Házená - Extraliga muži - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Hranice - 1. února 2020   18:00

Jičín
Jičín
2' Rychna  • 11' Kostelecký  • 15' Groh  • 18' Groh  • 19' Martin Kovařík  • 23' Škalda  • 29' O. Šulc  • 30' O. Šulc  • 33' O. Šulc  • 35' Rychna  • 36' Hlava  • 37' O. Šulc  • 43' Škalda  • 53' Krahulec
18:17
(11:8)
Hranice
Hranice
2' Andrš   • 14' T. Mlotek   • 16' T. Mlotek   • 18' Magrla   • 24' Tůma   • 33'    • 35'    • 36' T. Mlotek   • 38' Magrla   • 49' Menšík   • 50' T. Mlotek   • 51' Brož   • 56' Indrák   • 57' Brož
Jičín
Hranice
Štolcar, Klement, P. Kleisl, Kučerka – Tůma, Piwko, Menšík, Mucha, Brož, Magrla, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Andrš, Herda, Bechný, Kozlovský, Indrák.

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Velmi nízkým výsledkem končí duel Jičína s Hranicemi. Pouze 35 gólů bylo k vidění v prvním zápase v jarní fázi Extraligy. Oba brankáři, David Machalický i Josef Kučerka, předváděli skvělé zákroky. Jičín vedl ve druhé půli až o čtyři góly, ale v závěru už se v útoku neprosadil a Hranice stahovaly manko. Nakonec jim chyběla jediná trefa k remíze.
60'
Jenže přichází pouze útočný faul Hranic při pokusu o proskok, je rozhodnuto! Prorážením se provinil Norbert Menšík.
60'
Cement si 26 sekund před koncem bere oddechový čas.
60'
Z proskoku mohli domácí rozhodnout, Kučerka ovšem drží naděje Hranic alespoň na remízu!
60'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
59'
David Machalický důležitým zákrokem drží těsné vedení Ronalu!
58'
Ondřej Šulc při signalizované pasivitě zablokován, poté už byla domácím pasivita odpískána.
57'
Radim Brož volný na pivotu a dává! Hranice snižují na rozdíl jediné branky a čeká nás závěrečné drama.
57'
Jičín může ještě doplatit na špatnou produktivitu, pivota znovu vychytal Kučerka!
56'
Michal Indrák šel drze do střely z druhé vlny a se štěstím překonal Machalického.
56'
Martin Miľko z pivota Kučerku nepřekonal!
55'
Prorážení Hranic.
54'
Petr Magrla nevyzrál na Machalického ze sedmičky! Hosté alespoň získali odražený balon.
54'
Hosté vybojovali sedmičku.
53'
Dvě rychlé ztráty na obou stranách, útočí Cement.
53'
Norbert Menšík přišel o míč a dopředu mohl Jičín, David Krahulec proměňuje rychlý brejk!
52'
Bareš z pravé spojky vysoko přestřelil.
51'
Po Mlotkově pasu udeřil Brož a už je to pouze o dvě branky!
50'
Jan Škalda při signalizované pasivitě branku z deseti metrů netrefil.
50'
Tomáš Mlotek ranou z kroku z levé spojky vymetl bližší šibenici!
49'
Krahulec střelou o zem překonává střídajícího Klementa.
49'
Škalda vybojoval sedmičku pro Jičín.
49'
Norbert Menšík proskočil na levé straně a skóruje.
48'
Dohrávka do pravého křídla domácím nevyšla.
48'
Oddechový čas pro domácí.
48'
Technická chyba zastavila akci Jičína, jenže při pokusu o brejk prorážel Jiří Kozlovský.
47'
Machalický si připisuje další zákrok, když vyrazil pokus Piwka.
46'
Martin Kovařík z levé spojky nepřekonal Kučerku.
45'
Tomáš Mlotek vyrazil do brejku, v tísni trefil však pouze Machalického do obličeje. Domácí gólman je otřesen, ale může pokračovat v zápase.
45'
Mlotek vypálil z výskoku znovu těsně nad branku. Ondřej Šulc zakončil na druhé straně zbrkle a Kučerka vyráží.
44'
Martin Kovařík rovněž ze střední spojky Kučerku nepropálil.
44'
Tomáš Mlotek ze střední spojky přestřelil.
43'
Jan Škalda se prořítil rozhozenou hranickou obranou a navyšuje vedení Jičína už na čtyři branky.
42'
Marek Tůma z úhlu po proskoku na levé straně Machalického nepřekonal.
42'
Z levého křídla trefili domácí jen tyčku.
42'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Mucha).
41'
Machalický vytáhl další parádní zákrok! Vychytal rychlý brejk Hranic.
41'
Kovařík se snažil projít defenzivou, ale dopustil se kroků.
40'
Padalík pas na pivota nezpracoval.
40'
Krahulec z proskoku přestřelil branku.
39'
Domácím dohrávka na pivota při signalizované pasivitě nevyšla, jenže na druhé straně vychytal proskok házenkáře Cementu David Machalický!
38'
Petr Magrla z pravého křídla šikovně přeloboval Machalického.
37'
Oslabení domácím vychází, Ondřej Šulc ze střední spojky vypálil k pravé tyčce.
37'
Jakub Padalík dostal pas na pivota, jenže trefil pouze levou tyč!
36'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
36'
Martin Hlava z pravé strany překonal Kučerku.
36'
Tomáš Mlotek vyslal nechytatelnou dělovku pod břevno.
35'
Lukáš Rychna vyskočil na levé spojce a nekompromisně zavěsil!
35'
Hranice snižují na rozdíl dvou gólů.
34'
Davidu Machalickému pomohla tyčka proti střele z levého křídla, na druhé straně se Jičín neprosadil.
33'
Ondřej Šulc ovšem odpovídá svou třetí trefou v zápase.
33'
Hranicím se podařilo snížit z levé spojky.
32'
Štěpán Drbohlav z levé spojky Kučerku podstřelem nepropálil.
31'
Jičín dobře zvládl obranu a zablokoval ránu hostů.
31'
Druhý poločas za malý okamžik začne.
30'
30'
V samotném závěru trefil Petr Magrla břevno!
30'
Ondřej Šulc těsně před koncem první poloviny zvyšuje na 11:8.
30'
Poslední minuta prvního poločasu.
29'
Tůma na druhé straně minul, závěr oslabení odehraje Jičín s balonem ve své moci.
29'
Na druhé straně se posadil Ondřej Šulc a dává domácím vedení o dvě branky.
28'
Další úspěšný zákrok Machalického, který zneškodnil jasnou šanci hostů.
27'
Prvním domácím vyloučeným je Škalda, který fauloval Brože.
27'
Krahulec proměnil sedmičku a domácí opět vedou.
26'
A další úspěšný zákrok domácího brankáře Davida Machalického.
25'
Tentokrát Tůma netrefil, dopředu míří domácí.
24'
Marek Tůma srovnává po oddechovém čase svého mužstva na 8:8.
23'
Už to vypadalo, že brankář hostí míč udrží, ale nakonec se mu střelu nepovedlo zastavit. Prosadil se Škalda.
19'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
18'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Groh).
18'
Gól Petra Magrly znamená vedení Hranice o dvě branky.
17'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
17'
Pěkný zákrok Machalického proti střele hostujícího Muchy. Následně hosté mířili mimo.
16'
Další gól Tomáše Mlotka posouvá do vedení znovu hosty.
15'
14'
Hosté se znovu ujímají vedení, úspěšně mířil Tomáš Mlotek.
14'
Neúspěšný útok domácího Jičína a u míče a na polovině soupeře aktuálně hráči Hranice.