Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Motorlet - 22. února 2020   11:05

Vyšehrad
Vyšehrad
29' Čvančara  • 37' Kokorovič  • 47' Pouček  • 49' Drobílek  • 59' Čvančara  • 73' Bašič  • 75' Bašič  • 78' Kokorovič
8:3
(2:1)
Motorlet
Motorlet
13' Rossman   • 82' Suk   • 88' Sodoma
Vyšehrad
Drozda, Hani, Alexandr, Bašič, Švejdík, Zinhasovič, Dočekal
Grim – Janoch, Kříž
Slavoj Vyšehrad, Praha
Motorlet
Suk, Waltr, Dvorský, Podzemský, Hauer,Radosta, Hůrka, Jiří

90'
89'
Nadějně vypadající šanci Vyšehradu ukončil ofsajd, ve kterém se nacházel nabíhající Andy Bašič.
88'
Motorlet právě vstřelil branku!
JIŘÍ SODOMA parádní ránou do levé šibenice překonal Martina Otáhala a snížil tak vedení Vyšehradu na "pouhých" pět branek.
87'
Petr Rothe byl v souboji o míč s Martinem Hůrkou pozdě, Motorlet bude zahrávat penaltu!
86'
Filip Drobílek si při zpracování míče na polovině hřiště pomohl rukou, což neuniklo hlavnímu arbitrovi.
85'
Centr Filipa Drobílka z pravé strany nebyl přesný, míč nakonec skončil v zámezí za hostující brankou.
84'
Přihrávka Jiřího Sodomy na pravé křídlo byla nepřesná, balón nakonec skončil na noze jednoho z druholigových obránců.
83'
Matěj Podzemský si teď připsal důležitý obranný zákrok, když skluzem zastavil kombinaci mezi Lukášem Poučkem a Vojtěchem Šanderou.
82'
I hosté na závěr aspoň kosmeticky upravují skóre. Do zakončení z velké dálky se dostal JIŘÍ SUK, který nekompromisně uklidil balón pod břevno vyšehradské branky.
81'
Nadějně vypadající útok Vyšehradu ukončuje pomezní rozhodčí zamáváním ofsajdu.
78'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
K míči se postavil KEVIN KOKOROVIČ, který nesmlouvavě uklidil balón k pravé tyči hostující branky. Brankář se po míči jen marně natahoval.
77'
Andy Bašič si došel pro faul ve vápně. Vyšehrad tak bude zahrávat penaltu!
75'
Debakl Motorletu pokračuje! Na centr na zadní tyč si vyskočil Jan Suchan, který balón vrátil zpět před brankoviště na úplně volného ANDY BAŠIČE, který hlavou poslal balón za záda přesouvajícího se jinonického gólmana.
73'
Tak taková hrubka se jen tak nevidí! Hostující gólman přihrávku jednoho z obránců pod sebe zpracoval přímo na nohu napadajícího ANDY BAŠIČEHO, kterému už stačilo jen oběhnout vysoko postaveného gólmana a uklidit balón do prázdné jinonické branky.
72'
David Dvorský se teď blýskl povedeným obranným zákrokem, když od míče odstavil nabíhajícího Vojtěcha Šanderu.
71'
Vojtěch Šandera se z levé strany pokusil balón umístit po zemi k bližší tyči, hostující gólman se ale stihl včas přemístit a balón schovat v náruči.
70'
Jan Hauer teď na levé straně hřiště tvrdě sestřelil jednoho z domácích hráčů, Vyšehrad tak bude zahrávat nadějně vypadající volný kop.
69'
Hostující útok ukončuje ofsajd, ve kterém se nacházel Jiří Suk.
67'
Tak to nebyla vůbec špatná střela! K míči se postavil David Radosta, který šikovně obstřelil zeď a umístil balón k levé tyči. Domácí gólman Martin Otáhal se však stihl v čas přemístit a míč vyrazit mimo tři tyče vlastní branky.
66'
Po nedovoleném zákroku na Martina Hůrku bude Motorlet zahrávat nadějně vypadající přímý volný kop.
65'
Martin Hůrka to zkusil zpoza domácí šestnáctky, jeho razantní trefa nakonec proletěla těsně nad břevnem vyšehradské branky.
