Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Jičín - 25. listopadu 2017   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
6' Petrovský  • 7' Petrovský  • 9' Kichner  • 10' Geist  • 11' Kichner  • 11' Petrovský  • 12' Geist  • 13' Strack  • 15' Kichner  • 21' Hes  • 27' Strack  • 30' Geist  • 33' Petrovský  • 34' Strack  • 39' Bosák  • 42' Bosák  • 43' Petrovský  • 46' Bosák  • 46' Geist  • 49' Strack  • 50' Petrovský  • 53' Petrovský  • 54' Bednárek  • 57' Mazur  • 58' Hes  • 59' Bednárek
31:22
(13:13)
Jičín
Jičín
5' Král   • 7' Šulc   • 10' Šulc   • 15' Šulc   • 15' Hlava   • 16' J. Drbohlav   • 22' J. Drbohlav   • 23' J. Drbohlav   • 24' Král   • 30' Horut   • 36' Král   • 45' Král   • 46' Šulc   • 47' Rychna   • 49' Rychna   • 58' J. Drbohlav   • 60' Horut
Frýdek-M.
Coch, Pyško, Marenčák – Bednárek, Bosák, Geist, Gřešek, Hes, Kichner, Mazur, Petrovský, L. Rajnoha, Strack, Vacula, Šimek, Žvak.
Jičín
Machalický, R. Soukup, Veverka – Bareš, Bíšek, Čurda, J. Drbohlav, Hlava, Horut, Kolc, Krahulec, Král, Miľko, Rychna, Šulc, Wolski.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno. Domácí dnes potvrdili roli mírného favorita, i když výhra se určitě nerodila snadno. Poločas skončil remízou a ještě dvacet minut před koncem platilo vyrovnané skóre. Frýdek poté zaznamenal pět gólů v řadě a dostal se do trháku, který se zastavil až na devítibrankovém rozdílu! Nejlepšími střelci obou celků byli Petrovský (12) s Králem (9), kteří shodně zaznamenali pět branek ze sedmimetrových hodů. Všech deset sedmiček dnes skončilo gólem. Frýdek si tak připisuje všechny body, Jičín i napodruhé v řadě prohrává stejným rozdílem!
60'
Deset vteřin před koncem se z nějakých osmi metrů trefuje Horut, který vymetl šibenici!
60'
Mazur teď balón posouval doleva. Domácí však hrají v oslabení, nikdo z jeho spoluhráčů tam nebyl.
59'
Také Král je dnes jistotou při sedmimetrových hodech. Hostující házenkář teď kosmetický upravuje skóre.
59'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
59'
Bednárek znovu proletěl mezi soupeři a z bezprostřední blízkosti skóroval!
58'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula).
58'
Drbohlav se dobře zorientoval na brankovišti a snížil na rozdíl deseti gólů.
58'
Z pravého křídla se prosadil Hes. Jeho střele pomohla také pravá tyč hostující branky!
57'
Brankář Marenčák teď předvedl výborný reflex nohou! Domácí gólman se rozehrál k výbornému výkonu.
57'
Mazur dostal hodně místa. Jeho zblokovaný pokus ze sedmi metrů skončil v síti!
56'
O vítězi je rozhodnuto! Přesto si domácí trenér vyžádal oddechový čas!
56'
Hosté teď se štěstím zůstali u míče. Následná levačka Šulce skončila vysoko nad!
55'
Po faulu na Gřeška rozhodčí přerušují hru, aby mohla být upravena palubovka.
54'
Bednárek prolétl mezi obránci soupeře a skóroval! Frýdek má jasně navrch, hostům se nedaří vůbec nic.
54'
Marenčák nemusel zasahovat, Frýdek už postupuje do dalšího útoku.
53'
Neskutečný výkon Vojtěcha Petrovského! Ten napřáhl z nějakých osmi metrů, jeho střela končí znovu v síti!
52'
Petrovský volil střelu pod břevno! Využívá i svou páté sedmičku v dnešním utkání.
52'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
51'
Tak nakonec přichází oddechový čas pro hostující celek!
51'
Jičín zůstane po kratším přerušení u míče. Diváci se znovu velmi zlobí!
