Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ferencváros : Příbram - 30. června 2019   17:30

Ferencváros
Ferencváros
32' HEISTER  • 53' PRISKIN  • 80' SZERETO
3:0
(1:0)
Příbram
Příbram

Přátelské utkání v Rakousku mezi maďarským celkem Ferencváros Budapešť a českým týmem FK Příbram končí.

V utkání jsme mohli být svědky celkem tří branek, všechny skončily v síti Příbrami. K vidění byla také jedna žlutá karta.

Děkuji za pozornost.
90+3'
90+2'
Nacentrovat míč zkusil také jeden z českých hráčů. Míč však kontroluje protější gólman, jenž chytá loptu do náruče.
90+1'
Ferencvárosi nacentrovali míč na naběhnutého spoluhráče, který se jen o kousek nedostal k zakončení.
90'
Míč se ještě zastavil na kopačkách gólmana Příbrami, jenž dále posunuje na své spoluhráče.
90'
Zápas na půdě rakouského prostředí pomalu končí, hráči se již nikam moc neženou.
89'
Vítěz dnešního utkání je již všem jasný. Běží nám poslední minutky do konce.
88'
Útok Ferencvárosi zužitkován nebyl. Zelení se dostali před vápno odkud zkoušel vystřelit jeden z jejich útočníků. Přehnal to však s razancí a střela tak skončila vysoko nad bránou.
87'
Hra proti pravidlům od bílých. Míč tak získávají do své moci Maďaři.
86'
Útok po dlouhé době si vyzkoušeli příbramští, když se hned dvakrát dostali ke střele z hranice šestnáctky. Napoprvé hráč netrefil míč, napodruhé to vyšlo. Balón však nezamířil mezi tři tyče, nýbrž těsně vedle levé tyče.
85'
Roh zužitkován nebyl, ovšem stále setrvávají zelení s míčem na kopačkách.
84'
Opětovné nebezpečí v prostoru brány Příbrami. Jeden z hráčů maďarského celku se perfektně vysmýkl protihráči a mířil z velkého úhlu na bránu. Rozhodl se ještě přihrát do před brankového prostoru, ale dobrou práci odvedl obránce Přibrami, který míč zblokoval na rohový kop.
82'
Ferencváros Budapešť mohla jít klidně do čtyřgólového vedení! Zelení založili další protiútok po levé straně, přihráli nabíhajícímu hráči, který se objevil tváří v tvář samotnému brankáři. Branku ovšem přestřelil.
80'
Ferencváros právě vstřelil branku!
3:0! Pruhovaní se znovu prosazují a pojišťují si dnešní výhru! Gól zařídil obránce, jenž hezkou přihrávkou našel nabíhajícího spoluhráče KRISZTOFERA SZERETA ve vápně, který už neměl těžkou práci a jemnou střelou překonal protějšího gólmana.
80'
Tým Ferencváros tratí míč po jedné z nepřesných přihrávek.
78'
U balónu jsou nyní příbramští, jenž zakládají útok ze své půle.
77'
Obránce Příbrami teď zatáhl svého protihráče za dres a ten se ošklivě složil k zemi. K faulovanému hráči přibíhají zdravotníci, kteří zjišťují co maďarskému fotbalistovi je. Sudí řeší nedovolený zákrok pouhou domluvou.
75'
Už to vypadalo, že půjde jeden z hráčů českého celku sám na brankáře, ovšem pár sekund na to zvedl pomezní sudí praporek a ukazuje ofsajdové postavení!
74'
Do kontaktu s míčem se po delší době dostává gólman Příbrami.
73'
Nepřesná přihrávka Ferencvárosi daruje balón znovu českému týmu.
71'
Zelení v ofsajdu. Míč si berou příbramští.
70'
Jeden z útočníku Přibrami to teď vyzkoušel z hranice vápna a střela to nebyla vůbec špatná! Míč prosvištěl centimetry vedle levé tyče.
69'
S míčem na kopačkách opět pokračují hráči Ferencvárosi.
67'
Právě probíhá další přestávka na občerstvení.
65'
Velmi hezká střela vyprodukovaná jedním z útočníků Ferencvárosi. S míčem se hráč ocitl ve výhodné pozici, z které vyslal prudkou střelu, proti níž musel brankář Příbrami vytáhnout těžký zákrok!
64'
Pár sekund poté jeden z bílých fauloval maďarského gólmana, na což ihned zareagoval dnešní hlavní sudí a provinilci ihned domluvil.
63'
Příbram míč nacentrovala před bránu, ovšem jediný kdo se dostal k míči byla defenzíva Ferencvárosi.
62'
Maďaři faulují, což má za následky další volný kop pro soupeře.
60'
Ihned poté se dostali také do nebezpečné akce, z které mohl klidně padnout třetí gól. K míči se dostal jeden z hráčů Ferencvárosi, jenž v mžiku posílal pas na nabíhajícího spoluhráče, který byl o kousek pomalejší než zasahující brankář. Být přihrávka o trochu kratší, mohlo být skóre již 3:0. Nutno zmínit i dobrý zákrok gólmana Příbrami.
58'
Hráči v pruhovaných zelených dresech se dostávají k autovému vhazování z dobré pozice.
56'
Příbramští teď pronikli do protiútoku. O míč si ihned říkal hráč za obranou, který však nebyl v ofsajdu. Přihrávky od svého spoluhráče se však nedočkal, což v něm muselo vzbudit mírnou frustraci. Míč Přibram nakonec ztratila.
55'
Míč si bere brankář Ferencvárosi, který bude rozehrávat.
53'
Hráči Ferencvárosi jdou do dvoubrankového vedení! Jeden z útočníků zelených se na hranici vápna Příbrami dostal k balónu a nikým nehlídán vyrazil za druhým gólem maďarského celku. TAMAS PRISKIN situaci vyřešil perfektně, střelu umístil k levé tyči.
52'
Oba dva týmy se v rozmezí jedné minuty dostali do velkého tlaku při rozehrávce. V obou případech to však vyřešili na jedničku.
50'
Po neúspěšném rohovém kopu se k míči dostali Maďaři, jenž se dostali až do šestnáctky soupeře. Následně došlo k menšímu kontaktu, po kterém jeden ze zelených spadl. Sudí však ukazuje, že mu tohle na penaltu stačit nebude.
49'
Centr ze střední vzdálenosti doletěl před bránu, odkud jej obrana zelených odhlavičkovala do bezpečí. Příbram se však nevzdala a pustila se do dalšího útoku, díky kterému si teď vyzkouší roh.
48'
Nedovolený zákrok Ferencvárosi. Volný přímý kop pro Příbram.
47'
Příbram se snažila dostat pár přihrávkami do útoku. Ve finále však fauluje a míč ji je odebrán.
46'
První půle tohoto přípravného zápasu je za námi. K vidění byla jediná branka, o kterou se zasloužil jeden z útočníků Ferencvárosi, když překonal z před vápna hezkou střelou gólmana Příbrami.

