Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Ostrava - 8. ledna 2022   13:00

Pardubice
Pardubice
2' Jirásek  • 83' Huf
2:4
(1:2)
Ostrava
Ostrava
27' Jaroň   • 36' Šín   • 62' Smékal   • 79' Smékal
Pardubice
Letáček (46. Markovič) – Kostka (64. Halász), Čihák (46. Toml), Opluštil, Hranáč – Červ (46. Vít), Jirásek – Tischler, Kateříňák, Rezek – Černý (46. Huf)
Markovič – Halász, Toml, Vít, Lupač, Lee, Huf
Ostrava
1. poločas: Číž – Zálešák, Blahuta, Harušťák, Fulnek – P. Jaroň, Boula, Šín, Stojičevič, Cienciala – Bitta
2. poločas: Číž – Zouhar, Temel, Kostka, Sotorník – Guzík, Boháč, Říha, Holaň, M. Jaroň – Smékal

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Baník zvládl i druhý zápas své skupiny v rámci Zimní Tipsport ligy, když porazil tentokrát Pardubice 4:2.
90+1'
90'
Odpískaný útočný faul hostujícím hráčům.
89'
Baníkovští fanoušci nám na závěr zápasu odpálili za svou brankou světlice.
88'
Zápas se nám dohrává ve středu hřiště.
85'
Pardubičtí jsou teď mírně aktivnější, daří se jim kombinovat na polovině soupeře.
83'
Pardubice právě vstřelily branku!
Domácí snižují a to zásluhou DAVIDA HUFA, který se dokázal prosadit v pokutovém území.
82'
Baníkovci se aktivní hrou snaží ještě o navýšení svého vedení.
79'
Baník právě vstřelil branku!
Střelou k levé tyči se z pokutového území nechytatelnou střelou prosadil svou druhou brankou v utkání DANIEL SMÉKAL.
78'
Penalta pro Baník!
77'
Další kombinační akce ostravských teď skončila po nepřesné přihrávce.
75'
Opět výborný Číž, který zneškodnil takový polocentr z levé strany.
74'
Toml z dálky poslal na Číže střelu. Nebyla to ale žádná nebezpečná a tak si ostravský gólman tento pokus bez problému pohlídal.
72'
Obraz hry se nám příliš nezměnil, sledujeme aktivní kombinační hru, která ale nenabízí žádnou šanci.
69'
Hraje se nám teď převážně ve středu hřiště. K vidění jsou nepřesnosti v zakončení.
67'
Ostravští pokračují dál v náporu na polovině soupeře.
64'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Kostka, přichází Halász.
64'
Číž na druhé straně vytáhl pokus jednoho z domácích hráčů na další rohový kop.
62'
Baník utíká na rozdíl dvou branek, když se v pokutovém území dokázal prosadit hlavou nikým nehlídaný DANIEL SMÉKAL.
60'
Domácím se nepodařilo přesně rozehrát, dopředu mouhou tak ostravští.
60'
Standardní situace pro Pardubice z pětadvaceti metrů mírně na levé straně.
60'
Opět se nám množí nepřesnosti ve středu hřiště.
57'
Ostravští se teď usadili na polovině Pardubic a zkouší to kombinační hrou.
55'
Další rohový kop pro Ostravu.
54'
Hra je přerušena, Kateřiňák zůstal ležet na hřišti. Vypadá to, že bude ale v pořádku.
52'
Baníkovci budou zahrávat další rohový kop.
50'
Kombinace domácích hráčů po pravé straně skončila po nepřesné přihrávce.
49'
Sestava Pardubic pro úvod druhého poločasu: Markovič – Kostka, Toml, Opluštil, Hranáč – Vít, Jirásek – Tischler, Kateříňák, Rezek – Huf
48'
Rozhodčí odpískali baníkovským hráčům útočný faul.
47'
Druhý poločas je zatím plný nepřesností a hraje se nám převážně ve středu hřiště.
46'
Baník do druhé půle nastoupil v sestavě: Číž – Zouhar, Temel, Kostka, Sotorník – Guzík, Boháč, Říha, Holaň, M. Jaroň – Smékal
46'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Jiří Letáček, přichází Jakub Markovič.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Filip Čihák, přichází Martin Toml.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Červ, přichází Matěj Vít.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází David Huf.
46'
Tak vypadá to, že se bude hned pokračovat, oba týmy se dohodly na zkrácení přestávky.
Druhý poločas začne přibližně v 14:01.
Skončil nám první poločas, který nabídl tři branky. Pardubice se dostaly v úvodu do vedení, Baník ale dvěma góly dokázal zápas otočit. K vidění bylo několik dašlích šancí, ale ani jedna z nich brankou neskončila. Do šaten se tak oba týmy rozešly za stavu 2:1 dnes pro hostující Baník.
45'
45'
Pro centrovaný míč z levé strany si došel Číž, který podržel míč a sklidnil hru.
45'
Začala nám běžet poslední minuta prvního poločasu. Uvidíme kolik rozhodčí toho nastaví.
43'
Obrovská šance Pardubic na vyrovnání! Jeden z jejich hráčů v malém vápně poslal sám před brankářem míč vysoko nad!
