Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Nové Veselí - 30. listopadu 2019   11:00

SHC Maloměřice
1'   • 3' Osoba  • 4' Ipser  • 10' Ipser  • 14' R. Horák  • 17' Erbes  • 20' V. Číž  • 20' R. Horák  • 21' V. Číž  • 22' R. Číž  • 24' V. Číž  • 27' Osoba  • 36' M. Jirák  • 40' F. Bartůněk  • 44' Erbes  • 45' R. Horák  • 50' R. Číž  • 51' Ipser  • 55' V. Číž  • 56' Erbes
21:26
(12:11)
Nové Veselí
Nové Veselí
2' Bassomben   • 5' Bartůněk   • 11' Krčál   • 12' Kocich   • 21' Melichar   • 22' Sekulić   • 28' Voika   • 29' Bartůněk   • 30' Voika   • 35' Sekulić   • 37' Sekulić   • 41' Bartůněk   • 42' Sekulić   • 44' Melichar   • 47' Melichar   • 48' Kocich   • 54' Melichar   • 57' Sekulić   • 58' Voika   • 58' Řepa   • 59' Bassomben
Koňařík, Mazač – M. Stříž, L. Martinát, M. Jirák, R. Číž, L. Vítek, Drásal, Ipser, V. Číž, R. Horák, F. Bartůněk, Javůrek, Erbes, Osoba, Hliničan.
Nové Veselí
Šimovček – Veselý, Kocich, Dodica, Bartůněk, Melichar, Bassomben, Parolly, Rubáč, Sekulić, Krčál, Gregorovič, Voika, Čermák, Řepa.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji dobrou chuť k obědu.
Maloměřice statečně vzdorovali jasnému favoritovi z Nového Veselí, ale nakonec byl nad jejich síly. O vítězství hostů rozhodl hlavně povedený vstup do druhé části, Sokol se totiž dostal do vedení, které poté bez problémů udržel. Domácí se stále pokoušeli o vyrovnání, ale na to nakonec nedosáhli.
SHC Maloměřice – Brno – TJ Sokol Nové Veselí 21:26 (12:11)
Nejvíce branek: Číž 4, Ipser 3, Horák 3 – Voika 8/5, Sekulić 5, Melichar 4. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/5. Vyloučení: 5:2.
60'
Brankář hostů opět skvěle zasáhl, Nové Veselí tak podniká poslední útok zápasu.
59'
Bassomben si připíše ještě jednu přesnou trefu, prosadil se v pádu.
58'
Řepa se v samotném závěru utkání také zapíše mezi střelce.
58'
Domácí si také připíší gól ze sedmičky, tu využil Javůrek.
58'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Kristo Voika).
58'
Asi je hotovo, Voika potvrzuje výhru hostů svým osmý gólem.
57'
Domácí euforii utišuje přesnou střelou Sekulić, Sokol si vedení asi podrží.
56'
Díky Erbesovi je to jen o dva góly a závěr zápasu slibuje pořádné drama!
56'
Brankář hostů si připisuje další důležitý zákrok, konec zápasu se mezitím rychle blíží.
55'
Vojtěch Číž nejprve naznačil střelu, takže poté bez problémů poslal míč do odkryté sítě.
54'
Útočný faul přesnou střelou okamžitě potrestal Melichar, díky němu vede Nové Veselí o čtyři branky.
53'
Vojtěch Číž sice dostal míč do sítě, ale přesné střele předcházel nedovolený zákrok.
52'
Voika se zkusil prosadit po pěkné otočce, ale jeho rána byla sražená jen mimo bránu.
51'
Domácí to nyní pěkně vykombinovali, Ipser tak snížil na rozdíl tří branek.
51'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Bassomben tvrdě vystřelil z dálky, ale mířil jen do brankové konstrukce.
50'
Radek Číž ještě dává svému týmu naději, prosadil se střelou ke vzdálenější tyčce.
50'
Horák skončil po souboji na zemi, rozhodně tak raději přerušil hru.
49'
Sokol se bez problémů ubránil a v útoku už pomalu začíná získávat co nejvíce času.
48'
Kocich nedal tvrdou střelu Mazáčovi šanci. Maloměřice tak už ztrácí pět gólů.
47'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Filip Erbes).
47'
Hosté si kráčí pro výhru, dvacátý gól dává Melichar.
47'
Erbes se zkusil prosadit střelou ke vzdálenější tyči, ale brankář Nového Veselí výborně zasáhl.
46'
Voika je neomylný, využívá i svou pátou sedmičku v zápase.
46'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Martin Jirák).
45'
Po dalším důležitém zákroku Mazače snižuje z rychlého útoku Horák.
44'
Sokol je zpět v komfortním tříbrankovém, Melichar tentokrát únik využil.
44'
O vítězi zdaleka není rozhodnuto, díky Erbesovi je to jen o dva góly.
43'
Čermák trestuhodně nevyužil samostatný únik, Mazač mazácky zneškodnil střelu rukou!
42'
42'
Přes celé hřiště se navíc do prázdné branky trefuje Sekulić, Maloměřice tak během chvíle opět hodně ztrácí.
41'
Sokol nakonec v přesilovce přece jen skóruje, rychlý protiútok využil Lukáš Bartůněk.
41'
Osoba to zkusil z dálky, ale brankář hostů si připsal velmi důležitý zákrok.
40'
40'
Opět je to o gól, pěknou střelou se poprvé v zápase prosadil Filip Bartůněk.
38'
Hosté zvládli další defenzivu bez problémů, nyní tak vymýšlí cestu ke své 16. brance.
