Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Trenčín - 23. června 2018   14:00

Sparta
Sparta
48' Ben Chaim  • 63' Ristič  • 82' Stanciu  • 86' Holzer
4:2
(0:0)
Trenčín
Trenčín
72' Paur   • 75' Paur
Sparta
Bičík (46. Vorel) – Zahustel, Kulhánek, Costa, Vatajelu – Stanciu, Vácha (46. Mavuba), Ristić, Ben Chaim (72. Hložek) – Pulkrab (72. Dao), Šural (46. Mustedanagič)
Trenčín
Chovan – Slávik, Osman, Zubairu, Kvocera, Julien, Kadák, Umeh, Pavlovič, Pišoja, Omar
Morgoš, Paur, Rusnák, Gong, Azango, Lawrence

90'
90'
Stanciu nevytěžil ze souboje s Osmanem na pravé straně ani roh, výkop pro Chovana.
90'
Vatajelu pokračoval v dlouhé kombinaci domácích až byl držený zezadu.
89'
Ristič si seběhl na polovinu hřiště a Sparta měla závěr zápasu pod kontrolou.
88'
Mustedanagič obešel Omara a zakončoval zprava vedle delšího dolního rohu branky.
87'
Trenčín nepustil Mustedanagiče k zakončení z pravé části šestnáctky a hra se poté vrátila na polovinu hřiště.
87'
Ristič byl na konci souhry domácích a našel pouze rukavice Chovana.
86'
Sparta právě vstřelila branku!
DANIEL HOLZER poslal odražený míč z pravé poloviny vápna k druhé tyči.
85'
Vatajelu se setkal s míčem na levé straně, ale Spartě nefungovala předfinální fáze.
85'
Rističova nahrávka na levou stranu mířila do zámezí a po autovém vhazování bude útočit hostující celek.
84'
Dva hráči hostů si nerozuměli na levé straně, ofsajd.
84'
Vatajelu zapsal ztrátu a hraje se nyní na polovině hřiště.
83'
Nákop do levé poloviny šestnáctky schoval Vorel do náruče a navíc byl ihned poté dohraný presujícím fotbalistou.
82'
NICOLAE STANCIU využil obrovské chyby v rozehrávce z pravé poloviny vápna pokořil vybíhajícího Chovana střelou do vzdálenějšího dolního rohu branky.
82'
Sparta vrací balón na hranici hostujícího vápna k noze Chovana.
81'
Byl to Kadák. Ale už je na nohou a připravený dohrát dnešní duel.
80'
Hostujícího fotbalistu berou křeče a hrát se tak chvíli na Strahově nebude.
80'
Vatajelu vhazoval po levé straně, ale útok prakticky ihned skončil neúspěchem.
79'
Vataleju odcentroval zleva, ale na druhé tyči nedosáhl na balón Stanciu. Navíc míč už poté nezastihl ani na hrací ploše.
79'
Mavuba prohrál jeden na jednoho na hranici vápna a na Chovana vůbec nevystřelil.
79'
Ristič ji rozehrál nakrátko a vzápětí přišel o balón Stanciu.
78'
Každopádně, standardní situace pro Spartu a u balónu Stanciu se svým spoluhráčem Rističem.
78'
Stanciu se střetl s Pavlovičem na pravé straně a oba fotbalisté zůstali ležet na trávníku. Tohle rozhodně nevypadalo vůbec hezky.
77'
Vatajelu vybojoval na levé straně faul na vlastní osobu a domácí ihned rozehráli.
77'
Sparta mohla odpovědět zprava, ale zakončení na bližší tyč si rukama pohlídal Chovan.
75'
Trenčín právě vstřelil branku!
Zhruba na středu vápna při standardní situaci vyhrál JAKUB PAUR souboj s bránícím hráčem a zakončil hlavou do levého dolního rohu branky ze svého pohledu. 2:2.
75'
Uvidíme standardní situaci z levé strany, Sparta se bude bránit.
73'
Ristič byl součástí souhry s Costou a Vatajeluem na polovině hřiště. Následovala nepřesná nahrávka na Mavubu na levé straně.
72'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Ben Chaim, přichází Hložek.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Pulkrab, přichází Dao.
