Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Mirandés : Real Sociedad - 4. března 2020   21:00

Mirandés
Mirandés
0:1
(0:1)
Real Sociedad
41' Oyarzabal
Mirandés
Limones – Franquesa Dolz, Onaindia, Poirrier, Gonzalez (61. Martinez) – Malsa – Castellanos, Sanchez (72. Marcos Andre), Guridi, Rey (82. Barco) – Aias.
Raul – Barco, Marcos Andre, Kijera, Martinez, Pena, Vicente
J. Sanchez
Estadio Municipal de Anduva
Remiro – Zaldua, Elustondo, Le Normand, Monreal – Zubeldia, Merino – Januzaj, Odegaard (90. Guevara), Oyarzabal (78. Muguruza) – Willian Jose (66. Isak).
Moya – Portu, Munoz, Isak, Guevara, Gorosabel, Muguruza

Hosté se radují, neboť zvládají i odvetu a postupují do finále poháru! Druhý poločas odehráli spíše defenzivněji a sázeli na protiútoky, ze kterých si však téměř žádné šance nevytvářeli. Domácí měli pár nadějných útoků, ale branky nedosáhli. Pro Mirandés překvapivé tažení končí před branami finále a určitě se nemají za co stydět. Vždyť cestou do semifinále vyřadili dva prvoligové kluby, na toho třetího už nestačili.
San Sebastian se svého finálového soupeře dozví až zítra, kdy se odehraje odvetné utkání mezi Athletico Bilbao a Granada. Bilbao vede po prvním zápase 1:0!
90+5'
90+4'
Remiro výskokem chytá centrovaný míč, ale při dopadu hodně škaredě dopadl na záda. Následovalo ošetření. Po jeho odkopu od branky již rozhodčí pravděpodobně ukončí dnešní zápas.
90+3'
Z protiútoku se následně prosadil Isak, ale branka nebyla uznána pro ofsajd.
90+3'
Hosté se ubránili útoku soupeře a odkopávají míč až za polovinu hřiště.
90+2'
Míč za obranu...nicméně Limonec přečetl úmysl hostujícího celku a včas si seběhl pro míč.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují ve druhém poločase.
90'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Odegaard, přichází Guevara.
87'
Zakončení domácího hráče nebylo příliš nebezpečné a Remiro si poradil s touto situací.
86'
Hra se nyní odehrává na polovině hrací plochy. Hosté jsou již hodně blízko k postupu do finále.
84'
Po dlouhém autu se míč snesl do vápna, kde domácí reklamují potenciální ruku. Penalta se však nepíská a hra pokračuje dále.
83'
Žlutou kartu dostává Barco (CD Mirandés).
83'
Domácí tedy zahrávali standardní situaci z pravé strany, ale dostali se jen k centru.
82'
Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Rey, přichází Barco.
82'
Rey neustál souboj u postranní čáry. Nakonec je tento akt vyhodnocen jako faul na jeho osobu.
79'
Míč se nyní nachází na polovině domácího celku, kde hosté vhazují aut a zkrátka nikam nespěchají.
78'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Oyarzabal, přichází Muguruza.
77'
Míč šel přímo na branku a cestu k němu si našel Limones, který ihned míč vyboxoval.
76'
Nedovolený zákrok na Isaka a bude následovat zajímavá standardní situace!
75'
Čtvrt hodiny nám zbývá dokonce zápasu a hosté jsou velmi blízko ke své finálové účasti Copa del Ray!
72'
Žlutou kartu dostává Rey (CD Mirandés).
Žlutou kartu dostává Januzaj (Real Sociedad San Sebastian).
72'
Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Sanchez, přichází Marcos Andre.
71'
Na druhé straně rychlý protiútok, střela byla blokována na rohový kop!
70'
Domácímu hráči se podařilo odcentrovat z levé strany a defenzíva měla problémy dostat míč od své branky. Nakonec hlavičkové zakončení k levé tyčce a Remiro musel skokem likvidovat tuto dobrou šanci Mirandésu!
68'
Hosté nyní drží svého soupeře na polovině hřiště a daří se jim zastavovat jejich útočné akce ihned v zárodku.
66'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian Jose, přichází Isak.
65'
Jejich snažení přerušuje hvizd rozhodčího, který ukazuje ofsajd.
64'
Mirandés kombinuje na levé straně hřiště a snaží se dostat na dostřel branky Sebastianu.
62'
Průnik po pravé straně se domácím příliš nepovedl a musí se snažit o další útočnou snahu.
61'
Střídání v týmu CD Mirandés: ze hřiště odchází Gonzalez, přichází Martinez.
60'
Oyarzabal míří za doprovodu doktorů na postranní čáru, kde se občerství a za malou chvíli opět zasáhne do hry.
59'
Nyní sledujeme spíše přerušování, další hráč leží na trávníku.
58'
Nyní se v bolestech na trávníku svíjí Aias, který se dostal mezi dva hráče hostujícího celku, kteří jej sevřeli takzvaně do kleští.
57'
Elustondo vyskočil hodně vysoko a jeho dopad na trávník vypadal hrozivě. Nakonec se po chvilce zvedá zpět na nohy.
56'
Centr před brankou vyrazil Remiro daleko do hřiště.
55'
Domácí budou zahrávat standardní situaci v blízkosti pravého rohového praporku.
54'
Domácí se dopustili útočného faulu a musí přenechat míč svému soupeři.
53'
A opět nyní dělal starosti, defenzívě domácích, Januzaj. Ten však nyní trefil míč hodně mimo branku.
51'
Domácí celek již nemá na co čekat a otevírá svou hru. Zatím se jim daří více držet míč, ale kombinuje daleko od branky Sebastianu.
50'
