Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Zubří - 7. prosince 2019   17:00

Lovosice
Lovosice
3' Trkovský  • 4' Trkovský  • 8' Holubec  • 9' Trkovský  • 12' Trkovský  • 13' Trkovský  • 14' J. Motl  • 15' J. Motl  • 16' Kupa  • 24' Trkovský  • 26' Kupa  • 29' Jelínek  • 31' Jelínek  • 33' Kupa  • 36' Malý  • 42' Trkovský  • 43' Malý  • 47' Jonáš  • 48' Malý  • 50' Trkovský  • 51' Jelínek  • 52' Jonáš  • 56' Jelínek  • 58' Trkovský  • 60' J. Motl  • 60' Holubec
30:25
(15:14)
Zubří
Zubří
1' Šustáček   • 4' Řezníček   • 6' Hlinka   • 7' Řezníček   • 10' Řezníček   • 11' Řezníček   • 13' Hlinka   • 15' Jurka   • 18' Šustáček   • 22' Mičkal   • 23' M. Hrstka   • 27' Dořičák   • 28' Dokoupil   • 30' Jurka   • 37' Dořičák   • 38' Šustáček   • 41' Řezníček   • 42' Řezníček   • 49' Válek   • 52' Mičkal   • 53' Řezníček   • 54' Řezníček   • 58' Dokoupil   • 59'
Lovosice
Horáček, Novotný.Delegát: Skružný
SH Chemik
Zubří

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 30:25 (15:14)
Nejvíce branek: Trkovský 13/4, Jelínek 4, Kupa 3 – Řezníček 8, Šustáček 3, Dokoupil 2. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Delegát: Skružný. Sedmimetrové hody: 4/4 – 0. Vyloučení: 2:7.
Lovci, jak se lovosičtí házenkáři nazývají, si po celý druhý poločas udržovali od svého dnešního soupeře ze Zubří odstup několika branek. Tento odstup se zastavil na rozdílu 5 branek kolem 50. minuty a ačkoli se Zubřané snažili, zápas nedokázali zdramatizovat. Lovosice si tedy připisují veledůležité 2 body, které je udrží v kontaktu s první sedmičkou, naopak Zubří přišlo o možnost vedoucí pozice STRABAG RAIL Extraligy.
60'
Tak nakonec ještě Holubec zapíše jubilejní třicátou branku, která ho určitě nepřijde v kabině levně. Touto trefou stanovuje konečné skóre.
60'
Zubří se snaží se skóre opravdu bleskově po zisku míče cokoli dělat, ale 4 branky už jsou půl minuty před koncem zápasu příliš velké sousto.
60'
Motl není dnes příliš na palubovce vidět, přesto nyní stihl ihned po zahájení hry z volného úderu poslat míč za záda Maliny.
59'
Žlutá karta pro realizační tým HC ROBE Zubří.
59'
Zubřané korigují skóre a ještě stále mají eventuální šance na body. Budou k tomu ale rychle získat míče a vrhat se automaticky do střel ze všech možných i nemožných pozic.
58'
Trkovský byl tak dlouho bráněn, až na něj jeho strážce úplně zapomněl. Trkovského rychlé nohy pak zapříčinili, že ho nikdo až k brankovišti nechytil.
58'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
58'
Oddechový čas pro Lovosice.
58'
Domácí akce k brance nevedla, naopak rychlá akce Zubřanů skončila brankou. Postaral se o ní Dokoupil ve spolupráci s Šustáčkem.
57'
A Zubří následně ztratilo míč u postranní čáry, Lovosice se tak hrnou znovu dopředu.
56'
Trkovský s Kupou nádherně uvolnili Jelínka, kterému v proskoku do brankoviště nikdo nebránil. V takové situaci se mýlí málokdy a dnes to nebyla výjimka.
55'
55'
55'
Zubří bylo vystaveno pasivní hře, takže celou situaci na sebe vzal znovu nejlepší střelec hostujícího celku Šustáček. Tentokrát ale jeho zakončení nebylo přesné, Rangl tedy nemusel zasahovat.
54'
Tomáš Řezníček ukazuje, jak důležitou roli ve svém týmu zastává. Dokáže skórovat skoro až z nemožných pozic, jako například nyní.
53'
Řezníček znovu prokázal, jaké dělo dřímá v jeho paži. Ani zeď a následně ani Rangl nedokázal jeho ránu zlikvidovat.
52'
Domácí se k brance hodně probíjeli, ale nakonec se jim to povedlo. Jmenovitě Josefu Jonášovi.
52'
Hra se celkově hodně zrychlila a hraje se opravu hodně v tempu, Zubří dosáhlo jubilejní dvacáté branky.
