Házená - Extraliga muži - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Tatran Prešov - 18. února 2023   17:00

Strakonice
Strakonice
2' A. Nejdl  • 4' Kaplan  • 5' Pek  • 6' Bičiště  • 8' A. Nejdl  • 10' Bičiště  • 12' Bičiště  • 20' A. Nejdl  • 22' Bičiště  • 26' O. Sedláček  • 27' O. Sedláček  • 31' Kaplan  • 32' Pek  • 33' M. Nejdl  • 34' Němec  • 35' Bičiště  • 37' A. Nejdl  • 40' Pek  • 45' Landsinger  • 49' Landsinger  • 50' Kaplan  • 50' Krejčí  • 54' Němec  • 59' A. Nejdl  • 60' O. Sedláček  • 60' A. Nejdl
30:28
(12:13)
Tatran Prešov
1' Carapkin   • 5' Davidović   • 6' López García   • 8' Fenár   • 9' Fenár   • 9' Davidović   • 14' Urban   • 19' Kravčák   • 20' López García   • 24' López García   • 25' Gogola   • 28' Rábek   • 30' Fenár   • 33' Fenár   • 36' Fenár   • 38' Kravčák   • 41' Kimák-Fejko   • 46' Kravčák   • 50' Urban   • 52' Urban   • 55' Rábek   • 56' Urban   • 58' Urban   • 59' Michalka   • 60' Fenár
Strakonice
Michal Hanák, Luboš Pavlíček
hala Strakonice

HBC JVP Strakonice 1921 – Tatran Prešov 30:28 (12:13)
Nejvíce branek: A. Nejdl 6, Bičiště 5, Kaplan 3 – Fenár 8/2, Urban 5, Rábek 3/1. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/3. Vyloučení: 1:4.
Duel je u konce. Dost nečekaně ho ovládly Strakonice. Po vyrovnaném prvním poločase ten druhý prostě domácím patřil. Strakonice si pak vytvořily docela velký náskok, který ale soupeř dokázal ze čtyř branek stáhnout na jedinou. Domácí ale vedení pohlídali a připisují si dva body.
60'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl).
60'
Erik Fenár se prosazuje po osmé! Ještě tak dává Prešovu naději. OVšem do útoku jdou znovu domácí.
60'
Ondřej Sedláček se parádně prosadil, dnes už potřetí, a přiblížil tak Strakonice k bodovému zisku.
59'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Dávid Michalka).
59'
Adam Nejdl se pěkně proběhl z levé strany na střed a po následném výskoku míč poslal do soupeřovy branky mezi nohy gólmana.
58'
Hosté se opět přiblížili. Teď se před brankoviště dostal Lukáš Urban, který míč podstřelem vyslal zpoza hráče do středu branky.
57'
Sedmičky se daří i na druhé straně. Erik Fenár naznačil, následně zamířil na pravý vingl a tam také míč poslal.
56'
Lukáš Urban se dostal na pravé křídlo, následně se rozběhl, vyskočil, proletěl až nad brankoviště a brutální ránou překonal brankáře.
56'
Další pěkně provedená sedmička v podání Strakonic. Eduard Wildt pálil do pravého dolního růžku, míč se otřel o tyč a dostal se do branky.
55'
Teď už se to Prešovu podařilo. Z levé strany střelou o zem skóroval Oliver Rábek.
54'
Brankář Strakonic si připsal dva velice důležité zákroky. Následně se dostali do útoku domácí, za které se prosadil Martin Němec.
53'
Pěkná sedmička v podání Eduarda Wildta, který jednou naznačil a následně míč poslal pod víko.
52'
Pěkný brejk Prešova trval pouze pár sekund. Celou akci vypracoval Lukáš Urban, který pak následně taky zakončil poté, co se předtím vyhnul protihráči, střelou mimo dosah gólmana.
50'
Michal Krejčí si připsal první gól v duelu a Strakonice se tak stále udržují v tříbrankovém náskoku.
50'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Lukáš Urban).
50'
Na druhé straně před brankovištěm nadskočil Leonard Kaplan, který svou razantní střelou do středu branky nedal soupeřovi šanci.
49'
Velice dobrý sedmimetrový hod předvedl nyní Erik Fenár, který tak snížil na rozmezí dvou branek.
49'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Landsinger).
46'
Velmi dobrý prešovský brejk. Na levé straně se otevřel prostor pro Jakuba Kravčáka, který si k brance seběhl a rychle poslal míč k bližší tyči.
45'
Z levé strany z křídla k brance přiskočil Ondřej Landsinger, který brankáře Prešova jednoduše propálil střelou k vzdálenější tyči a Strakonice tak poprvé vedou o tři góly.
43'
Velice hezky provedená sedmička. Tu měl na starost Eduard Wildt, který poslal míč nad ruce gólmana pod víko.
43'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Danylo Chajan).
41'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Peter Kimák-Fejko).
40'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
38'
Jakub Kravčák po timeoutu rychle reaguje.
37'
Prešovu se zatím v druhém poločasu moc nedaří. Marek Gernát proto bere oddechový čas.
37'
36'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Erik Fenár).
35'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
35'
Prešov byl tentokrát na sedmičce úspěšný. Míč poslal do sítě Oliver Rábek.
34'
Po trefě Martina Němce jdou domácí po dlouhé době do dvoubrankového vedení.
33'
Marek Nejdl velice rychle reaguje na gól Prešova a opět tak posílá svůj tým do vedení.
33'
32'
Tomáš Pek se dnes prosazuje podruhé a tak Strakonice opět vedou.
31'
Na úvod druhého poločasu Strakonice snížily gólem Leonarda Kaplana.
31'
První poločas je u konce. Překvapivě to bylo velice vyrovnané utkání. Strakonice povětšinou vedly, nebo bylo srovnáno. V posledních minutách už měl lehce navrch Prešov, který si nakonec uzmul jednobrankové vedení.
30'
30'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Dávid Michalka).
30'
Erik Fenár opět vrací vedení Prešovu. Je to jeho druhý gól v utkání, který nakonec Slovákům zajistí do druhého poločasu jednobrankový náskok.
28'
Prešovský hráč poslal míč ze sedmičky do pravé tyčky. Míč se k němu ale odrazil zpět a následně tak Oliver Rábek krásným obloučkem brankáře již překonal.
28'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Tatran Prešov (Oliver Rábek).
27'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Peter Kimák-Fejko).
27'
Pěkný kontra útok Strakonic byl zakončen ne úplně efektně vypadající, ale o to efektivnější střelou z levé strany do pravého dolního růžku. Znovu se trefil Ondřej Sedláček.
26'
Na druhé straně ale rychle odpovídá střelou o zem Ondřej Sedláček.
25'
Brankář Strakonic nejdříve předvedl parádní zákrok, míč se ale odrazil zpátky k Prešovanům. Následně se z pravé strany prosadil Lukasz Gogola.
24'
Sergio López García má na kontě třetí branku a Prešov tak stále srovnává. Před ní ale oba brankáři předvedli skvělý úspěšný zákrok.
22'
Na druhé straně skočil zprava k brankovišti David Bičiště, který následnou ránou poslal míč k vzdálenější tyči.
20'
Na konci dvacáté minuty srovnal Sergio López García. Ten se dnes trefil podruhé.
20'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Baierling).
20'
Domácí udeřili silnou střelou ze středu. Prosadil se Adam Nejdl.
19'
Nyní si vyžádal oddechový čas domácí trenér Michal Zbíral.
19'
Pěkná kombinace skončila seběhem Jakuba Kravčáka z pravé strany k brankovišti a následné střele mimo dosah gólmana.