Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Senica : Blansko - 19. ledna 2021   12:00

Senica
Senica
80' Berisha  • 83' Košťál
2:1
(0:1)
Blansko
Blansko
24' Bartolomeu
Senica
Fryšták (46. Slančík) – Kopečný (63. Hornyák), Asanović, Carrillo, Malý, Turčák (46. Košťál), Addo, Gallovič (46. Gamboš), Piroska, Guba (83. F. Buchel), Malec (63. Berisha)
Slančík – Hornyák, Berisha, Košťál, Gamboš, J. Buchel, F. Buchel.
Blansko
Halouska – Sedlo, Černín, Helebrand, Koraksič, Buchta, Etchri, Harba, Machalík, Bartolomeu, Lhotecký

Je konec! Dnešní přípravné utkání nakonec vyznělo lépe pro Senicu, která nakonec zvítězila poměrem 2:1. Blansko ovšem jednobrankové vedení drželo poměrně dlouho, nicméně v závěru zápasu dvakrát inkasovalo, což znamenalo, že se do vedení dostala právě Senice, které se nakonec svůj náskok povedlo udržet až do závěrečného hvizdu.
90'
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Senica i nadále vede o jednu branku a Blansku na vyrovnání tak moc času nezbývá.
87'
Lahodnému se za pomocí nedovoleného zákroku povedlo zastavit protihráče, Senica tak bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
86'
Do útočného snažení se nyní zapojil také Addo, který nakonec pouze vracel pod sebe na Hornyáka, jenž nahrával až na obrannou polovinu.
85'
Blansko před malým momentem čelilo další útočné akci soupeře, avšak tentokráte neinkasovalo a budeme sledovat dalekonosný odkop.
83'
Senica dala gól! A o pár minut později se Senica dostává do vedení! Na pravém křídle se uvolnil ke zpětné nahrávce Piroska, kterému se povedlo vysunout MARTINA KOŠŤÁLA, který procedil míč pod vyběhnuvším brankářem Blanska.
82'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka, výsledek je v tuto chvíli nerozhodný a začínáme tedy opět od začátku.
80'
Senica dala gól! máme tady vyrovnávací branku! Senica totiž podnikla útočnou akci přes levou stranu, kde se nacházel ARDIAN BERISHA, který se protáhl až do zakončení, jenž skončilo až za vyběhnuvším brankářem Blanska.
80'
Pro nahrávku si před malým momentem seběhl Carrillo, který zpětnou nahrávkou oslovil brankáře Slančíka, jenž odkopával na druhou strau.
79'
Poté měl dobrou pozici ke skórování Žák, který pálil z ideální střelecké pozice, avšak hrací předmět poslal hodně vysoko nad branku.
78'
U svého pokutového území se povedlo zakročit Malému, který tak za sebe nepustil centrovanou nabídku od pravé postranní lajny.
77'
Blansko navíc rozjelo rychlý protiútok, který rovněž skončil na nepovedeném centru, jenž doputoval k připravenému brankáři.
76'
Blansko se málem dostalo do dvoubrankového vedení, avšak již překonaného Slančíka zastoupil jeden z protihráčů na malém vápně.
75'
Košťál to zkoušel dalším pohotovým centrem do pokutového území, avšak znovu našel pouze rukavice připraveného brankáře.
74'
Za obranu soupeře si pokoušel seběhnout jeden hráč Senice, avšak dle pomezního sudího se jednalo o ofsajdové postavení.
73'
Poté se v pokutovém území povedlo zakročit Lahodnému, který tak čistým způsobem eliminoval protihráče a hra se může otočit.
72'
Na pravém křídle si o nahrávku řekl volný Addo, který se manévrem dostal na útočnou polovinu, kde se mu povedlo oslovit spoluhráče.
71'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka, Blansko i nadále vede o jednu branku, avšak nyní je o něco horším týmem.
70'
Senica dokonce zahrávala rohový kop z pravé strany, který ovšem nepřinesl nic nebezpečného. Míč navíc znovu doputoval do zámezí.
69'
Piroska na pravém křídle zkoušel oslovit jednoho ze svých spoluhráčů, avšak nahrávkou našel pouze kopačku protihráče.
67'
Středem hrací plochy to zkoušel Hornyák, který byl nedovoleným způsobem poslán k zemi. Následovat tak bude další standardní situace.
66'
Na hrací plochu se navíc dostali nový hráči, zřejmě se střídalo na obou stranách. Nyní mají míč na kopačkách fotbalisté Blanska.