51'
Roman Jelínek zakončil akci po sérii náznaků výstřelů z výskoku spoluhráčů. Malina na jeho střelu o zem nedosáhl.
50'
Tahle házená se musí líbit! Další pěknou akci zakončoval dnešní prozatímní nejlepší střelec Jaroslav Trkovský, který po vstřelené brance ukázal své typické radostné gesto po brance do hlediště.
49'
Další ranař ze střední vzdálenosti na hrací ploše. O úspěšné zakončení po ruce se postaral Válek.
49'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Zubří.
49'
Oddechový čas pro Zubří.
48'
První pokus o skórování nevyšlo, při další útočné situaci sáhly Lovosice k nahazovačce, kterou úspěšně zakončil Lukáš Malý.
48'
Říha srazil nevybíravě k zemi probíhajícího Malého. Rozhodčí ihned přerušili hru a Říhu velmi rázně vykázali z hrací plochy.
47'
Navíc je podruhé v zápase vyloučen Hrstka ze Zubří a při dalším provinění mu tak hrozí vyloučení do konce utkání – červená karta.
47'
Branku sice vstřelil Jonáš, ale ten hodně těžil z práce Trkovského, který na sebe nalákal hned trojici protihráčů. Střela o zem pak z rukou Jonáše zapadla přesně kam měla.
46'
Tuto nepříjemnou situaci se pokusil vyřešit Šustáček rázným zakončením, Rangl byl ale připraven se zákrokem.
46'
Rozhodčí signalizují hráčům Zubří pasivitu. Ti stále už přes minutu a půl posouvají míč z jedné strany na druhou.
45'
Jonášův pokus o podstřel skončil daleko vedle brány. Stále tak platí skóre 21:18.
44'
Zubřané nedokázali dvakrát po sobě překonat Rangla, který ihned hecuje diváky. Ti samozřejmě domácímu brankáři rádi darovali potlesk.
43'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý).
43'
Nakonec je vyloučen na 2 minuty Tomáš Řezníček za předchozí faul na Trkovského.
42'
Na druhé straně vzal odpovědnost na svá bedra Trkovský, vrhl se mezi dva protihráče a i přes faul zakončil podél těla Maliny do sítě Zubří.
42'
Řezníček z otočky a bez pohledu na bránu dokázal poslat míč nechytatelně pod horní tyč domácí svatyně. Krásná branka!
41'
Po dalším neúspěšném útoku Lovosic se začíná rozdíl skóre nebezpečně rychle tenčit. Zubří má nyní možnost korigovat skóre na rozdíl jediné branky.
41'
Řezníček svým typickým výběhem na střed a následným odhozem z levé ruky k levé tyči nedal Ranglovi sebemenší šanci na zásah.
40'
Na straně Zubří orazítkoval horní tyč Šustáček, na straně Lovosic se řítil do rychlého protiútoku Malý, ale i on dokázal poslat míč pouze do konstrukce brány.
39'
Jubilejní desátou branku si v dnešním utkání připisuje Jaroslav Trkovský. Je to více než polovina branek domácího celku.
39'
Malý byl po náskoku do brankoviště sražen bránícím hráčem, následuje sedmimetrový hod pro domácí.
38'
Šustáček se protáhl kolem dvou bránících hráčů a ačkoli byl Rangl ve výskoku a obě své nohy roztáhl co mohl, míč zasáhnout nedovedl.
37'
Obrana domácích nechala na levém křídle zcela osamoceného Filipa Dořičáka, což za malou chvíli pocítila, že nebyl dobrý tah. Dořičák koriguje svou trefou skóre na rozdíl tří branek.
36'
Malý naskočil do druhého poločasu stylově, svou dnešní premiérovou trefu z pravého křídla zapisuje ve 36. minutě, ačkoli naskakoval z dost velkého úhlu do brankoviště.
35'
Na straně domácích znovu úspěšný Rangl. Druhý poločas zatím patří celkově brankářům.
34'
Mizera si v bráně Zubří počínal velmi dobře, dvakrát musel zasahovat a dvakrát si poradil se zakončením Lovosic.
34'
Rangl si poradil s dalším zakončením Zubří, přesněji se zakončením Šustáčka. Lovci mohou navýšit své vedení na rozdíl čtyř branek, to jsme tu dnes ještě neměli.
33'
Kupa předvedl po efektivní akci nádherné zakončení do pravého horního rohu brány. Tam je dnes rozhodně už vyčištěno od všech pavučin!
32'
Lovosice dokázali udržet střelce Zubří daleko od své brány a soupeře přinutit k přihrávce do vlastních řad. Na útočnou polovinu tak vyráží domácí.
