1. FUTSAL liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Česká Lípa : Slavia - 12. listopadu 2021   20:30

Česká Lípa
Česká Lípa
0:9
(0:6)
Slavia
Slavia
01:18' Daniel   • 5:02' Homola   • 5:50' Daniel   • 9:31' Hrdina   • 12:05' Leovski   • 19:30' Daniel   • 32:40' Hrdina   • 35:35' Habart   • 39:15' Jošt
Česká Lípa
Mollinger- Dragoun, Lafek
Sportovní hala Česká Lípa
Slavia
Vondráček- Jošt, Leovski, Homola (K), Daniel- Brychta, Habart, Vaktor, Ševčík, Sláma, Hrdina, Křemen, Karpiak

Tohle bylo ode mne vše, děkuji za pozornost.
Zápas, jehož vývoje se zmocnili hráči Slavie je u konce! Už od začátku byli hosté aktivnějším týmem, což dokázali zužitkovat hned v úvodu, kdy Daniel otevřel skóre v druhé minutě utkání. Ani po rychlém inkasování se hra domácích nezlepšila, a po třetí brance, která následovala o pár minut později, si trenér Démonů vzal oddechový čas. Bohužel ani tenhle krok nepomohl a do konce prvního poločase stihli hosté ještě třikrát rozvlnit síť domácích. O něco lepší hrou v druhé půli Démoni i tak nestačili na hráče v červeno-bílé kombinaci dresů a obdrželi další tři branky.

Česká Lípa si ve venkovním utkání, které Démony čeká již příští týden proti šesté Spartě pokusí spravit chuť po dlouho trvající šňůře proher a bude doufat, že si konečně odveze nějaký ten bod.

Ačkoliv Slavia Praha zažívá poslední zápasy skvělou formu, tak polevit by rozhodně neměla. Příští zápas ji totiž čeká vedoucí tým 1. Futsal ligy, Teplice. Tohle utkání bude pro oba celky velmi důležité, protože je dělí od sebe pouhé dva body.
39:45'
Domácí se ještě v závěru pokusili o snížení stavu střelou, která vznikla po pěkné kombinací hluboko na útočné půli. Tato střela bohužel proletěla těsně kolem pravé tyče a stav utkání zůstane už neměnný.
39:30'
Domácí se provinili za celé utkání dohromady pěti akumulovanými fauly, zatímco hosté pouze třemi.
39:15'
Slavia právě vstřelila branku!
Matěj Habart odvrátil letící míč hlavou přímo na DAVIDA JOŠTU, který to vzal na sebe a překonal brankáře domácích. Asistence: Matěj Habart
39:00'
Sláma na sebe natáhl tři bránící hráče, čímž se uvolnil prostor v pokutovém území, kam následně mířila jeho přihrávka a našla spoluhráče, který nedokázal překonat dobře postaveného Kirova.
38:35'
Maur pálil ze zajímavé vzdálenosti, avšak míč stihl přejít postranní čáru a hosté budou rozehrávat autový kop. .
38:15'
Pohotová střela Hrdiny končí v boční síti.
37:21'
Škoda, tohle mohla být dobrá palebná pozice! Přihrávka Fichtnera na svého spoluhráče byla příliš rychlá a míč končí v zázemí.
36:49'
Hosté dlouho kombinovali na své polovině a už to vypadalo, že se nikam hrnout nebudou. Za chvíli však přišla nahrávka skrz obranu domácích na osamoceného Brychtu, který střelou trefil dobře postaveného Kirova.
36:01'
Rozboud se snažil obtočit kolem bránícího hráče, to se mu ale nepovedlo a hosté budou rozehrávat autový kop.
35:35'
Rychlý protiútok dvou hostujících hráčů na samotného Kirova skončil gólem poté, co David Jošt nahrál na druhou stranu MATĚJI HABARTOVI, který si s odkrytou bránou dokázal poradit. Asistence: David Jošt.
32:40'
ANTONÍN HRDINA prvně hledal úspěšně svého spoluhráče křižnou přihrávkou, kterému se podařilo střelou z voleje nastřelit brankáře domácích, díky čemuž si ANTONÍN HRDINA našel odražený míč a bez problému dokázal zavěsit. Bez asistence.
31:02'
Rozboud vybojoval míč, čímž se dostal k zakončení. Střela ale letěla mimo brankovou konstrukci.
29:21'
Výhoz od brankáře Kirova na úroveň pokutového území nedokázal spoluhráč zpracovat a míč končí za autovou čarou.
28:41'
Sláma nestačil na přihrávku spoluhráče a míč končí za postranní čarou.
27:31'
Rohový kop Slavie skončil brejkem dvou domácích, kteří si ale neporozuměli a byli těsně před brankářem hostů zastaveni.
26:12'
Přímý volný kop zahrávali Démoni z úctyhodné vzdálenosti. Brankář se ale pravou rukou natáhl po střele a míč vyrazil.
24:03'
Přihrávka naslepo do předbrankového prostoru hostů nikoho nenašla a končí za autovou čarou.
22:56'
Fichtnerova patička skončila pouze na noze hráče v červeno-bílém dresu.
22:05'
Démoni se snažili uklidnit hru. Špatná nahrávka Zapletala ale snahu překazila.
21:21'
Zapletal trefil střechu haly a rozehrávat budou hosté.
20:34'
Slavia se po zahájení druhého poločasu pokusila rychle dostat na útočnou polovinu, kde nakonec míč ale ztratila.
20:01'
Hostující Slavia vede po prvním poločase 6:0 a udává tempo hry od začátku zápasu. Domácí Démoni se až na pár střel nezmohli na nic víc, čím by ohrozili soupeřovu bránu na rozdíl od svého protivníka. Uvidíme, jak se domácí poperou se zbytkem utkání ve druhé půli, která začne za pár okamžiků.
20:00'
19:30'
DANIEL obdržel přihrávku od svého spoluhráče a zavítal do pokutového území soupeře, kde střelou pod nohama překonal Kirova a připisuje si hattrick. Asistence: Igor Leovski.
18:31'
Kirov se vydal na výlet přes celé hřiště až na hranici pokutového území, kde posunul míč na svého spoluhráče, který dokázal vystřelit pouze do Vondráčkových rukavic.
17:34'
Jošt dokázal z otočky vystřelit, avšak střela letěla těsně mimo.
16:45'
Rozboudovi se podařilo proklouznout v pokutovém území mezi třemi bránícími hráči v červeno-bílém. Vystřelit se mu ale nepodařilo.
15:16'
Ševčík nepochopil záměr svého spoluhráče a míč končí za autovou čarou.
14:25'
Střela z ostrého úhlu Bialeka končí mimo.
12:15'
Střídání v týmu FC Démoni Česká Lípa: ze hřiště odchází Lecjaks, přichází Kirov.
12:05'
David Jošt přihrávkou pod sebe umožnil IGORU LEOVSKÉMU vystřelit a umístit svou petelici do levého růžku. Asistence: David Jošt
11:34'
Leovski nestihl průnikovou přihrávku do pokutového území od svého spoluhráče a míč končí v zázemí.
9:31'
ANTONÍN HRDINA si narazil s Brychtou na úrovni středového kruhu, na což nestihla obrana zareagovat a střelec čtvrté branky pádil sám na brankáře Lecjakse, kterého následně i překonal. Asistence: Martin Brychta.
6:00'
Oddechový čas pro domácí.
5:50'
Vyběhlý Lecjaks se nedokázal vrátit do brány, čímž umožnil DANIELOVI střelou přes celé hřiště uklidit míč mezi tři tyče. Bez Asistence.
5:02'
Klimtova ztráta míče na půli hřiště umožnila aby Jošt nahrál na úplně osamoceného JANA HOMOLU, který si už poradil sám před brankářem. Asistence: David Jošt.
01:18'
DANIEL si navedl míč na osu hřiště, ze které následně vypálil a dokázal propálit brankáře Lecjakse. Asistence: Igor Leovski.
01:02'
Slavia se rychlou kombinací pokusila dostat na útočnou půli. Pokus ale skončil v zázemí.
00:30'
Střela hráče v černém dresu končí v náruči Vondráčka.
00:01'
00:01'
Výkop zahájili domácí Démoni.
FC Démoni Česká Lípa:

