Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tatran Prešov : Frýdek-M. - 21. září 2022   18:00

Tatran Prešov
2' Michalka  • 3' Davidović  • 7' Golubović  • 8' Michalka  • 9' Carapkin  • 12' Golubović  • 13' Rábek  • 18' Kasatkin  • 21' Kasatkin  • 22' Caballero Hernandez  • 23' Golubović  • 23' Michalka  • 27' Michalka  • 28' Carapkin  • 31' Carapkin  • 32' Fech  • 37' Davidović  • 39' Rábek  • 42' Caballero Hernandez  • 44' Fenár  • 51' Antl  • 53' Antl  • 55' Caballero Hernandez  • 55' Michalka  • 58' Fenár
26:27
(15:15)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Gřešek   • 4' Zbránek   • 5' Mucha   • 6' Choleva   • 10' Chudoba   • 15' Mucha   • 19' Zbránek   • 20' Choleva   • 22' Brožek   • 25' Zbránek   • 28' Mucha   • 28' Noworyta   • 33' Mucha   • 34' Bureš   • 38' S. Mlotek   • 40' Mucha   • 45' Mazur   • 46' Noworyta   • 47' Choleva   • 48' Sklenák   • 52' Mazur   • 54' Mucha   • 55' Bureš   • 57' Choleva
Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav
Frýdek-M.

Tatran Prešov – Pepino SKP Frýdek-Místek 26:27 (15:15)
Nejvíce branek: Michalka 5, Antl 3/1, Golubović 3 – Choleva 7/3, Mucha 6, Zbránek 3. Rozhodčí: Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 1:1. ČK: Kasatkin (PRS).
60'
Tu ale neproměnili a tak překvapení je na světě!
60'
Čas vypršel, ale domácí měli šanci na devítku!
60'
Posledních 31 sekund a Frýdek- Místek na baloně.
58'
Fenár dokázal závěr zápasu zdramatizovat, když zakončil rychlou protiakci domácích přesně k tyči.
57'
Choleva tentokrát svůj brejk zakončit dokázal.
56'
Frýdek teď nezakončil rychlý brejk.
55'
Bureš dokázal prostřelit vše co mu stálo v cestě a vrátil tak vedení na stranu Frýdku.
55'
Michalka se znovu postaral o vyrovnání.
55'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Pavel Caballero Hernandez).
54'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Mucha).
53'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Marco Antl).
52'
Mazur vrátil opět hostům dvoubrankové vedení.
51'
Antl střelou k tyči snížil na rozdíl jedné branky.
50'
Domácí hráči opět přišli o míč.
48'
Sklenák z dálky propálil vše co mu stálo v cestě.
47'
Mathias Choleva dokázal převrátit vedení znovu na hostující stranu.
46'
Noworyta po rychlém přechodu dokázal znovu vyrvonat lobem přes brankáře z levé spojky.
45'
Mazur dokázal střelou podél obránců zakončit k tyči.
44'
Fenár navýšil tvrdou střelou vedení domácích na dvě branky.
43'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
42'
Pavel Caballero Hernandez střelou z dálky trefil přesně podél brankáře. Domácí tým se tak znovu vtrátil do vedení.
40'
Jan Mucha dokázal z dálky poslat míč pod horní tyč.
39'
Rábek propálil vše co mu stálo v cestě.
38'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Slavomír Mlotek).
37'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Marko Davidović).
34'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
33'
Mucha přesnou střelou k tyči dokázal snížit na rozdíl jediné branky.
32'
Fech z levého křídla střelou o zem navýšil vedení domácích.
31'
Roman Carapkin se stal prvním úspěšným střelcem druhého poločasu, když našel skulinu mezi brankářem a tyčí.
31'
30'
28'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta).
28'
28'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Roman Carapkin).
27'
Michalka dokázal zakončit přesně k tyči.
26'
Choleva vyrovnal ze sedmičky střelou o zem.
25'
Červená karta pro tým Tatran Prešov (Vjačeslav Kasatkin).
25'
Zbránek dokázal přesnou střelou k tyči snížit z pravé strany k tyči.
25'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
23'
Dávid Michalka navyšuje svou dělovkou vedení domácích o dvě branky.
23'
Hosté přišli o balón a Prešov dokázal toho využít. Střelou z dálky se prosazuje Golubović.
22'
Pavel Caballero Hernandez dokázal střelou podél brankáře zakončit přesně k tyči.
22'
Jakub Brožek propálil vše co mu stálo v cestě.
21'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Vjačeslav Kasatkin).
21'
Antl zakončil ze sedmičky přízemní střelou.
20'
Frýdku vyšel rychlý brejk, který zakončil Choleva.
19'
Jan Zbránek si opět vyskočil a když se mu to povede, tak je golman bez šance. Na jeho dělovku neměl domácí brankář příliš šancí.
18'
17'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Pavel Caballero Hernandez).
16'
Choleva ze sedmičky přízemní střelou proměnil i druhou sedmičku.
15'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Tatran Prešov (Oliver Rábek).
15'
Mucha se nám postaral znovu o vyrovnání.
14'
Mathias Choleva ze sedmičky zakončil přesně k tyči.
13'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
12'
Djordje Golubović dokázal se prosadit přízemní střelou.
11'
10'
Radim Chudoba dokázal pohotovou střelou k tyči vyrovnat.
9'
Roman Carapkin po rychlém přechodu zakončil střelou o zem.
8'
Máme vyrovnáno. Míč dokázal propasovat střelou podél brankáře Michalka.
7'
Djordje Golubović si vyskočil z levé spojky a zakončil na vzdálenější tyč.
7'
Nepřesnost jsme teď viděli i na hostující straně.
6'
Domácí tým nedokázal znovu zakončit mezi tři tyče.
6'
Chyba domácích, kterou dokázal potrestat Choleva. Frýdek vede už o dvě branky.
5'
Mucha poprvé v zápase posílá do vedení hostující hráče.
4'
Zbránek se dostal do palebné pozice a zakončil z pravé strany přesně pod horní tyč.
3'
Marko Davidović pohotovou dělovkou vrátil vedení na domácí stranu.
2'
Gřešek z dálky propálil vše co mu co mu stálo v cestě.
2'
Hosté nedokázali zakončit, na druhé straně dokázal po rychlém přechodu zakončit Michalka
1'
Hostující hráči rozehráli první poločas.
1'

Tatran Prešov: Colodeti, Leben – Rábek, Mitaľ, Fech, Fenár, Antl, Ivanović, Kasatkin, Michalka, Davidović, Golubović, Caballero Hernandez, Carapkin, Radčenko, Khaian.
Trenér: Hala Prešov

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Noworyta, Sklenák, Moješcik, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.

Rozhodčí: Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.