišla Thomisová.
61
Střídá i Francie. Ze hřiště odešla Soubeyrandová a přišla Abilyová.
60
Francouzky kontrolují hru a fotbalistky KLDR k ničemu nepouští.
59
Další střídání KLDR. Dohrála Un Hyang Kim a zahraje si Chung Sim Kim.
58
Fotbalistky KLDR se snaží tlačit dopředu, ale zatím se jim nedaří překonat obranu Francie, která je dnes velmi pozorná.
57
Mimo vystřelila Kim Un Hyang.
56
Ale nic z něho nebylo a dopředu se už zase ženou Francouzky.
55
Roh pro KLDR.
54
První žlutou kartu v tomto utkání uviděla Eugenie Le Sommerová.
53
Francouzky jsou i nadále aktivnější.
52
KLDR poprvé v tomto zápase střídá. Odešla Un Ju Choe a přišla Song Hui Kim.
51
Ale ani tentokrát z něho nic nebylo.
51
Rohový kop pro Francii, už osmý v tomto zápase.
50
Míč mají na svých kopačkách stále Francouzky. Hráčky KLDR si ho zatím ve druhém poločasu příliš neužily.
49
Hraje se ale převážně uprostřed hřiště.
48
Fotbalistky z Francie do druhého poločasu vstoupily dobře a jsou aktivnější. Uvidíme, zda se jim povede vstřelit druhou branku.
47
Dopředu se ale už nyní ženou hráčky Francie.
Držení míče: 59% - 41%
První poločas je minulostí. Hráčky Francie byli v prvním dějství aktivnější a na konci prvního poločasu se jim podařilo vstřelit důležitou branku. Prosadila se Laura Georgesová. Fotbalistky KLDR tam musí ve druhém poločase přidat. Utkání bude pokračovat přibližně ve 21.45 hodin.
45
Francouzky se přeci jen dočkaly. Na konci prvního poločasu se trefila LAURA GEORGESOVÁ a posílá svůj tým do vedení. Důležitá branka pro Francii.
44
Další rohový kop pro Francii.
43
Ke střele se dostala Marie - Laure Deliová, ale její střela se nevešla mezi tři tyče.
41
Ale ani z něho Francouzky nic nevytěžily.
41
Rohový kop pro Francii.
40
Francouzky by chtěly vstřelit branku ještě v prvním poločase. Určitě by je hodně uklidnila.
39
Do poločasu zbývá už jen několik málo minut a mi stále čekáme na první branku tohoto utkání.
38
Ale ani tentokrát se nedostala Francie k zakončení.
37
Francouzky opět kombinují na polovině KLDR.
36
Na hřišti se nyní trošku přiostřilo a k vidění bylo několik faulů.
35
Hráčky Severní Koreje se nikam neženou, remíza je pro ně určitě příznivým výsledkem.
34
Nyní se na hřišti neděje nic zajímavého. Oba týmy se snaží, ale jejich útoky končí daleko od velkého vápna. U míče jsou hráčky KLDR.
33
Hraje se uprostřed hřiště. K vidění bylo několik nepřesných přihrávek.
32
Vystřelila Yun Hyon Hui, ale její střela skončila mimu branku, kterou střeží Bouhaddiová.
31
Francouzky poprvé v tomto utkání faulovaly.
30
Nepovedlo. Jejich snažení skončilo opět před velkým vápnem.
29
Francouzky se ženou do dalšího útoku. Povede se jim překvapit obranu KLDR a uvidíme první branku tohoto zápasu?
28
Míč je na polovině Severní Koreje.
27
Za zmínku určitě stojí to, že se hraje už téměř 30 minut a hráčky z Francie ještě nemají na svém kontě ani jeden faul. Fotbalistky KLDR faulovaly už pětkrát.
26
Zakončila RI Ye Gyong, ale ani ona nevstřelila první branku tohoto zápasu.
25
Ke střele se dostala Wendie Renardová, ale ani její pokus neskončil v síti.
24
Ale ani tentokrát se Francouzky nedostaly k zakončení.
23
A další roh pro Francii.
22
Hodně aktivní je zatím Louisa Necibová, ale její dva střelecký pokusy zatím na branku KLDR nemířily. Tato hráčka rozehrává téměř každou standardní situaci svého týmu.
20
Francouzky na hřišti dominují, ale zatím se nedokázaly dostat do brankové příležitosti. Hráčky obou týmů ví, že první branka v tomto duelu bude hodně důležitá a nikdo nechce udělat chybu.
19
Ale ani z tohoto rohu se nic vážného nestalo.
18
17
Ale i tentokrát jejich postupný útok ztroskotal na pozorné obraně KLDR.
16
Dopředu se ženou hráčky Francie.
15
Zahrála ho Un Ju Choe, ale žádná šance z něho nebyla.
15
Rohový kop pro Severní Koreju.
14
Diváci stále čekají na první střelu na branku.
13
Míč mají na svých kopačkách častěji Francouzky, ale nedaří se jim dostat se před branku Severní Koreje.
11
Francouzky začaly velkým náporem, ale nyní se hra vyrovnala.
10
Hráčky kombinují uprostřed hrací plochy. Zatím se jim nedaří překvapit obranu soupeře.
9
U míče jsou hráčky z Francie, které se snaží tlačit před branku Severní Koreje.
8
Hraje se ze strany na stranu, ale většina akcí zatím končí před velkým vápnem. Obrany jsou zatím pozorné.
7
Ta ale skončila před velkým vápnem Severní Koreje.
6
U míče jsou Francouzky a rozjíždějí další útočnou akci.
5
Fotbalistky z Asie stále drží míč, ale kombinují daleko od branky Francie.
4
U míče jsou hráčky Severní Koreje.
3
A i nyní se dostala ke střele Louisa Necib, ale ani tentokrát nemířila přesně.
2
2
Ke střele se dostala Louisa Necib, ale její střela končí mimo.
1
Francouzky začínají hodně zostra. Mají první rohový kop.
1
Utkání začalo, u míče jsou hráčky Francie.
1
Utkání začne za malou chvíli.
Ve skupině G se už odehrál první dnešní zápas. Hráčky USA porazily jasně 3:0 Kolumbii a mají na svém kontě už 6 bodů. Naopak Kolumbie zůstává bez bodu a navíc na turnaji ještě nevstřelila ani branku a inkasovala jich rovných pět. Fotbalistky Francie musí dnes tedy zvítězit, protože případnou porážkou by si značně zkomplikovaly postup do další fáze olympijského turnaje. Pokud dnes vyhrají hráčky Severní Koree, tak se budou radovat z postupu.
Utkání se odehraje na stadionu ve skotském Glasgow.
Trenérem Francie je Bruno Bini a fotbalistky Severní Koreje povede Sin Ui Gun.