Žlutou kartu dostává Willian Jose (Real Sociedad San Sebastian).
50'
Nyní před brankou hostů zahrozil jejich soupeř. Dvakrát se dostal ke střele, ale každý pokus byl blokován obránci.
48'
Hosté pa zahrávali i rohový kop, ze kterého nedokázali zakončit.
47'
Ihned na začátku druhého poločasu mohli jít hosté do dvou brankového vedení. Januzajovo zakončení skončilo na břevně!
46'
Real Sociedad San Sebastian vede po prvním poločase 1:0, když se dokázali prosadit z pokutového kopu. Jinak jsem ze hry obou celků neviděli příliš mnoho šanci. Domácí byli v úvodu zápasu hodně aktivní, postupně přebírali iniciativu hosté, avšak bez nějakých větších šancí. San Sebastianu však tenhle stav vyhovuje a ví, že pokud udrží tento výsledek, tak postoupí v poháru do finále!
45+1'
45+1'
V samotném závěru nastaveného času přišla ještě dobrá přízemní střela na branku Mirandésu, kterou Limones zachytil skokem ke své pravé tyčce.
45'
Hlavní sudí nastavuje jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
45'
Míč se nyní pohybuje hlavně vzduchem a poblíž půlící čáry.
43'
Hosté tedy celkově vedou 3:1 a Mirandés musí dát alespoň dvě branky.
41'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je MIKEL OYARZABAL, který poslal míč pod horní tyčku a posílá svůj celek do vedení.
40'
Zaldua centroval míč před branku a Malsa v pádu srazil míč svou rukou a je tu penalta pro hosty!
39'
Jeden z hráčů hostů se pokoušel prosadit mezi dva bránící hráče, ale vzal si příliš velké sousto.
37'
Zajímavá kombinace byla k vidění na pravé straně, nicméně se domácím nepodařilo dostat míč do pokutového území.
36'
Vysoký míč, který mířil doprostřed branky Sociedadu a brankář domácích bezpečně kryje tento míč.
35'
Centr z levé strany a k dorážce se dostával Januzaj, jehož zakončení tečoval dobíhající obránce na roh.
33'
Nebezpečně zahraná standardní situace na druhé straně. Míč prolétl pokutovým územím a šel jen kousek mimo branku San Sebastienu.
32'
Monreal byl tím, kdo šel tvrdě do Limonese a vidí žluté napomenutí.
32'
Standardní situace přinesla ve vápně vzrušení. Jeden z hráčů se pokoušel trefit míč, ale fauloval vybíhajícího brankáře Mirandésu.
30'
Oyarzabal už je na nohou a i Gonzalez se již postavil a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
30'
A vypadá to, že se nyní chvíli hrát nebude. Na trávníku leží jak faulovaný hráč, tak i ten co fauloval.
29'
Další ostřejší zákrok domácího hráče.
27'
Willian Jose se postaral o tu hodně nepříjemnou a jedovatou střelu.
26'
Pěkná střela ze střední vzdálenosti a Limones musel na zem a chytat tuto nepříjemnou přízemní střelu.
25'
Domácí hráči nejdou pro úder daleko a občas se proviní nedovoleným ostřejším zákrokem.
24'
Na první vážnější šanci zápasu stále čekáme. Hra se nám vyrovnala. Nyní se oba celky nedokázaly dostat do pořádného útoku.
22'
...po něm se míč nebezpečně odrazil od Guridiho a Remiro musel pohotově zastavovat letící míč do jeho branky.
21'
Další rohová možnost pro domácí celek...
20'
Jeden z domácích hráčů šel hodně nebezpečně nohou a za tento šlapák mu byl odpískán faul.
19'
Odegaard zahrál rohový kop, který odcentroval na přední tyč. Už to vypadalo, že se domácí v pohodě ubrání, nakonec přišel ještě jeden centr před branku, který si pohlídal Limones.
17'
Hráč Sebastianu nedokázal zpracovat vysoký míč a soupeř ihned posílá míč za polovinu hrací plochy.
16'
Real Sociedad trochu dokázal vyrovnat hru a nyní sledujeme spíše hru uprostřed hrací plochy.
15'
Willian Jose byl na polovině hřiště postrčen zezadu a míč budou rozehrávat hosté.
14'
Odegaard zahrával standardní situaci, jeho centr přiletěl na hranic šestnáctky a následně je hra přerušena. Pravděpodobně kvůli ofsajdovému postavení hostujícího hráče.
12'
Domácí jsou zatím hodně aktivní a snaží se co nejrychleji srovnat stav z minulého zápasu.
11'
...centr na přední tyč byl odvrácen a bude následovat autové vhazování Mirandésu.
11'
Rohový kop pro domácí celek...
10'
Mirandés se dopustili ofsajdu a Remiro odkopává míč směrem dopředu.
9'
I tento míč byl hodně nepřesný a Aias neměl šanci jej zpracovat a dostat se tak do šance.
8'
Podobně se nyní pokoušeli domácí o zteč hostující branky. Centr z pravé strany byl však hodně nepřesný a dlouhý.
7'
Dlouhý míč z levé strany a pěkný hlavičkový pokus Januzaje, který zamířil asi metr mimo.
6'
Míč na polovině hrací plochy vybojovali domácí, kteří se pokouší kombinací dostat do blízkosti branky, kterou dnes za hosty stráží Remiro.
5'
Kombinace hostujícího celku byla nevydařená a míč přes obranu míří do prostoru, kde se nenacházel nikdo z řad hostů.
4'
Z rohového kopu se domácí celek nedostal do žádné větší příležitosti.
3'
Po faulu na Reye, zahrávali domácí standardní situaci z velké vzdálenosti. Míč byl nakonec tečován a je tu první roh pro domácí celek.
2'
Hosté se snaží od první minuty operovat s míčem a dostat se k brance Mirandésu.
1'

