Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Kopřivnice - 3. října 2020   16:30

Dukla
Dukla
1' Klíma  • 3' Zelenka  • 5' Křístek  • 7' Křístek  • 10' Křístek  • 16' Grištšuk  • 18' Dojčinovič  • 22' Krušberský  • 23' J. Patzel  • 27' J. Patzel  • 28' Krušberský  • 31' J. Patzel  • 33' Krušberský  • 35' Krušberský  • 42' M. Březina  • 45' J. Patzel  • 46' Krušberský  • 47' Cigáň  • 49' M. Březina  • 52' Klíma  • 53' Krušberský  • 57' Klíma  • 59' Krušberský
25:31
(11:15)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Střelec   • 2' Fulnek   • 5' Fulnek   • 8' Střelec   • 10' Hanus   • 11' Brito Benítez   • 12' Brito Benítez   • 15' Jan Gřes   • 16' Hanus   • 17' Brito Benítez   • 20' Fulnek   • 24' Hanus   • 26' Bukovský   • 30' Fulnek   • 37' Fulnek   • 41' Hanus   • 43' Brito Benítez   • 44' Brito Benítez   • 46' Brito Benítez   • 48' Fulnek   • 50' Střelec   • 51' Fulnek   • 53' Brito Benítez   • 54' Bukovský   • 55' Fulnek   • 57' Jan Gřes   • 59' Fulnek   • 59' Hanus   • 60' Jan Gřes
Dukla
Horáček, Novotný
Hala Ruzyně, Praha
Kopřivnice

Druhý poločas začal velice vyrovnaně, ovšem Kopřivnice byla opět aktivnější a rychlejší v kombinaci. Dukla udělala pár chyb a nepohlídala si hlavně závěr, kdy jim hosté odskočili a nakonec to skončilo až šestibrankovým rozdílem. Kopřivnice tedy stále na vrcholku tabulky. Dukla padá o pozici níž, tedy na osmou příčku.
HC Dukla Praha – KH ISMM Kopřivnice 25:31 (11:15)
Nejvíce branek: Krušberský 8/2, Patzel 4, Křístek 4 – Fulnek 9, Brito Benítez 6, Hanus 5. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 4/2 – 3/2. Vyloučení: 2:3.
60'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Greš).
59'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
59'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský).
59'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Jakub Krušberský neměl se sedmičkou Dukly žádný problém. Míč poslal k tyči a skóroval po o smé v zápase.
57'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
57'
Matěj Klíma vyskočil hodně vysoko a svým švihovým hodem nedal hostujícímu gólmanu žádnou šanci.
56'
Probíhá úprava palubovky u branky Kopřivnice.
56'
Domácí jsou již v plném počtu.
56'
Grištšuk z pravé strany neuspěl a Kopřivnice šla rychle na druhou stranu hřiště.
55'
55'
Ještě minuta a čtvrt zbývá do vypršení trestu Jakuba Zelenky.
55'
54'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Zelenka).
54'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
53'
53'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
52'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
51'
Kopřivnický Patik Fulnek je dnes evidentně při chuti a vstřeluje další branku.
50'
Další brankou se prosazuje Martin Střelec z Kopřivnice.
49'
Martin Březina sebral míč při kombinaci Kopřivnice a poslal ho do prázdné branky hostů.
49'
Domácí fanoušci na chvíli překřičeli hostující výjezd pokřikem: "Dukla! Dukla!". Jinak jsou ale slyšet právě spíše hosté z Kopřivnice.
48'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
48'
Dlouhá rána Patrika Fulneka zpoza obrany a je to opět o tři góly.
47'
Branislav Cigáň se dostal perfektně do individuálního úniku a jednoduše zakončil.
46'
Oddechový čas pro domácí.
46'
Votava si opět připisuje krásný zákrok ve vyložené šanci hostů.
46'
Jakub Krušberský si připisuje již šestý gól v tomto utkání. To je třetina všech gólů Dukly!
46'
45'
Dukla parádně obrala Kopřivnici o míč v kombinaci a Jonáš Patzel se dostal do samostatného úniku, který dobře zakončil.
44'
Edwin Brito Benítez se po kombinaci v ponechané výhodě prosazuje.
43'
Kopřivnici byla ponechána výhoda. Hosté nyní pomalu kombinuj před domácí brankou.
43'
42'
Branku vstřelila Dukla (Martin Březina)! Domácí opět snižují na rozdíl dvou branek.
42'
Kopřivnici jsou pískány kroky a jejich útok tak končí.
41'
Jan Hanus se po delší době prosazuje a opět navyšuje vedení Kopřivnice na tři branky.
40'
Dukle byly odpískány kroky a do útoku se dostává Kopřivnice.
39'
Votava si připsal další úspěšný zákrok proti hráčům Kopřivnice. V dnešním utkání se mu velice daří.
38'
Jakub Krušberský proměnil sedmimetrový hod.
37'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice.
36'
Votava vychytal parádně sedmimetrový gól Kopřivnice, který střílel Jaromír Petřík.
35'
Jakub Krušberský svou čtvrtou brankou v utkání snižuje už jen na rozdíl dvou gólů.
34'
Útok Dukly nyní nebyl vůbec přesvědčivý a nakonec skončil jen odevzdáním míče.
34'
Parádní zákrok Jakuba Votavy zachránil Duklu od dalšího inkasovaného gólu.
33'
Jakub Krušberský byl úplně volný a krásně propálil soupeřova gólmana.
32'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Kopřivnice (Jaromír Petřík).
31'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jonáš Patzel).
31'
První poločas nám skončil. Za čtyřbrankového vedení jde do přestávky hostující Kopřivnice. Ta byla v zápase aktivnější a lepší. Tvořila si dobré šance. Dukla nezaostávala výrazně, ale neproměnila dva sedmimetrové hody, díky kterým by za proměmění mohla prohrávat jen o dva góly místo čtyř.
30'
30'
28'
28'
27'
27'
Votava uspěl proti střele hostů a míč vyrazil.
26'
Marek Bukovský znovu upravuje stav na pětibrankový rozdíl.
25'
Útočného faulu se ale dopustila při kombinaci před brankou i Dukla.
25'
Kopřivnice se při svém útočném snažení dopustila útočného faulu.
25'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
24'
Jan Hanus se krásnou technickou střelou prosadil a opět zvyšuje.
23'
Jonáš Patzel snižuje stav opět na rozdíl tří bodů.
23'
Hosté jsou již v plném počtu.
23'
Petržala parádně zastavil míč, který mířil na branku domácího týmu.
22'
Jakub Krušberský se trefil a Dukla poprvé využívá tuto přesilovku.
21'
Dukla nyní nevužila parádního postavení, zato gólman kopřivnice předvedl neskutečný zákrok!
20'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
20'
Patrik Fulnek přerušil kombinaci soupeře a dostal se do samostatného úniku, který lehce proměnil. Kopřivnice poprvé v zápase vede o pět bodů.
19'
Jaromír Petřík jednoznačně proměnil sedmimetrový hod svou dělovkou.
18'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Dojnovič).
17'
Edwin Brito Benítez svou třetí brankou v zápase vrací Kopřivnici čtyřbrankové vedení a dostáva je na metu 10 gólů v tomto zápase.
16'
Martin Grištšuk po rychlé kombinaci Dukly snižuje na rozdíl tří branek.
16'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
16'
15'
15'
14'
Dukla dlouho kombinovala před brankou soupeře, ale nakonec se ke střele nedostala a míč musela přepustit soupeři.
12'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt).
12'
Napotřetí už to Kopřivnici vyšlo. Edwin Brito Benítez se prosadil podruhé za sebou a dává Kopřivnici dvoubrankový náskok.
12'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
12'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
11'
Křístek propasíroval míč pod gólmanem ale trefil pouze boční síť
11'
10'
Daniel Křístekse ale okamžitě prosadil z rychlého brejku a máme tu opět nerozhodný stav.
10'
Po delší době jsme viděli gól. Jan Hanus odrazil míč od země do vršku branky a vrátil Kopřivnici vedení.
9'
Domácí hráči si počínali nedovoleně při bránění kombinace Kopřivnice.
9'
Před brankou Kopřivnice byl jeden z domácích faulován, čehož si rozhodčí nevšiml. Pak se ale domácí dopustili přešlapu a Kopřivnice získala míč.
8'
Přesilovka domácích skončila.
8'
Martin Střelec parádně mířil na bližší tyč, což domácí gólman nečekal a míč do své klece propustil.
7'
Daniel Křístek využil parádní brejk a Dukla se poprvé dostává do vedení.
7'
Petržela parádně vychytal dlouhou ránu jednoho z hostů a vyrazil míč mimo.
6'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (David Šůstek). Brankář Kopřivnice se nenechal zmást naznačením a napodruhé šel na jistotu. Parádní vychytaná sedmička.
6'
Jan Hanus byl vyloučen na dvě minuty.
5'
Daniel Křístek) se prosadil po nečekané střele k tyči z veké dálky. Srovnáno – 3:3.
5'
Patrik Fulnek po rychlé akci před brankou opět zvyšuje stav pro hosty.
3'
Jakub Zelenka po rychlém brejku opět odpovídá hezkou brankou.
3'
Útok Dukly skončil faulem a Kopřivnice vyběhla na druhou stranu. Tam ale narazila na perfektní zákrok brankáře domácího týmu.
2'
Patrik Fulnek vypálil ránu z velké dálky, ale umístil ji dobře k tyči a zvýšil stav.
1'
Matěj Klíma perfektní střelou rychle srovnává stav na 1:1.
1'
Úvodní branku kopřivnice vstřelil Martin Střelec.
1'