Francie: Deville, Boulleau, Meilleroux, Abily, Thomis, Catala, Viguier

KLDR: Chung Sim Kim, Hui Sun O, Son Hwa Pong, Nam Sil Ri, Song Hui Kim, Chang Ran O, Yong Sim Choe

Francie: Bouhaddi - Renard, Georges, Soubeyrand "C", Franco, Bompastor, Le Sommer, Delie, Necib, Bussaglia, Thiney

KLDR: Yun Mi Jo - Nam Hui Kim, Myong Gum Kim "C", Chol Ok Ro, Song Mi Yun, Un Ju Choe, Ye Gyong Ri, Myong Hwa Jon, Hyon Hui Yun, Un Hyang Kim

Rozhodčí: Neguel Tehrese - Ndah Tempa, Rakotozafinoro Lidwine.
Přeji krásný sobotní den všem fotbalovým fanouškům. Dnes máme na programu druhé zápasy fotbalového turnaje žen. My budeme sledovat utkání mezi KLDR a Francií. V prvním zápase prohrály hráčky Francie s USA 4:2 a to i přesto, že po 14. minutách vedly 2:0! Fotbalistkám Severní Koreje vyšel první zápas lépe, protože porazily Kolumbii 2:0. I přesto jsou podle sázkových kanceláří favoritkami tohoto duelu Francouzky. Míč je ale kulatý a uvidíme, kdo se bude radovat po závěrečném hvizdu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.