Třinec - Slovensko U19 | ONLINE | 11.1.2020 11:00 | Přípravné zápasy 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Slovensko U19 - 11. ledna 2020   11:00

Ukončeno
Třinec
Třinec
24' Puchel  • 58' Kubala  • 72' Bulawa  • 85' Kubala 
4:0
(1:0)
Slovensko U19
Slovensko U19
Třinec
Sestavy:
Chmiel – Kušnír, Janoščín, Burgo, Niemczyk, Puchel, Machalík, Vaněk, Hlúpik, Lasota, Bulawa
Náhradníci:
Adamuška – Samiec, Hapal, Kubala, Nieslanik, Omasta, Wojnar, Cienciala
Rozhodčí
Dorušák – Kotík, Dresler
Hřiště s umělou trávou, Stadion na Lesní, Třinec
Slovensko U19
Sestavy:
Búš – Blahuta, Nemčík, Malý, Barbora, Danko – Khan, Laurinec, Tatranský – Iľko, Goljan
Náhradníci:
Hynek – Katunský, Begala, Galčík, Laurinčík, Kramár, Bajtoš, Kozák, Gembický, Vondryska
Přenos se aktualizuje automaticky

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost a přejeme krásné prožití zbytku víkendu.
Do druhého poločasu oba týmy obměnily sestavy, o něco více trenér slovenského celku. Z počátku se to příliš neprojevovalo, až s přibývajícím časem třinečtí fotbalisté zlepšili ofenzivní fázi, vytvářeli si šance a z nich pramenily další tři góly. Třinec zvítězil nad slovenskou devatenáctkou 4:0.
90'
Konec zápasu.
90'
Nieslanik vyvezl míč před šestnáctku, kde se k němu dostal Puchel. Vběhl do pokutového území, ale jeho nepřesnou přihrávku zkrotil obránce Southamptonu Kozák.
89'
Blíží se nám závěr utkání, ve kterém už se zápas pouze dohrává. Třinečtí jsou na míči, ale kloudnější akci aby člověk pohledal. Z jedné i z druhé strany.
87'
Puchel z levé strany hledal dlouhým balónem na zadní tyči Wojnara. Ten si na přihrávku naskočil, míč však nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
85'
Třinec právě vstřelil branku!
Krásná akce domácího celku končí v síti karvinského gólmana Hynka. Autorem přesné trefy je po přihrávce Erika Puchela FILIP KUBALA.
82'
Galčík z přímého kopu trefil střed brány, kde byl připraven Adamuška.
80'
Po přihrávce Ciencialy si Wojnar a Nieslanik vyměnili míč, následně Wojnar odběhl na pravý kraj hřiště, odkud odcentroval do vápna. Tam se však ze zisku balónu radují hráči slovenského celku.
77'
Rohový kop na druhé straně, trma-vrma ve vápně, Slováci však mají míč.
76'
Po přímém kopu slovenského celku se míč odrazil od Kozáka k Vondryskovi a ten střelou z kroku napálil balón do pravého horního rohu, kde však byl gólman Adamuška.
75'
Přímý kop Galčíka domácí obrana odvrátila. Slováci zůstávají u míče.
74'
Bajtoš pláchl kolem pravé postranní čáry, svedl sprinterský souboj s Lukášem Ciencialou, který ho obral o míč pouze za cenu faulu.
72'
Třinec právě vstřelil branku!
Rohový kop opět rozehrál Erik Puchel. Vysoký balón se dostal až na hlavu TOMÁŠE BULAWY, který střelou k levé tyči zvyšuje náskok Třince už na 3:0.
70'
Kubala získal míč ve středovém kruhu. Po zhruba desetimetrovém běhu skákavou střelou ohrozil slovenskou bránu. Těsně minul pravou tyč.
69'
Rohový kop zakroutil Puchel, bývalý hráč Karviné, rovnou do rukavic brankáře Hynka.
66'
Slováci se snaží kontrolovat balón a dostávat se do útočných prostor. Jenže většinou akci zazdí nepřesnou přihrávkou.
64'
Přihrávka na Puchela letěla do ofsajdu, u míče jsou tak slovenští hráči.
62'
Gembický se opřel do míče zpoza šestnáctky, svou skákavou střelou netrefil třineckou bránu.
60'
Galčík ve středu pole prošel kolem Omasty, přihrál na levou stranu, kde byl Kramár. Jeho nepřesný pas před branku však skončil pouze vedle levé tyče.
58'
Třinec právě vstřelil branku!
Hapal dostal na pravou stranu krásnou kolmici, následnou zpětnou přihrávkou vybídl FILIPA KUBALU, který střelou k levé tyči navyšuje stav na 2:0.
57'
Po přihrávce Khana střílel zpoza šestnáctky Lavrinčík, netrefil.
56'
Na pravé straně si vyměnili míč Omasta s Hapalem. Omasta zkusil odcentrovat, trefil pouze boční síť slovenské branky.
54'
Kubala rozehrál rohový kop na přední tyč, kam si nabíhal Wojnar. Před ním odkopl balón Bajtoš.
52'
Rohový kop pro Třinec. Menší zdravotní problémy má Begala.