72'
Při rohu zprava nechala Sparta na přední tyči volného JAKUBA PAURA a ten se trefil hlavou k delší brankové konstrukci okolo pravé ruky Vorla.
71'
Kvocera centroval zprava do padajícího fotbalisty, takže roh po levici Vorla.
71'
Kadák centroval a bránící hráč rybičkou odeslal balón mimo hrací plochu.
70'
Zeď pomohla Vorlovi proti standardní situaci, kterou zahrával Omar.
69'
Jeden z hostů byl ošetřovaný, ale může hrát dál.
69'
Při souboji jeden na jednoho na hranici vápna fauloval Costa a kope se standardka zleva proti Spartě.
68'
Mavuba přerušil útok hostů na polovině hřiště a Sparta se poté po pravé straně vydala na zteč, jenže na přední tyči byl pokrytý Pulkrab.
67'
Ben Chaim nabral po levé straně dobrou rychlost, ale balón si ukopl do velkého vápna k rukavicím Chovana.
67'
Po ztrátě Sparty na polovině hřiště může hostující celek vhazovat z levé strany.
67'
Po faulu hostů vzali domácí rozehrávku nakrátko ze své poloviny.
66'
Bičík nakopával balón na levou stranu, kde si Mustedanagič odstavil čistě protihráče.
65'
Ben Chaim nenašel nikoho zprava svým centrem, ale balón vrátil do ohně Vatajelu. Chovan si tak připsal zákrok rukama.
65'
Sparta si vybrala pravou stranu pro svůj útok, kde získala také standardní situaci.
65'
Ta byla rozehrána nakrátko až velké chyby mohl využít Costa.
64'
Ale Trenčín bude mít standardku u vápna domácích.
64'
V ponechané výhodě neodcentroval nikdo z hostů z levé strany.
63'
MIHAILO RISTIČ vsadil na razanci a zprava překonal Chovana střelou do kratšího dolního rohu branky.
62'
Bičík poslal míč na pravou stranu, kde hosté uklidil balón na autové vhazování pro domácí celek.
62'
Přetažený míč vedle druhé tyče a vykopávat bude od své branky Chovan.
61'
Costa zrychlil hru na levou stranu na Ben Chaima. Jeho centr propadl do pravé poloviny vápna. Následná tvrdá rána Rističe skončila nad břevnem i s přispěním teče obránce.
60'
Pulkrab posunul míč na pravé straně při hlavičkovém souboji pouze do zámezí, takže aut pro hosty.
60'
To byl zřejmě Kadák, kdo chtěl přelobovat ze střední vzdálenosti Bičíka, ale zakončoval nad horní tyč.
59'
Viděli jsme tak rozehrávku Vorla s Costou nakrátko a poté souhru obránců domácích.
59'
Vatajelu rozehrával s Costou na levé straně a ten byl zastavený v rozporu s pravidly.
58'
Vatajeluovi překazil nahrávku po levé straně presující hráč, takže Sparta bude vhazovat.
58'
Ristič a Stanciu byli u míče, Stanciu napálil pravačkou vyskakující zeď.
57'
Faul na Mustedanagiče na pravé straně, standardka proti Chovanovi.
57'
Vorel se zapojil do domácí rozehrávky s Costou. Až na pravé straně převzal balón Stanciu.
56'
Costa rozehrál na levou stranu na Mustedanagičem. Následně centroval Vatajelu a po zákroku bránícího hráče nohou budeme svědky rohu domácích.
55'
Po držení hostujícího hráče v souboji s Costou ve středovém kruhu domácí poloviny má míč Sparta.
55'
Zubairu byl faulovaný při domácím presinku, následovala krátká rozehrávka hostů.
54'
Při hostující standardní situaci zleva si na malém vápně křikl Vorel a zakročil rukama.
54'
Trenčín snad ještě ve druhém poločase nevystřelil na branku.
53'
Kvocera byl u balónu pozdě, a tak hraje po levé straně rozehrávající Vatajelu.
52'
Costa kraloval hlavou na první tyči. Následně jeden z hostů střílel zprava vedle zadní brankové konstrukce.
52'
Vatajelu zasáhl hlavou a díky tomu bude hostující celek mít roh zprava.
52'
Trenčín obklopil vápno Sparty, ale zatím Vorla nikterak nezaměstnal.
