To je z naší strany vše a přejeme vám příjemný zbytek dnešního dne.
A je tu konec, na který oba celky v posledních minutách čekaly. V dalším přípravném utkání Plzeň dokázala zvítězit 3:1 nad Domažlicemi, které po vystřídání ve druhém poločase byly chvílemi lepším týmem, ale snížit dvoubrankový náskok favorita se nepovedlo.
90
89
Ani další centr se nevydařil. Závěr se blíží a Plzeň již nic v cestě za výhrou neohrozí.
88
Utkání se již dohrává spíše z povinnosti.
87
Lešek odcentroval nepřesně.
83
Hra je nyní plná nepřesností. Tým Domažlic je o něco lepším celkem, ale ke snížení to zatím nevede,
80
Plzeňským se směrem dopředu nedaří.
77
Špírek z uctivé vzdálenosti vyzkoušel pozornost brankáře Bolka.
75
Rozdíl mezi sestavami z prvního poločasu je znatelný.
71
Po soubojích ve vápně se hosté neprosadili.
69
Hosté střídají: Roubala nahrazuje Bláha.
64
Holenda byl nachytán v ofsajdu.
59
Hosté střídají: Sokola nahrazuje Bezděk.
58
Hostující Špírek se dostal dvakrát do zakončení, ale ani jednou neuspěl.
56
Plzenští hráči tentokrát uvázli v ofsajdové pasti.
55
Plzeň postupovala do přečíslení dvou proti jednomu, ale hosté si nakonec mohli oddychnout.
52
Sokol se ocitl v gólové šanci, ale bohužel pro hostující tým selhal a kontaktní gól nedokázal zařídit.
50
Plzeňským se první útok ve druhém poločase moc nepovedl.
48
Hosté dvakrát v krátkém časovém sledu trefují břevno plzeňské svatyně!
46
Sestava Plzně pro druhý poločas: Bolek – Hejda, Čihák, Kratochvíl, Lešek, Holenda, Koudelka, Šíša, Kolář, Hrdlička, Mlynařík.
45
44
Matúš Kozáčik si šel pro míč, ale byl faulován.
42
Hosté nerozehráli standardní situaci špatně. Bohužel se jim však nepovedlo zakončit.
41
Standardní situace pro hostující tým.
39
Plzeň právě vstřelila branku!
FRANTIŠEK RAJTORAL si opět vzal pokutový kop na starosti a prosazuje se střelou do stejného místa.
38
Hosté se dožadovali odpískaní ofsajdu, ale nakonec z celé situace je další penalta ve prospěch plzeňského týmu...
36
Stanislav Tecl namířil svou střelu také do břevna!
34
Medveděv trefuje břevno hostující branky!
30
Hostující trenér nese výrok sudích nelibě.
28
Sám faulovaný FRANTIŠEK RAJTORAL si postavil míč a svou ranou vrací Plzni vedení.
28
Byla nařízena penalta za faul na Františka Rajtorala.
25
Domažlice právě vstřelily branku!
Po rohovém kopu se prosazuje LUKÁŠ ROUBAL.
24
Další chyba Rajtorala znamená další roh pro Domažlice.
21
Domácí se teď těžko prosazují.
18
Po riskantní rozehře Rajtorala vybojovali Domažlice rohový kop.
17
Snahu Viktorie hatí zhatil třikrát za sebou praporek pomezního rozhodčího, který vždy signalizoval ofsajd.
10
Plzenští hráči jsou více u míče, ale v zakončení chybí větší přesnost.
7
Nyní předvedl dobrou práci při rozehrávce plzeňská Medveděv, který dokázal udržet míč a založit akci.
5
Plzeň udělala chybu v rozehrávce, ale Domažlice nedokázaly tohoto zaváhání využít.
3
Další akce plzeňským končí gólem, který vstřelil STANISLAV TECL.
3
Plzeň se dostala do šance, ale vše hatí ofsajd.
1

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Hradecký, Tecl, Hrošovský, Kovařík, Procházka, Beránek, Mahmutovič, Rajtoral, Chramosta, Medveděv.
Náhradníci: Bolek – Hejda, Čihák, Kratochvíl, Lešek, Holenda, Koudelka, Šíša, Kolář, Hrdlička, Mlynařík

Jiskra Domažlice: Pavlík – Dungel, Chocholoušek, Bauer, Beránek, Leitl, Braun, Mužík, Roubal, Došlý, Sokol.
Náhradníci: Hrubý, Bárta, Javorský, Vojtko, Špírek, Bezděk, Bláha, Juraj, Švihořík..
Hezké středeční odpoledne z Plzně. V areálu v Luční ulici se dnes utká lídr Synot ligy Viktoria Plzeň utká s třetiligovými Domažlicemi, které jsou po podzimu v ČFL na druhém místě.

Plzeň zahájila přípravu na jarní část soutěže v minulém týdnu a v sobotu odehrála také první utkání proti Tachovu, který si nepočínal vůbec špatně a Plzeň vyhrála 3:1.

„Naším cílem je absolvovat zahraniční soustředění v maximálním počtu zdravých hráčů. Proto volíme pro nadcházející přípravné utkání s Domažlicemi nasazení kombinovaného složení, kdy prostor dostane řada juniorských hráčů a to zejména ve druhém poločase,“ říká trenér Miroslav Koubek před utkáním.

Jiskra Domažlice zahájila přípravu minulé pondělí, ale první utkání odehraje právě dnes proti Plzni. Trenér Stanislav Purkart uvítal na na startu zimní přípravy tři nové či staronové tváře, útočníka Lukáše Roubala z Viktorie Žižkov, stopera Ondřeje Chocholouška z Viktorie Plzeň a slovenského obránce Tibora Ďungela z juniorky Žiliny.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.