Reprezentace U21 -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Francie - 21. března 2019   18:30

Německo
Německo
3' Öztunali  • 31' Mittelstädt
2:2
(2:0)
Francie
Francie
51' Ikoné   • 66' Dembelé
Německo
Glenn Nyberg (Švédsko)
Stadion Essen (Essen)
Francie

Máme za sebou přípravný zápas mezi týmy do jednadvaceti let mezi Německem a Francií. Utkání mělo dva zcela odlišné poločasy. V první části byli lepší domácí, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. Po změně stran ale úřadovali hosté, kterým se podařilo srovnat na konečných 2:2!
90+3'
90+2'
Teď mohl jít do zakončení Iyoha, to by ale nesměl být v ofsajdu.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Po rohu se snažil hlavou zakončit kapitán Francie Diallo, míč ale poslal mimo.
90'
Saint-Maximin vystřelil zpoza vápna, jeho povedenou ránu domácí gólman vyrážel na rohový kop.
89'
K zakončení se dostal Sabiri, jeho rána ale postrádala přesnost.
87'
Hosté hrají nyní opět v deseti, když je za postranní čárou ošetřovaný jeden z defenzivních hráčů. Jmenovitě Saint-Maximin.
84'
Zápas již spěje do úplného finále. Hraje se ve středu pole, ale očividně oba celky chtějí dnes vyhrát.
81'
Dahoudova zblokovaná střela měla zajímavou trajektorii. Míč vylétl vysoko do výšky a padl směrem k bráně. Nakonec ale skončil jen na horní síti.
80'
Na pravé straně se trochu krkolomně protlačil do vápna Iyoha, jeho přízemní pas byl ale zblokovaný a hosté se ubránili.
78'
A další dvojité střídání v týmu Francie. Nyní již i hosté prostřídali prakticky celou sestavu.
75'
A další střídání na straně Francie. Nyní se na trávník podívají další tři fotbalisté.
74'
Do vápna hostujícího celku vnikl Klünter, nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
72'
Do velké šance se dostal hostující Francouz Mateta, gólman Müller si napravil reputaci a skvěle zasáhl.
69'
Po rohovém kopu se domácí k další šanci nedostali.
68'
Střídající Klünter se dostal k zakončení. Přestože dostal kopačkou přes achillovky, dokázal ještě vystřelit a zasahovat musel hostující gólman.
67'
Také Francouzi se odhodlávají ke střídání. Postupně se dostávají na hřiště další hráči.
66'
Francie právě vstřelila branku!
MOUSSA DEMBELÉ si sám vybojoval balon, udělal dva kroky a následně vypálil zpoza vápna. Ani při tomto gólu neměl gólman Müller úplně čisté svědomí, protože míč mu propadl pod rukou – 2:2!
65'
I po prostřídání Německa jsou u balonu více hosté. Je otázkou času, kdy bude srovnáno na 2:2.
62'
Hromadné střídání na straně Německa. Ze hřiště odchází hned osm hráčů a samozřejmě stejný počet hráčů nastupuje.
60'
Domácí toho mají plné zuby. Zatímco v prvním poločase excelovali, nyní se musí hlavně bránit.
58'
Do vápna soupeře vnikal Ikoné, až k zakončení se ale nakonec nedostal.
56'
Hosté jsou nadále v tlaku a nyní je čeká rohový kop.
55'
Henrichs ostře vystoupil proti Terrierovi a dostává žlutou kartu.
55'
Stále se hraje podle not hostujícího celku. Domácí se jen brání.
53'
Hosté hrají jako vyměnění. Ve druhém poločase jsou jasně lepší a soupeři nic nedovolují.
51'
To bylo něco. Hosté se dostali k zahrávání přímého kopu. Všichni čekali z pravé strany centr do vápna, avšak JONATHAN IKONÉ překvapivě zaířil přesnou ranou do brány a gólman Müller nedokázal zareagovat a zasáhnout!
50'
Žlutou kartu dostává Neuhaus (Německo).
47'
Hosté kopali přímý kop. Po centru z levé strany letěl balon nikým netečovaný do brány a gólman Müller si připsal důležitý zákrok.
46'
Hosté vlétli do druhého poločasu jako velká voda a hned z toho byla velká šance. Z hranice vápna pálil Bamba, jehož pokus šel mimo. Opakovaný televizní záběr ale ukázal, že se jednalo o ofsajd, který pomazní asistent přehlédl.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Je za námi první poločas zápasu, který přinesl rozhodně velmi zajímavou podívanou. Domácí fotbalisté začali velkým náporem a již ve 3. minutě se dostali do vedení, když se trefil Öztunali. Také v dalším průběhu hry to byli Němci, kteří měli výrazně více ze hry a vytvářeli si další šance. Také hosté ale několikrát zahrozili a dva nebo tři těžké zákroky měl také gólman Mohuče Müller. Nic to ale nezměnilo na tom, že do kabin se odchází za stavu 2:0, když druhou branku Německa zaznamenal ve 31. minutě Mittelstädt.
45+1'
45+1'