51'
Po sražené střele bude Trenčín vhazovat zprava Slávikem.
50'
Pulkrab fauloval zprava po ztrátě balónu a hosté tak mohli z vlastní poloviny rozehrát nakrátko.
50'
Omar podržel balón se Zubairem, následně si hosté přihrávali na domácí polovině.
48'
TAL BEN CHAIM dostal nahrávku od Vatajelua a po kličce do levé poloviny vápna vyřadil ze hry brankáře, načež zakončil do delšího dolního rohu branky.
47'
Hosté si nerozuměli na levé straně na hranici vápna a o míč přišli.
46'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bičík, přichází Vorel.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Vácha, přichází Mavuba.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Šural, přichází Mustedanagič.
46'
Sparta hraje s Trenčínem bez branek po poločase. Domácím dělal velké problémy vysoký Umeh, ale ten musel po souboji s Costou ve vápně Sparty odstoupit. Jinak velkou tutovku spálil Šural, když místo prázdné branky trefil levou ruku Chovana. Zejména v úvodu měl domácí celek o něco více ze hry. Hosté sází hlavně na brejky.
45+1'
45+1'
Stanciu ještě přihrál na pravou stranu, ale jeho spoluhráč se nedostal přes beka.
45'
Sparta se snažila při rozehrávce rozpohybovat obranu hostů.
44'
Po rozehrávce Chovana na levou stranu převzal balón jeho spoluhráč, Sparta tou dobou velice dobře presovala.
43'
Stanciu otřel balón zprava o Osmana a Sparta vhazuje z poloviny protivníka.
43'
Pavloviče při útoku po levé straně otravoval tak dlouho Stanciu až se zasloužil o aut Sparty.
42'
Slávik bránil zprava a Sparta se poté přesunula i s Costou na polovinu hřiště.
42'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Umeh, přichází -.
41'
Umeh vstal a v doprovodu dvou členů hostujícího mužstva odchází ze hřiště. Vypadá to, že dnes dohrál.
40'
Umeh znovu leží na hřišti a nevypadá to, že by dnes pokračoval v zápase.
39'
Navíc musí dojít k ošetření Umeha.
38'
Osman naservíroval míč po zbavení se Zahustela zleva na penaltu, kde jasnou šanci překazil Costa skluzem svému protihráči Umehovi.
38'
Zubairu podnikl se spoluhráči postupný útok po pravé straně, ale zatím je nařízený pouze aut pro Trenčín.
37'
Costa hlavičkoval na bližší tyči a uklidnil domácí.
37'
Bičík si rukou poradil s tvrdou střelou ze střední vzdálenosti, ale Sparta i tak čelí rohu po levici svého brankáře.
36'
Po výkopu Bičíka byl proti ohrožení své branky bránící Pavlovič.
36'
Umek vyslal do brejku po pravé straně Osmana, ale jeho zakončení z velkého vápna dokázal bránící hráč zablokovat.
35'
Po chybě hostů může zleva z poloviny Sparty vhazovat Vatajelu.
34'
Umeh málem umotal domácí celek ve velkém vápně, ale ve finále si na středu zřejmě stoupl na balón.
34'
Zřejmě Stanciu zajistil domácím na levé straně standardní situaci.
33'
Sparta zkusila roh zleva nakrátko, ale na hranici malého vápna si dala obrana hostů pozor na Šurala.
33'
Střelu zleva na přední tyč usměrnila ruka Chovana na roh.
32'
Od nohy Zubairua zapadl balón do zámezí a ze své poloviny vhazuje Zahustel.
32'
Chovan přihrál na pravou stranu. Následně nezachytil jeden z hostů centr do levé poloviny vápna.
31'
Zubairu nalil Spartě. Vzápětí došlo k faulu na Stanciua na území hostů.
30'
Trenčín dokázal napravit svojí chybu, do toho všeho udělal faul Pulkrab na polovině hostů.
30'
Na hranici malého vápna měl poté připravené ruce Chovan.
30'
Ben Chaim je na nohou, kulhá, ale určitě bude pokračovat v zápase.
29'
Ben Chaim navíc zůstává ležet na trávníku a bude ošetřovaný.
