Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  L. Mikuláš : Plzeň - 22. června 2019   17:00

L. Mikuláš
L. Mikuláš
19' Andrič
1:4
(1:0)
Plzeň
Plzeň
53' Chorý   • 62' Pačinda   • 64' Janošek   • 69' Čermák
L. Mikuláš
Gábriš (65. Mikušiak) – Vacovský, Krčík (77. Porubän), Gerat (77. Václavík), Káčerík (65. Žákovič), Staš (57. Líšivka), Čery, Laura (72. Tiganj), Bartoš, D. Andrić (72. Svetlušiak), Kucharčík
Rojček – Tomčík, Považan
Štadión Okoličné
Plzeň
1. poločas: Hruška – Řezník, Hejda, Pernica, Limberský – Mihálik, Kalvach, Herc, Kovařík – Krmenčík, Beauguel

2. poločas: Sváček – Havel, Hubník, Hájek, Hloušek – Janošek, Čermák – Kayamba, Šulc, Pačinda – Chorý

Skončilo přípravné utkání mezi Liptovským Mikulášem a Viktorií Plzeň, v němž český vícemistr potvrdil roli favorita a díky skvělé druhé půli zvítězil 4:1. Po poločase byl ve vedení slovenský celek, v 19. minutě se prosadil Dragan Andrič. Viktoriáni ve druhé půli zcela otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch, dvě branky vstřelil Tomáš Chorý, po gólu přidal Erik Pačinda a Dominik Janošek. Plzeň tak i ve třetím přípravném zápasu zvítězila, Liptovský Mikuláš si po remíze s Ružomberokem připisuje na své konto první prohru.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
90'
89'
Plzeňští v poklidu dohrávají zápas na polovině soupeře. Ten už se pouze snaží, aby neinkasoval populárního bůra.
88'
Pačinda zády k bráně přiťukl míč Čermákovi, ten technickým obstřelem těsně minul pravou tyč.
87'
Šulc si na sebe vzal až příliš velké sousto, proti dvojici protihráčů se neměl šanci prosadit.
86'
Po nedorozumění Chorého s Pačindou bude gólman Liptovského Mikuláše odkopávat od brány.
85'
Další únik Kayamby tentokráte zastavil pomezní rozhodčí signalizující ofsajdové postavení.
84'
Úprk po pravé straně nevyšel, Pačinda totiž přihrávkou totiž trefil pouze hráče soupeře.
83'
Výkop se nepovedl. Na polovině hřiště zpracoval balón osamocený Janošek, jenž hned zakládá další útok Plzně.
82'
Kayamba si při úniku až příliš předkopl balón, následně se srazil s brankářem, oba hráči ze souboje vyvázli bez vážnějších následků.
81'
Po dalším výborném zákroku domácího gólmana měl možnost dorážet Čermák. Míč se mu ovšem zamotal pod nohama, výsledkem byla rána mimo.
80'
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Plzeň čtyřmi góly ve druhém poločasu zcela převrátila vývoj utkání, o jejím vítězstvím už zřejmě nikdo nepochybuje.
79'
VIktorka kontroluje utkání pomocí kombinační hry, snaha o zrychlení v podání Šulce se minula účinkem.
78'
Pro centr z pravé strany vystartoval Sváček, jenž míč také ukryl ve svých rukavicích.
77'
Dlouhý nákop na levou stranu Pačinda nezpracoval, vhazovat tak bude soupeř.
76'
Po hlavičkovém souboji hlavní rozhodčí přerušuje hru, nedovoleného zákroku se dopustil Milan Havel.
75'
Skvělý zákrok předvedl domácí brankář po ráně Pačindy, alespoň si tak zvednul sebevědomí po čtyřech rychle obdržených brankách.
74'
Přízemní pas z pravé strany chtěl do sítě uklidit Chorý, na hattrick si ale zatím bude muset počkat.
73'
Z rohového kopu Viktorky žádné nebezpečí nebylo, obrana soupeře dokázala ubránit standartku.
72'
Z velké dály vyzkoušel pozornost gólmana Joel Kayamba, brankář se však zaskočit nenechal.
71'
Liptovský Mikuláš v posledních minutách neví, kam dřív skočit, soupeř je všude o krok napřed.
69'
Plzeň právě vstřelila branku!
Český vícemistr potvrzuje svoji dominanci čtvrtou brankou! Po dobré přihrávce se do úniku dostal ALEŠ ČERMÁK, hostující záložník dokázal přetavit samostatný nájezd ránou do protipohybu brankáře.
68'
O to samé se pokusil na druhé straně Havel, ani on ale nebyl úspěšný.
67'
Po levé straně se pokusil probít Hloušek, v cestě mu ovšem zamezil jeden ze soupeřů.
66'
Sestava pro druhý poločas se ukazuje ve výrazně lepším světle. Tři góly během jedenácti minut výrazně přiblížili Plzeň k vítězství.
