Házená - Extraliga muži - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tatran Prešov : Kopřivnice - 19. listopadu 2022   18:00

Tatran Prešov
2' Rábek  • 3' Rábek  • 5' Urban  • 6' Michalka  • 8' Urban  • 11' Davidović  • 12' Ivanović  • 13' Rábek  • 15' Urban  • 17' Fech  • 19' Carapkin  • 19' Carapkin  • 20' Urban  • 21' Fech  • 23' Urban  • 26' Rábek  • 27' Rábek  • 29' Rábek  • 30' Davidović  • 30' Davidović  • 32' Davidović  • 33' Ivanović  • 34' Rábek  • 35' Davidović  • 39' Urban  • 42' Ivanović  • 42' Urban  • 44' Carapkin  • 48' Rábek  • 50' Davidović  • 52' Rábek  • 55' Mitaľ  • 58' Rábek  • 60' Rábek
35:35
(20:19)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Gřes   • 2' Musálek   • 3' Musálek   • 4' Gřes   • 4' Střelec   • 7' Gřes   • 9' Střelec   • 11' Gřes   • 12' Gřes   • 13' Brito Benítez   • 18' Musálek   • 19' Bukovský   • 22' Polcar   • 23' Polcar   • 24' Střelec   • 33' R. Doležel   • 34' Petřík   • 39' Bukovský   • 42' Gřes   • 43' Polcar   • 44' Polcar   • 45' Musálek   • 45' Brito Benítez   • 48' Polcar   • 53' Brito Benítez   • 54' Polcar   • 56' Kancel   • 58' Střelec   • 60' Gřes
David Šlezingr, Jiří Špunar
Hala Prešov
Kopřivnice

