Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se těším na shledanou.
Domácí tak zaslouženě vítězí, a tím pádem se dostávají na dostřel nesestupových příček. Teplice si výrazně zkomplikovaly boj o pohárová umístění, nicméně do konce ligy zbývá ještě šest kol.
Klokany poslal do vedení po rychlém brejku Nerad a výhru 3:1 pak pečetil nehlídaný Hora. Tepličtí po druhém gólu zcela vypadli z tempa a po zbytek zápasu se jim nepodařilo do něj zpět naskočit.
Je za námi utkání, po němž berou tři body domácí Bohemians 1905. Ti ve druhé půli přidali na obrátkách a podařilo se jim otočit vývoj zápasu.
90+3
90+2
Ljevakovič si nevšiml, že za ním zezadu přibíhá Budínský, a pak ho v souboji o míč trefil do obličeje.
90+1
Jindráčkův naivní pokus zpoza vápna neměl atributy na to, aby Berkovce zaskočil.
90
Tři minuty se ještě budou v Ďolíčku hrát.
90
Poslední střídání domácích: Budínský nahrazuje Horu.
89
Jeremenko nevěděl, co s míčem, tak ho napálil na hostující bránu. Ovšem nepřesně.
88
Nivaldův centr se ale od skrumáže před bránou odrazil až ke gólmanu Berkovcovi.
88
Vůchův postup po pravé straně zastavil Kalina nedovoleně. Přímý kop pro Teplice.
86
Jindřišek zastavil útok hostů jen za cenu žluté karty.
86
Rada si u vápna zpracoval míč, ale prudkou střelou jen vyprášil Grigarovi rukavice.
84
Další posílení defenzívy přichází ze strany trenéra Klusáčka. Za potlesku ve stoje odchází Petr Nerad, kterého střídá Jan Růžička.
83
Po centru Vůcha se sice do vzduchu vyšrouboval nejvýše Jablonský, hlavou ale zamířil mimo.
83
Trochu krkolomná akce Teplic nakonec skončila hrozbou, kterou na poslední chvíli odvrátil Krch za cenu rohu.
81
Z něj už domácí nezahrozili. Na tahu jsou Tepličtí.
81
Klokani hrají ve velké pohodě. Po zblokované střele Nerada se k míči ještě dostal Hora, jehož prudkou bombu musel Grigar vyrazit na roh.
80
Jeremenko si před Ljevakovičem posunul míč, než ho teplický záložník nedovoleně poslal k zemi.
79
3 912 diváků si našlo cestu na dnešní gólově nabitý duel.
79
Táhlá střela Nivalda proletěla kousek vedle domácí brány.
77
Dlouhý teplický nákop mířil na dvojici Fenin – Salami, ani jeden z nich se ale k míči nedostal dřív než brankář Berkovec.
75
Bohemians právě vstřelili branku!
Další nebezpečná akce Klokanů už končí brankou, když si na přetažený centr Nerada z pravé strany vyskočil nejvýše JAKUB HORA, jemuž stačilo jen míč trknout do brány!
72
Domácí posilují záložní řadu, Jeremenko totiž střídá Lietavu.
72
Po dobré akci Bartka střílel z druhé vlny Hora, ale nepřesně.
71
Tepličtí podruhé střídají: Vůch si zahraje místo Vachouška.
70
Nivaldo si pustil míč před sebe a ířil do brejku, Pauschek ho raději zastavil i za cenu žluté karty.
69
Po další přímočaré akci střílel Rada, ale jeho utajenou střelu přes obránce nakonec Klimpl vychýlil natolik, že se balón dokutálel vedle tyče zkoprnělého Grigara.
68
Lietava mohl založit rychlý kontr domácích, nepřesnou přihrávkou ale míč jen odevzdal zpět na teplické kopačky.
66
Nivaldův centr nechtěně tečoval Krch, měl ale štěstí, neboť to bylo do míst, kam si Berkovec rychle seběhl.
65
Jindřišek si počínal proti Nivaldovi hodně důrazně, sudí však kartu tentokrát nevytáhl.
63
Rychlý kontr domácích zužitkoval PETR NERAD, jehož na hranici ofsajdu vysunul Lietava. NERAD pak z úhlu postupoval na Grigara, kterého chytře obstřelil a balón zapadl přesně k tyči!
62
Hodně nepovedený roh Jindráčka nakonec vyústil až v odkop od domácí brány.
60
Nerad si u půlicí čáry chytře počíhal na faul od Hoška, teplický obránce za něj navíc vidí žlutou kartu.
59
Horův roh hosté odvrátili jen za vápno k Jindřiškovi, ten ale halfvolejovou střelou minul Grigarovu bránu.
58
S rohovým kopem si domácí poradili a navíc ho pak po brejku ještě vybojovali na opačné straně.