64'
Martin Filip si došel pro faul na vlastní polovině, do útoku se tak opět podívá Motorlet.
63'
Vojtěch Šandera se na pravé straně hřiště zamotal do vlastních kliček, míč mu nakonec utekl do zámezí. Motorlet tak bude vykopávat od vlastní branky.
62'
Rodící se hostující útok skončil na středu hřiště, kde se míče zmocnil Vojtěch Šandera.
61'
Dlouhý výkop Martina Otáhala na nabíhajícího Vojtěcha Šanderu po pravé straně byl nepřesný, balón nakonec skončil v zámezí.
60'
Petr Rothe teď předvedl důležitý obranný zákrok, když si od míče šikovně odstavil dotírajícího hostujícího útočníka.
59'
A máme tu i pátou branku! Filip Drobílek na pravé straně hřiště parádně obešel okolo tří hostujících obránců a pasem pod sebe našel úplně volného TOMÁŠE ČVANČARU, který z první bez větších problémů uklidil balón za záda přesouvajícího se jinonického gólmana.
57'
Jiří Sodoma chtěl přesunout hru na pravou stranu, svým dlouhým pasem přes celou šířku hřiště ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
Vojtěch Šandera se z pravé strany prokličkoval až na osu hřiště, odkud zkusil vystřelit. Jeho zakončení nebylo příliš přesné a skončilo v ochranné síti za jednou z branek.
56'
Vysoký pas Jiřího Sodomy za domácí obranu byl nepřesný, balón nakonec skončil u gólmana Martina Otáhala.
54'
Tak to byla obrovská šance Vyšehradu! Po velké hrubce v hostující defenzívě se dostal Kevin Kokorovič k přízemnímu centru z pravé strany, kterým našel ve vápně úplně volného Tomáše Čvančaru, ten ze stoprocentní pozice nakonec trefil pouze přesouvajícího se jinonického gólmana.
53'
Pas Vojtěcha Šandery po pravé straně byl až moc dlouhý, míč nakonec skončil v zámezí za hostující brankou.
52'
Lukáš Pouček na levé straně hřiště parádně prokličkoval okolo tří hostujících obránců a centrem našel vracejícího se Tomáše Čvančaru, ten si sice dokázal míč zpracovat, jeho střela z otočky už ale postrádala gólové kvality.
51'
Roh pro Vyšehrad.
50'
Centr z pravé strany prodloužil útočník Motorletu Jiří Sodoma přímo do rukavic domácího gólmana Martina Otáhala.
49'
Tak tohle je pro Vyšehrad zatím poločas snů! Do samostatného úniku na hostující branku se dostal FILIP DROBÍLEK, který se svým přízemním zakončením k levé tyči nemýlil. Slavoj tak už rázem vede o tři branky.
48'
Střela Davida Radosty zpoza hranice vápna skončila sražená jedním z obránců v zámezí.
47'
A máme tu třetí domácí branku! Přízemní centr z prvé strany našel u vzdálenější tyče úplně volného LUKÁŠE POUČKA, který z první placírkou uklidil balón za záda přesouvajícího se jinonického gólmana.
47'
Dlouhý pas Filipa Drobílka z pravé strany za obranu Motorletu nebyl přesný, míč nakonec skončil u jednoho z obránců.
46'
Úvodní výkop v druhém poločasu měli na starost hosté.
46'
První poločas je u konce, Vyšehrad dokázal zvrátit nepříznivý vývoj utkání a vede nad třetiligovým soupeřem 2:1.

Lepší vstup do utkání měli hosté z Jinonic, už ve 13. minutě se prosadil po dlouhém autu Tomáš Rossman. Vyrovnání se domácí fanoušci dočkali až ve 29. minutě, kdy se prosadil Tomáš Čvančara, povedený obrat pak dokonal pár minut před koncem poločasu parádní trefou z volného kopu Kevin Kokorovič.
45'
44'
Vyšehrad kombinuje na vlastní polovině a vytváří si tak prostor pro další útok.
42'
Kevin Kokorovič to zkusil umístit do bližší šibenice i tentokrát, jeho razantní pokus tentokrát však rozvlnil pouze vnější síť jinonické branky.