64'
A okamžitě přichází třetí gól v síti Liptovského Mikuláše! Odražený balón si zpracoval DOMINIK JANOŠEK, jenž z hranice šestnáctky zamířil nechytatelně k levé tyči!
62'
Viktoria obrací vývoj utkání na svou stranu! Po výborné přihrávce Chorého z pravé strany se ve skluzu prosazuje ERIK PAČINDA!
61'
Domácí se vydali do rychlého brejku, ten ovšem zastavil včasným skluzem Roman Hubník.
60'
Máme za sebou hodinu utkání. Viktorii se podařilo srovnat, remíza je ale pro českého vicemistra málo.
59'
Viktoria už zase kombinuje na polovině soupeře, pokusí se překlopit stav na svou stranu.
58'
Nakonec z toho byla rána napřímo, Sváček s tím však počítal a projektil vyrazil.
57'
Domácí útočník byl v hlavičkovém souboji faulován, Liptovský Mikuláš má k dispozici přímý kop těsně za hranicí šestnáctky.
56'
Před Chorým na poslední chvíli zasáhl gólman, hostující útočník by jinak měl další velkou šanci ke skórování.
55'
Začínáme odznova. Viktorka do druhé části zápasu nastoupila o poznání aktivněji, vyrovnávací gól budiž toho důkazem.
53'
Je vyrovnáno! Po zblokovaném zakončení Kayamby se k hlavičce dostal TOMÁŠ CHORÝ, pro něhož už nebyl problém poslat míč do odkryté brány!
52'
Po této propagační střele z dálky mohl zůstat Sváček úplně klidným, rána o pořádný kus minula jeho svatyni.
51'
Nákop Hlouška po levé strané postrádal přesnost, u míče byl nejrychleji gólman slovenského celku.
50'
I na opačné straně jsme byli svědky rohu. Útočící hráč si však v souboji pomohl nedovoleným způsobem.
49'
Rozehrávka nakrátko vyvrcholila střelou Pačindy z nějakých dvaceti metrů, gólman bez problémů zasahuje.
48'
Po první akci druhého poločasu bude Vitktoria zahrávat roh. Centr Kayamby byl totiž zblokován.
47'
Pavel Vrba vyslal do druhé půle úplně odlišnou jedenáctku. Bude zajímavé sledovat, zda se jí povede lépe než té předchozí.
46'
Skončil první poločas utkání mezi Liptovským Mikulášem a Viktorií Plzeň. Ve vedení je překvapivě slovenský celek, hrající druhou ligu. O jediný gól se v 19. minutě postaral Dragan Andrič, jenž využil skvělou průnikovou přihrávku spoluhráče a tváří v tvář Hruškovi nezaváhal.
45'
44'
Tak i Beauguel zahodil obrovskou příležitost! Po přihrávce z levé strany na něj zívala poloodkrytá svatyně, francouzský útočník ale úplně minul!
43'
Riskantně rozehraný odkop od brány, domácí obránci však nakonec celou situaci vyřešili na výbornou.
42'
Po přímém kopu domácích se nejvýše zavěsil Pernica, odvrátil tak možné hrozící nebezpečí.
41'
V samostatném úniku se ocitl Krmenčík, ani napotřetí ale nedokázal prostřelit dnes skvěle chytajícího brankáře soupeře!
40'
Do konce poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo domácí tým udrží překvapivé vedení až do konce úvodní poloviny?
39'
Nepovedený pas z levé strany předvedl křídelník Liptovského Mikuláše. Ze slibně se rozvíjející akce tak bude pouze odkop od brány.
38'
Neměl komu přihrát, a tak vypálil. Rána Michaela Krmenčíka proletěla těsně vedle levé tyče.
37'
Po delší době se o nějakou souvislejší kombinaci snaží domácí, kteří si ale přihrávají zatím jen kolem středového kruhu.
36'
Francouz Beauguel zakončoval těsně za šestnáctkou z kroku, proti tomuto slabému zakončení neměl brankář sebemenší problém zasáhnout.
35'
Po levé straně se snažil prosadit Mihálik, krajní bek ovšem odkopl míč do zámezí, bude se vhazovat.
34'
Opět v akci brankář Mikuláše, ten nyní bez problémů pokryl nepřesný nákop Herce.
33'
Po rohovém kopu se k hlavičce propracoval Beauguel. Jeho zakončení ovšem postrádalo razanci, proto se stalo lehkou kořistí gólmana.
32'
Po průnikové přihrávce se křídelník slovenského celku dostal k přízemnímu centru, na který si naběhl Andrič. Jeho zakončení k bližší tyči výborně lapil Hruška.
31'
Mihálik si nyní vůbec neporozuměl s Kalvachem. Druhý jmenovaný očekával přihrávku do lajny, Mihálik ale hledal spoluhráče na středu.
30'
Máme za sebou půl hodinu z dnešního utkání, v němž zatím překvapivě vede Liptovský Mikuláš. Plzeň měla hned dvě možnosti, jak srovnat stav, Krmenčík však ani jednu šanci v gól nepřetavil.
