Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Empoli - 30. prosince 2023   15:00

0:0
(0:0)
Cagliari
Scuffet – Zappa, Goldaniga, Dossena, Azzi (90+3. Jankto) – Deiola, Sulemana (89. Oristanio), Prati – Viola (89. Mancosu) – Lapadula (46. Luvumbo), Pavoletti (C) (89. Petagna).
Aresti, Radunović – Di Pardo, Chatzidiakos, Obert, Pereiro, Wieteska.
Maresca – Carbone, Giallatini
Empoli
Caprile – Ebuehi, Walukiewicz, Luperto (C), Cacace – Kovalenko (84. Ismajli), Grassi, Máleh (46. S. Bastoni, 60. Ranocchia) – Maldini (60. Gyasi) – Cambiaghi, Caputo (73. Cancellieri).
E. Beriša, Perisan – Baldanzi, Marin, Shpendi, Indragoni.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 10:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 18:18.
90+9'
90+9'
Hosté odkopli míč z vlastního vápna pouze na středovou čáru a zatahují se všichni do obrany.
90+7'
Cagliari sice drží míč, ale pouze daleko od branky soupeře. Tady to vypadá na bezbrankovou remízu.
90+5'
Andrea Petagna se mohl stát hrdinou! Útočník domácích se dostal k zakončení na malém vápně, ale jeho ránu z ostrého úhlu vyrazil Caprile těsně vedle branky!
90+3'
Střídání v týmu Cagliari Calcio:
ze hřiště odchází Paulo Azzi, přichází Jakub Jankto.
90+2'
Hosté vybojovali výhodu rohového kopu. Podaří se jim otevřít skóre?
89'
ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Andrea Petagna.
89'
ze hřiště odchází Ibrahim Sulemana, přichází Gaetano Oristanio.
89'
ze hřiště odchází Nicolas Viola, přichází Marco Mancosu.
88'
Útočná akce domácích ukončena pro ofsajd.
86'
Luvumbo se dostal za obranu soupeře, ale Caprile vyběhl a míč zachytil do rukavic, než se domácí forvard dostal k zakončení.
84'
Po kratší debatě může hra pokračovat.
84'
Střídání v týmu Empoli FC:
ze hřiště odchází Viktor Kovalenko, přichází Ardian Ismajli.
83'
Sudí nakonec rozumně uvážil, že to penaltu neovlivnilo.
83'
Tak nakonec ne. Těsně po zahrání pokutového kopu totiž zhasla všechna světla, což mělo dát důvod k tomu, aby zahrával Viola penaltu znovu.
83'
Tak pozor, Viola sice pokutový kop neproměnil, ale ten se bude opakovat!
82'
Walukiewicz zasáhl ve vzdušném souboji protihráče do obličeje loktem a vidí žlutou kartu.
82'
Penalta pro Cagliari!
81'
Paulo Azzi nyní odkopl poskakující míč z malého vápna Cagliari a zažehnal tak nebezpečí.
80'
Útočný faul, kterým se provinil Cambiaghi. Cagliari budou rozehrávat u vlastního vápna.
80'
Deset minut do konce základní hrací doby, stále marně čekáme na první gól zápasu.
78'
Útočný faul jednoho z domácích, brankář Caprile s rozehrávkou rozhodně nespěchá.
77'
Domácí jsou nyní jasně lepším týmem, Empoli se v posledních minutách nedaří držet míč delší dobu na kopačkách.
75'
Do vápna Empoli přilétl zajímavý centr, ale obrana jej dokázala odvrátit.
73'
ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Matteo Cancellieri.
71'
Nicolò Cambiaghi vyslal z ostrého úhlu tvrdou ránu, ale brankář Scuffet ji dokázal vyrazit.
70'
Zito Luvumbo se pokusil nasimulovat pád ve vápně a může být hodně rád, že nedostal žlutou kartu.
68'
Gól nakonec neplatí, neboť mu předcházel útočný faul Pavolettiho na brankáře.
67'
Tak pozor, rozhodčí ještě kontroluje kontakt s brankářem.
66'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Cagliari se ujímají vedení! NICOLAS VIOLA vyslal střílený centr od pravé postranní čáry, ke kterému sice nikdo cestu nenašel, ale míč propadl až za záda brankáře hostů!
65'
Cacace vidí žlutou kartu za faul na Luvumbuho.
64'
Aktivní pressing hostů nenabízí domácím klid k rozehrávce.
62'
Cagliari kombinuje s míčem, ale zatím pouze na vlastní polovině.
60'
ze hřiště odchází Simone Bastoni, přichází Filippo Ranocchia.
60'
ze hřiště odchází Daniel Maldini, přichází Emmanuel Gyasi.
57'
Grassiho trefil centrovaný míč do obličeje, hostující borec zůstává ležet na trávníku.
55'
Závar ve vápně Empoli dokázala hostující obrana odvrátit dalekým odkopem.
53'
Matteo Prati se dostal za vápnem ke střele, ale střelou trefil pouze vlastního spoluhráče.
51'
Centrovaný míč nepřinesl nebezpečí pro branku Empoli, domácí ale pořád hrají s míčem.
50'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
48'
Další centrovaný míč, který směřoval do vápna Empoli, nebezpečí nepřinesl, neboť Pavoletti se provinil útočným faulem.
47'
Do vápna Empoli přilétl vysoký centr, ale obrana hostů jej odvrátila.
46'
ze hřiště odchází Júsuf Máleh, přichází Simone Bastoni.