37'
Sekulič dokázal skórovat i v pádu, čímž zkompletoval svůj hattrick.
36'
Maloměřice se rozhodně nevzdávají, po pěkné přihrávce snižuje Jirák.
36'
Ve druhém poločase zatím hraje prakticky jenom Sokol, který už hledá další přesné zakončení. Kocich však tentokrát mířil jen nad bránu.
35'
Hosté už vedou o dvě branky, Sekulić nedal domácímu brankáři šanci k zákroku.
34'
Voika opět proměňuje sedmimetrový hod a Sokol po hodně dlouhé době vede!
34'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Michal Stříž).
33'
Nové Veselí dává do bránění všechny své síly, což se vyplácí, protože domácí se už dlouho nedostali do žádné velké šance.
32'
Domácí v oslabení útočí bez brankáře, což se jim nyní málem vymstilo, střela přes celé hřiště skončila jen těsně vedle prázdné branky.
31'
Voika neomylně využívá i svou třetí sedmičku v zápase a je srovnáno!
31'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Radek Horák).
31'
Zpočátku byl první poločas z obou stran hodně opatrný, nakonec se jako první rozstříleli domácí, kteří se dostali až do pětibrankového vedení. To Nové Veselí dlouho marně dotahovalo, ale v závěru půle dokázalo snížit na rozdíl jediného gólu, takže se do šaten odchází téměř za vyrovnaného stavu.
Druhý poločas začne přibližně v 11:47.
30'
30'
Horák nevyužil tutovou šanci, což okamžitě potrestal Voika. Je to o jediný gól.
29'
Už je to jen o dvě branky, Bartůněk svou střelou zaskočil domácího brankáře.
28'
Na straně hostů jako první dosáhl hattricku Voika. Hlavně díky němu je to jen o tři góly.
27'
Osoba nemilosrdně vymetl všechny pavučiny v levého horním rohu branky hostů!
27'
Voika bez problémů využívá další sedmičku, hosté pomalu mažou ztrátu.
25'
25'
Voika proměňuje první sedmimetrový hod v zápase.
24'
Vojtěch Číž bez problémů využil samostatný únik a kompletuje hattrick!
24'
Sokol v klidu kombinuje na útočné polovině, přece jen stále nemá kam spěchat.
22'
Zásluhou Sekuliće je to velmi rychle opět o čtyři góly.
22'
Jubilejní desátou branku Maloměřic právě vsítil Radek Číž!
21'
Nové Veselí ještě rozhodně nic nevzdává, po pěkné kombinaci snižuje Melichar.
21'
Oddechový čas pro hosty.
21'
Domácí jsou při střelecké chuti, na rozdíl pěti branek zvyšuje Vojtěch Číž.
20'
Maloměřice vedou o čtyři góly, Horák dává osmou branku svého týmu.
20'
Jeden z domácích hráčů nastřelil břevno, ale Vojtěch Číž se prezentoval skvělou dorážkou a míč uklidil do sítě.
19'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Tomáš Osoba).
18'
Bassomben to zkusil z opravu velké dálky, ale na skvěle chytajícího Mazače si nepřišel.
17'
Mezi střelce se zapisuje Erbes, který vrátil Maloměřicím dvoubrankové vedení.
16'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál).
15'
Mazač si připisuje skvělý zásah, Maloměřice tak stále drží jednobrankový náskok.
14'
Domácí házenkáři jsou zpět do vedení, ke vzdálenější tyči se trefil Horák.
14'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Pamphile Bassomben).
14'
Martinát chtěl gólmana Nového Veselí překvapit nečekaným zakončením, ale i přesto brankář stačil zareagovat.
13'
Další branku z brejku mohl přidat Sekulić, ale ten napálil jen brankovou konstrukci!
12'
Po delší době zase platí vyrovnaný stav, rychlý útok zakončil přesnou střelou Kocich.
12'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Pamphile Bassomben).
11'
Hosté nepouštějí svého soupeře do vyššího vedení, zásluhou Krčála je to opět jen o gól.
10'
Dlouhá pasáž bez gólu nakonec rozsekli domácí, kterým vrátil dvoubrankového vedení Ipser.
9'
Výborně zasáhl na druhé straně hřiště Mazač, stav 3:2 tak platí už čtyři minuty.
8'
Maloměřice se díky dobrému bránění dostali do brejku tři na jednoho, ten sám zakončil Ipser, ale na brankáře hostů si nepřišel.
7'
Hosté se ubránili také nyní, tentokrát už nepokazili rozehrávku, takže mohou vymýšlet vyrovnávací gól.
6'
Sokol se sice ubránil, ale míč velmi rychle ztratil, kvůli čemuž nyní nemůže vyrovnat.
5'
Nové Veselí stále drží krok, na rozdíl jediné branky snižuje Bartůněk.
4'
Domácí nakonec přidávají třetí branku, pod tlakem dokázal přesně zakončit Ipser.
4'
Stříž se sám snažil protlačit k zakončení, ale byl zastaven za cenu faulu.
3'
Maloměřice jsou velmi rychle zpět do vedení, brejk bez problémů využil Osoba.
2'
Hosté relativně rychle srovnávají, o vyrovnávací branku se postaral Bassomben.
1'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno.
1'
Dobrý den, vítám Vás u dnešního onlajnu z nejvyšší házenkářské české ligy! V nejdřívějším dnešním zápase STRABAG RAIL Extraligy můžu síly poměří Maloměřice a Nové Veselí, jasným favoritem je hostující celek, tak uvidíme, jestli svou roli potvrdí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.