Reprezentace U21 -  ONLINE PŘENOS -  Česko : Slovensko - 9. června 2019   15:00

Česko
Česko
39' Matoušek  • 52' Šašinka
2:1
(1:0)
Slovensko
Slovensko
75' Kvocera
Česko
Jedlička – Douděra, Plechatý, Chaluš, Granečný (68. Šípek) – Havelka, Šulc (60. Hložek) – Matoušek (85. Graiciar), Bucha (85. Tischler), Žitný (60. Holík) – Šašinka (68. Lingr).
Trmal, Bačkovský – Graiciar, Hložek, Holík, Janošek, Lingr, Souček, Stropek, Šípek, Tischler, Vaníček
Slovensko
Vantruba (46. Petráš) – Vallo (46. Špiriak), Šulek, Bednár (46. Oravec), Sluka (64. Vojtko)– Adamec (81. M. Fábry), Pokorný (67. Dancák), Gamboš (46. Špyrka) – Kolesár (64. Baumgartner), Tupta, Chobot (46. Kvocera)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Česka, které svého soupeře porazilo poměrem 2:1. Naše reprezentace zaznamenala vynikající vstup do druhého poločasu, krátce po startu totiž přidala druhou branku, o kterou se postaral Šašinka. Najednou jsme sledovali pasáž plnou nepřesností, avšak Slovensku se podařilo z ojedinělé šance snížit na rozdíl jediné branky, avšak k vyrovnání stavu nakonec nedošlo.
90+4'
90+3'
Ještě jedno autové vhazování pro naší reprezentaci.
90+2'
Po tvrdém zákroku skončil na zemi jeden z hráčů Česka.
90+1'
Do zakončení se tlačil talentovaný Hložek, avšak na poslední chvíli k němu přispěchal protihráč.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se ještě dočkáme nastaveného času.
88'
Ven z branky vystartoval slovenský brankář Petráš, který se ještě konstruktivně snažil odkopnout na pravou stranu, což se nesetkalo s úspěchem.
87'
U postranní čáry se jako poslední dotkl jeden z hráčů Slovenska, což uviděl také pomezní sudí. Náš výběr tak bude moci vhazovat.
86'
Slovensku se nyní vůbec nepovedla rozehrávka volného kopu, ten totiž plachtil daleko vedle branky. Jedlička se tak postaral o odkop od branky.
85'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Emil Tischler.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Martin Graiciar.
84'
Na řadu opět přišlo autové vhazování, které dopadlo pouze na hlavu Douděry, jenž odvracel zpět do moci slovenské reprezentace.
83'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Česko stále vede o jednu branku. V posledních minutách se hra hodně často kouskuje.
79'
Šípek byl v souboji o míč příliš pozdě, navíc trochu dohrál jednoho z protihráčů. Sudí to zřejmě neviděl, avšak Slovensko je u balónu.
78'
O autové vhazování se postaral Douděra, který ještě zkoušel spolupracovat s Buchou, jenž se ale nedokázal protáhnout přes přesilu protihráčů.
77'
Jenomže poté nedovoleném zákroku se na zemi ocitl Lingr, což uviděl také hlavní sudí. Rozehrávka volného kopu zajistila Česku autové vhazování.
76'
Najednou to bude pořádně zajímavé, rázem je to totiž pouze o jednu branku. Navíc se Slovensko opět usadilo v nebezpečné vzdálenosti od branky.
75'
Slovensko právě vstřelilo branku!
Tak pozor, rázem tu totiž máme snížení stavu! Slovensku se podařilo pohodlným způsobem dostal k pokutovému území, kde se nádherným zakončením prezentoval MILAN KVOCERA, jehož rána byla pro Jedličku příliš přesná.
75'
Ven z branky musel brankář Petráš , který hlavičkou poslal míč do bezpečnějšího prostoru. Krátce poté přišel faul ze slovenské strany.
74'
Slovákům se nakonec nepodařilo udržet míč na hrací ploše, míč tak skončil v zámezí. Naše reprezentace tak bude moci vhazovat zleva.
73'
Na pořadu dne bylo autové vhazování z levé strany, přičemž se do vzduchu dostával také Chaluš, po jehož přihrávce skončil na zemi Douděra.