Další poločas začne za přibližně 10 minut.
45+1'
45+1'
Velká šance pro Příbram! Jeden z jejich hráčů vyzkoušel z ničeho nic poslat z velké vzdálenosti míč na bránu! Balón k neuvěření mířil do brány, ale trefil jen levou tyč!
45'
Příbram to zkoušela hodně netradičně, ale velmi pěkně. Ze standartky byl míč nacentrován na volného hráče, který zkusil střelu z voleje. Pokus měl parametry, avšak jen o kousek minul břevno.
44'
Ferencváros se blýskla faulem před vlastní šestnáctkou, což dává šanci Příbrami k ohrožení soupeřovi brány.
43'
I Příbram si vyzkoušela útok. Další gól v tomto přátelském utkání z toho však nebude, finální centr hráč s číslem 5 zkazil.
42'
Další potlesk od publika sklidili hráči Ferencvárosi, když vytvořili dobrou šanci. Celé to začalo od levé strany, odkud přišel centr do před brankového prostoru. Balón byl však natolik prudký, že se k němu nikdo nestihl dostat.
41'
Jeden z útočících maďarského týmu se dostal k hlavičce, ta ale nepatřila k nejpřesnějším a skončila vysoko nad břevnem.
40'
Míč se přenesl na opačnou stranu hřiště, kde zelení zahrávají další roh.
39'
Příbram se po delší době dostala k šanci provést nebezpečný útok, ale při jednom z centrů před bránu selhala přesnost. Odkop od brány Ferencvárosi.
37'
Moc pěknou akci teď předvedli zelení, když hráč s číslem 92 prosprintoval celé hřiště, přihrál spoluhráči na levou stranu a ten neváhal a poslal míč před branku na nabíhajícího útočníka, který se jen tak tak nedostal k zakončení!
36'
Obrana Příbrami je však tentokrát pozorná, další gól inkasovat rozhodně nechce.
35'
Vedoucímu celku se nyní naskytá další šance. K dispozici mají standartku z levé strany vápna.
32'
Máme tu první gól! Zařídil jej hráč Ferencvárosi MARCEL HEISTER, jenž se před šestnáctkou dostal k míči a prudkou ranou jej poslal za záda gólmana Příbrami!
32'
Brankář zelených měl teď co dělat, aby rychle rozehrál obdržený balón. Stíhal jej totiž aktivní útočník Přibrami.
32'
Roh Příbrami byl až moc přetáhlý, takže se k míči nikdo nedostal. Odkop od brány Ferencvárosi.
31'
U míče setrvávají stále fotbalisté z České republiky, kteří v posledních sekundách dost trápí obranu soupeře. Další rohový kop.
30'
Další možnost pro bílé. Jeden z útočníků Příbrami se opět dostal do dobré pozice, odkud zkusil vystřelit. Jeho pokus byl však dost nepřesný, míč skončíl vysoko nad bránou.
29'
Nyní se však dostali zástupci Česka k velice dobré šanci! Přihrávku před vápno dostal jeden z útočníků, který neváhal a vypálil. Míč mířil k pravé tyči a nebýt dobrého zákroku brankáře Ferencvárosi, může Příbram slavit. Nastává první rohový kop pro hráče v bílých dresech.
28'
Nepřesný nákop od Přibrami. Míč tak darují opět soupeři, který si zatím diktuje tempo hry.
27'
Brankář FK Příbrami nebezpečnou situaci zvládl na jedničku, když míč vyboxoval do bezpečí.
26'
Roh pro Ferencváros.
24'
