Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slavia B : Žižkov - 6. července 2017   10:30

Slavia B
Slavia B
78' Musa
1:2
(0:1)
Žižkov
Žižkov
40' Urbanec   • 71' Galuška
Slavia B
Ljubanović – Krejdl, Kingue, Stropek, Havrda – Bucha, Žežulka, Mitrano – Freit, Belando, Vejvar
Žižkov
1. poločas Pochylý – Hašek, Švejdík, Mareš, Pardubský – Engelmann, Eliáš, Podrazký, Urbanec – Čermák, Stratil.
2. poločas Pochylý – Šandera, Egert, Toml, Volek – Galuška, Eliáš, Pavlata, Sixta, Bazal – Telnar

90'
78'
Slavia právě vstřelila branku!
Juniorka Slavia se také dočkala branky! Na 1:2 snížil PETAR MUSA.
71'
Žižkov právě vstřelil branku!
Na rozdíl dvou branek zvyšuje PETR GALUŠKA
46'
U Žižkova nastoupí do druhého poločasu tato jedenáctka – Pochylý – Šandera, Egert, Toml, Volek – Galuška, Eliáš, Pavlata, Sixta, Bazal – Telnar
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha U21: ze hřiště odchází Belando, přichází Musa.
46'
45'
40'
Žižkov se ke konci poločasu dostává do vedení! O tuto branku se postaral JAKUB URBANEC.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.