HC Dukla Praha: Votava, Janda, Petržala – Zelenka, Krušberský, Harabiš, Dojčinovič, J. Patzel, M. Březina, Klečánek, Cigáň, A. Zeman, Křístek, Klíma, Šůstek, Grištšuk.

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Admella Izard, Chalupa – Doležel, Brito Benítez, Donoso, Hanus, Jonák, Střelec, Fulnek, Bukovský, Jan Gřes, Petřík, Cepeda, Hardt..
KH ISMM KOPŘIVNICE

Kopřivnici se naopak vede skvěle. Za tři výhry ze čtyř zápasů získala šest bodů a právem vévodí Strabag Rail Extralize házené. V posledním kole sesadila z trůnu Karvinou, kterou ve vzájemném zápase porazila o sedm branek. Rozdíl v střelených a inkasovaných brankách je docela velký – 119 vstřelených ku 106 inkasovaným. V dnešním zápase je Karviná favoritem.

Forma: V – V – V – P

Poslední zápasy:
Kopřivnice – Karviná 27:20
Plzeň – Kopřivnice 32:34
Kopřivnice – Brno 30:25
HC DUKLA PRAHA

Házenkáři Dukly jsou po třech zápasech na předposledním postupovém místě do play-off. Zadařilo se jim jen v prvním utkání, následně prohráli a minule vyrobili remízu. Zatím mají docela vyrovnané skóre, ovšem inkasované branky přebývají – 78:81.

Forma: P – R – V

Jičín – Dukla 24:24
Zubří – Dukla 31:23
Dukla – Maloměřice 31:26
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.