72'
Na přední tyči se podařilo zakročit jednomu z hráčů Česka, poté si hlasitým výkřikem řekl o míč Jedlička, který to opět zkoušel dalekonosně.
71'
Na opačné straně se včas dokázal vrátit Šípek, který zablokoval přihrávku do zámezí. Slovensko má k dispozici rohový kop z pravé strany.
70'
Matoušek se probíjel do malého vápna, avšak čistým způsobem ho odstrčil jeden z protihráčů. Brankář Petráš se postaral o rychlou rozehru.
69'
Po nedovoleném zákroku se Česko dostalo k rozehrávce volného kopu na vlastní polovině. Následný dalekonosný pas skončil u protihráče.
68'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Denis Granečný, přichází Jakub Šípek.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Ondřej Šašinka, přichází Ondřej Lingr.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Česko stále vede o dvě branky. Slováci budou muset zabrat, toto utkání se totiž nevyvíjí dle jejich představ.
63'
Aktivní Matoušek si ti namířil po pravém křídle, kde byl zastaven nedovoleným zákrokem. Tentokráte se k rozehrávce staví jiný z hráčů Česka.
62'
Byl to právě Bucha, kdo se rval o míč u postranní čáry, avšak proti dvojici protihráčů neměl šanci na úspěch. Slovensko se ujalo autu.
61'
Rozehrávku standardky si nakonec vzal na starost Bucha, který kroutil míč do pokutového území, kde ho pouze za sebe prodlužoval Plechatý.
60'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Lukáš Holík.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Adam Hložek.
60'
Jedlička si dával s výkopem od své branky celkem, načas, nakonec na druhé straně zkoušel najít Šašinku, který si vymodlil zisk standardky.
59'
Do volného prostoru si seběhl Kolesár, který se ale nedokázal protáhnout kolem protihráče. Následný centr pro změnu odklízel pozorný Douděra.
58'
Slováci si přeci jenom vybojovali rohový kop, který směřoval na jednoho z obránců. Ten se k hlavičce nedostal, posléze vedle branky pálil Adamec.
57'
Slovensko se nyní dostalo na druhou stranu, přičemž si pro přihrávku seběhl Tupta, který okamžitě přihrával na Kolesára, jenž přenášel hru vpravo.
56'
Vracející se Matoušek dokázal včas vystihnout přihrávku, načež ještě přihrával do moci brankáře Jedličky, který z jedničky odpálil do bezpečí.
55'
I poté Jedlička rozehrával od své branky, přičemž se Šulc pokoušel roztáhnout hru na pravou stranu, avšak Šašinka na prudkou nabídku nedosáhl.
54'
Ihned po rozehrávce jsme sledovali centrovanou nabídku z pravé strany, která se ale stala snadnou kořistí brankáře české reprezentace.
53'
V tuto chvíli to budou mít hráči Slovenska hodně složité, prohrávají totiž o dvě branky. Do konce zápasu ale zbývá ještě hodně času.
52'
Česko právě vstřelilo branku!
Rázem je to o dvě branky! Na kolmici do volného prostoru si seběhl Matoušek, který se tak dostal až do pokutového území, kde nikterak nezmatkoval. Naopak ještě přihrával pod sebe na ONDŘEJE ŠAŠINKU, který ve skluzu dopravil míč do sítě.
52'
Vůbec poprvé ve druhém dějství se k míči dostal brankář Jedlička, který se postaral o dalekonosný výkop, jenž u postranní čáry našel Granečného.
51'
Nakopávaný míč se snesl přesně na hruď Šašinky, který si tímto zpracováním přichystal střeleckou pozici, při které mířil daleko vedle branky.
50'
Česko se nyní usadilo na útočné polovině, přičemž to po levém křídle zkoušel Bucha, kterého čistým způsobem dokázal zastavit Sluka.
49'
Na opačné straně se k míči dostal Kolesár, který poté ještě předával k postranní lajně na Adamce, jenž na jeho přihrávku ale nedosáhl.
48'
Málem to bylo o dvě branky! Mezi obranu se totiž dokázal protáhnout Šašinka, který poté chtěl přehodit brankáře, jenž ale stačil reagovat.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hráči Slovenska, kteří budou hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přeci jenom nabídl jeden přesný zásah, o který se v koncovce prvního poločasu postaral Matoušek. První poločas nabídl celkem vyrovnanou podívanou, avšak směrem dopředu byl nebezpečnější český výběr, jenž několikrát pořádně prověřil brankáře Vantrubu. Slovensko toho směrem dopředu moc nepředvedlo, avšak také Jedlička si připsal několik dobrých zákroků.