31'
Domácí byli nuceni vystřelit, neboť je obrana Zubří začala stahovat co nejvíce k levé postranní čáře. Tíhu okamžiku na sebe vzal Jeliínek, který se štěstím dokázal dopravit míč do sítě.
31'
Hráči obou celků už jsou připraveni na hrací ploše k zahájení druhého poločasu. Čeká se na vypršení přestávkového času na časomíře.
Druhý poločas začne přibližně v 17:52.
Po většinu prvního poločasu byly ve vedení domácí Lovosice, které si několikrát vytvořili dvoubrankový náskok. Velmi rychle ale o něj zásluhou technických chyb v rozehrávce přicházeli a nakonec musela rozhodnout o poločasovém skóre sedmička po čase, kterou proměnil zatím nejlepší střelec Lovců, Jaroslav Trkovský. Touto sedmičkou stanovili domácí hráči poločasové vedení v poměru 15:14.
30'
30'
Trkovský znovu z prvního nápřahu, tentokrát ale poslal míč k levé tyči a ačkoli se do stejného místa Mizera natahoval, na míč nedosáhl. Touto brankou stanovil Trkovský poločasový výsledek.
30'
S poločasovou sirénou je nařízen ještě sedmimetrový hod proti Zubří. Lovosice budou moci jít do šaten s jednobrankovým vedením, vše bude záviset na úspěšnosti Trkovského.
30'
Jurka se po nacvičené akci dostal na pravém křídle k míči a po náskoku do brankoviště proti Ranglovi nezaváhal.
29'
Síly na hrací ploše se ale vyrovnávají. Také Josef Jonáš je vyloučen.
29'
Jelínek podstřelem velmi rychle využívá početní převahu svého celku.
28'
Tak to bylo rychlé. Nejprve byl Hrstka napomínán žlutou kartou a o pár sekund později srazil k zemi Jonáše, za což si musí dvě minuty odpočinout na střídačce svého týmu.
28'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
28'
Dokoupil využil další technické chyby Lovců v rozehrávce. Po sprintu přes celé hřiště se zasloužil o vyrovnání.
27'
Dořičák dostal ideální míč do běhu, do osamoceného úniku, který okořenil brankou ze snadné pozice.
26'
Na sklonku 25. minuty se dokázal prosadit Kupa střelou o zem. Malina vystihl směr střely, ale odraz od země ho evidentně překvapil.
25'
Na druhé straně se to Jurkovi povedlo, ale proti skórování byl Rangl, který jeho pokus vykopl nohou do své náruče.
24'
Při další příležitosti a z nepřipravené pozice už Trkovský nedokázal podstřelem trefit prostor mezi třemi tyčemi.
24'
Trkovský je v tomto zápase za domácí k nezastavení. Malina se po jeho prudkém zakončení pouze ohlédl a na zákrok se ani nezmohl.
23'
23'
Oddechový čas pro domácí.
23'
A pro Lovosice mohlo být ještě hůř, Mlotek se řítil proti Ranglovi. Domácí strážce svatyně ale dokázal technické zakončení přečíst a vychytat.
23'
A další zaváhání domácích v rozehrávce. Jelínek podklouzl, čehož využil Hrstka v rychlý kontr, který zakončil gólem.
22'
Proti Mičkalově zakončení v osamoceném protiútoku už ale Rangl neměl šanci.
21'
Nakonec musel zasahovat Rangl proti tvrdému zakončení Šustáčka, který vyslal nebezpečný projektil od levé pomezní čáry.
21'
Hostům je již poměrně dlouho signalizována pasivita. Rozhodčí mají stále upaženo, ale k odpískání zatím stále nedochází. To se samozřejmě nelíbí domácímu publiku, které doprovází rozhodnutí rozhodčích pískotem.
20'
Rangl vykopl příležitost Šustáčka do autu. Kupa se po míči marně natahoval tygřím skokem, Zubří tak zůstane u míče.
20'
20'
Oddechový čas pro hosty.
20'
Trkovský ze sedmičky na nic nečekal a ihned z prvního nápřahu poslal míč do pravého horního rohu brány.
20'
Hlinka fauloval na brankovišti Konárika, který mohl naskakovat do brankoviště zcela osamocen a bude si muset na dvě minuty povinně odpočinout na střídačce. Lovosice mají k dispozici sedmimetrový hod.
19'
Ale také zuberská akce končí na brankáři, Rangl dokázal vytěsnit zakončení Mlotka.
Kupa narazil se svým podstřelem na odpor Maliny, který vykopl jeho střelu patou mimo tři tyče.