29'
Ben Chaim se chopil šance na levé straně a posléze po faulu na něj bude Sparta zahrávat volný přímý kop.
28'
Slávik svedl hlavu s protihráčem a prohrál ji. Následně při útoku po pravé straně zasáhl rukama Chovan před Zahustelem.
27'
Umeh tvořil hru na pravé straně, ale Trenčín nakonec ani neodcentroval před Bičíka.
27'
Vše už je v pořádku a Sparta vrací míč sportovně Trenčínu.
26'
Jeden z hostů zůstal ležet na hrací ploše, hra byla přerušena.
26'
Od nohy Zubairua na pravé straně skončil míč mimo hrací plochu, aut pro domácí.
25'
Po faulu na polovině hřiště stojí u balónu Zubairu se spoluhráčem.
25'
Standardku rozehrál Stanciu s Rističem, ale v levé části vápna byl Costa ve výskoku v ofsajdu.
24'
Standardní situace z osy hřiště proti hostům.
23'
Šural spálil jasnou šanci, když zakončení zleva na druhou tyč vyrazil Chovan před sebe. Zmiňovaný hráč Sparty poté před Pavlovičem nastřelil levou ruku brankáře soupeře.
23'
Trenčín vytáhl svůj presink, ale na balónu je i tak Sparta, a sice Stanciu na pravé straně.
23'
Šural si pomohl faulem zleva na své polovině, když zastavil nedovoleně Osmana.
22'
Stanciu byl agilní na levé straně, ale ani roh z toho pro Spartu nebude.
22'
Jeden z domácích hráčů upadl v levé polovině vápna, ale penalta se pískat nebude.
21'
Série nepřesností trvá dál na obou stranách, nyní uvidíme aut Sparty zleva z poloviny hostů.
21'
Bičíkův nakop odvrátil hlavou jeden z hostů na půli.
21'
Zubairu měl proti sobě Stanciu na polovině hřiště a posléze byl ukončen hostující útok na pravé straně.
20'
Rychlý přechod hostů do útoku, ale Bičík byl nohou dřív u míče než soupeř.
19'
Pavlovič vhodil aut, ale Sparta se ubránila nohou na přední tyči.
19'
Vše začalo u Osmana až centr zprava na osu vápna poslal hlavou do bezpečí Pulkrab.
18'
Při rychlém brejku po levé straně se nenechal obhodit Kulhánek a nahrál pod sebe Bičíkovi.
18'
Při rohu zprava na druhou tyč byl pokrytý Costa a Trenčín odstartuje svůj protiútok autem.
17'
Chovan běžel mimo vápno a pravou nohou ve skluzu posunul balón do zámezí před Zahustelem.
16'
Costa na pozici stopera ukončil útok hostů a domácí si pomohli v rozehrávce s Bičíkem.
16'
Bičík kryl rukama zakončení zprava směrem do vzdálenějšího dolního rohu branky.
16'
Vatajelu odehrál balón hlavou na levou stranu, ale tam nepokračoval nikdo z jeho spoluhráčů.
15'
Další zakončení domácích šlo ze středu nad horní tyč bez teče kohokoliv z hostů.
15'
Po nahrávce Zahustela pod sebe zakončoval Stanciu zprava nečistě vedle dlouhé tyče.
15'
Akce hostů po pravé straně s Umehem střelou na branku neskončila.
14'
Po hlavičkovém souboji na polovině hřiště se Chovan zapojil nohama do rozehry hostů.
14'
Osman si navedl míč zleva na střed a o pár centimetrů umístil svojí střelu vedle pravého horního rohu branky.
13'
Ristič chyboval na ose poloviny hostů a ti míří vpřed, konkrétně se jedná o Omara.
13'
Sparta má k dispozici postupný útok po levé straně a nikam se nežene. Je trpělivá.
13'
Chovan ukázal hru nohama a poté držel na pravé straně balón Umeh.
12'
Po autu Zahustela se Sparta zatím z pravé strany ke střele nedostala.
12'
Stanciu trefil z pravé části šestnáctky delší horní roh branky, ale gól není uznaný pro ofsajd.
11'
Sparta kopala roh zprava, ale Costa nezakončil na bližší tyči.