46'
ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Zito Luvumbo.
46'
45'
45+8'
Z rohu se hostům zakončit nepodařilo, první půle končí.
45+8'
Maldiniho centr směřoval na malé vápno, ale Pavoletti míč odhlavičkoval na roh. Sudí ještě hosty nechá jej zahrát.
45+7'
Tak ještě poslední akce. Empoli bude zahrávat standardní situaci z pravého křídla.
45+6'
Pavoletti se dostal k hlavičce ze záklonu, ale branku soupeře vůbec netrefil.
45+6'
V závěru prvního poločasu bude Cagliari zahrávat roh. Míč si staví Viola.
45+5'
Akce Empoli předčasně ukončena pro ofsajd, Cagliari bude rozehrávat u vlastního vápna.
45+3'
Žlutá karta pro Zappu se ruší, neboť celé akci předcházel jeden faul hostujícího hráče.
45+1'
Rozhodčí směřuje k videu, tohle neznačí nic dobrého pro domácí.
45'
Tak pozor, vše ještě prověřuje VAR, jestli by se tady nedala udělait i červená.
44'
Zappa zatáhl za záchranou brzdu a stáhl unikajícího soupeře za cenu žluté karty.
44'
Nicolò Cambiaghi zkusil zakončit z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho rána skončila snad o deset metrů vedle.
43'
Můžeme pokračovat.
42'
Sulemana je v péči lékařů a směřuje za boční čáru.
41'
A opět se nehraje, tentokrát je to kvůli zranění Sulemany. A tady se moc není čemu divit, neboť mu Maldini nepříjemně přišlápl kotník.
40'
Pavoletti vyskočil nejvýše a odhlavičkoval míč daleko od branky.
39'
Standardní situace pro Empoli z pravé strany.
37'
Matteo Prati se na přední tyčce dostal k hlavičce, ale jeho pokus skončil pouze na boční síti!
36'
Cagliari bude zahrávat rohový kop.
35'
Hosté požadují odpískání penalty za hru rukou, ale sudí jasně ukazuje, že hraje pokračuje.
34'
Maldini se nedokázal přes domácího obránce soupeře uvolnit a přišel na útočné polovině o míč.
32'
Jasný útočný faul Pavolettiho, který srazil Máleha k zemi.
31'
29'
Lapadula srazil soupeře skluzem a vidí rovněž žlutou kartu.
29'
Maléh si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně a sudí mu za faul ukazuje žlutou kartu.
29'
Centr směřoval na bližší tyčku, ale nikdo z hráčů v bílém se k zakončení nedostal.
28'
Standardní situace pro Empoli z pravého křídla.
26'
Hosté to zkusili na krátkou vzdálenost, ale nebezpečí z toho žádné nebylo.
25'
Rohový kop budou zahrávat také hráči Empoli.
24'
Centrovaný míč nepřinesl nebezpečí pro branku Empoli. Hosté už mají míč ve své moci a tlačí se vpřed.
23'
Rohový kop pro Cagliari.
23'
Kovalenko už je za postranní čarou a může se pokračovat.
21'
Viktor Kovalenko je v péči lékařů a hra je znovu přerušena.
20'
Empoli má znovu míč na kopačkách a kombinuje na vlastní polovině.
18'
Paulo Azzi vyslal na vápno střílený centr, ale míč nenalezl nikoho ze spoluhráčů. Což o to, to by ani nevadilo, neboť míč málem skončil v brance.
16'
Hra může pokračovat.
15'
Alberto Dossena je v péči lékařů a zdá se, že bude v pořádku.
14'
Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
12'
Maldini si nabíhal do vápna Cagliari, směřoval na něj také míč, ale střela skončila jen těsně vedle branky!
9'
Jeden z domácích se nyní dostal ke střele ze střední vzdálenosti, ale vůbec mu to nesedlo a zcela minul branku.
8'
Míč směřoval na malé vápno, ale obrana Cagliari míč odvrátila mimo vápno.
7'
Nicolò Cambiaghi centroval z pravé strany, ale míč byl sražen do zámezí na roh.
5'
Do vápna domácích přilétl míč, ale obrana jej odvrátila daleko od branky.
3'
Hosté drží míč a kombinují po celé šíři hřiště. Zatím však pouze kolem středové čáry.
2'
Střílený centr z levé strany se odrazil od obránce zpět do hostujícího hráče a poté do zámezí. Odkop od branky.
1'

Cagliari Calcio: Scuffet – Zappa, Goldaniga, Dossena, Azzi – Deiola, Sulemana, Prati – Viola – Lapadula, Pavoletti (C).
Náhradníci: Aresti, Radunović – Di Pardo, Chatzidiakos, Jankto, Luvumbo, Mancosu, Obert, Oristanio, Pereiro, Petagna, Wieteska.
Trenér: Ranieri

Empoli FC: Caprile – Ebuehi, Walukiewicz, Luperto (C), Cacace – Kovalenko, Grassi, Máleh – Maldini – Cambiaghi, Caputo.
Náhradníci: E. Beriša, Perisan – Baldanzi, S. Bastoni, Cancellieri, Gyasi, Ismajli, Marin, Ranocchia, Shpendi, Indragoni.
Trenér: Andreazzoli

Rozhodčí: Maresca – Carbone, Giallatini.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z fotbalové Serie A. Na programu je duel osmnáctého kola, ve kterém změří síly Cagliari Calcio a Empoli FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62