42'
Baníkovcům teď rozhodčí odpískali útočný faul.
41'
Opět se nám teď hraje delší dobu ve středu hřiště, kde se množí nepřesností.
39'
Ten se bude opakovat, tentokráte z druhé strany.
39'
Roh pro Pardubice.
37'
Pardubičtí to teď zkouší postupným útokem se dostat dopředu.
36'
Další povedená kombinace baníkovských hráčů, u které byl MATĚJ ŠÍN. Ostravský dorostenec se dokázal prosadit v pokutovém území, kde hlavou míč umístil přesně do brány.
35'
Opět se nám hraje převážně ve středu hřiště. Oba týmy to zkouší kombinačně, v zakončení před jednotlivými vápny nám to ale vázne.
34'
Ale ani z tady toho rohového kopu nedokázali baníkovští hráči zakončit.
33'
Letáček teď výborným zákrokem podržel své spoluhráče, když střelu z první z pravé strany vyrazil na rohový kop.
32'
Na hřišti se nám množí teď zákroky a hra se nám kouskuje.
31'
Opět jsou k vidění nepřesnosti.
29'
Ostravští teď po vstřelené brance hodně ožili.
27'
Do třetice to už baníkovským hráčům vyšlo, když se po sérii zmatků a šancí v plokutovém území prosadil PETR JAROŇ.
26'
Stejná situace jako před malou chvíli, opět pár přihrávek na jeden dotek a opět zakončení z pravé strany, které skončilo jen těsně vedle levé domácí tyče. Pardubičtí teď měli obrovské štěstí!
24'
Na Vistě to teď jen zahučelo! Pěkná kombinace baníkovských hráčů, která byla zakončena jen těsně mimo levou tyč domácí brány!
24'
Oba týmy hrají hodně aktivně, kombinačně. V zakončení to ale vázne.
23'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
22'
Skvělé napadání ostravských. Pardubičtí mají problém s rozehrávkou.
21'
Číž teď skvělým zákrokem podržel své spoluhráče.
21'
Sledujeme teď rychlou hru, která se přelévá ze strany na stranu.
20'
Máme za sebou dalších deset minut, které nám nabídli jednu šanci ostravských, která ale brankou neskončila.
19'
Ale ani domácím se z rohového kopu nepodařilo zakončit.
19'
Rohový kop si teď zahrají i Pardubice.
18'
Obrovská šance domácích, Letáček už byl překonán. Zaskočil ale za něj jeden z obránců, který míč odkopl pryč!
17'
Obrana domácích je zatím hodně kompaktní. Baníkovci i když drží balón, mají problém se zakončením.
16'
Na druhé traně měli domácí výhodu standardní situace, ale ani oni nedokázali přesně ze standardní situace rozehrát.
16'
Třetí roh a 3:0 pro domácí obránce. Opět skvělá hlavička mimo pokutové území.
15'
Výborný blok pardubických obranců, bude to třetí roh pro Osrravu.
15'
S míčem se dostali až před pokutové území ostravských, kde o něj po nepřesné přihrávce přišli.
14'
Pardubickým se teď daří držet balón, zkouší to postupným útokem.
13'
Centr na Ciencialu na levou stranu byl příliš prudký. Míč skončil v zázemí.
13'
Hra nám mírně upadla, nyní je to taková nakopávána mezi vápny.
12'
Povedená střela jednoho z hráčů Pardubic z pravé strany. Směřovala ale přímo do rukavic baníkovského brankáře Číže.
11'
Míč se nám teď delší dobu drží ve středu hřiště, obrany obou týmů jsou bezchybné.
10'
Tak i druhý roh dopadl stejně jak ten první baníkovský. Obrana domácích odhlavičkovala míč do bezpečí.
10'
Snad teď něco přijde, neboť hosté budou zahrávat rohový kop.
10'
Začala nám běžet desátá minuta prvního poločasu a kromě jediné gólové šance Pardubic jsme zatím jinou vážnější neviděli.
9'
V zakončení nám to ale stále vázne a to na obou stranách.
8'
Baníkovci, kteří jsou dnes papírově uvedeni jako hostující hráči, jsou teď aktivnější a daří se jim míč více držet na svých kopačkách.
7'
Baníkovci teď s míčem tak dlouho kombinovali, až o něj přišli.
6'
Z centru do pokutového území Baníkovci nic nevyužili. Obrana Pardubic mír odhlavičkovala mimo vápno.
5'
Rohový kop pro domácí.
4'
Hosté to znovu zkouší dopředu postupným útokem.
3'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
2'
Pardubice zaskočily Baník hned v první minutě, kdy po několika šancí v pokutovém území se prosazuje umístěnou střelou MILAN JIRÁSEK.
2'
K nelibě domácích fanouškům teď odpískal domácím hráčům rozhodčí útočný faul.
2'
Baníkovci nám to zkoušeli po pravé straně, ale přes dobře bránící hráče Pardubic se nedostali.
1'
První minuta se nám zatím odehrává ve středu hřiště bez nějaké větší šance na jedné či druhé straně.