45+1'
45+1'
Adamec zkoušel přihrávat na naběhnuvšího kolegu, který se k míči nakonec nedostal. Slovensko to tak zkouší z vlastní poloviny.
43'
Následně se k hracímu předmětu dostal také brankář Jedlička, kterému rozehrávka trvala celkem dlouho. Nakonec našel Žitného, jenž po důrazu pálil vysoko nad.
42'
Slováci se nyní usadili na polovině soupeře, avšak dobrý obranný zákrok předvedl dobránce Granečný, jenž nakonec vypíchl míč do zámezí.
39'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Obrana Slovenska si nedokázala pohlídat kolmici, která směřovala přesně na naběhnuvšího JANA MATOUŠKA, jenž pelášil sám na brankáře. Pokus o manévr kolem brankáře vyšel na jedničku, následně přišlo zakončení do prázdné branky.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Poté ještě přišla střela zhruba z pětadvaceti metrů, avšak míč směřoval přímo doprostřed branky. I v tomto případě byl Vantruba pozorný.
37'
Šašinka mohl poslat svůj celek do vedení! Po přihrávce v podání Matouška se dostal ke střele z levé strany, se kterou si Vantruba poradil.
36'
Bucha dokázal ve středu hrací plochy vystihnout přihrávku, poté našel lépe postaveného Šulce, jehož kolmice na Matouška byla příliš prudká.
35'
Česko tak mohlo vhazovat z pravé strany, o což se postaral obránce Douděra. Po následném nákopu prodlužoval za sebe aktivní Matoušek.
34'
Pro přihrávku si seběhl Vallo, který pouze přeposílal na Šuleka, jehož přihrávka přeci jenom proletěla na kýženého adresáta, jenž centroval nepovedeně.
33'
Žitný ještě vracel centr do pokutového území, kde si ho dokázal najít naběhnuvší Šulc, který hlavičkou trefil dobře stojícího protihráče.
32'
Šašinka se chtěl u postranní čáry zbavit slovenského kapitána Šuleka, který mu v cestě nechal nohu, což uviděl také sudí. Češí mají k dispozici volný kop.
31'
Vantruba nepředvedl zrovna povedený odkop, nakonec se přeci jenom snášel na hrací plochu, přičemž v hlavičkovém souboji uspěl Douděra.
30'
Slováci se po delší době dostali na útočnou polovinu, avšak Gamboš byl donucen ke zpětné přihrávce. Následný nákop si pohlídal Granečný.
29'
Následoval rohový kop, který byl rozehrán nakrátko. Do pokutového území přeci jenom směřoval centr, jenž plachtil pouze do ofsajdového postavení.
28'
Vantruba se musel činit! Do pokutového území totiž přiletěl nadýchaný centr, po kterém se k hlavičce dostal Žitný, jenž pořádně protáhl brankáře.
27'
Šulek dirigoval hru ve středu hrací plochy, avšak pouze přeposílal na vedle stojícího Bednára, který mu o pár vteřinek později vracel balón.
26'
Slovenský brankář se rozhodl poslat míč na levou stranu, kde se nacházel osamocený Adamec. Češi se dokázali v hojném počtu vrátit zpět.
25'
Na zadní tyči se k hlavičkovému pokusu dokázal natlačit Šašinka, který předskočil protihráče a poté zamířil do náruče brankáře Vantruby.
21'
Ani v tomto případě moc nescházelo. Matoušek čistým způsobem vydoloval míč, poté ho předkládal na Šašinku, před kterým na poslední chvíli zasáhl jeden z protihráčů.
20'
Na opačné straně se do nadějné pozice dostával Matoušek, jehož přízemní zakončení levou nohou našlo přímo prostor brankáře slovenského výběru.
19'
Slovensko si připravilo standardku z velice nebezpečné vzdálenosti od branky. Pochopitelně se jednalo o přímý pokus v podání Tupty, který Jedlička zkrotil.
18'
Šulek v tísni volil další zpětnou přihrávku, po které Vantruba vykopával pouze do prostoru, kde se dobře zorientoval jeden z hráčů Česka.
