1. FUTSAL liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uherské Hradiště : Sparta - 16. listopadu 2018   20:00

Uherské Hradiště
15' Čtvrtníček  • 23' Bartoš  • 37' Šipka
3:9
(1:6)
Sparta
Sparta
2' Drahovský   • 3' Drahovský   • 10' Drahovský   • 11' Saidler   • 13' Saidler   • 19' Saidler   • 30' Amrari   • 38' Novak   • 40' Hrdina
Klečacký – Markovský – Filipský Delegát: Venc
SC Slovácká Slávia Uherské Hradiště
255 diváků
Sparta

U Onlajnů Bazooky opět za týden 23.11 , kdy Bazooka Uherské Hradiště hostí Slavia Praha
Sparta dnes byla lepší a zaslouženě si odváží 3 body do Prahy.
Dnešní utkání sledovalo 255 diváků.
40'
Sparta z 10 metrového kopu vstřelila branku. Autor branky Hrdina
40'
Sparta bude za faul ještě zahrávat 10 metrový kop
40'
Janečka ještě vidí za výroky k rozhodčímu žlutou kartu
40'
Probíhá poslední minuta utkání
39'
Faul pro lavičku Sparty na fauly je srovnáno 5:5
38'
Další faul Sparty
38'
Sparta si v zápětí bere 5 brankoví náskok zpět a to zásluhou Novaka
38'
Sparta se dopustila 3.faulu
37'
Uherské Hradiště snižuje na 3:7. Sopůšek nahrál Šipkovi , který prostřelil brankáře Gerčáka
36'
Další faul Bazooky. A Bazooka má na svém kontě už 5 faulů
36'
Oddechový čas pro Spartu
36'
Bazooka se dopustila 4 faulu
34'
Šipka se dostal až ke střele , ale z jeho střelou si Gerčák poradil
32'
A ve stejné minutě se dopustila Bazooka 3.faulu
32'
Šipka dostává žlutou kartu za faul
30'
Sparta navyšuje zásluhou Amrari
28'
Drahovský měl úplně prázdnou branku ,ale jeho střelu zablokoval Šipka na poslední chvíli
27'
Sparta se dopustila 2.faulu
26'
Bazooka v posledních minutách tlačí Spartu a má ze hry víc
25'
Čtvrtníček už prohodil brankáře Gerčáka , ale toho zastoupil spoluhráč a ten uklidil míč do bezpečí
24'
Janečka v obrovské šanci nedokázal prostřelit brankáře Gerčáka
23'
Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!

Bartoš si obešel nejprve hráče Sparty a následně i brankáře Sparty a vsítil branku na 2:6
22'
Sparta se dopustila faulu 0:1
22'
Sopůšek mohl vstřelit branku , ale jeho střelu vyrazil Gerčák nohou
21'
Bazooka bude mět možnost prvního útoku v 2.poločase
21'
Bazooka se dneska trápí a zaslouženě prohrává po 1.poločase 6:1
20'
19'
Sparta si bere zpět vedení o 5 branek. A máme tu další hattrick , právě kapitán Sparty Saidler vstřel svoji 3 branku v utkání
16'
Janečka si uhlídal Hrdinu , který se dostal s míčem za lajnu
15'
Gerčák zahrál rukou mimo pokutové území , a bazooka bude kopat nepřímý kop
15'
Uherské Hradiště snižuje na 1:5, když samostatný unik dokázal Čtvrtníček využít .
13'
Šarkozy našel před brankou Sopůška , kterého vychytal Gerčák
13'
Prajza místo spoluhráčovi nahrál Drahovskýmu , který poslal míč hned Novákovi a ten našel před brankou Saidlera , který doklepl míč do branky
11'
Sparta je dnes při chuťi a dávají Bazooce jednu branku za druhou. Autor branky je kapitán Sparty Saidler
10'
Šarkozy nahrál Outratovi , který vystřelil z první jen nad branku Sparty
10'
Sparta se ujímá vedení o 3 branky . Drahovský dovršil hattrick
9'
Křivánkovu střelu Gerčák vyrazil na roh
8'
Prajza se dostal až ke střele , ale vystřelil těsně vedle pravé tyče
7'
Novák poslal míč za obranu na Grbeša ,který vybojoval roh
7'
Bazooka se opět dopustila faulu 3:0
6'
Bazooka se dopustila dalšího faulu 2:0
5'
Drahovský před brankou našel Saidlera , který s první vystřelil vedle
4'
Bazooka se dopustila faulu 1:0
4'
Saidler vybojoval míč na polovině a řítil se sám na Janečku , naposlední chvíli , ale jeho střelu zablokoval hráč bazooky
3'
Bartoš dokázal v rohu hřiště vybojovat míč pro Bazooku
3'
Sparta o minutu později zvyšuje už na 2:0 a opět střelcem branky je Drahovský
2'
Sparta hned ze své první střeli dokázala vstřelit branku a vede 1:0. Autor branky je Drahovský
1'
Utkání dnes bude řídit trojice rozhodčích Klečacký – Markovský – Filipský

Bazooka CF Uherské Hradiště: Janečka R., Bartoň – Šarkozy, Slaný, Čtvrtníček, Prajza, Janečka M., Šipka, Levčík, Sopůšek ,Kˇ, Křivánek, Bartoš, Outrata

AC Sparta Praha: Gerčák, Vahala, Belstarost – Seidler ,Kˇ, Drahovský, Novák, Grbeša, Hora, Hrdina, Doležal, Amrari,

Rozhodčí: Klečacký – Markovský – Filipský Delegát: Venc.
Krásný večer, z Uherskohradišťské haly , kde je na programu 8.kolo VARTA futsal ligy mezi Bazooka CF Uherské Hradiště – AC Sparta Praha
Vítám vás u zápasu VARTA futsal ligy, ve kterém se utká Bazooka CF Uherské Hradiště – AC Sparta Praha. Utkání začíná v 20:00.
Jaroslav Hastík (trenér Bazooka CF Uherské Hradiště):

V Hradišti se představí další horký kandidát na mistrovský titul. Jen Sparta se může pochlubit týmem se třemi nejlepšími futsalisty svých zemí. Pokud si však také z tohoto duelu proti daleko zkušenějším hráčům soupeře chceme odnést dobrý pocit, musíme se jim postavit stejně statečně a odhodlaně, jako před pár dny proti Chrudimi. Hosté si určitě přijedou pro všechny body. Věřím však klukům, že se nezaleknou a futsalovým hvězdám nedají nic zadarmo.
Beni Simitči (trenér Sparty):

Čeká nás podle mě náročný zápas. Zejména kvůli hale, která je hodně specifická. Diváky tam máte prakticky u nohou. Bazooka má v týmu několik fotbalistů, kteří jsou běhaví a jsou na tom dobře kondičně. Nebudeme chtít s nimi běhat, ale naopak se musíme postarat o to, aby soupeř běhal za námi. Musíme také zabránit dlouhým míčům a výhozům, které budou určitě aplikovat, aby se vyvarovali našeho presu. Myslím si, že to bude hezké utkání. Bude se hrát určitě před plnou halou, což máme rádi. Hradiště trénuje Jaroslav Hastík, ale také Martin Brůna, který je jedním z největších trenérských talentů v republice. Určitě Bazooku dobře připraví a namotivují, což je vlastně dobře i pro nás, protože i my se budeme muset vybičovat ke kvalitnímu výkonu. Pokusíme se určitě vyhrát.