11'
Šural se objevil na středu sám před Chovanem a udělal kličku do pravé poloviny vápna, následně zasáhl jeden z hostů za svého brankáře nohou.
11'
Zatím bez větší šance při druhém duelu mezi Spartou a Trenčínem.
10'
Sparta zvládla přechod do útoku a nyní hraje po levé straně proti Omarovi.
9'
Umeh adresoval nahrávku do pravé poloviny vápna, kde střelu protihráče vyrazil Bičík rukama. Posléze byl hostům pískaný ofsajd.
9'
Pišoja nerozehrál ideálně, ale vše za něj napravil Slávik z pozice pravého beka.
9'
Útočný faul při útoku domácích po levé straně s Rističem. Míč bude mít Trenčín.
8'
Zahustel vzal na sebe také rozehrávku nakrátko po faulu při přechodu Sparty do útoku.
8'
Po ztrátě Umeha na levé straně může vhazovat z opačné strany Zahustel.
7'
Po nákopu na levou stranu sáhl Zahustel a vrátil balón na půli.
7'
Zahustel si seběhl na pravou stranu a dokázal se zbavit bránícího hráče. Sparta se však ihned poté dopustila faulu na hraně šestnáctky.
6'
Díky Kulhánkovi a Zahustelovi si při rozehrávce zahrál také Bičík svma nohama.
6'
Osman dirigoval na levé straně rozehrávku, ale byl posléze zastavený čistě na polovině hrací plochy.
6'
Stanciu měl k balónu daleko na pravé straně a vhazovat bude Trenčín ze své poloviny.
5'
Sparta vhazovala zleva a o pár sekund později získala opět další autové vhazování u soupeřova vápna.
4'
Vatajelu svedl na levé straně souboj se Slávikem, odražený balón si poté našla na hranici vápna noha Stanciua.
4'
Stanciu vybojoval balón na pravé straně, ale jeho centr byl odvrácený hlavou na bližší tyči.
4'
Po výkopu Bičíka propadl balón na pravou stranu pouze k noze hostujícího hráče.
3'
Bičík odkopl balón na levou stranu, ale tam také akce domácích skončila.
3'
Sparta udělala chybu v rozehrávce, ale vzápětí zapsal ztrátu na levé straně Kadák.
2'
Osman si seběhl na levou stranu a přihrál na střed Umehovi, ten se neprosadil jeden na jednoho.
1'
Osman převzal míč na levé straně, ale Trenčín poté pouze kombinoval na polovině hřiště.
1'
Pavlovič byl součástí rozehrávky, Trenčín měl poté špatný přechod do útoku po pravé straně.
1'
Se Spartou se po poslední sezóně rozloučil obránce Michal Kadlec. Ten by měl nyní působit ve Slovácku a tam také dohrát svojí kariéru. Zároveň na Letnou přišel Milan Heča a chtěl by se porvat o post jedničky s Rumunem Florinem Nitou. Opomenout nemůžeme ani fakt, že kariéru ukončil bývalý ligový kanonýr David Lafata.
Spartu čeká tentokráte pouze předkolo Evropské ligy a je tak jisté, že natáhne svojí šňůru bez účasti v Champions League. Ve druhém předkole se utká letenské mužstvo buď se Spartakem Subotica či severoirským poloamaterským týmem Colerians. Kouč Pavel Hapal uznal, že Sparta bude favoritem.
Sparta prohrála se Slavií souboj o bývalého libereckého kapitána Coufala. Ten nakonec obleče dres rivala z Edenu. Dle dostupných informací by se na pozici pravého beka měl objevit letenský odchovanec Tomáš Weisner.

Do přípravy ve Spartě se zapojí 35 hráčů, přičemž zůstat by jich mělo pro start ligy pětadvacet. Mezi nimi by měl být Tetteh z Bohemians.
V posledních dnech se jedná o hostování obránce Sparty Davida Hovorky. Obránce Letenských by měl zamířit do Jablonce. Pakliže mluvíme o Hovorkovi, tak se bavíme o odchovanci Sparty. Ten přestoupil v roce 2015 do Liberce. Do hlavního města se poté vrátil loni v únoru.
Hezký den, fotbalová Sparta si na dnešek naplánovala dvě střetnutí se slovenským AS Trenčín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.