65'
Aby toho nebylo málo, tak na zeleném pažitu zůstal ležet jeden z hráčů Blanska, znovu se tak několik desítek vteřin hrát nebude.
64'
Opět se hra přerušila, tentokráte měl zdravotní problémy jeden z hráčů Senice, pokračovat se bude rozehrávkou rohového kopu.
63'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, zatím jsme se dočkali jediné branky, o kterou se už v prvním poločase postaral Bartolomeu.
62'
Hra byla na krátký časový úsek přerušena, menší zdravotní problémy měl jeden z hráčů Blanska, který nakonec bude pokračovat ve hře.
61'
Senica si vybojovala rohový kop z levé strany, ke kterému se nakonec postavil Piroska, jehož nabídka doputovala pouze k brankáři.
59'
Blansko se ani v tomto případě nedokázalo dostat na dostřel branky soupeře, před malým momentem si ale vybojovalo autové vhazování.
58'
Poté se do pokutového území dostal Žák, který měl málo času na práci s míčem, a proto nahrával na naprosto osamoceného spoluhráče.
57'
Pokus o dalekonosné přenesení hry nakonec skončil pouze na noze protihráče, kterému se povedlo odkopem zažehnat nebezpečí.
56'
Senica měla na pravém křídle hodně prostoru k centru do pokutového území, centrující Košťál ovšem našel pouze hlavu protihráče.
55'
O nahrávku si na pravém křídle řekl Kopečný, který před napadajícím protihráčem musel zpětnou nahrávkou oslovit své spoluhráče.
54'
K vidění bylo další autové vhazování, pro které si znovu seběhl Piroska. Po jeho vrácení si Blansko počínalo nedovoleným způsobem.
53'
Dalekonosná nabídka nakonec putovala na levou stranu hrací plochy, kde se do souboje dostával Piroska, jenž prodlužoval směrem do zámezí.
52'
Blansko se dožadovalo pokutového kopu, jenomže místo penalty budeme sledovat rozehrávku od branky Senice, ke které se staví Fryšták.
51'
Na útočnou polovinu se snažil dostat také Klusák, kterému se nakonec povedlo přenést těžiště hry na naprosto volného spoluhráče.
50'
Posléze měl hodně daleko k míči Vasiljev, kterému tak utekl míč směrem ven z hrací plochy. Senica se tak ujme autového vhazování.
49'
Blansko se poté muselo bránit další standardní situaci soupeře, avšak také v tomto případě se dokázalo ubránit včasným odvrácením.
48'
Sledovali jsme poklidnou rozehrávku od branky Senice, která to zkoušel nákopem na opačnou polovinu, kde se nacházel soupeř.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzala na starost Senica, která bude pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl jedinou branku, o kterou se z pokutového kopu postaralo Blansko. Směrem dopředu ale byla o něco aktivnější Senica, která ovšem narážela na připravenou obranu soupeře, které se zatím daří držet čisté konto. Uvidíme tedy, co nám přinese druhý poločas.
45+2'
45+2'
Budeme sledovat ještě jednu standardní situaci, vezme si jí na starost FK Blansko.
44'
Sledovali jsme dalekonosný nákop směrem na Pirosku, který to zkoušel centrem do pokutového území, kde našel pouze ruku brankáře.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude vůbec něco nastavovat.
40'
Ve skluzu se do zajímavé šance dostával Guba, který přesto na prudkou nabídku nedosáhl. Navíc se jednalo o ofsajdové postavení.
39'
Štrbák věnoval zpětnou nahrávku brankáři, který si troufl roztáhnout hru na levou stranu hrací plochy, kde ovšem zasahoval protihráč.
38'
Penalta z toho nebude, naopak jsme sledovali další autové vhazování, z levé strany se o něj postaral aktivně hrající Malý.
37'
Právě po centru Senica reklamovala ruku jednoho z protihráčů, hlavní sudí ještě vše konzultuje a dost možná se dočkáme další penalty.
36'
Senica bude zahrávat zajímavou standardní situaci z pravé strany, která dost možná přinese nebezpečný centr do malého vápna.
35'
Blansko se přes pravou stranu dostalo až k centrované nabídce, která málem doputoval k Harbovi, před kterým zakročil protihráč.
34'
O další volný kop se pro změnu postaral Piroska, kterému se sice na levém křídle povedlo najít Gubu, avšak ten prodlužoval pouze k brankáři.
