1. FUTSAL liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Helas Brno : Dynamo Č. Budějovice - 22. listopadu 2019   19:30

Helas Brno
Helas Brno
05:44' Poul  • 17:47' Šarközy  • 18:34' Poul  • 24:12' Špička  • 32:58' Šarközy  • 35:46' Špička  • 36:17' Poul  • 36:55' Matyska
8:6
(3:2)
Dynamo Č. Budějovice
12:01' Hric   • 14:43' Pouzar   • 27:54' Hačka   • 33:31' Hačka   • 37:36' Hric   • 39:20' Benát
Helas Brno
Radim Filipský, Tomáš Markovský, Přemysl Havlík
SH Vodova
Beránek – Pouzar, Benát, Hačka, Jasanský, Radouch, Hrbáč, Hric

Zápas je u konce, Helas dokázal ve druhé půli nasázet hostujícímu týmu šest gólů a i přes několik herních výpadků oslavit tři body.
39:20'
Dynamo právě vstřelilo branku!
PETR BENÁT se v závěru zápasu ještě dokázal prosadit a snižuje na konečných 8:6. Asistence: Dominik Hric.
38:45'
Hricova střela sražena do autu.
38:44'
Pátý faul domácích a volný kop pro hosty.
38:35'
Radouch poslal do brankoviště nepříjemný míč, který defenzíva Helasu musela odvrátit na roh.
37:36'
Radouch přesným pasem před branku našel DOMINIKA HRICE, jenž z otočky propálil Kubíčka a vykřesal naději pro hosty. Asistence: David Radouch.
36:55'
Helas Brno právě vstřelil branku!
Tohle už Helas patrně nepustí. Patrik Lidmila prošel s míčem po pravé straně, naservíroval balón LUKÁŠI MATYSKOVI, který svou dělovkou pod víko navýšil vedení Brna na čtyři góly! Asistence: Patrik Lidmila.
36:17'
Čepice dolů, máme tu hattrick. Skvělou přihrávku Zbyňka Špičky využil TOMÁŠ POUL, který v klíčový okamžik nezaváhal a poslal Helas do vedení o tři góly! Asistence: Zbyněk Špička.
35:46'
Helas opět veze opět o dvě branky! Střelu Šarközyho Beránek neudržel a ZBYNĚK ŠPIČKA byl tam, kde být měl! Asistence: Ivan Šarközy.
35:36'
Na domácích je jasně patrná touha po vítězství, Šarközyho dělovku vyrazil Beránek na roh.
35:10'
Lidmila předvedl perfektní práci na brankovišti a jen málo scházelo k tomu, aby se zapsal do listiny střelců.
34:04'
Benát pálil v situaci dvou na jednoho a Kubíček měl co dělat, aby míč vyrazil.
33:31'
A máme tu opět snížení! K centru se dostal ONDŘEJ HAČKA a poslal míč za záda Kubíčka.
32:58'
Při tlaku soupeře nezbývá než věřit na brejky! Rychlá akce IVANA ŠARKÖZYHO po pravém křídle končí přesným zásahem v síti Dynama! Bez asistence.
32:49'
Budějovice jsou v tlaku. Brno má co dělat, aby se ubránilo.
31:25'
Brejk domácích zůstává nevyužit, Mužíkovi se nepovedlo zkrotit těžký míč.
30:44'
Opět Radouch a opět výborný Kubíček.
30:28'
Radouch se dostal s míčem přes osu a vypálil. Jeho střela protáhla Kubíčka, který vytěsnil míč na roh.
29:34'
Oddechový čas pro domácí.
29:34'
Žlutou kartu dostává Šarközy (Helas Brno).
29:34'
Poul teď zaskočil za svého brankáře na brankové čáře a zachránil tak vedení svého týmu"
28:50'
V Brně mohlo být srovnáno! Do vyložené příležitosti se hnal Radouch, který jen těsně netrefil branku!
27:54'
A máme sníženo! Střelu Hrice tečoval ONDŘEJ HAČKA, jenž díky svému zásahu dokázal přehodit Kubíčka a rázem je z dnešního duelu drama. Asistence: Dominik Hric.
27:30'
Cupák se protlačil až k zakončení, kdy byl dost možná faulován, ale rozhodčí situaci vyhodnotili jinak.
26:12'
Dynamo se tlačí dopředu k brance, ale kompaktní obrana Helasu si zatím ví rady.
25:10'
Šarközyho střelu vyrazil Beránek před sebe, ale tam nebyl nikdo v červeném a míč se tak rychle dostal do bezpečí.
24:12'
Tak teď to už to vyšlo! Patrik Lidmila poslal míč na levé křídlo ZBYŇKU ŠPIČKOVI, jenž našel prostor u bližší tyče! Asistence: Patrik Lidmila.
23:27'
Špičkova střela proklouzla gólmanu hostí za záda, ale Beránek se rychle zorientoval a míč v cestě do sítě zastavil.
23:17'
Volný kop hostí dokázal Kubíček zlikvidovat na rohový kop.