48'
Do dobré střelecké příležitosti se dostal Cienciala, pokusem z hranice šestnáctky trefil pouze slovenského obránce.
46'
Slovenská sestava pro druhý poločas: Hynek – Katunský, Begala, Galčík, Lavrinčík, Kramár, Bajtoš, Kozák, Gembický, Vondryska, Khan.
46'
Třinecká sestava pro druhý poločas: Adamuška – Puchel, Kušnír, Bulawa, Samiec, Hapal, Kubala, Nieslanik, Omasta, Wojnar, Cienciala.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas nabídl zajímavý fotbal. Třinečtí jsou lepší a zkušenější, a tak po prvních 45 minutách vedou zaslouženě 1:0. Měli také více nebezpečných výpadů.
45'
První poločas skončil.
45'
Puchel přihrál míč na levou stranu k Janoščínovi, který viděl trochu volného prostoru a odhodlal se ke střele z 20 metrů. Brankář Búš se natáhl a vyboxoval balón vedle brány.
44'
Filip Hlúpik se uvolnil na levé straně, vlétl do pokutového území, ale přízemní střelou netrefil prostor u pravé tyče slovenské brány.
43'
Lasota zkoušel po pravé straně projít přes Tomáše Nemčíka. Ten vytlačil třineckého hráče do zámezí.
42'
Hlúpik nastartoval svou extra rychlost na levé straně. Vběhl do pokutového území, kde přihrál Machalíkovi, ten ale přes bránícího soupeře nedokázal protlačit balón do brány.
40'
Třinečtí se vydali do rychlého útoku. Niemczyk přihrál Vaňkovi, který si nachystal míč na střelu, trefil však pouze obránce slovenské reprezentace.
38'
Goljan na levé straně vysunul Barboru, jenže jeho centr skončil v rukavicích brankáře Chmiela.
35'
Machalík na levé straně prošel kolem trojice slovenských hráčů, ztroskotal až na obránci Tomáši Nemčíkovi, který stál na hranici šestnáctky.
33'
Danko z pravé strany hledal někoho ze spoluhráčů v pokutovém území. Svým nepřesným centrem však našel pouze ochrannou síť za třineckou brankou.
30'
Slovenští mladíci působí poněkud nerozvážně. Zbytečný Iľkův nákop domácí obrana odvrátila. Stejně tak si o chvíli později poradila se střelou Tatranského, kterou zastavil třinecký Machalík.
26'
Centr Vaňka z pravé strany prolétl kolem slovenských obránců až k brankáři Búšovi, který si s nepříjemnou situací poradil.
24'
Třinec právě vstřelil branku!
Lasota vybojoval balón v souboji se slovenským obráncem, když ho odstavil tělem. Přihrál volnému ERIKU PUCHELOVI a ten střelou o tyč otevírá skóre. Třinec – Slovensko 1:0.
22'
Barbora nakopl balón do třineckého vápna, kde zaúřadoval gólman Chmiel.
20'
Nepříjemný centr z pravé strany v podání Hlúpika doputoval až k Niemczykovi. Ten míč hlavou pouze lízl, hosté pak odvrátili hru do bezpečných míst.
18'
Po dalším rohu se do střeleckého zakončení dostal Laurinec. Záložník Slovenska vysoko přestřelil.
17'
Po rohovém kopu se snažil střílet Malý. Jeho pokus halfvolejem končí další zablokovanou střelou.
17'
Iľko se snažil protančit kolem Bulawy a vystřelit na přední tyč. Bulawa však střelu zablokoval na rozhový kop.
15'
Vaněk z přímého kopu nacentroval míč do pokutového území. Slováci odvrátili a málem zahrozili z protiútoku, když Chmiel až příliš vyběhl. Míč stihl chytit těsně před brankovou čárou.
14'
Nepovedený nákop Hlúpika z levé strany končí u gólmana Búše.
12'
Krásná akce Třince. Po ose Machalík-Vaněk-Hlúpik se balón dostal až na přední tyč, kde zakončoval Burgo. Svou střelou minul pravý horní roh slovenské brány.
10'
Třinečtí měli výhodu standardní situace. Přímý kop rozehrál Vaněk a po sérii několika hlaviček odvrátili Slováci míč na útočnou polovinu.
7'
Balón do ohně poslal z levé strany Janoščín, skákavý míč lapil do rukavic brankář Búš.
6'
Třinečtí se postupnou kombinací snaží dostat před pokutové území, ale zatím se jim to nedaří.
4'
Iľko po levé straně obešel Bulawu, ale špatná přihrávka na hranici vápna zhatila akci slovenského celku.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK Fotbal Třinec: Chmiel – Kušnír, Janoščín, Burgo, Niemczyk, Puchel, Machalík, Vaněk, Hlúpik, Lasota, Bulawa
Náhradníci: Adamuška, Samiec, Hapal, Kubala, Nieslanik, Omasta, Wojnar, Cienciala

