Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Sevilla - 31. ledna 2018   21:30

CD Leganés
CD Leganés
56' Siovas
1:1
(0:1)
Sevilla
Sevilla
21' Muriel
CD Leganés
Champagne – Tito, Bustinza, Siovas, Raul García – Brašanac (46. Eraso), Gumbau, Gabriel – El Zhar (83. D. Rico), Beavue, Amrabat (76. Ramos)
Cuéllar, Mantovani, Guerrero, D. Rico, Eraso, Zaldúa, Ramos
Sevilla
S. Rico – Navas, Mercado, Lenglet, Escudero – Vázquez, N'Zonzi, Banega – Sarabia, Muriel (76. Nolito), Correa
Soria, Mesa, Layún, Ben Yedder, Geis, Pareja, Nolito

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc, u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:16.
Je konec, odveta bude ještě zajímavá. Ve druhém poločase se domácí dočkali vyrovnaní, byli odměněni za aktivitu, když Siovas v hlavičkovém souboji přetlačil Rica, který v malém vápně hodně chyboval. Leganés sice bylo více na míči a mělo více náznaků, šance však žádné. Stejně jako Sevilla, druhý poločas moc zajímavý nebyl. V nastavení se pěknou pumelicí prezentoval Vázquez, ale bránu netrefil.
Šance jsou tak před odvetou za týden otevřené, remíza 1:1 z hostující půdy však více vyhovuje Seville, která bude favoritem.
90+2'
90+2'
N'Zonziho hlavička končí mimo, Champagne odkopává od brány.
90+2'
Sevilla ještě vybojovala přímý kop na útočné polovině.
90+1'
Rozhodnout mohl Vázquez, který si navedl míč na střed ke střele a z dálky tvrdě vypálil. Míč prosvištěl nad břevnem, ale byla to největší šance hostů ve druhé půli.
90+1'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Ovšem Sevilla napadáním nakonec získala míč pod kontrolu a ještě to v závěrečných minutách zkusí.
90'
Bustinza na hraně pravidel zastavil Correu, domácí díky tomu mohou jít dopředu.
88'
Ramos trestuhodně přišel o míč a musel zatáhnout za záchrannou brzdu, a tak stáhl Nolita k zemi. Žlutá karta i pro něj.
87'
Gumbau zastavil přihrávku na Sarabiu a domácí vzápětí vybojovali faul na svou osobu.
86'
Sarabia hrál vysokou nohou a Rica zasáhl kopačkou bolestivě do ruky, za což dostává žlutou kartu.
86'
Sarabia však vzápětí podrazil Raula Garcíu, domácí obrana si odpočine, naopak Leganés ještě může zahrozit.
85'
Centr Nolita obránci srazili, ale Leganés je stále pod tlakem.
84'
Napadající Beavue fauloval na půlící čáře. Hosté už se nikam moc neženou a zdá se, že by byli spokojeni i s remízou 1:1.
84'
Sevilla kombinuje na útočné polovině, zatím vybojovala pouze autové vhazování.
83'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází El Zhar, přichází Diego Rico.
82'
Centr Raula Garcíi vyboxoval Rico pouze k Ramosovi, který se ho hned snažil přelobovat, ale bránu netrefil.
81'
Domácí vybojovali další zajímavou standardku z pravé strany.
80'
Escudero se snažil přejít přes obránce, ale podklouzl a poté ještě v pádu chytil míč do rukou. To by již s jednou žlutou kartou na kontě dělat neměl.
79'
Rychlou akci domácích táhl po levé straně Raul García, nakonec odcentroval, ve vápně byl pouze nabíhající Beavue, což si Rico pohlídal a míč ze vzduchu sebral.
78'
Leganés se k ohrožení hostující branky nedostali, Rico odkopává od brány.
78'
Centr střídajícího Ramose hosté odvrátili do zámezí.
77'
Gabriel faulovaný, přímý kop pro domácí z levé strany.
77'
Leganés dalším napadáním vybojoval míč pod kontrolu.
77'
Přihrávka N'Zonziho na Sarabiu do křídla byla příliš vysoká, skončila v autu.
76'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Muriel, přichází Nolito.
76'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Amrabat, přichází Ramos.
75'
Hlavička Bustinzy skončila mimo, domácí obránce se navíc ve vzduchu bolestivě srazil s Gabrielem.