CD Mirandés: Limones – Franquesa Dolz, Onaindia, Poirrier, Gonzalez – Malsa – Castellanos, Sanchez, Guridi, Rey – Aias.
Náhradníci: Raul – Barco, Marcos Andre, Kijera, Martinez, Pena, Vicente

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Zaldua, Elustondo, Le Normand, Monreal – Zubeldia, Merino – Januzaj, Odegaard, Oyarzabal – Willian Jose.
Náhradníci: Moya – Portu, Munoz, Isak, Guevara, Gorosabel, Muguruza

Rozhodčí: J. Sanchez.
Odveta semifinálového utkání Copa del Rey se dnes odehraje na půdě Mirandés a domácí se budou snažit odvrátit vyřazení. V prvním zápase drželi se svým soupeřem statečně krok a nakonec prohráli 1:2. Vše důležité se odehrálo v prvním poločase, kdy se favorit dostal penaltou do vedení. Mirandésu se podařilo vyrovnat, avšak tři minuty před koncem prvního poločasu se Sociedad dostal opět do vedení a to udržel až do samotného konce zápasu.
Domácí to však budou mít těžké, Real Sociedad od pohárového utkání vyhrál další dva zápasy v rámci nejvyšší španělské soutěže a již to byla jejich pátá výhra v řadě za sebou. To znamená, že San Sebastian se nyní nachází ve velmi slušné formě!
Naopak domácí ve své soutěži (LaLiga 2) sehrál čtyři utkání, z toho jedno prohrál a třikrát remizoval.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.