Po následném rohovém kopu hosté bránu Německa již neohrozili.
45'
Další skvělý zákrok zaznamenal gólman domácího celku Müller, který reflexivně zneškodnil zblokovanou střelu z malého vápna zakončujícího Tourého!
44'
Ofsajdem skončila také útočná akce domácího celku. Balon pro Francii.
43'
A další rychlá akce. Teď to byl Mittelstädt, který z levé strany centroval do vápna na nabíhajícího Waldschmidta, kterému chyběl k zakončení malý kousek!
42'
Po rychlém protiútoku Německa se do šance dostával Waldschmidt, po střetu s Diallem padl k zemi, avšak penalta se nepíská.
41'
První poločas spěje pomalu ke svému konci. Tentokrát skončila akce hostů ofsajdem, míč mají domácí.
39'
Z pravé strany centroval do vápna opět aktivní Henrichs, tentokrát ale nikdo ze spoluhráčů zakončit nedokázal.
37'
Zpoza vápna vypálil Bamba, gólman Müller musel balon vyrážet na rohový kop.
34'
Stále se hraje ve velkém tempu. Oba celky hrají velmi aktivně.
31'
Německo právě vstřelilo branku!
Domácí vedou již o dvě branky, když se po další pěkné akci po pravé straně dostal balon na zadní tyč k ezcela volnému MAXIMILIANU MITTELSTÄDTOVI, který zamířil do odkryté brány – 2:0!
28'
Teď se již Terrier dostal do velké šance, jeho zblokovanou ránu ale gólman Müller lapil.
26'
Terrier se nyní dostal ke střele, jeho pokus ale mířil nad bránu.
24'
Mladí Francouzi přeci jen přidali a postupně se dostávají stále častěji na polovinu soupeře.
22'
Obrana Francie je pod neustálým tlakem. Kvalita je zatím jednoznačně na straně Německa.
20'
Obraz hry se nemění. Domácí mají značnou územní převahu a hosté se jen brání.
18'
A další velká šance Německa. Po rychlé kombinaci to zkusil nečekaně levačkou zpoza vápna Öztunali, jehož přízemní rána prolétla těsně mimo!
16'
To byla šance! Dahoud si dvakrát vyměnil balon s Waldschmidtem a druhý jmenovaný se dostal do gólové pozice. V pádu na malém vápně vystřelil ale slabě a trefil jen nohy brankáře Bernardoniho, který měl obrovské štěstí!
15'
Nyní se útočného faulu dopustil Ikoné a balon tak lacino získávají domácí.
14'
Fotbalisté Francie se snaží hrát aktivně, zatím se ale do vyložené šance nedostali.
10'
Hosté jsou pod velkým tlakem a tlakem a také po rohovém kopu musel nyní rychle zasahovat proti střele zpoza vápna Bernardoni.
9'
Domácí měli další velkou šanci, když se po povedené kombinaci k balonu dostal Dahoud. Jeho zblokovaný pokus skončil mimo a následuje roh.
8'
Hosté hrají nyní jen v deseti, protože je za postranní čarou ošetřovaný Aouar. Toho totiž ostře přes achillovku prošlápl Neuhaus.
7'
Henrichs nyní po pravé straně dobře vnikal do vápna soupeře, nakonec ale nevybojoval ani rohový kop a následuje odkop od brány.
5'
U míče jsou opět domácí, kteří v poklidu kombinují na vlastní polovině.
3'
Po chybě hostů se k balonu dostal Waldschmidt a jeho perfektní pas za obranu našel LEVINA ÖZTUNALIHO, který udělal kličku brankáři a ve velké pohodě otevřel skóre zápasu – 1:0!
1'
Domácí se ale sami připravili nepřesnou přihrávkou o balon a následovat bude aut pro fotbalisty Francie.
1'
O výkop se postarali domácí fotbalisté Německa.
1'
Hráči jsou na trávníku, následovat budou hymny a poté přijde na řadu samozřejmě výkop.
V Essenu panuje krásné slunečné počasí a dá se tak očekávat velmi příjemný večer, během kterého se střetnou dva účastníci blížícího se mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let.

Německo: F. Müller – Baumgartl (K), Maier, Torunarigha – Henrichs, Dahoud, Neuhaus, Mittelstädt – Öztunali, Waldschmidt, Nad. Amiri.
Náhradníci: Brodersen,Nicolas – Anton, Klünter, P. Stenzel, Uduokhai, Sabiri, J. Eggestein, Iyoha, M. Richter, Serra

Francie: Bernardoni – Mukiele, Konaté, Diallo (K), Ballo-Touré – Tousart, Aouar – J. Bamba, Terrier – Ikoné, M. Dembelé.
Náhradníci: Descamps, Larsonneur – Gelin, Niakhaté, Sarr, Touré, Coco, Guendouzi, Lopez, Reine-Adelaide, Mateta, Saint-Maximin

Rozhodčí: Glenn Nyberg (Švédsko).
Máme tu reprezentační pauzu a v rámci tohoto a následujícího týdne se odehraje celá řada zajímavých utkání. Vedle kvalifikačních bojů budou k vidění i klasické přípravné zápasy. Jedním z nich bude mimo jiné také souboj Německa s Francií v rámci věkové kategorie fotbalistů do jednadvaceti let.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.