33'
Pokračovalo se rozehrávkou z obranné poloviny slovenského celku, který to zkoušel nákopem na druhou stranu, kde ovšem neuspěl.
32'
Posléze si za pokutovým územím přichystal míč ke střele Addo, který nakonec zakončoval vedle branky soupeře, bude se tedy vykopávat.
31'
K míči se tak znovu dostal brankář Fryšták, kterému se povedlo přenést hru na pravou stranu, kde se nacházel kolega Gallovič.
29'
Obrannou povinnost si splnilo Blansko, které poté pokoušelo vyrazit do rychlého protiútoku, jenž skončil hned na první nepovedené nahrávce.
28'
Do zakončení se před malým momentem pokoušel dostat Harba, avšak z velké vzdálenosti od branky soupeře nakonec zakončoval vedle.
27'
Na pravém křídle se pro změnu dostával k centru jeden z hráčů Blanska, který ovšem v pokutovém území trefil prvního protihráče.
26'
Krátce po rozehrávce jsme sledovali akci po pravém křídle, kde se ovšem daleko s míčem dostal Malý, který narazil pouze do protihráče.
25'
Senica tak prohrává o jednu branku a bude to mít hodně složité, přesto do konce zápasu zbývá hodně času, výsledek se může klidně obrátit.
24'
Blansko právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! K rozehrávce pokutového kopu se postavil ROBERT BARTOLOMEU, kterému se povedlo poslat míč přesně k levé brankové konstrukci.
23'
Je tu pokutový kop pro Blansko!
21'
Poté se Blansko vydalo přes pravou stranu hrací plochy, kde se nakonec nedostalo k ničemu nebezpečnému, neboť zasahoval Addo.
19'
Do kombinace se nyní zapojil také brankář Fryšták, který to znovu zkoušel po zemi, přičemž mu kolega Gallovič okamžitě vracel zpět.
18'
Další centr znovu doputoval pouze k protihráči, který se následným prudkým pasem pokoušel nastartovat Holiše, jenž měl k míči daleko.
17'
Senica to poté zkoušela centrem z pravé strany, avšak v pokutovém území zasahoval jeden z obránců, který odvracel za cenu vhazování.
16'
Do akce se dostává lékařský personál, avšak se nejednalo o nic vážného. Po krátké prodlevě se tedy opět pokračuje ve hře.
15'
Žlutou kartu dostává Kopečný (FK Senica).
14'
Ovšem bylo s nedovolený zákrokem, po kterém se na zemi ocitl jeden z hráčů Blanska. Hlavní sudí raději na malý moment přerušil hru.
13'
Zády k brance pracoval Harba, který měl proti sobě přesilu hladových protihráčů. O míč tedy přišel a slovenský celek ihned přenášel hru.
12'
Guba si ovšem předchozí zaváhání napravil, tentokráte se mu centrem povedlo najít kolegu Malce, jehož zakončení putovalo vedle branky.
11'
Na levém křídle si o nahrávku řekl Guba, který to zkoušel vzít na sebe, jenomže v souboji jeden na jednoho se nedostal přes protihráče.
10'
Brankář Fryšták měl další práci, jednalo se o zakončení z pravé strany, se kterým si ale dokázal poradit, neboť míč vyrážel před sebe.
9'
Následovala rozehrávka od branky Blanska, která byla vedena nakrátko po zemi. Útočník Malec se snaží aktivně napadat rozehrávku.
8'
Addovi se poté povedlo přenést hru na pravou stranu, kde se nacházel Kopečný. Toho zastavil jeden z protihráčů, který navíc vybojoval aut.
7'
Následovala nepovedená souhra na levém křídle, kde Turčák nedosáhl na prudkou nabídku. Vhazovat tak bude moci soupeř.
6'
První šanci tohoto zápasu měl na svědomí Harba, který se protlačil do zakončení levou nohou, kterou ovšem poslal kousek vedle branky.
5'
První práce pro brankáře Fryštáka, který si poradil s centrem z levé strany. Míč vyrážel pouze vedle sebe, také Blansko bude zahrávat rohový kop.
4'
Senica si vyzkoušela další rohový kop, který byl pro změnu rozehrán nakrátko. Přesto do pokutového území přiletěl centr, Guba našel pouze brankáře.
3'
Na pořadu dne byl první rohový kop, o který se postaral Piroska. Jeho centrovaná nabídka našla Asanoviće, který nehlavičkoval povedeně.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzalo na starost Blansko, které bude hrát zleva doprava.