50'
Petrovský ze středu skóruje! Frýdek vede už šestibrankovým rozdílem.
50'
Na jedné straně břevno, na té druhé přišla ztráta míče. Frýdek teď uklidňuje hru.
49'
Rychna volil z nějakých osmi metrů zakončení mezi nohy domácího gólmana. To se mu podařilo!
49'
Hosté hrají pouze ve čtyřech! Strack prolétl středem a ze sedmi metrů skórovat!
48'
Dvouminutový trest pro realizační tým HBC Ronal Jičín.
48'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
48'
Dlouhý útok hostů zastavuje rozhodčí. Domácí nikam nespěchají, jdou do postupného útoku.
47'
Petrovský je dnes na sedmičkách stoprocentní! Domácí střelec využil i tu další a Frýdek opět vede o pět gólů.
47'
47'
Jičín šel do rychlého útoku, který úspěšnou střelou zakončil Rychna!
46'
Na pravé straně dostal hodně místa Geist, který navyšuje domácí náskok na pět branek!
46'
To byla hodně složité střela Šulce! Ten z nějakých devíti metrů skóroval!
46'
Z levého křídla má dnes Bosák výbornou bilanci. Znovu volil zakončení na vzdálenější tyč!
45'
Král se dostal do složitého úhlu. I tak ale dokázal překonat brankáře Marenčáka!
44'
Z následné sedmičky přidává Petrovský svou už osmou branku v dnešním utkání!
44'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (David Krahulec).
44'
Výborná obrana domácích. Jičín se nemůže dostat do zakončení, naštěstí pro ně teď rozhodčí pískal faul.
43'
Oddechový čas pro hosty.
43'
Ztráty míče teď využil Petrovský, který z šesti metrů přidal devatenáctou branku domácích!
42'
Domácí opora zakončovala mezi nohy hostujícího brankáře! Frýdek vede už tříbrankovým rozdílem.
42'
Petrovský posunul právě na Gřeška, sedmička pro Frýdek-Místek!
42'
Gřešek teď zůstal ležet na palubovce. Vypadá to, že domácí házenkář bude v pořádku.
42'
Bosák to udělal výborně! Z levého křídla se dostal do zakončení, následně přehodil hostujícího gólmana!
41'
Branka hostů neplatí, hostující pivot se totiž dostal do brankoviště.
41'
Rozhodčí píská průraz, balón tak získává Jičín! Tohle rozhodnutí se ale domácím příznivcům vůbec nelíbí!
40'
Mazur si velmi chytře došel pro faul, Frýdek tak zůstává u míče.
40'
Další skvělý zákrok Marenčáka, který je nyní vyvoláván halou! Frýdek jde do postupného útoku.
39'
Do samostatného útoku se při oslabení dostal Bosák. Ten si doskočil skoro až do branky!
39'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
38'
Obrany teď jasně dominují na obou stranách. Rozhodčí přerušuje hru, Jičín zůstává u míče.
38'
Domácí ztratili míč, poté se dostali do útoku, ovšem hostům pomohlo břevno.
37'
Výborné zákroky Marenčáka, který teď doslova začaroval branku!
37'
Hosté uklidňují hru, budou to zkoušet postupným útokem.
36'
Král zakončoval z levého křídla. Volil technickou střelu, což se prokázalo jako nejlepší možné řešení!
36'
Na levé straně zůstal úplně volný Kichner, který z šesti metrů nedokázal skórovat!
35'
Dvakrát během deseti vteřin se nyní musela upravovat palubovka. Jičín bude muset co nejdříve zakončovat.
35'
Branka hostů neplatí! Hosté ale zůstanou u míče, tomuto gólu předcházel faul.
34'
Spoustu prostoru dostal Strack, Frýdek přidává další branku v početní výhodě.
34'
A to se povedlo, Král volil zakončení po pravé ruce Pyška!
34'
Nejprve tyčka, vzápětí výborný Pyško! Hosté budou šanci srovnat ze sedmičky.
33'
Petrovský se výborně uvolnil, následně ze sedmi metrů prostřelil hostujícího brankáře!