22:47'
Matyska nedokázal prchnout podél postranní čáry a míč mu utekl do zámezí,
22:17'
Krásný brejk předvedl Jiří Mužík, který byl až v jeho závěru odzbrojen a domácí budou zahrávat aut.
21:18'
Cupák sice v skluzem obral gólmana Beránka o míč, ale nedokázal následně míč stihnout před bránícím hráčem a domácí šance zůstává nevyužita.
20:33'
Druhý poločas je zatím poměrně klidným. Žádný tým se ještě nedostal na dostřel branky soupeře.
20:01'
První poločas je u konce. Helas sice od šesté minuty vedl, ale to se měnilo v rozmezí 13. a 15., kdy hostující celek obrátil vývoj utkání a to se měnilo až v posledních minutách, kdy domácí dokázali dvěma góly zvrátit duel a po první půli vedou 3:2.
20:00'
19:20'
Helas se musí bránit proti volnému kopu a to také zvládá. Střelu Hrice zblokovala obrana, následnou dorážku vyrazil Kubíček.
19:00'
Roh pro Helas.
18:34'
A Brno vede! Rohový kop rozehrál David Cupák přesně na nohu TOMÁŠE POULA, který poslal míč neomylně pod víko a posunul ukazatel skóre ve prospěch Helasu. Asistence: David Cupák!
18:31'
Cupák si narazil s Poulem, ale střela druhého jmenovaného byla sražena na rohový kop.
17:47'
Z ničeho nic máme srovnáno! 133 vteřin před koncem první půle se prosazuje IVAN ŠARKÖZY! Asistence : Tomáš Poul.
17:37'
Domácí si vytvořili zajímavý signál, na jehož konci stál zakončující Šarközy, ale ani jeho šance, nebo následná dorážka Cupáka, si cestu do branky nenašla.
17:26'
17:26'
Cupák faulován v dobré pozici, volný kop pro Brno.
16:33'
Špička se dostal k odraženému míči, ale nedokázal jej poslat do sítě, míč se však odrazil alespoň na rohový kop.
16:01'
Matyska se unáhlil se střelou, ale přestřelil prostor vymezený trojicí tyčí.
15:52'
Rychlá akce domácích málem skončila gólem, ale Sznapka nedokázal z dobré pozice trefit branku.
15:30'
Dynamo drží míč v moci a Helas se snaží o vysoký presink, který se mu úplně nedaří.
14:43'
Tak tohle je šok pro domácí! Po rohovém kopu se dostal k míči RADIM POUZAR a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: David Radouch.
14:30'
Radouch zamíchal s míčem u pravé čáry, ale nedokázal překonat Kubíčka.
13:40'
Šarközy dostal nabito na osu, ale těsně netrefil branku Budějovic!
13:30'
Helas opět hýří aktivitou, bohužel pro domácí fanoušky, zatím bez výsledku.
12:40'
Helas si sice vytvořil několik šancí na stržení vedení zpět na svou stranu, ale ani jedna z šancí se nedostala dál, než do stádia pokusu.
12:01'
Nenápadný volný kop zahrával DOMINIK HRIC a přízemní střela skončila, k překvapení všech, v brance domácích. Bez asistence.
10:45'
Diváci v hale Vodova teď mohou vidět futsal nahoru-dolů, šance střídá šanci a domácí mohou děkovat brankáři Kubíčkovi, který zlikvidoval tři gólovky Budějovic.
09:48'
Velká šance Budějovic. Šanci z pravého křídla zlikvidoval Kubíček vyražením na rohový kop.
09:30'
Chytrý pas Sznapky volal po gólu, bohužel pro domácí jej zastavil jeden z bránících hráčů.
08:40'
Helas si užívá vedení a při konstruování svých akcí si nepočíná nějak přehnaně zbrkle. Tohle zdržování času domácím vyhovuje,
07:40'
Dynamo se dostalo do mírného tlaku, ten však využít nedokázalo, neboť po nepřesném pasu se míč odkutálel do autu.
06:34'
A mohlo být srovnáno! Hrič se dostal do velice dobré pozice, ve které nedokázal svou šanci využít a vybojoval jen rohový kop.
05:44'
A domácí jdou do vedení! Ivan Šarközy se dostal k míči na ose hřiště, předložil jej na pravou stranu TOMÁŠI POULOVI, který jej poslal neomylně do sítě Dynama. Asistence: Ivan Šarközy.
05:20'
Po delší době se k míči dostávají i futsalisté Dynama.
04:39'
Helas má míč víceméně permanentně ve své moci, ale nedokáže si vypracovat stoprocentní gólovou šanci, která by jej případně poslal do vedení.
03:15'
Lidmila dostal nabito před branku, ale na Beránka si nepřišel. Velká šance domácích zůstává nevyužita.
02:30'
Hačka mohl otevřít skóre, ale zaváhání obrany Helasu vyřešil gólman Kubíček, jenž výběhem znemožnil lepší zakončení.
02:00'
Matyska dvakrát ohrožoval branku hostí, ale jeho první pokus byl zblokován, druhý zamířil mimo.