1. FUTSAL liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Dynamo Č. Budějovice - 16. ledna 2022   19:00

Svarog Teplice
2' Adriano  • 4' Adriano  • 8' Abrham  • 13' Varela  • 14' Pacheco  • 20' Adriano  • 21' Felipinho  • 22' Adriano  • 25' Adriano  • 28' Abrham  • 29' Felipinho  • 33' William  • 35' Felipinho  • 37' Abrham  • 38' William
15:1
(6:1)
Dynamo Č. Budějovice
18' Sláma
Hůla (Mareš) – Kopecký, Felipinho, Pacheco, Künzl, Abrham, Adriano ("K"), William, Varela, Rhouila, Diece
Lasch, Laštovička – Dragoun. Delegát Kudrna
Sportaréna Teplice
Jasenský E. (Prokeš) – Pouzar ("K"), Perina, Jasanský M., Hanzlík, Vaněk, Hrbáč, Sláma

Svarog Teplice podle očekávání vítězí nad Dynamem České Budějovice, deklasoval jej poměrem 15:1.

Pro dnešek je to vše, příjemný a klidný večer.
40'
Dynamo v závěru zahrává rohový kop, podle všeho už se ale nic důležitého neuděje.
39'
Martin Mareš si připsal úspěšný zákrok.
38'
Teplice právě vstřelily branku!
WILLIAM upravuje na 15:1, čtvrtou asistenci vyprodukoval Diece, který tak vyrovnal v tomto směru Pacheca.
37'
Ale pokyny, které si domácí během krátké pauzy předali, evidentně splnily účel, neboť hned po navázání hry se prosazuje TOMÁŠ ABRHAM a Svarog Teplice vede už 14:1.
37'
Domácí si berou time-out, což za tohoto stavu příliš nechápe časoměřič, který se jen chytá za hlavu.
36'
Varela se tak vehementně dral za míčem, až rukama složil jednoho z obránců a jeho snaha tak vyústila pouze v útočný faul.
35'
Tentokrát už FELIPINHO balón do sítě protlačil – 13:1.
35'
Varelův nástřel před branku nikoho nenašel. O chvíli později Felipinho nepropasíroval míč přes hradbu těl v černých dresech do brány.
34'
William se šikovně uvolnil, aby následně s Jasenským přeloboval i bránu.
33'
WILLIAM pěkným "angličanem" navyšuje na 12:1.
31'
V domácí brance dochází ke střídání stráží: Martin Mareš nahrazuje Michala Hůlu.
29'
Jedenáctý teplický zásah má na svědomí dvojice Diece-FELIPINHO – 11:1.
28'
A okřídlené nedáš-dostaneš zafungovalo, když následný protiútok zakončuje přesnou střelou TOMÁŠ ABRHAM – 10:1.
28'
Michal Hůla se sportovně doznává k teči a hosté budou rozehrávat rohový kop. Ten však domácí obrana přečkala bez úhony.
25'
Další akce z dílny William-ADRIANO slaví úspěch a míč se v budějovické síti ocitá jíž podeváté – 9:1.
24'
Tepličtí se momentálně při útočných manévrech brzdí vlastními nepřesnostmi.
22'
A teplický gólostroj pokračuje, svůj čtvrtý zářez si připisuje domácí kapitán ADRIANO – 8:1.
21'
Hned zkraje druhého dějství nahrává Pacheco před bránu a FELIPINHO přidává gól na 7:1.
21'
20'
20'
ADRIANO gólem "do šatny" kompletuje hattrick – 6:1.
18'
Dynamo právě vstřelilo branku!
A z tohoto rohu se po Pouzarově rozehrání prosazuje KAREL SLÁMA – 5:1.
18'
Pouzarův přízemní projektil vytahuje Hůla na roh.
15'
William skolil Pouzara a omlouvá se: na fauly 4:3.
14'
PACHECO po třech asistencích dává gól, kterým upravuje skóre na 5:0.
13'
Po Hrbáčově zákroku však Teplice rozehrály rohový kop a VARELA nedal Jasenskému šanci – 4:0. Pacheco nasbíral již tři asistence.
13'
Jiří Hrbáč přesným a čistým skluzem zhatil teplickou šanci.
9'
Adam Rhouila nenechal hosty rozehrát po domácím faulu, když se postavil hned před míč a byl jím trefen, a za zdržování hry fasuje žlutý trest z ruky sudího Laštovičky.
8'
Na konci vyvedené teplické kombinace stál TOMÁŠ ABRHAM, jenž navyšuje na 3:0.
5'
Adriano je při chuti, tentokrát trefil tyč.
4'
Pacheco rozehrál standardku a ADRIANO se zapisuje do střelecké listiny podruhé – 2:0.
4'
Vaněk v úniku, ale byl tísněn domácí defenzivou a Hůla včas vyběhl a odkopává míč do autu.
2'
Další teplická ofenziva už slaví úspěch: Trefuje se ADRIANO – 1:0.
2'
Adriano prověřil Jasenského, který jej vychytal, Pachecova dorážka už se mezi tyče nevešla.
2'
Útočná snaha domácích přinesla jen první akumulovaný faul v zápase na teplické straně.
00:01'
Druhý Svarog hostí poslední České Budějovice a domácí tak do zápasu vstupují jako favorit.

Domácím se hodí každý bod v souboji o co nejlepší výchozí pozici pro playoff, zatímco celek z jihočeské metropole potřebuje bodovat, aby udržel kontakt s družstvy nad sebou v boji o prvoligovou příslušnost pro další ročník.

Předzápasové ohlasy pro klubový web Svarogu Teplice:

André Guimaraes, trenér Svarog FC: "Víme, že soupeř přijede do Teplic, aby se pokusil získat body a dostat se z těžké situace, ve které se nachází. My jsme na to připraveni. Víme, že jsme lepší, ale jako vždy to musíme dokázat na hřišti, a to se také chystáme udělat."

Radim Pouzar, hráč Dynamo České Budějovice: "V neděli nás čeká velmi silný tým Teplice. Budeme se snažit předvést své maximum a nakolik to bude stačit, uvidíme po zápase. Určitě nechceme závěr sezony vypustit, ale chceme být pro každého soupeře nepříjemným protivníkem."
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.