17'
Žlutou kartu dostává Martin Jedlička (Česko).
17'
Hrací předmět se opět dostal do moci brankáře Vantruby, který na jistotu rozehrál do strany na Sluku, jenž mu okamžitě vracel zpět na nohu.
16'
Posléze jsme sledovali nedovolený zákrok, po kterém přišla na řadu standardní situace. Gambošova rozehrávka nebyla zrovna povedená.
15'
Už se opět pokračuje ve hře. Slovensko se dostalo k pokutovému území, kde přízemní nabídku v podání Kolesára dokázal odrazit Plechatý.
14'
Nakonec se zřejmě jedná o Šulce, který stále leží na zeleném pažitu. Zatím to nevypadá nikterak optimisticky, avšak střídat by se nejspíše nemělo.
13'
Momentálně se nehraje, neboť na zemi skončil jeden z hráčů českého výběru. Hlavní sudí raději přivolal na scénu lékařský personál.
12'
Do kombinace se zapojil také slovenský brankář Vantruba, který roztáhl hru na pravou stranu. Slovensko je v tuto chvíli o něco aktivnější.
11'
Přihrávka na levou stranu dokázala najít Kolesára, který ještě přihrával do malého vápna, kde se ale nenacházel nikdo ze spoluhráčů.
10'
Také Slovensko si vyzkoušelo rozehrávku úvodního rohového kopu. Ten plachtil do malého vápna, kde si Jedlička poradil se zakončením Gamboše.
9'
Slováci dokázali vyvézt hrací předmět na druhou stranu, kde sledujeme celkem zdlouhavou rozehrávku, do které se zapojila kompletní obrana.
8'
Bucha nedokázal ve středu hrací plochy vydolovat míč, posléze se soupeř postaral o centr z levé strany, jenž skončil na noze Chaluše.
7'
Dalekonosný pas směřoval na pravou stranu, kam si nabíhal Kolesár, jenžř na prudkou nabídku ale nedosáhl. Další aut pro naše barvy.
6'
Tak nakonec nebude, hlavní sudí neodpískal nedovolený zákrok, jen pouze přerušil hru. Slovensko bude pokračovat rozehrávkou volného kopu.
5'
O provedení autového vhazování se postaral Granečný, který zkoušel najít Žitného, jenž byl faulován. Následovat bude standardní situace.
4'
Úvodní zakončení tohoto zápasu obstaral český výběr, avšak se jednalo o zablokovanou ránu. Následovat bude rohový kop.
3'
Hned v úvodu jsme sledovali autové vhazování v podání obránce Valla, jenž posílal hrací předmět ke středu hrací plochy.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzalo Česko, které bude hrát zprava doleva.
1'

Česko: Jedlička – Douděra, Plechatý, Chaluš, Granečný – Havelka, Šulc – Matoušek, Bucha, Žitný – Šašinka.

Slovensko: Vantruba – Vallo, Šulek (C), Bednár, Sluka – Adamec, Pokorný, Gamboš – Kolesár, Tupta, Chobot
Náhradníci: Valach, Petráš – Špiriak, Petro, Vojtko, Oravec, Kvocera, Dancák, Baumgartner, Gábry, Špyrka.
V tomto duelu bude mírným favoritem naše reprezentace, avšak jedná se o pouhé papírové předpoklady, realita může mít naprosto odlišná. Česko si navíc v posledním přátelském utkání vyšláplo na reprezentaci Ruska, přičemž se o jedinou branku tohoto zápasu postaral Ondřej Šašinka. I Slovensku se poslední zápas povedl na jedničku, v souboji proti Arménii si s chutí zastřílelo, přičemž svému soupeři nasázelo hned šest branek. Vzájemné zápasy těchto dvou mužstev hrají do karet českému výběru, který uspěl ve třech z posledních tří zápasů. Ten poslední se uskutečnil před více než dvěma lety, tehdy Česká republika dokázala zvítězit poměrem 4:1, přičemž se hattrickem blýskl Václav Černý. V tomto duelu budou nasazeni úplně jiní hráči, očekávat se tak dá úplně jiný výsledek.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! V dnešním přátelském zápase hráčů do jednadvaceti let, budeme sledovat souboj mezi Českem a Slovenskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.