29'
Domácí křídelník situaci u pravé lajny vyřešil skvěle, proti dvěma protihráčům vybojoval rohový kop.
28'
Z hloubi pole si pro přihrávku výborně zběhl Beauguel, francouzský útočník se následně na pravé straně dostal i k centru, který posadil ideálně na hlavu Krmenčíka, ten ale selhal i při své druhé obrovské příležitosti.
27'
Dlouhý nákop po levé straně nepustil za svá záda Radim Řezník, plzeňský obránce navíc hlavičkou přiťukl balón spoluhráči.
26'
Po signálu nakonec centroval do ohně Kovařík. Balón si ve vzduchu našel Hejda, jenže hlavičkoval pouze vedle levé tyče.
25'
Do odraženého míče se na hranici šestnáctky z první opřel Kalvach. Zblokovaná rána končí pouze rohovým kopem.
24'
Po výborném přízemním centru se v obrovské šanci ocitl Krmenčík, v klíčovém okamžiku mu ale míč přeskočil přes nohu!
23'
Opět v akci udzravený Krmenčík, jeho přihrávku z prvního doteku však Mihálik na hrací ploše již nestihl.
22'
Krmenčík se výborně zbavil bránícího hráče, tomu pak nezbývalo nic jiného, než soupeře poslat k zemi.
21'
Plzeň se okamžitě snaží o rychlou odpověď. Její snahu ale přibržďuje útočný faul Herce.
19'
Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
Liptovský Mikuláš se dostává do překvapivého vedení! Krásnou průnikovou přihrávku si zpracoval DRAGAN ANDRIČ, který tváří v tvář Hruškovi nezaváhal!
18'
Plzeňští pomalu, ale jistě přebírají otěže zápasu. I obrana soupeře však zatím působí velmi sebejistě.
17'
Mihálikův centr z levé strany přeletěl až na druhou stranu, kde chyběl Mihálik, vhazovat tak bude slovenský celek.
16'
Beauguel se ve vápně po kontaktu se soupeřem skácel k zemi, rozhodčí však nechává pokračovat ve hře.
15'
Za hlavičkou na zadní tyč se Hruška pouze ohlédl. Měl ale štěstí, střela prolétla těsně vedle jeho pravé tyče.
14'
Viktoria se zatím nedokázala dostat do ideálního zápasového tempa, slovenský celek hrající druhou ligu ji zatím jasně přehrává.
13'
Křídelník Mikuláše si navedl balón na střed a následně vypálil na bližší tyč, rána proletěla jen těsně vedle ní.
12'
Přetažený centr proletěl nad hlavami všech přítomných v šestnáctce, na balónu pokračuje slovenský celek.
11'
Středopolař slovenského týmu rozehrál na pravou stranu, odkud přišel přízemní centr do vápna, Pernica před protihráčem ve skluzu v poslední chvíli odvrátil na rohový kop.
10'
Za dlouhým nákopem sprintoval Beauguel, celou situaci však dobře přečetl domácí gólman, jenž byl u balónu jako první.
9'
Po zblokovaném centru nové posily Mihálika bude Viktoria rozehrávat první rohový kop.
8'
Do šance se hnal po zranění navrátivší Michael Krmenčík, v akci ho ovšem zastavil pomezní rozhodčí signalizující ofsajd.
7'
Na zápas se vydalo i pár fanoušků Plzně, kteří na sebe upozornili světlicemi ve vlastním sektoru.
6'
Domácí forvard se už už napřahoval ke střele, na poslední chvíli odkopl míč do bezpečí Lukáš Hejda.
5'
Liptovský Mikuláš je v úvodních minutách překvapivě aktivnějším týmem, k ohrožení branky však tento tlak zatím nevedl.
4'
Jeden z domácích fotbalistů využil nepovedeného obranného zákroku soupeře, jeho rána ale byla zblokována.
3'
Luděk Pernica si ve složité situaci nekomplikoval situaci, poslal dlouhou malou domů Hruškovi.
2'
Liptovský Mikuláš pro dnešní utkání oblékl bílé dresy, Plzeňané zvolili oranžovou sadu.
1'
FC Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň je aktuálním českým vícemistrem. V bitvě o titul se svěřenci trenéra Vrby dlouho drželi na dostřel Sešívaným, o konečné druhé příčce nakonec rozhodl vzájemný zápas v němž Plzeňané prohráli 1:3. Viktoriáni v generálce na novou sezónu nezahálejí, odehráli už dva zápasy. Nejprve zdolali 5:2 třetiligové Domažlice, následně porazili 2:0 druholigový Sokolov.
MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš je účastníkem slovenské druhé ligy. V nedávno skončené sezóně obsadil čtvrtou příčku, baráž o postup tomuto celku utekla o osm bodů. Hráči Liptovského Mikuláše už sebou mají jedno přípravné utkání, s prvoligovým Ružomberokem vybojovali cennou remízu 3:3.
Krásné sobotní odpoledne! Vítám vás při sledování přípravného zápasu, v němž Liptovský Mikuláš vyzve Viktorii Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.