41'
Filip Drobílek byl na pravé straně hřiště opět zfaulován, Vyšehrad tak bude zahrávat další standardní situaci. Uvidíme třetí domácí branku?
39'
Zakončení Martina Hůrky z hranice domácí šestnáctky srazil jeden z obránců nohou do zámezí.
37'
Tak to byla parádní střela! KEVIN KOKOROVIČ poměrně nečekaně zakroutil míč přímo do bližší šibenice, Marek Vycichl se po míči jen marně natahoval, navíc se uhodil o tyč a přivodil si nějaké zranění kvůli kterému bude muset střídat.
36'
Filip Drobílek byl na pravé straně hřiště zfaulován, Vyšehrad tak bude zahrávat volný kop z nadějně vypadající pozice.
35'
Vyšehrad se pokouší napadat hostující rozehrávku, zatím neúspěšně.
34'
Ani nadvakrát nedokázal Vojtěch Šandera svým centrem z pravé strany najít v hostujícím vápně někoho ze svých spoluhráčů, poprvé balón srazil jeden z obránců, podruhé balón vyboxoval do bezpečné vzdálenosti od vlastního brankoviště gólman Marek Vycichl.
Střídání a reálnou podobu zahajovacích sestav doplníme po zápase.
33'
Tomáš Rossman centrem z pravé strany našel na zadní tyči nabíhajícího Martina Hůrku, kterému po problémech se zpracováním utekl míč do zámezí.
32'
Tomáš Čvančara zády k brance přesně našel volného Jana Suchana, který to z hranice jinonické šestnáctky zkusil z voleje, jeho poměrně dobře vypadající střela nakonec prolétla těsně nad břevnem hostující branky.
31'
Centr Kevina Kokoroviče z hloubi pole nebyl přesný, míč skončil v rukavicích připraveného jinonického gólmana Marka Vycichla.
30'
Do velké šance se teď dostal kapitán domácích Lukáš Pouček, z nadějné střelecké pozice z prostoru penaltového kopu ale nakonec branku Motorletu přestřelil.
29'
A máme vyrovnáno! O první branku Vyšehradu se postaral útočník TOMÁŠ ČVANČARA.
28'
Tak tohle Milan Rataj nevyřešil vůbec dobře. V nadějné střelecké pozici kousek za hranicí vápna se pokusil najít ještě nabíhajícího spoluhráče, který se však nacházel v ofsajdu.
27'
Centr Lukáše Poučka na přední tyč se pokusil vyšehradský útočník Tomáš Čvančara ještě prodloužit za sebe, tam se ale jako první k míči dostal jeden z obránců.
26'
Centr Vojtěcha Šandery na zadní tyč srazil jeden z hostujících hlavou přímo k Filipu Drobílkovi, který to zkusil z hranice šestnáctky z první. Jeho razantní zakončení nakonec prolétlo těsně vedle levé tyče jinonické branky.
25'
Jakub Vojta teď na levé straně hřiště nešetrně poslal k zemi Vojtěcha Šanderu, Vyšehrad tak bude zahrávat nadějně vypadající standardní situaci.
24'
Nadějně vypadající šanci Motorletu ukončuje ofsajd, ve kterém se nabíhající Tomáš Rossman nacházel.
23'
Petr Rothe si na polovině hřiště došel pro faul, který se rozhodčí rozhodl odpískat až po ponechané výhodě.
22'
Kevin Kokorovič svým prudkým centrem z pravé strany našel Tomáše Čvančaru, ten už ale balón podběhl a tak ho dokázal prodloužit pouze na druhou stranu, kde se k míči dostal kapitán Lukáš Pouček.
21'
Jan Suchan už se zvedá ze země a vypadá to, že bude v dnešním zápase navzdory drobnému zranění pokračovat.
20'
Hra je přerušena, jeden z domácích hráčů zůstal po souboji na hranici vápna Motorletu ležet na zemi, už je ale v péči doktorů.
19'
Nízký centr Vojtěcha Šandery z levé strany na přední tyč skončil na noze prvního jinonického obránce.
18'
Jeden z domácích hráčů šel v souboji na polovině hřiště s nohou příliš vysoko, protihráče sice nezasáhl, rozhodčí se i přesto rozhodl odpískat faul.
