1. FUTSAL liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Česká Lípa : Litoměřice - 6. září 2018   20:30

Česká Lípa
Česká Lípa
34' Rott  • 40' Fichtner
2:2
(0:1)
Litoměřice
Litoměřice
19' Hrubý   • 36' Fabricio
Česká Lípa
Kresta, Novotný
Sportovní hala Česká Lípa
Litoměřice

40'
Démoni právě vstřelili branku!
Domácí šli do powerplay. Z pravého rohu centroval Kotek před branku, kde se do centru položil TOMÁŠ FICHTNER a srovnal na 2:2. Asistence: Tomáš Kotek.
36'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Šarkozy našel u lajny volného FABRICIA, který na bližší tyči prostřelil domácího brankáře.
34'
Havrda dostal šanci rozehrát volny kop, na zadní tyči našel volného MIROSLAVA ROTTA a ten uklidil balón do odkryté branky. 1:1. Asistence: Ondřej Havrda.
21'
20'
19'
Po nahrávce Douglase se prosazuje VÍTĚZSLAV HRUBÝ, který přišel do Gardenline na hostování z pražské Slavie. Asistence: Douglas.
1'
Prvního faulu se dopustili domácí. Následný volný kop dokázal odvrátit Ondřej Havrda.
1'
Úvodní výkop obstaral tým hostí
1'
Rozhodčí už přivádí oba týmy na hrací plochu.
Domácí nastoupí ve své černé kombinaci a hosté v kombinaci zelené.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Švec, Šafář, Bažant, Kubelka, Fichtner, Havrda, Rott, Havlásek, Kotek

Gardenline Litoměřice: Kubíček, Vavrek, Marek – Rodrigo, Záruba(C), Fabricio, Krok, Hrubý, Jíránský, Slepčík, Rafael, Douglas, Šarkozy

Rozhodčí: Kresta, Novotný.
Marek Kopecký, trenér (Gardenline Litoměřice):
„Těšíme se na začátek sezony. Příprava byla dlouhá a všichni se těší až to vypukne. První zápas nás čekají Démoni a určitě nepůjde o lehký zápas. Věřím, že souboj zvládneme a vkročíme do nového ročníku správnou nohou.“
Gardenline Litoměřice
Litoměřice, loňský semifinalista by rád v této sezóně bojoval o příčku nejvyšší. V přípravě se Gardenline zúčastnil stejně jako Českolipští Turnaje Česko-slovenského přátelství, který dokázal Gardenline ovládnout. Dále se Litoměřice v přípravě utkaly s týmy Plzně (2:2), Mělníka (8:1), Rapidu Ústí nad Labem (7:1) a v generálce se Slavii (6:5). Litoměřice zaznamenaly jednu velkou ztrátu, a to odchod Michala Kovácse do Plzně. Co se týče příchodů lze zmínit příchod Brazilců Felipeho a Adriana, Portugalce Bernarda či dvou českých hráčů Dalibora Slepčíka a Michala Jiráského.
Karel Kruliš, trenér (Démoni Česká Lípa)
„Zápas s Litoměřicemi bude nesmírně těžký, ale víme, že pokud budeme hrát zodpovědně, tak se dá uhrát slušný výsledek. Soupeř je velice silný a má ambice na nejvyšší cíle, což si uvědomujeme. Proto jsme se na utkání snad dobře připravili a nedáme svou kůži lacino.“
Démoni Česká Lípa
Démoni by po loňské záchraně ve Varta futsal lize, chtěli v letošním ročníku zabojovat o účast v play-off. Domácí v přípravě sehráli dva rozdílné přátelské zápasy, a to se Spartou, se kterou v Novém Boru prohráli 0:5 a s týmem Rapidu Ústí nad Labem se kterým vyhráli 10:6, k tomu přidali Démoni ještě účast na Turnaji Česko-slovenského přátelství, na kterém obsadili konečné páté místo. Co se týče přestupů stojí za zmínku dotažení přestupu Matouše Kubelky a příchod zkušeného Miroslava Semeráda, jenž přišel na roční hostování.
Favoritem dnešního zápasu jsou bezpochyby hosté z Litoměřic, kteří by rádi v letošní sezóně bojovali o titul. Oproti tomu domácí Démoni, od který se očekává boj o záchranu, by rádi letos zabojovali o play-off. V loňské sezóně se hráli Démoni s Litoměřicemi dva vyrovnané zápasy, když dokonce dokázali uhrát v Litoměřicích bod za remízu 3:3, v České Lípě už ale Litoměřice nezaváhaly a zvítězily 2:5. Oba dnešní soupeři se již setkali v přípravě na tuto sezónu, když na Turnaji Česko-slovenského přátelství ve skupině zvítězil tým Litoměřic 5:3, i když v poločase prohrával 1:3.
Dobrý Den, Vítám Vás u prvního online přenosu z nového ročníku nejvyšší futsalové soutěže, v rámci kterého Démoni Česká Lípa přivítají na své palubovce Gardenline Litoměřice. Utkaní začíná ve 20:30 v Českolipské sportovní hale.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.