Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Dukla - 30. listopadu 2022   19:00

Jičín
Jičín
2' A. Dolejší  • 5' Hlava  • 8' J. Dolejší  • 9' J. Dolejší  • 11' A. Dolejší  • 13' Matouš  • 14' Kovařík  • 18' Matouš  • 20' J. Hájek  • 22' J. Drbohlav  • 26' Š. Drbohlav  • 27' Kastner  • 29' Š. Drbohlav  • 31' Kovařík  • 34' Kovařík  • 37' J. Drbohlav  • 38' Š. Drbohlav  • 39' Kastner  • 42' Doškář  • 45' Doškář  • 45' J. Dolejší  • 46' Doškář  • 46' Matouš  • 48' Doškář  • 49' Matouš  • 50' J. Drbohlav  • 54' J. Drbohlav  • 58' Doškář  • 59' Matouš  • 60' Pleva
31:36
(14:19)
Dukla
Dukla
1' F. Březina   • 2' Šůstek   • 3' Křístek   • 4' F. Březina   • 5' Šůstek   • 6' F. Březina   • 8' Křístek   • 8' F. Březina   • 10' Šůstek   • 14' F. Březina   • 15' Křístek   • 16' F. Březina   • 17' Rumian   • 22' F. Březina   • 23' Šebesta   • 24' J. Rakouský   • 27' Rumian   • 32' Šůstek   • 35' Křístek   • 36' Rumian   • 38' Křístek   • 40' Votava   • 42' Šůstek   • 46' M. Rakouský   • 46' Křístek   • 46' Křístek   • 46' Křístek   • 47' Křístek   • 48' Rumian   • 51' M. Rakouský   • 51' Rumian   • 52' Rumian   • 53' Moravčík   • 54' Šebesta   • 55' Rumian
Jičín
Machalický, Pleva – Rychna, J. Dolejší, Hlava, Kovařík, Matouš, J. Drbohlav, Pekař, Doškář, A. Dolejší, Š. Drbohlav, Thorovský, M. Hájek, Kastner, Bareš, J. Hájek.
Dukla

Hostující celek vyhrává v tomto dohrávaném zápase 4. kola celkem jednoznačně. Dukla vedla po celý zápas a náskoku se nevzdala.
O2XYWORLD HBC Jičín – HC Dukla Praha 31:36 (14:19)
Nejvíce branek: Matouš 5, Doškář 5, J. Dolejší 4/1 – Křístek 9, Šůstek 8/3, F. Březina 7. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 3:3.
60'
Ondřej Pleva dává gól, domácí snižují ztrátu na soupeře na pět bodů.
59'
Filip Matouš snižuje na rozdíl šesti branek. Výrazněji zdramatizovat zápasu už domácí asi nestihnou.
59'
Dostáváme se do závěru zápasu, Dukla míří v dohrávce 4. kola za výhrou.
59'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Marek Šebesta).
58'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Daniel Doškář).
57'
Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Drbohlav).
55'
Jakub Rumian hraje ve velké pohodě, nyní dává branku a hostující celek navyšuje své vedení. Jičín to bude mít hodně těžké.
54'
Jiří Drbohlav z rychlé protiakce snižuje a upravuje stav zápasu. Sledujeme rychlou pasáž hry.
54'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Marek Šebesta).
53'
Matúš Moravčík využil dobré pozice pro zakončení, které brankář nedokázal zastavit.
52'
Hostující celek dělá důležité kroky k tomu, aby vyhrál tento zápas Branku nyní dává Jakub Rumian.
51'
Oddechový čas pro tým O2XYWORLD HBC Jičín.
51'
Jakub Rumian měl dost času na zakončení a dokázal se prosadit.
51'
Dukla nyní uspěla po delší době, míč do branky dostal dobře hrající Martin Rakouský.
50'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase.
50'
Domácí házenkáři nyní snižují, po rychlé akci se prosazuje Jiří Drbohlav.
49'
Filip Matouš rychle odpovídá a Jičín je díky jeho dobré hře stále ve hře.
48'
Jakub Rumian dává koš, jeho tým se dostává na hranici třiceti bodů.
48'
Daniel Doškář snižuj na rozdíl čtyř branek.
47'
Hostující celek navyšuje své vedení, po rychlé akci svou devátou branku v zápase dává Daniel Křístek.
46'
Extrémně rychlou házenou nyní sledujeme, oba kluby se několikrát v krátké době dokázaly prosadit.
46'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Filip Matouš).
46'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
46'
46'
46'
46'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Rakouský).
45'
Oddechový čas pro tým HC Dukla Praha.
45'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Dolejší).
45'
Jičínský celek snižuje, svou druhou branku v tomto zápase dává Daniel Doškář.