To je pro dnešek ode mě vše. Budu se na vás těšit u dalších textových přenosů, napočtenou.
Kdo se rozhodl, že dnes bude sledovat souboj mezi Prešovem a Kopřivnicí, rozhodně neprohloupil. Bylo vidět extrémně vyrovnané a taky vyhrocené střetnutí, které svého vítěze nenašlo a skončilo férovou remízou.
Tatran Prešov – KH ISMM Kopřivnice 35:35 (20:19)
Nejvíce branek: Rábek 12/1, Urban 7, Davidović 6 – Gřes 7, Petřík 7/6, Polcar 6. Rozhodčí: David Šlezingr, Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 3/1 – 8/6. Vyloučení: 6:5. ČK: Carapkin (PRS).
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
60'
Tak to je neskutečné! Kopřivnici zbývalo zhruba 9 sekund, a logicky tak na nic nečekala. Gřes to vzal na sebe, prolétl obranou, zavřel oči a upravil na konečných 35:35 dvě sekundy před závěrečnou sirénou!
60'
Prešov to sehrál skvěle a zásluhou jde do vedení. Po výměně míč střílel bez dostupu Oliver Ráběk, který se nemýll.
60'
Oddechový čas pro tým Tatran Prešov.
60'
Kopřivnice si musela pospíšit kvůli avizované pasivitě. V jejím průběhu nezvládli hosté dobře využít a střela z nepříznivé pozice šla mimo.
60'
Oddechový čas pro tým KH ISMM Kopřivnice.
59'
Famózní zákrok vytáhl hostující gólman, který ustál stresovou situaci a vykopl míč nohou.
59'
Rábek vzal akci domácích na sebe. Dostal se ke střele a pod tlakem trefil tyč. Nicméně při akci byl faulován podle rozhodčích tak vážně, že se píská trestný hod.
58'
Z křídelního prostoru srovnává hostující Střelec.
58'
Prešov jde i přes početní nevýhodu do vedení. Oliver Rábek dává již třináctou branku v utkání.
56'
A Kopřivnice rychle srovnává! Trefuje se Oto Kancel.
56'
Carapkin vidí potřetí v utkání dvouminutový trest, což znamená automatickou červenou kartu. Zápas tak pro něj skončil.
55'
Chladnokrevně nyní zakončil svůj samostatný únik Mitaľ. Ten si počkal na pohyb gólmana a následně mu nedal šanci.
54'
Teď nám hráči Kopřivnice ukázali přesně, jak se hraje německý kříž. Po rychlé výměně s pivotem míč poslal nechytatelně k tyči. Polcar.
53'
To, co si domluvili hosté při oddechovém času, vyšlo podle plánu. Benítez zakončil domluvenou akci, a snižuje tak na rozdíl jediné branky.
52'
52'
Prešov jde do dvougólového náskoku! Oliver Rábek přidává další branku slovenského velkoklubu.
51'
Kopřivnice dlouho rozehrávala svou akci, a rozhodčí byl tak nucen zvednout ruku, čímž značil pasivitu. Nakonec musel vše řešit na poslední chvíli Petřík, který z velké vzdálenosti soupeřova brankáře tvrdým podstřelem nepropálil.
50'
Davidović skóruje poté, co Kopřivnice nezvládl přetavit svůj útok ve vedoucí trefu.
48'
Polcar rychle odpovídá. Svou přesnou ranou dorovnal jednogólové manko.
48'
Rábek se tentokrát dostal kličkou ke krajnici dostal velkého úhlu, ovšem ani to mu nezabránilo ve vstřelení další branky.
47'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
47'
Kopřivnice tlačila defenzívu soupeře dobrou souhrou. Nakonec z tlaku vzešel faul, po kterém následuje sedmička.
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
46'
46'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Ottó Kancel).
45'
Tak to bylo něco! Benítez dostal balón do pivota. Pohlídal si přešlap a následně z elegantní otočky rozvlnil síť domácích.
45'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Pavel Musálek).
44'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Roman Carapkin).
44'
Trestuhodnou chybu v obraně Prešova potrestal Polcar, který dostal tolik prostoru, že proběhl až na šest metrů, odkud míč přišpendlil pod horní tyč.
43'
Hosté dohráli akci až na pravou spojku na Polcara, který propálil domácího fantoma.
42'
Kopřivnice to zkoušela bez brankáře, což se jí nevyplatilo. Urban míč poslal přes celé hřiště do prázdné brány.
42'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
42'
Prešov si bere vedení rychle zpět! Skvělou střelu ze stoje vyslal Ivanović, gólman hostů byl rychle na zemi, leč zasáhnout nezvládl.
42'
Kopřivnice srovnává průběžné skóre utkání. O vyrovnávací trefu se postaral Gřes.
39'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
39'
Neskutečnou sílu ukazuje pivot hostů Benítez, který opět dostal míč na brankoviště otočil se i přes držení obránce, čímž vybojoval další trest pro Carapkina
39'
Urban míč poslal z proskoku za přispění tyče i brankáře do kopřivnické kasy.
38'
Prešov si postavil útok a nyní hledá nejlepší příležitost ke střele. Míč chodí ze strany na stranu za nedůkladného dostupování soupeře.
38'
Tentokrát Petřík střílel do horní poloviny brány. A trefil se i tentokrát.
38'
Benítez byl opět faulován při střele. Kopřivnice má další sedmimetrový hd.
36'
Petřík si počkal na ideální moment, v němž míč poslal pod nohou brankáře za brankovou čáru.
36'
Benítez byl očividně přidržen při střele z brankoviště, čímž byl připraven o ideální pozici ke střele. Následuje sedmička.
36'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Roman Carapkin).
35'
Obrovskou rychlost nyní předvedl Davidović, který se po svižné výměně dostal na míč a bleskovou kličkou prošel až ke střele, která byla nad síly brankáře.
34'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
34'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
33'
Doležal dostal balon na šest metrů a bez problémů se prosadil.
33'
Kopřivnice přišla vepředu o míč, Prešov zásluhou Ivanoviće z protiútoku skóroval.
32'
Davidović otevřel přesnou pumelicí do šibenice skóre druhého poločasu.
31'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:54.
První poločas je za námi. Většinu času diktovala tempo hry Kopřivnice, jenže Prešov se dostal do zápasu především díky šestigólovému Oliveru Rábkovi. Slovenský celek zvládl dokonce v posledním minutě převrátit průběžné skóre na svou stranu a po 30 minutách vede o 1 branku.
30'
30'
Davidović posílá své mužstvo do vedení v samém závěru úvodní poloviny. Kopřivnice hrála bez brankáře a soupeř získal míč, Davidović to tak měl jednoduché.
30'
30'
Žlutá karta pro realizační tým KH ISMM Kopřivnice.
30'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
30'
Davidović srovnává v poslední minutě prvního poločasu!
29'
Kdo jiný než Oliver Rábek? Tahoun Prešova pokračuje ve famózním výkonu. Tentokrát přes blok míč umístil mezi ruku a nohu brankáře.
28'
Tentokrát Petřík minul! Míč poslal jen do břevna.
27'
Rábek zatím hraje skvěle! Nyní zaznamenal už pátý gól, když míč poslal o zem do kopřivnické klece.
27'
Petřík sedmičku zase v klidu proměnil, když míč poslal mimo dosah brankáře k jeho levé tyči.
26'
Po faulu na brankovišti bude následovat sedmimetrový hod pro Kopřivnici.
26'
Rábek to opět vzal na sebe a parádním průnik se dostal ke střele, která šla přesně pod horní tyč.
25'
25'
Na druhé straně trestný hod proměnil Petřík. Jeho tým jde do třígólového vedení.
24'
Mohlo být srovnáno, jenomže Rábek nezvládl přetavit sedmimetrový hod ve snižující trefu
24'
Střelec dostal míč do rohu, odkud si naskočil a nekompromisní střelou prostřelil brankáře.
23'
Brankář domácích byl na dělovku Polcara krátký, Kopřivnice opět vede.
23'
Urban se individuálně procpal na brankoviště a následně nekompromisně zakončil.
22'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar).
21'
Kopřivnice opět ztratila balón z důvodu průrazu. Prešov svůj protiútok v gól nepřetavil.
21'
Tomáš Fech dostal míč do samostatného úniku, který bez potíží proměnil.
20'
Kopřivnice útočila, ale kvůli průrazu přišla o míč.
20'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Lukáš Urban).
19'
19'
19'
18'
17'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Tomáš Fech).
16'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
16'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Peter Kimák-Fejko).
15'
15'
13'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
13'
12'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Nikola Ivanović).
12'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
11'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Marko Davidović).
11'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
11'
11'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Lukáš Urban).
9'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
8'
8'
Žlutá karta pro tým Tatran Prešov (Roman Carapkin).
7'
6'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Dávid Michalka).
5'
4'
4'
3'
3'
2'
2'
1'
1'

Tatran Prešov: Leben, Čupryna, Colodeti – Rábek, Fech, Mitaľ, Chajan, Fenár, Ivanović, Michalka, Davidović, Golubović, Urban, Kimák-Fejko, Carapkin.
Trenér: Radoslav Antl

KH ISMM Kopřivnice: Černota, Žingor, Bo. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, Musálek, Bukovský.
Trenér: Aleš Chrastina

Rozhodčí: David Šlezingr, Jiří Špunar.