Slovensko U19: Búš – Blahuta, Nemčík, Malý, Barbora, Danko – Khan, Laurinec, Tatranský – Iľko, Goljan
Náhradníci: Hynek, Katunský, Begala, Galčík, Laurinčík, Kramár, Bajtoš, Kozák, Gembický, Vondryska.
Třinečtí odstartovali kolektivní zimní přípravu na konci minulého týdne. Tréninkové dávky absolvovali v areálu na Lesní a dnes je čeká první přátelské utkání.

Slezané zatím neohlásili žádný příchod, přesto jeden návrat se uskutečnil. Po půlročním působení v Uničově zamířil pod Javorový Lukáš Hapal. Více jmen najdeme v kolonce odchodů. Do Slovácka se vrátila dvojice Kubala, Machalík, na zkoušku do Karviné zamířil Tijani a život v hanácké metropoli testuje Arroyo.
Zápasem proti Třinci vyvrcholí příprava slovenské devatenáctky, který odstartoval v pondělí 6. ledna. Dvaadvacítka fotbalistů do 19 let otestuje své umění proti devátému týmu druhé české nejvyšší soutěže.

Mezi nominovanými jsou například obránce anglického Southamptonu Šimon Kozák nebo záložník německého Hoffenheimu Amid Khan Agha.

Nejvíce zástupců má vyhlášená mládežnická líheň ze Žiliny a to čtyři (Tomáš Němčík, Vladimír Barbora, Adam Goljan a Patrik Iľko). O jednoho méně má Trenčín (Dominik Danko, Adam Laurinec, Filip Tatranský). Svého hráče mají v nominaci i tři české kluby – Karviná (Viliam Hynek), Brno (Erik Kramár) a Baník Ostrava (Jarmil Blahuta).
Přeji vám hezký sobotní den z Třince. Na umělé trávě na Lesní odehrají domácí fotbalisté úvodní utkání roku 2020. Jejich soupeřem bude reprezentační výběr Slovenska do 19 let. Jak to dopadne? Zápasem vás provedou Igor Mainka a Patrik Czepiec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.


Články odjinud