74'
Zajímavý centr se snesl do šestnáctky, nakonec ho odvrátil na roh N'Zonzi.
73'
Žlutou kartu dostává Lenglet (Sevilla FC). Za faul při hlavičkovém souboji s Beavuem. Přímý kop pro Leganés.
73'
Correa šikovnou přihrávkou mezi obránce hledal N'Zonziho, ale Champagne situaci skvěle vyhodnotil a včas vyběhl z brány.
72'
N'Zonzi dostal přihrávku do křídla, ale při zpracování míče podklouzl a kulatý nesmysl mu utekl do zámezí.
71'
Domácí dlouho kombinovali zajímavě na útočné polovině, ale poté Gabriel pokazil přihrávku a ze zajímavě rozjeté akce nic nebylo.
70'
Sarabia dostal přihrávku do vápna, ale míč si nezpracoval, následná rána Muriela nezamířila mezi tři tyče.
69'
Banega napadáním vybojoval míč a poté i faul na svou osobu, když ho k zemi poslal Eraso.
68'
Leganés u míče, ale kombinuje pouze kolem půlící čáry. Ve druhém poločase jsme kromě gólu neviděli žádnou větší šanci.
66'
Sevilla rychle rozehrála a na pravé straně měl prostor Navas, jeho prudký centr nenašel nikoho v černém.
66'
El Zhar už nestihl míč na hrací ploše, aut pro hosty.
65'
Žlutou kartu dostává Vázquez (Sevilla FC), za hokejový bodyček na Tita.
65'
Vázquez prostrčil míč mezi obránci na Correu, ale čistým skluzem zachránil situaci Bustinza.
64'
Přetažený centr Banegy skončil až za zadní tyčí, hosté neměli šanci na míč dosáhnout.
63'
Ovšem po obranném zákroku Siovase je tu další roh pro Sevillu.
63'
Domácí se ubránili, míč odehráli do zámezí.
62'
Sarabiův centr srazil Gumbau na rohový kop. Sevilla se po vyrovnání opět osměluje a je v tlaku.
61'
Nakonec z toho byla střela, kterou pravačkou vypustil Correa, ale přízemní míč skončil o dost vedle levé tyče.
61'
Hosté ustáli rychlý brejk Leganés a snaží se zaútočit.
59'
Bustinza předvedl dobrý obranný zákrok a skluzem odehrál míč do autu.
58'
Domácí jsou povzbuzeni vyrovnávací brankou a snaží se rychle přidat další. Stav 1:1 do odvety totiž stále pro Leganés není ideální.
56'
Leganés právě vstřelili branku! Z rohového kopu padá vyrovnávací branka! Po hlavičkovém souboji ve vápně se vysoký míč snášel do malého vápna, Rico situaci podcenil, čehož využil DIMITRIOS SIOVAS, který v souboji s hostujícím brankářem hlavou poslal míč do sítě! Rico si tohle musí hodně vyčítat.
55'
El Zhar s Erasem vybojoval roh, N'Zonzi jim totiž vypíchl míč za brankovou čáru.
55'
Centr Raula Garcíi odvrátil do bezpečí Navas.
54'
Leganés trpělivě kombinuje a snaží se něco vymyslet. Ovšem proti připravené hostující obraně je to velmi těžké a domácí zatím čekají na okénka v defenzivě.
Dnešní utkání sleduje 11 454 diváků.
53'
K hlavičce se sice protlačil Lenglet, ale v těžké pozici netrefil bránu.
52'
Escuderův dobrý centr musel Champagne vyboxovat na roh.
51'
Domácí se dostali k hlavičce, ta však nezamířila směrem na bránu.
50'
Navas zahrál před Amrabatem raději na jistotu na rohový kop.
49'
Hosté nyní tlačili, před Correou ještě stihl odehrát Bustinza, poté se k míči dostal Vázquez, který nabil na střed Banegovi, jeho přízemní střela nebyla povedená a skončila hodně mimo.
48'
Skákavý centr Raula Garcíi bez problémů odvrátil hlavičkující Vázquez a hosté jsou u míče.
47'
Žlutou kartu dostává Escudero (Sevilla FC). Za držení El Zhara, který se před něj šikovně protlačil. Přímý kop pro Leganés z pravé strany.
46'
Domácí úvodním nátlakem vybojovali autové vhazování na útočné polovině.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Brašanac, přichází Eraso.