57
Nivaldův průnik zastavil až ve vápně Brabec, hosté ale budou rozehrávat roh.
56
Litsingi si na pravém křídle pomohl při zpracovávání míče rukou, rozhodčí Proske to odpískal na radu pomezního Galla.
55
Rada rychle rozehrál přímý kop po faulu na Nerada, jeho pas pro Horu byl ale nepřesný.
54
Na opačné straně střílel po protiútoku Vachoušek, jeho střela z otočky mu ale nevyšla.
53
Pohledná kombinace Klokanů se přes Radu přenesla až do pokutového území k Bartkovi, jehož skrytou střelu ale Grigar pokryl.
52
Rada u postranní čáry tvrdě sejmul Litsingiho, jenž se s řevem sesunul k zemi a mísí být ošetřen. Rada viděl za své počínání kartu žluté barvy.
51
Po přistrčení pálil z přímého kopu Ljevakovič, jeho bomba sice obstřelila vybíjhajícího soupeře ze zdi, pak ale letěla výrazně mimo domácí brány.
50
Další faul proti Klokanům, Jindřišek zboural pronikajícího Jindráčka, který se těžce zvedá na nohy. Přímý kop pro hosty ze třiceti metrů.
50
Rada si tělem pomohl proti Vachouškovi, což sudí Proske dobře viděl.
49
Po krátkém ošetření se Hošek vrátil zpět do hry.
48
Jan Hošek zůstal na zemi po faulu Nerada a nemá se k tomu, aby se postavil zpět na nohy. Na postranní čáru, kde leží, už doběhli tepličtí kustodi.
47
Po dobré práci Hory na levém křídle se míč přes Radu dostal do druhé vlny pro nabíhajícího Kalinu, který táhlou střelou jen těsně minul hostující bránu.
46
Tepličtí rozehráli druhou půli, Ljevakovič ale nepřesným centrem hned daroval míč domácím.
46
Druhá půle by měla odstartovat ve 21:18, podaří se jednomu z týmů přetáhnout všechny body na svoji stranu?
Nedlouho poté ale Salamiho vystřídal Fenin, který se prosadil po pouhých třech minutách na hřišti, když zužitkoval povedený centr Jindráčka. Domácí však ještě do poločasu stihli vyrovnat, když se z přímého kopu parádně trefil kapitán Jindřišek.
Teplice byli v úvodní pětačtyřicetiminutovce aktivnějším celkem a mohly, a především měly, jít do vedení, když šel Nivaldo od poloviny hřiště sám na Berkovce, gól ale nedal.
45+1
45+1
Rozehrávka Teplicím ale nevyšla a to je zřejmě pro první půli vše.
45+1
Po faulu na Jindráčka se stěhují hosté do pokutového území.
45
Ljevakovič si pomohl útočným faulem v době, kdy bylo oznámeni, že první půle bude nastavena o jednu minutu.
43
JOSEF JINDŘIŠEK se chopil exekuce přímého kopu a provedl to naprosto parádně, jelikož obstřelil zeď a balón zakroutil přesně k tyči!
42
Brankář Grigar proti rozhodnutí protestoval tak vehementně, až dostal žlutou kartu.
41
Radův postup byl těsně před pokutovým územím zastaven nedovoleně Klimplem, domácí budou mít výhodu přímého kopu z hodně dobré pozice. Maroš Klimpl navíc vidí žlutou kartu.
40
Odpovědět mohl Rada, který se dostal k balónu po průniku Pauscheka. Jeho následná rána z dvaceti metrů ale těsně přeletěla hostující bránu.
40
Hošek si u autové čáry počínal nedovoleně proti Neradovi.
38
Teplice právě vstřelily branku!
Do ideálního centru Jindráčka z pravé strany se hlavou opřel nehlídaný MARTIN FENIN a prostřelil Berkovce!
37
Klokani trochu ožili. Centr Kaliny mířil na malé vápno, hosté si ale poradili.
37
Do šance se dral Lietava, na hranici pokutového území ho ale ve skluzu odzbrojil Jablonský.
36
Jindráček si při zpracovávání míče pomohl rukou, pomezní sudí Nádvorník odmával faul až po několika vteřinách po nátlaku domácích fanoušků.
35
Salami odchází ze hry, zřejmě kvůli zranění. Místo něj jde do boje Martin Fenin.
34
Postupná kombinace Teplic skončila u Vachouška, který se dostal ke střele zpoza šestnáctky. Berkovec se ale nenechal zaskočit a střelu směřující k tyči dobře zastavil.
32
Oba celky teď trápí mizerné přihrávky. Změnil to až přesným centrem Jindřišek, jenž ve vápně oslovil Horu. Ten ale ve výskoku zamířil hlavou těsně vedle pravé Grigarovy tyče.