42'
Dukla hraje hodně aktivně a nedává soupeři mnoho prostoru pro zdramatizování zápasu. Branku dává David Šůstek.
42'
42'
Hostující celek proměnil sedmičku, díky čemuž navyšuje svůj náskok. Branku dává David Šůstek.
40'
Jakub Votava dostal míč do branky, prosazuje se gólman povedenou střelou.
39'
Jakub Kastner měl hodně prostoru na to, aby se dokázal prosadit. Poslal míč do branky. Domácí snižují
38'
Sledujeme rychlou házenou, ve které jsou úspěšnější střelci, a tak se skóre poměrně rychle mění.
38'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Štěpán Drbohlav).
38'
37'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Drbohlav).
36'
Jakub Rumian se prosazuje, dokázal se dostat do zakončení a uspěl.
35'
35'
Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Lukáš Rychna).
34'
Martin Kovařík snižuje na rozdíl čtyř bodů, dokázal proměnit rychlou akci svého celku.
32'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
31'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Martin Kovařík).
31'
30'
30'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase.
29'
Štěpán Drbohlav využil dobré pozice a po zisku míče rychle upravuje stav zápasu.
28'
Sledujeme rychlou házenou, tento styl hry se musí fanouškům líbit. Ti vytvářejí dobrou atmosféru.
27'
Jakub Kastner uspěl, jeho pokus byl velmi povedený.
27'
Jakub Rumian skóruje a hostující lavička se raduje.
26'
Domácí mají velké problémy s přesností střelby.
26'
Štěpán Drbohlav dává branku a domácí Jičín se po dlouhé době prosadil, proměnil útočnou akci.
26'
25'
David Šůstek proměnil hod z hranice sedmi metrů. Jeho projektil zapadl přesně do brány.
25'
Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Filip Matouš).
24'
Jiří Rakouský se po šikovné akci kolegů uvolnil a dokázal míč hodit přesně do branky.
23'
22'
Jiří Drbohlav nyní zaznamenal svou první branku v zápase, díky jeho povedené ráně domácí snižují.
22'
Dukla si vzala svůj náskok o pět bodů zpět. Na tuto skutečnost reaguje domácí celek oddechovým časem.
22'
22'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Filip Březina).
21'
Domácí celek snižuje, sedmimetrový hod dokázal proměnil Jiří Dolejší.
21'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Jakub Rumian).
20'
Dvacet minut hry je pryč, zatím mají převahu hostující házenkáři, kteří se snadněji dostávají do zakončení.
20'
Žlutá karta pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Drbohlav).
20'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jan Hájek).
19'
David Šůstek tvrdou ránou prostřelil brankáře z hranice sedmimetrového hodu. Jeho pokus byl nechytatelný.
18'
Filip Matouš proměnil rychlou akci svého celku a po delší době se prosazuje Jičín.
17'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Rumian).
17'
Registrujeme první sedmičku v tomto zápase, neproměnil ji domácí Aleš Dolejší.
16'
Filip Březina proměnil další šanci, dokázal se dostat do střelecké pozice a uspěl.
16'
Sledujeme rychlou házenou, která musí fanoušky a fanynky v hale bavit.
15'
Daniel Křístek se prosazuje z bezprostřední blízkosti, dokázal oklamat brankáře soupeře.
14'
Rychlá akce Dukly a na jejím konci je aktivně hrající a v koncovce přesný Filip Březina.
14'
14'
Zdá se, že oddechový čas domácím výrazně pomohl, díky zlepšené hře snižují na rozdíl dvou branek, nyní se trefuje Martin Kovařík.
13'
Do listiny střelců se zapisuje další jméno, svůj první gól v tomto zápase dává Filip Matouš.
12'
Žlutá karta pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Dolejší).
11'
Házenkáři Jičína se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení, mají převahu a nyní tlak přetavil v gól Aleš Dolejší.
10'
David Šůstek dostal příliš hodně prostoru od obrany soupeře a dokázal se prodrat do zakončení.
9'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
9'
Jiří Dolejší se dostal do zakončení, jeho pokus málem dokázal lapit brankáře. Nakonec na míč nedosáhl.
8'
Filip Březina navyšuje vedení svého celku, dnes už má čtyři góly.
8'
8'
6'
Dnes aktivně hrající Filip Březina se znovu uvolnil do střelecké pozice a uspěl.
5'
Martin Hlava dává branku, domácí k prvnímu gólu přidávají druhý. Uvidíme, zda jim oddechový čas pomůže.
5'
5'
4'
Velmi dobrý vstup do zápasu předvádějí házenkáři Dukly.
4'
Dukla proměňuje své šance, do zakončení se nyní dostal Filip Březina, který překonal brankáře.
3'
Daniel Křístek se prosazuje a hosté díky dobrému vstupu do zápasu vedou o dva góly.