46'
Hráči obou celků jsou zpět na trávníku.
V první půli byla nebezpečnější Sevilla. Ta byla více na míči, dostali se do více šancí, a také si vypracovala vedení, když přesnou přízemní střelou Champagneho prostřelil Muriel. Domácí budou muset hodně zabrat. Dokáží se rovněž dostat do šestnáctky, ale na výraznější gólovku zatím čekají.
45'
45'
Domácí reklamují faul na Tita postranní čáry, ale odpískání se nedočkají.
44'
Poslední minuty první půle patří Seville, která je aktivnější a snaží se dostat do dalších šancí.
42'
Champagne drží Leganés ve hře! Dvěma fantastickými zákroky podržel domácí. Nejprve vyrazil střelu Lengleta po závaru ve vápně, poté i dorážku Mercada!
41'
Z ničeho nic šance pro Sevillu! Correa vypálil zpoza vápna, tečovaný míč se nakonec snesl kousek vedle pravé tyče! Roh pro hosty.
40'
Domácí sehráli signál za Amrabata, ten však nedopadl dobře. Útočník Leganés vybíhal z ofsajdové pozice.
40'
Hra vysokou nohou proti domácímu hráči, standardní situace pro Leganés.
39'
Na druhé straně střela Banegy z velké dálky končí hodně mimo.
38'
Amrabat se na levé straně šikovně zbavil dvou bránících hráčů, ale jeho centr nenašel nikoho v modrobílém.
37'
Raul García měl kolem sebe při odvracení dlouhého pasu hodně prostoru, ale panicky zahrál raději na roh.
36'
Brašanac poslal k zemi Muriela, hosté se dožadovali žluté karty, tu však rozhodčí domácímu záložníkovi neuděluje. Sevilla rozehrává z vlastní poloviny.
34'
Mohlo být srovnáno! Hosté chybovali v rozehrávce, Beavue vybojoval míč pro Gabriela, jenž ho na hraně vápna poslal tvrdou ranou kousek nad břevno.
33'
Sarabia našel ve vápně Correu, jenž nádhernou patičkou našel Vázqueze, tomu však v klíčkové chvíli míč utekl.
32'
Correa se po přiťuknutí od Banegy octl v těsném ofsajdu, a tak nemohla nadějná akce Sevilly pokračovat.
31'
Byl to právě Amrabat, který napálil odražený míč zpět do vápna, hosté jeho pokus srazili do bezpečí, ale nadále jsou pod tlakem.
31'
Amrabat vybojoval v souboji s Navasem rohový kop.
30'
Přihrávku Brašanaca na aktivního El Zhara pokryl Escudero.
29'
Znovu EL Zhar, který se řítil do rychlého protiútoku, ale v souboji s Escuderem naivně upadl, rozhodčí správně nepíská.
28'
El Zhar dostával od Tita zajímavou přihrávku do křídla, ale skákavý míč nezkrotil.
27'
El Zharova přihrávka z pravé strany přes šířku hřiště přelétla Amrabata i všechno hráče Leganés.
26'
Amrabat vysunul do křídla Raula Garcíu, který v těžké pozici centroval pouze nad bránu Rica.
24'
Standardku domácí odvrátili do zámezí.
23'
Žlutou kartu dostává Brašanac (CD Leganés). Za ostrý skluz na Vázqueze, který musel být ošetřován.
21'
Sevilla právě vstřelila branku!
Ovšem rychlou akcí to půjde, hosté se dostávají do vedení! Sarabia krásnou přihrávkou do běhu vyslal dopředu LUISE MURIELA, který z první po zemi vypálil pod nohou bránícího Siovase a přesně ke vzdálenější tyč, Champagne na míč nedosáhl, a tak se Sevilla po zásluze dostává do vedení!
20'
Sevilla se snaží probojovat do šestnáctky, ale domácí jsou staženi blízko k sobe a není kudy.
19'
Přihrávku Amrabata srazil Mercado úmyslně rukou, avšak sudí nepíská a hra pokračuje. Domácí o míč přišli.
17'
El Zhar odcentroval z pravé strany, ale Beavue byl ve vápně hlídaný. Následný střelecký pokus El Zhara skončil mimo tři tyče.