30
Nerad táhl rychlý kontr Bohemians 1905, jeho centr ale nebyl příliš přesný a vrátivší se Vondrášek ho tak dokázal hrudí sklepnout k brankáři Grigarovi.
28
Po ostrém šlapáku je Kalina šťastným mužem, neboť od sudího Proskeho neviděl žlutou kartu.
27
Teplice mají územní převahu, zatím se jim ale nedaří gólově prolomit domácí obranu, která rozhodně nevypadá skálopevně.
23
Nivaldo si všimpl rozběhnutého Litsingiho, kterého povedenou uličkou vyslal za domácí obranu. Litsingi střílel z úhlu prudce, Berkovec byl ale pozorný a míč vyrazil.
20
Po šanci Hory, kterou na poslední chvíli tepličtí obránci vyřešili, zamířil do brejku Salami. Na polovině hřiště balón trestuhodně podskočili domácí obránci a Salami tak šel od půlicí čáry sám na bránu. Měl spoustu času na zakončení, tváří v tvář Berkovcovi ale naprosto selhal, když dokázal domácího brankáře jen napálit do nohou.
19
Sám Nerad se chopil exekuce, ale jeho pas zastavil hned první teplický hráč v cestě.
19
Klimpl podkopl Nerada, přímý kop pro Klokany.
18
Pauschek se protlačil až do pokutového území, kde využil teplického nedůrazu a zblízka se dostal ke střele. Ta ale nakonec mezi tři tyče nezamířila.
17
Vondrášek získal pro Teplice aut v hloubi útočné poloviny. Po dlouhé kombinaci ale nakonec míč sám odevzdal.
15
Jindráček využil nepřesnosti v domácí rozehrávce, pak ale zbrkle vystřelil z třiceti metrů. Jeho pokus navíc postrádal přesnost.
14
Ljevakovič zůstal na zemi po ataku Hory a vyžádal si ošetření lékařů.
13
Rohový kop Vondráška zamířil na zadní tyč, kde číhal stoper Klimpl. Při hlavičce byl však v záklonu, míč tak letěl daleko vedle brány.
12
Nivaldo po kombinaci se Salamim vybojoval rohový kop pro hosty.
11
Litsingi z pravé strany vyslal dobrý pas do vápna, avšak přímo mezi nabíhající dvojici Vachoušek – Salami.
9
Po centru Pauscheka z pravého křídla nejprve nedoskočil Lietava, balón pak sice mířil na Horu, ale ani on ho nakonec nedokázal udržet ve hře.
6
Hora dostal hodně prostoru na levém křídle, přesto ale nedokázal přesně nasměrovat centr do pokutového území na nabíhajícího Lietavu.
6
Hora posunul míč hlavou Bartkovi do ofsajdové pozice. U míče jsou opět Teplice, které mají v úvodu navrch.
4
Štěpán Vachoušek se dostal k centru na hranici malého vápna, kam chybně vyběhl brankář Berkovec. Domácí gólman centr totálně podběhl, Vachoušek však zvládl pod tlakem balón namířit jen na Salamiho, který už zblízka nedokázal balón usměrnit do odkryté brány.
2
Rohový kop Vondráška odklidil Lietava až do autu.
2
Ljevakovič se po dobré práci Nivalda dostal až do vápna, kde ho musel důrazně odzbrojit Brabec, ale jen za cen rohu.
1
Obě jedenáctky už nastoupily na hrací plochu, za pár chvil můžeme začít.

Bohemians Praha 1905: Berkovec – Pauschek, Krch, Brabec, Kalina – Nerad, Hora, Jindřišek (C), Rada, Bartek – Lietava.
Náhradníci: Havránek – Růžička, Šmíd, Cseh, Jeremenko, Kuklys, Budínský.

FK Teplice: Grigar – Jablonský, Klimpl, Hošek, Vondrášek – Nivaldo, Ljevakovič, Vachoušek (C), Litsingi – Salami, Jindráček.
Náhradníci: Slavík – Matula, Ramos, Vůch, Bratanovič, Chukwuma, Fenin.

Rozhodčí: Proske – Nádvorník, Gallo.
A právě Teplice na čtvrtém místě ztrácí jediný bod na Mladou Boleslav, která zatím okupuje pozici třetí, tedy pohárovou.
Klokani si naposledy odvezli porážku z Olomouce, což ještě více rozevřelo nůžky mezi sestupující dvojicí a zachráněnými týmy. Další zaváhání si tedy nemohou dovolit a bodovat potřebují i proti celkům bojujících o poháry.
V rámci 24. kola přivítá zachraňující se Bohemka v Ďolíčku Teplice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.