33'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
32'
Na úvodní branku druhé třicetiminutovky stále čekáme, Jičín bude muset co nejrychleji zakončovat.
32'
Frýdek už postupoval do přečíslení. Rozhodčí na poslední chvíli pískal jejich faul.
31'
Úvodní útok druhé půle bude patřit domácím hráčům.
31'
Třicet minut hry je za námi. Skóre je zatím jako na houpačce, v tuto chvíli platí vyrovnaný stav. Frýdek již tradičně táhne čtyřgólový Petrovský. Nejlepším střelcem hostů je Král, který má momentálně na svém kontě pět přesných zásahů. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle, která začne zhruba v 18:48.
30'
30'
Deset vteřin před koncem první půle srovnal Horut. Jeho střela z osmi metrů skončila v šibenici!
30'
Z pravého křídla se prosadil Geist, který zakončoval na vzdálenější tyč!
29'
Míč končí za bránou Pyška, domácí brankář rychle rozehrává!
29'
Dobrá sehrávka do levého křídla. Domácí však třináctý přesný zásah alespoň v tuto chvíli nepřidávají.
28'
Podle rozhodčího si teď Kichner pomohl útočným faulem. Další ztráta Frýdku, Jičín hraje v šesti bez brankáře!
27'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
27'
Petrovský míč ponechal Strackovi, který v proskoku volil zakončení na vzdálenější tyč!
26'
Po kratší úpravě palubovky může hra znovu pokračovat.
26'
Frýdek si teď pomáhá fauly. Domácí příznivci se na oba rozhodčí velmi hlasitě zlobí!
25'
Domácím se v tuto chvíli příliš nedaří na útočné polovině. Jičín už směřuje do postupného útoku.
25'
Petrovský se dožadoval faulu. Frýdek vzápětí zachránil Pyško, který předvedl neskutečný zákrok levou rukou proti střele z bezprostřední blízkosti!
24'
Hosté zaznamenali tři branky v řadě. Také domácí lavička si vyžádala čas na poradu!
24'
Kichner nepřekonal hostujícího brankáře. Jičín celou akci sehrál na levé křídlo, Král volil zakončení na vzdálenější tyč!
23'
Rychlý kontr hostů! Balón na brankovišti získal Drbohlav, který z šesti metrů srovnal.
23'
Chytrá přihrávka od Kichnera na pivota. Domácí nakonec zůstanou u míče.
22'
Hosté to sehráli výborně, Drbohlav z bezprostřední blízkosti překonal Pyška!
22'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Hes).
21'
Po ztrátě hostů přišel parádní pas od Petrovského na Hese, který následně volil technické zakončení!
20'
Král proměňuje i svou další sedmičku v tomto utkání! Jičín tak znovu snižuje.
20'
Kichner střílel na bližší tyč. Jeho střela však skončila pouze vedle branky!
19'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
19'
Rozhodčí teď Frýdku odpískali průraz, domácí poté chytře zdrželi soupeře, který se chystal do rychlého kontru!
18'
Na zemi teď zůstává ležet Gřešek, rozhodčí přerušuje hru, domácí házenkář bude ošetřován.
18'
Petrovský nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci a přidal desátý zásah Frýdku!
17'
Sehrávka na pivota, následný faul. Domácí budou házet sedmičku!
16'
To na druhé straně potrestal Drbohlav, který po rychlé akci snížil na rozdíl jediného gólu!
16'
Obrovská škoda pro domácí! Kichner z šesti metrů přestřelil branku!
15'
Hosté šli rychle dopředu, Hlava nedal Pyškovi absolutně žádnou šanci!
15'
Celou akci rozjel Petrovský, posunul na Kichnera, který se nemýlil!
15'
Z devíti metrů napřáhl Šulc, který vymetl šibenici domácí branky a snížil!
14'
Nakonec vše zastavuje hostující lavička, která si vyžádala čas na poradu!
14'
Neprosadili se ani domácí, Jičín už směřuje na polovinu soupeře s rychlým kontrem!
13'
Pyško předvedl parádní zákrok proti zakončení z levého křídla! Hosté se nyní hodně trápí na útočné polovině!