18'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček).
17'
Jelínek srazil ramenem soupeře, který kolem něj probíhal a rozhodčí příliš dlouho nerozmýšleli a vyloučili ho na 2 minuty.
16'
Brankáři na obou stranách předvedli úspěšný zákrok. Zápas se strhl v hodně rychlou házenou s šancemi na obou stranách.
16'
Hodně rychle odpovídá Kupa střelou z kroku, Malina ještě svým spoluhráčům vyčítá, že vůbec nic neviděl.
15'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek).
15'
Poprvé se v zápase prosazuje Jurka z pravého křídla, jedna z nejnovějších akvizic Zubří.
15'
Lovci svému soupeři odskakují na rozdíl dvou branek! Motl si vyčkal na přihrávku do pravé spojky a poté vyrazil vstříc míči, který zachytil a sám tváří v tvář Malinovi uspěl.
14'
Domácí ikona a jeden z nejlepších střelců STRABAG RAIL Extraligy zapisuje první branku. Potřeboval k tomu dvě střely, ale branky dosáhl.
13'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
13'
Tentokrát už domácím vypíchnutí míče vyšlo, jmenovitě se jednalo o Jaroslava Trkovského. Ten poté využil opuštěné brány Zubří, s jejímž trefením neměl sebemenší problém.
12'
Dodatečně je za tento faul vyloučen Jiří Dokoupil.
12'
Ačkoli byl Trkovský na brankovišti hodně viditelně faulován, dokázal dopravit ze své pravé ruky míč do sítě a vyrovnat tím skóre utkání.
11'
A znovu Řezníček, ten tentokrát využil špatného pokusu Motla o vypíchnutí míče. Ještě předtím tentýž hráč Lovosic nedokázal skórovat tváří v tvář Malinovi.
11'
Na obou stranách excelovali brankáři, i když Malina s hodně velkým štěstím zastavil střelu Jonáše.
10'
V polovině desáté minuty napřáhl Řezníček k další raně, která zas a znovu zapadla milimetrově k pravé tyči. Tento levoruký hráč dělá prozatím domácí obraně velké problémy.
9'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský).
8'
Holubec se z pozice pivota postaral o čtvrtou branku Lovosic.
7'
Motl z křídla vyhořel na Malinovi, který ho vychytal levou rukou. Na druhé straně se naopak nepovedlo Ranglovi zasáhnout proti dalekonosné střele Řezníčka, který strhává vedení na stranu Zubří.
7'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
6'
Hlinka naskakoval ke střele ze střední vzdálenosti. Svou střelu umístil k pravé tyči, zatímco Rangl zkoušel vykrýt levou tyč.
5'
Semerád si na pozici pivota počínal nad rámec pravidel a od rozhodčích si vysloužil žluté napomenutí.
5'
O jeho exekuci se postaral Trkovský, který je zatím jediným střelcem domácích.
5'
Hlinka faulovan na brankovišti Jonáše a nejenže obdržel žlutou kartu, ale domácí budou zahrávat sedmimetrový hod.
4'
Také "dvacítka" na druhé straně nedává brankáři soupeře šanci. Jedná se o Řezníčka.
4'
Trkovský se s míčem příliš nemazlil, na devíti metrech napřáhl a ani zpomalení míče Malinou nezkazilo možnost radosti na domácí straně ze vstřelené branky.
3'
Daniel Rangl si připisuje první úspěšný zákrok a sice proti střele Šustáčka.
3'
Následný pokus o rychlý kontr nebyl úspěšný. Za to individuální akce Jaroslava Trkovského už k brance vedla.
2'
Střela Jonáše byla ztečována hostující zdí, pro Malinu snadný zákrok.
2'
Na druhé straně to zkoušel Kupa z kroku, Malina byl pozorný. Přesto zůstávají Lovosice u míče, neboť byl lovosický rozehrávač faulován.
1'
První akce Zubří byla zakončena úspěšnou střelou Šustáčka, který naskakoval do brankoviště nikým netísněn.
1'
Výhodu úvodního výhozu mají hráči Zubří.
Nyní už jsou na řadě domácí hráči, kteří vbíhají taktéž jmenovitě na hrací plochu.
Komentátorka zápasu nechala nastoupit na hrací plochu hráče Zubří, kteří jsou momentálně jednotlivě představováni.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Trkovský, Konárik, Semerád, Jonáš, Karlovec, Malý.

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina – Dokoupil, Havran, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Palát, Hlinka, Mičkal, Dořičák.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.
Delegát: Skružný.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Václav Horáček a Jiří Novotný. V roli delegáta ČSH je přítomný Libor Skružný.