16'
Další šance Sevilly! Navas dostal přihrávku do běhu do křídla, Champagne střílený pas vyboxoval jen k Murielovi, avšak včas zasáhl Gumbau, který jeho pokus do poloodkryté brány srazil.
15'
Raul García výtečně ubránil unikajícího Sarabiu a dokonce vybojoval i autové vhazování.
14'
El Zhar posunul míč do vápna na Beavuea, jehož střela byla sražena do Lengleta. Domácí reklamovali ruku, ale bez šance, Lengleta trefil míč do hrudi.
13'
Domácí napadáním vybojovali míč a ženou se dopředu.
12'
Faul ve středu hřiště, rozehrávají hosté.
11'
Sevilla se ubránila, poté Vázquez obral o míč Brašanace a vyrazil dopředu, balon se nakonec dostal k Banegovi, který vypálil mezi nohy Bustinzovi, ale mimo bránu.
10'
Rohový kop pro domácí vybojoval Amrabat.
8'
Centr N'Zonziho sražen do autu. Ovšem Sevilla od začátku potvrzuje, že je mírným favoritem a že zatím všech šest zápasů ve španělském poháru vyhrála zaslouženě.
6'
Sarabia dostal přihrávku do křídla, ale čistým skluzem ho obral Raul García.
5'
Navas odkopl míč od postranní čáry do bezpečí, ale poté fauloval Vázquez a rozehrávají domácí.
4'
A hned z toho byly zmatky v domácí obraně! Míč nebezpečně poskakoval před Champagnem, dorazit se ho snažil Correa, ale domácí brankář před ním na poslední chvíli zasáhl.
3'
Centr z pravé strany srazil Siovas na rohový kop, první možnost pro Sevillu.
2'
Nákop z levé strany končí u Rica.
1'
Sevilla hrající v černých dresech u míče, Leganés v modrobílém se snaží napadat.
1'
Hráči obou celků jsou nastoupeni na hrací ploše.

CD Leganés: Champagne – Tito, Bustinza, Siovas, Raul García – Brašanac, Gumbau, Gabriel – El Zhar, Beavue, Amrabat
Náhradníci: Cuéllar, Mantovani, Guerrero, D. Rico, Eraso, Zaldúa, Ramos

Sevilla FC: S. Rico – Navas, Mercado, Lenglet, Escudero – Vázquez, N'Zonzi, Banega – Sarabia, Muriel, Correa
Náhradníci: Soria, Mesa, Layún, Ben Yedder, Geis, Pareja, Nolito.
Sevilla FC:

V lize se Sevilla nachází na šestém místě s třiceti třemi body a skóre 27:29. V poháru nejprve smázla Cartagenu, kterou porazila 3:0 a 4:0. V osmifinále se utkala s Cadizem, ale ani s tímto soupeřem neměla moc práce a po výhrách 2:0 a 2:1 postoupila dále. Ve čtvrtfinále už přišel soupeř naprosto jiného kalibru a to Atlético Madrid. Ovšem v prvním zápase v Madridu, vyhrála Sevilla nečekaně 2:1. Poté v domácím prostředí vyhrála 3:1 a v semifinále se tak potká s Leganésem.
CD Leganés:

Leganés se v lize momentálně nachází na jedenáctém místě s dvaceti osmi body a skóre 20:21. V poháru se nejdřív utkalo s Valladolidem a po výhrách 2:1 a 1:0 je čekalo Villarreal. V prvním utkání vyhrálo na domácí půdě 1:0. V domácím prostředí Villarrealu sice prohrálo 1:2, ale díky lepšímu skóre z venkovního zápasu postoupilo dál a ve čtvrtfinále je čekal hvězdný Real Madrid. První zápas na domácí půdě sice prohráli 0:1, ale na Santiago Bernabeu nečekaně a velmi překvapivě vyhráli 2:1 a postoupili až do semifinále, kde se nyní utkají se Sevillou.
V semifinále španělského poháru Copa del Rey se proti sobě utkají týmy CD Leganés a Sevilla FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi měsíci v lize, kdy Sevilla vyhrála na domácí půdě 2:1. Nyní se bude hrát na Estadio Municipal de Butarque. Tento stadion nabídne kapacitu pro 11 454 diváků. Dnešní oba soupeři dokázali ve čtvrtfinále vyřadit oba Madridské kluby. Jde o první zápas semifinále, odveta se hraje za týden.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.