13'
Strack přidává osmou branku domácích. Pro Frýdek už čtvrtý gól v řadě!
12'
Třetí zákrok Pyška v řadě. Domácí gólman je nyní vyvoláván halou!
12'
Po dalším zákroku domácího gólmana se do úniku dostal Geist. Ten přidal sedmou branku Frýdku!
11'
Nejprve bravurní zákrok Pyška, vzápětí přesná trefa Petrovského o zem!
11'
Frýdek šel do rychlého kontru, Kichner znovu napřáhl ke střele a srovnal!
10'
Šulc to vzal na středu na sebe, z osmi metrů zamířil přesně k tyči!
10'
Další přerušení hry, rozhodčí znovu napomíná hráče na obou stranách.
10'
Na jedné straně neuspěl Bareš, na té druhé se prosadil Geist z bezprostřední blízkosti!
9'
Levačka Kichnera teď zafungovala na jedničku! Z nějakých sedmi metrů teď domácí házenkář skóroval!
8'
Vypadalo to, že faul přišel až po zakončení. Domácí nakonec ale zůstanou u míče.
8'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Mateusz Wolski).
7'
Hosté využívají početní výhody, dvoubrankový náskok jim vrací Šulc!
7'
Petrovský vs. Král? Domácí opora skóruje z nějakých osmi metrů střelou na bližší tyč!
6'
Král je zatím jediným střelcem hostů! Proměnil i svou druhou sedmičku v zápase.
6'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
6'
Za Frýdek odpovídá Petrovský, který dostal hodně prostoru a snížil!
5'
Jičínští to sehráli do levého křídla, Král přidává svou druhou branku v zápase!
5'
Rozhodčí napomínají hráče na brankovišti, hosté budou muset zakončovat!
4'
Na zemi teď zůstal ležet Strack, rozhodčí přerušují hru. Domácí házenkář bude ošetřován!
3'
Ani Jičín teď nedokázal zakončit. Obrany mají zatím jednoznačně navrch!
3'
Domácí ztratili míč, hosté jdou rychle směrem dopředu!
2'
Král využívá sedmičky a otevírá skóre tohoto utkání!
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula).
1'
Tři fauly na straně domácích, rozhodčí zatím nevytahují žlutou kartu.
1'
První útok tohoto utkání bude patřit hostujícím házenkářům.
1'
Ač jsou hosté tabulkově lepším týmem, sázkové kanceláře do role favorita staví domácí celek. Domácí prostředí hraje obrovskou roli, dokáže Frýdek získat všechny body? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně HBC Ronal Jičín, který je na tom o něco lépe. Hosté se s devíti body nachází na sedmém místě. V minulém týdnu přivítali na vlastní palubovce soupeře z Lovosic, kterému podlehli o devět branek. Jičín neproměňoval šance, což se prokázalo jako největší rozdíl mezi oběma celky. Jejich nejlepšími střelci byli Mateusz Wolski a Radek Král, kteří shodně nastříleli čtyři góly. Jičín bude hrát venku už popáté. Zatím porazil pouze Strakonice. Prohrál v Brně i Karviné. Proti Novému Veselí se zrodila remíza!
Pepino SKP Frýdek-Místek je momentálně desátým týmem tabulky, domácí házenkáři na svém kontě mají sedm bodů. V posledním ligovém zápase Frýdek přivítal těžkého soupeře z Kopřivnice a utkání skončilo remízou. Nejlepším střelcem regionálního derby byl již klasicky Vojtěch Petrovský, který nasázel hned deset branek! V domácím prostředí se Frýdku zatím příliš nedaří. Hned v úvodu sezóny sice přišlo vítězství proti Strakonicím, ovšem poté porážky s Brnem, proti Novému Veselí nebo Karviné. Naposledy již zmíněná remíza s Kopřivnicí.
Pěkné odpoledne přeji všem příznivcům házené! Česká Extraliga má na programu desáté kolo, v rámci kterého nás v sobotu čekají tři utkání. Jedním z nich bude duel, ve kterém Pepino SKP Frýdek-Místek přivítá HBC Ronal Jičín.