17'
Petr Rothe byl v souboji na polovině příliš důrazný, další faul domácího Vyšehradu.
16'
Vyšehrad se snaží napadat hostující rozehrávku, zatím bez výsledku.
14'
Milan Nitrianský si jako poslední obránce špatně zpracoval přihrávku od Lukáše Poučka, nakonec tak pod náporem napadajících hostujících útočníků odkopl míč daleko do zámezí.
13'
Tak tohle asi nikdo nečekal, Motorlet jde už po třinácti minutách do vedení! Dlouhý aut prodloužil Adam Fotr na nabíhajícího TOMÁŠE ROSSMANA, který z bezprostřední blízkosti vyšehradské branky bez váhání uklidil balón po zemi k pravé tyči. Martin Otáhal neměl jakoukoli šanci, proti takovému zakončení zasáhnout.
12'
Závar před domácí brankou po centru Tomáše Rossmana ukončil důrazný obránce Marek Kodr, který z otočky odkopl balón do zámezí.
11'
Motorlet bude kopat roh.
10'
Ani tentokrát nebyl Kevin Kokorovič v souboji o míč včas, tentokrát jednoho z hostujících hráčů přišpendlil k zemi ukázkovým šlapákem. Tohle mohlo být klidně na žlutou.
9'
Hostující centr z levé strany na zadní tyč byl nepřesný, míč tak nakonec skončil v zámezí za brankou Vyšehradu.
8'
Kevin Kokorovič byl v souboji o míč na polovině hřiště a poslal hostujícího záložníka Ondřeje Badochu nekompromisně k zemi.
7'
Vojtěch Šandera se pokusil zakončením z poloviny hřiště překonat vysoce postaveného hostujícího gólmana Marka Vycichla, který měl předtím drobné problémy s rozehrávkou, branku Motorletu ale nakonec netrefil.
6'
Samostatný únik Lukáše Poučka na hostující branku ukončil pomezní rozhodčí, který si všiml ofsajdového postavení vyšehradského kapitána.
5'
Centr Vojtěcha Šandery už hostující branku neohrozil, do útoku se tak vydá Motorlet.
4'
Tak to nebyla vůbec špatná střela! Lukáš Pouček obdržel povedenou krosovou přihrávku přes celou délku hostujícího vápna, uvolnil se od obránce a zakončil míč k bližší tyči. Jinonický gólman Marek Vycichl se stačil včas přemístit a nadějně vypadající trefu vyrazil na roh.
3'
I Vyšehrad už poprvé v zápase zahrozil, na centr z pravé strany si vyskočil Marek Kodr, svým zakončením hlavou trefil střed branky, kde už čekal připravený gólman Marek Vycichl.
2'
Do velké šance se po domácí ztrátě dostal jinonický střelec Milan Rataj, v rychlostním souboji s vyšehradským obráncem byl ale nakonec pomalejší, jeho zakončení tak k brance Martina Otáhala neprošlo.
1'
Úvodní výkop dnešního zápasu měli na starost hráči Vyšehradu, konkrétně Tomáš Čvančara.
1'
Domácí Vyšehrad nastoupí v tradičních modrých dresech, Motorlet z Jinonic přijel v zeleno-černé kombinaci.
Hráči teprve přicházejí na hřiště, utkání tak začne s drobným zpožděním.

FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Kodr, Suchan, Drobílek (C), Rothe, Kokorovič, Jablonský, Nitrianský, Šandera, Čvančara
Náhradníci: Drozda, Hani, Alexandr, Bašič, Švejdík, Zinhasovič, Dočekal

FK Motorlet Praha: Vycichl – Šafr, Filip, Rajnoch, Čepelák, Žaloudek, Rossman, Rataj, Badocha, Fotr, Vojta
Náhradníci: Suk, Waltr, Dvorský, Podzemský, Hauer,Radosta, Hůrka, Jiří

Rozhodčí: Grim – Janoch, Kříž.
Ještě jednou vás zdravíme, tentokrát přímo z pražského Vyšehradu, kde za necelých patnáct minut vypukne duel mezi Slavojem a Motorletem. Přejeme příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.