Maďarský celek se rozhodl dalekým centrem přihrát spoluhráči na pravé straně. Ten si míč špatně zpracoval, což znamená balón pro Příbram.
23'
Zelení se při snaze založit útok ocitli v ofsajdu.
23'
Ferencváros to teď zkoušela pravou stranou po lajně, odkud přihrával hráč po zemi na nabíhající spoluhráče. Pas by však příliš prudký, takže na něj nikdo kromě brankáře nedosáhl.
22'
V posledních minutách je hra v režii zelených. Příbram se k míči ne a ne dostat.
20'
Příbram dnes zvolila jednoduché bílé dresy, Ferencváros zase pruhované zelenobílé.
19'
Máme tu první roh v zápase. Bere si jej na starost útočník Ferencvárosi.
18'
Z místa zmíněného faulu budou rozehrávat Maďaři.
17'
Hra je přerušena, probíhá první přestávka na občerstvení.
15'
Ostrý zákrok hráče Příbrami odhodnotil sudí žlutou kartou.
14'
Ani teď to českému týmu nevyšlo. Ten se znovu dostal k míči a ze stejné pozice jako před malou chvílí jeden z útočníků přízemně přihrával do prostoru penaltového puntíku. K balónu se však nedostal nikdo z hráčů Příbrami, nýbrž obrana Ferencvárosi.
12'
Příbram to zkoušela také z levé strany odkud vyslala centr před bránu. Jeden z hráčů si na míč naskočil, jenže marně, nedosáhl na něj.
11'
Do dobré příležitosti se teď dostali Příbramští, když poslali pas na volného hráče do středu před hranici vápna. Volného prostoru si hráč moc dlouho neužil, jelikož v momentě u něj byl protihráč, který mu znepříjemnil jeho střelu.
10'
Gólmanovi chvíli trvalo, než se odhodlal k odkopu míče. Balón je nyní na kopačkách hráčů Ferencvárosi.
9'
Zajímavý kontr Maďarů kontroluje lehkým zákrokem brankář Příbrami.
8'
Odkop od brány Ferencvárosi.
7'
K míči se na delší dobu konečně dostávají fotbalisti Příbrami.
6'
Maďaři se prodrali až před samotné vápno, kde po jemném kontaktu jejich hráč upadl. Pokutový kop z toho však nebude.
5'
Ferencváros má potíže s jakoukoliv přihrávkou díky vysokému napadání Příbrami.
4'
Jeden z útočníků Příbrami to s důrazností přehnal a při snaze sebrat míč protihráči zahrál nedovoleně.
3'
Příbramští se pokoušeli lobem přihrát před šestnáctku, míč si však našel pouze maďarský gólman.
2'
Prvotní faul v zápasu si připisují hráči Ferencváros.
1'
S míčem se seznamuje brankář maďarského celku.
1'
Hráči již míří na trávník.
Zápas byl přeložen o 30 minut. Utkání by tak mělo začít v 17:30!
Utkání začne za malou chvíli.
Vítám všechny příznivce přátelského utkání mezi Ferencváros a Příbrami.

Ferencváros je maďarský celek, který ve své nejvyšší lize patří k těm nejlepším co liga může nabídnout. V přátelácích se Maďarům zatím daří dobře, z pěti utkání vyhráli hned čtyřikrát.

FK Příbram patří v české nejvyšší soutěži k těm slabším celkům. V této sezóně si příbramští vyzkoušeli jaké je to hrát v baráži, přičemž naštěstí pro ně dopadla dobře a ve Fortuna lize tak setrvají i pro následující sezónu 2019/20.

Týmy se v minulosti ještě nikdy nesetkaly.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.