Domácí Česká Lípa nedokázala v posledních čtyř zápasech uhrát ani bod! Tohle by ani tolik nevadilo, protože poslední tři utkání museli Démoni čelit týmům, jako jsou první Teplice, páté Brno, nebo čtvrtá Plzeň, se kterou vypadli v poháru a zároveň okusili porážku v minulém kole 0:6, ale prohraný zápas s Ústím, což je tým, bojující o Play-OFF stejně jak domácí celek si neměli prostě nechat ujít.

Česká Lípa se momentálně nachází na 9. místě se stejným počtem devíti bodů, jako sedmý Mělník a už zmiňované Ústí, kterému patří 10. příčka.
SK Slavia Praha:

Hostující Slavia potvrdila v minulém utkání svou dosavadní formu výhrou 3:1 v pražském derby se Spartou a připsala si, již sedmý vyhraný zápas v řadě, z toho bylo pět ligových a dva v poháru SFČR, ve kterém se příště střetne s Mělníkem v semifinále.

Sešívaní mají po desátém kole 1. Futsal ligy na kontě 22. bodů, což je řadí na aktuální třetí příčku, hned za druhou Chrudim, která se pyšní stejným počtem bodů jako Slavia.

FC Démoni Česká Lípa: Lecjaks- Bialek, Fichtner, Zapletal (K), Maur- Kirov, Demyanchuk, Kubelka, Rozboud, Klimt, Potoček

SK Slavia Praha: Vaktor- Vondráček, Jošt, Leovski, Homola (K), Marinho De Souza- Brychta, Hanart, Vaktor, Ševčík, Sláma, Hrdina, Křemen, Karpiak

Rozhodčí: Mollinger- Dragoun, Lafek.
Oba celky nastupují na hrací plochu. Česká Lípa nastupuje v černé kombinaci, zatímco Slavia v červeno-bíle.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.